• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@ivuska.h tyjo, tak to jsem rada, ze jsem si rychle ty 2 plinky od tebe koupial, dokud byly :confused: Je to ale naprd s tim vyrobcem, fakt :rolling_eyes:
11. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zfidorka ta vkladacky je dlouha nudle, co se pri nejvetším rozepnutí kalhotek dá napůl, když se zmenšují, tak jsou tam záševky na zmenšování (jako u BG FLIP), rozměry asi budou u velikosti 1 a 2 různé, předpokládám - já tu nemám pravítko abych tu změřila, tak Ti snad postačí tenhle kostrbatý popis...

@blka konečně jsem tu s fotkama SWB pulek (SWB ABC WRAP, na braně jim řikaj normálně SWB PUL) - zkoušela jsem na patentky, i na sucháč, patentkáče nám sedly lépe, takže jsem skočili u nich, ale sucháčový mám vyfocený asi na 4 měsíčním Markovi v albu, ale už jsou ve světě...
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ladida-l/album/nase-latkove-plenky/3737922/

On moc nechtěl pózovat a navíc si rozsedl svrchňákama piškot, tak omluv kvalitu modela :zipper_mouth:
11. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l rozmery su pre rozne pre velkost 1 a 2 - aspon tak som pochopila z popisu... nasla som rozmery v palcoch, sa mi to nechcelo prepocitavat na cm a ono sa vkladacky zvyknu pranim zrazit.. som sa ta pytala preto, ze keby si ich chcem usit, kolko latky potrebujem... ak budes mat cas a pravitko poruke, tak ti budem vdacna za presne rozmery, ale nesuri to :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Díky za fotky :slight_smile: . Vleze do nich ta popolinka :confused: ? Celkem mě překvapilo, že nemají patentky i uprostřed. Ještě mě napadly ty kalhotky wee... (nepamatuju si ten název :sweat_smile: ), jak tu o nich mluvíte nebo vlňáčky. Ach jo, to je zase dilema :grinning: .
11. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ty weehuggers mi na toho Vašeho drobka přijdou obří, jedině tu velikost 1, ale tu na tuly-tuly nemají, jen dvojku....
11. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Ty jsou tak velké :confused: ? Hm, tak mám vyřešeno :grinning: . A do těch SWB vejde ta popolinka?
11. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka popolinka se do toho kupodivu vejde, jen se tam musí trochu štelovat nohavice...
11. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Díky :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mám smůlu.
Já jsem na tu snapkovou Anavy měla zálusk. Neprodáváte jí někdo náhodou třeba i použitou? A to je nějaký speciální materiál, aby na tom ta snapka držela? To mne zajímá, chtěla jsem plenku na snapku nějakou zkusit ušít
Pořád vyčkávám až bude všechno, co chci a zatím to zboží spíše mizí. I ty nejhezčí barvičky patentkových už jsou pryč.

Koukala jsem se na tu Irmu, mám jí ještě nerozbalenou a z nápisů nevyplývá, že by nějaký atest měla, ani, že je určena pro děti. Ono tam prakticky na ní nic není, jen 100% polyester, jak prát a rozměr.
11. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa ja mam k dispozici dve. tak kdyztak napis IP.
11. srp 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irma žádné atesty nemá, ani není určena pro děti. Malé včera po vyzkoušení Irmy začervenal zadeček, nechci to hned házet na Irmu, protože jí leze další zoubek, ale jestli se to bude opakovat, tak Irma poletí... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Na ty nové patentkové anavy jsem také měla zálusk, ale já si asi počkám na ty autíčka, snad budou, jak slibovala Ivuška, na přelomu srpna a září :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h teda to mne netěšííí, na jednu jsem si brousila zoubky i já, :unamused:
12. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a jak to bude s prefoldama? ty jsou ze stejnýho snapkovacího materiálu, ta se zase moc líbí mě...
12. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika Dnes bude poslední šance, budu jich na eshop vkládat cca 15 kusů.

@ladida.l Příští týden se budou šít, moje patentkářka má dovolenou, takže ten čas využijeme na šití bezpatentkových věcí.

Jo a mám tu jeden prototyp SIO a kapsovky, jsou nějací testeři? Mám jen jeden exemplář od každého... Poslala bych je kolečkem přes víc lidí, tak zájemci prosím IP.
12. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ja bych rada testla kteroukoliv na male :wink:
12. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markusko nám irma nic nedělá, ale některý děti mají prostě na flíz obecně alergii a já fakt myslela, že je dětská...
12. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že řešíte Irmu, a to jsem zrovna koupila 4 balíčky :grinning: .... no separačky kdyžtak mám a jí využívám i místo výztuže do různýho šití a jako deku na cokoliv.

ty Ikea ručníky předpokládám, že atest mají, kdy jsou vedeny jako dětské.

mě se výbavička začíná plnit, už mám nachystány a nažehleny plínečky na novosklad, připraveny ručníčky, čekám na balíček od Ivusky a pak mi jedna paní nabídla použitější výbavičku na novorozence, tak jsem moc zvědavá....
dokoupila jsem další sušák a už jsem vymyslela systém na pleny, snad bude fungovat, kdyžtak řekněte .... objevila jsem větší plastové hranaté boxy s víkem, které se dá ještě zaklapnout, vypadá že těsní dobře, jeden asi 30 l. tak koupím dva, jeden na sucho, spodní namokro, budou na sobě a měli by se vejít krásně do koupelny, kterou máme celkem maličkou. Ten mokrej by se pak dal použít i jako lavor.

12. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik A proč chceš jeden suchý a jeden mokrý? Teda a koukám na tvůj tt a to teda pěkně uteklo :fearful:
12. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik A budeš vlastně rodit tady nebo v Německu?
12. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h protože se mi líbí ten box a jeden je málo :grinning:

viděla jsem i pěknou popelnici s víkem, ale ta mi zas přijde malá a my nemáme auto a nechce se mi objíždět všechny hornbachy a spol....tohle máme hned u nosu.

v německu
12. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Já mám kýbl s víkem z Ikei, je dobrej.

Německo je dobrá volba :wink:
12. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, že ta suchá metoda je asi jednodušší.... já myslela tu mokrou jako na odmočení....
12. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jé, konečně mi to někdo schválil. Všichni si ťukaj na čelo, že přeci v čechách máme nejlepší péči a kdesi cosi....po porodu budu vědět víc, ale zatím musím říct, že si to fakt nemyslím. Už jen z návštěvy v porodnici jsem nadšená, jedou tam docela na přírodno a zároveň je vedle hned dětská klinika, kdyby nedej bože něco, mám k dispozici v rámci pojištění porodní asistentku, která chodí před porodem domů a i po porodu každý den pomoct s miminkem. To si myslím, že je služba k nezaplacení....
Po pěti hodinách můžu jít i domů a převezme nás pediatr a ta asistentka.

horší už je jazyková bariéra ... to úplně plynně nedávám.

Kdybych měla rodit v Praze, tak fakt nevim nevim, tam mi ty porodnice přijdou jedna jak druhá, ještě byl v plánu Jablonec, ten je snesitelnější, ale jsem ráda, že jsem tu.

Kýbl kterej?
12. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Přesně z těch důvodů, co zmiňuješ, si myslím, že je to dobrá volba. Taková péče je u nás ještě daleká budoucnost. O té nejlepší péči v ČR si myslím, jak známo, svoje (tím jim nijak neberu zásluhy na zachraňování nedonošenců nebo jinak znevýhodněných dětí). S jazykovou bariérou si nedělej starosti, při porodu toho moc nenamluvíš a aspoň se budš moct víc soustředit sama na sebe.

Kýbl tento -- http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40093417, ten největší
12. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik tak to budu držet pěsti, ať si spokojená
Kdyby náhodou, tak v okolí Prahy můžu za sebe vřele doporučit Hořovice - já byla s péčí moc spokojená - jak u porodu, tak pak na novorozeneckém (a to tam měli opravdu frmol, dvakrát víc porodů než obvykle)
12. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak jsem si tu včera pobrečela a dneska se mi podařilo ukořistit 4 snapkové Anavy, vlňáčky a fleese svrchňáčky a k nim ještě 2 patentkové. A vše v barvičkách jaké jsem chtěla. Škoda jen, že to zatím nemám na kom vyzkoušet, musím počkat až porodím (termín mám za 7 týdnů). S dalším objednáním bych měla počkat až vyzkouším, to co mám a ujasním si, co ještě potřebuji. Tak nevím nevím, zda s látkovkama ušetřím. Jsou to zatím moje první koupené plínky, svrchňáčků několik jiných mám. Jinak mám doma starší zásobu čtvercovek a mojí maminkou ušitých plínek z nepoužívaných ručníků, ala Haipa Daipa.

@terezita Nakonec se mi podařilo objednat nové, ale díky za nabídku, třeba ještě využiji, nejdřív ale musím vyzkoušet. :wink:
12. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Jojo, moc pěkný výběr barev jsi udělala!
12. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera taky narychlo ulovila dvě snapkové anavy, když tu ivuska dala tu výstrahu, a koukám, dneska už je e-shop opět vymetený...teda ivusko, ruce ti utrháme :wink:
13. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napodobne, taky jsem uchmatla jednu snapkovku, pac mam zatim jen jednu a velice jsem si ji oblibila proti tem HD Pastelkam smirglakum a taky vlnacky, na ty se tesim zatim mam same natahovaci tak to bude jednodussi :slight_smile:
snad casem zase budou ty snapkove :wink:
13. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela No jo a lidi zas píšou, proč tam nic není... Včera jsem chystala balíky do jedné do rána, obvyklý stav :rolling_eyes:
13. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek