• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Jo a dnes naše drahá pročůrala dvoje gatě. Jedny vv+vlňáky během cca půl hodiny a druhé balení BBH magic+BI prefold během hodiny a půl.
Tož tak s naší učůrandou. Větší balení jí dát nemůžu, nevešla by se do žádných kalhot, i tak je výběr garderoby omezen na tepláky na gumu :rolling_eyes:
12. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolegyně, viděla jsem video s novinkami od Swaddlebees a Blueberry, tak se s Vámi musím podělit. Doufám, že se tady v ČR něco objeví do té doby, něž budeme mít odpleněno :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=a85mFbTu2IM
12. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Krásný :sunglasses:
12. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l krásné, kéž bychom měli odpleněno, ať neutrácím :slight_smile: nádherné vzory, paráda :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika když já bych chtěla aspoň něco vyzkoušet :slight_smile: Aspoň ty trénovací :grinning:
12. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l jo ty jsou moc krásné, taky je snad zkusíme :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Božské potisky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Budu nutně potřebovat nějaké nové plíny... :grinning: :zipper_mouth:
12. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l jj, potisky krásný, nejradši bych už najela na tréningovky ale:slight_smile: Zatím teda nehrozí, sice si Ondra ukáže na nočník, ale nějak to nemá zatím pravidelnost, moc si na to nevzpomíná sám... No, ale další plíny...to už asi neee probůh, nebo mě to zruinuje :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem něják zanevřela na vlňáky, potřebuji nutně nové pulky a asi flísáky, ach jo, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a nočník u nás, haha nic, ještě v půl roce celkem dávala najevo a čůrala do číňáku ale pak bojkot, který trvá dosud.
12. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler snapka nejde na flanel a na IV biofroté taky moc nedrží... já začla snapkovat zrovna na těchhle dvou a už jsem si myslela, že jsem úplně k ničemu, když všichni snapku tak chválí a já s ní nejsem schopná zadělat ani jednu plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ahoj Ivi, vim ze jsem uz asi otravna :sweat_smile: , ale budou treninkovky v dohledne dobe? Mam dvoje a potrebuju jeste jedny nutne dokoupit, tak at vim, jestli si mam jeste par dnu na ty tvoje pockat nebo jestli je to jeste otazka nekolika dalsich tydnu/mesicu? a koupit si jine. Dik moc :slight_smile:
12. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela mně teda nějak blbě drží snapka i na anavách na snapku, musím to vždycky pořádně "zatnout". Ale jde to a a pulky to taky podrží. Naštěstí vím, že snapku zadělat umím, do obyč plín to jde jedna radost a s těma už mám praxi. Jinak bych se asi taky divila.
13. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Švadlena má střih a instrukce už asi 14 dní, takže by na tom měla dělat, ale možná nestíhá kvůli plenkám... Zeptám se jí.
13. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Možná máš tupou snapku...
13. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jasně to chápu :slight_smile: ale třeba přes IP bys mi to mohla prozradit? :sweat_smile: :wink:
13. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj diskutérky, sleduju pravidelně (a s velkým užitkem :slight_smile: , s látkovými plínkami jsem začala až teď u třetího dítěte) vaši diskusi. Zatím jsme se úspěšně překlenuli přes newborn fázi a nějaké plenky a svrchňáčky prodávám zde http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/gb1d/prodam-kompletni-plenkovou-vybavu-pro-novorozence/, kdybyste některá měla zájem...
13. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jojo mám ten samý problém se snapkou na Anavách, taky je potřeba to tam silou zatlačit. Ale už mám praxi, tak mi to ani nevadí :slight_smile:
Používám teď už jen Anavy plenky a mám problém se žmolkama. Po každém praní vyklepu spoustu žmolků, už jsem zoufalá a nevím, čím to....nemůže to být třeba látkovýma čtvercovkama, co mám na utírání? Neděje se vám to někomu taky?
13. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 na všechno je třeba praxe koukám :sweat_smile: já zatím snapkovala jen klasické plíny
13. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 To je zvláštní, žmolky jsem nikdy nepozorovala... Nedáváš třeba prát separačky, které by se v praní rozpadly nebo tak něco? Jsou to takové žmolky jako když se vypere papírový kapesník nebo jak to vypadá?
13. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h separačky peru, ale ty se vůbec nerozpadají, mám popolini. Přesně jak píšeš, je to jak s vypraným kapesníkem :frowning2: Že by to bylo něma? :confused:
13. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 A nezůstává něco v pračce z minulého prádla? Mě to taky kdysi udělalo a byl tam uvízlý v té gumě kapesníček... Z látkových čč by byly spíš nitě, ne? A separačky by to taky mohly být, pamatuju si, že kdysi dávno jsem velurky taky obírala...

@andelka @helulela Jj, chce to cvik, třeba mojemu to šlo pěkně a já dycky zuřila... :slight_smile: U Anavy to chce zapichávatjenom do jedné řady vláken, jak to je přes víc řad, nedrží to zdaleka tak dobře...
13. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek pračku jsem důkladně čistila a je to vždycky jen na plínkách. Zkusím teda separačky neprat, snad to bude jen něma.
13. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata tak jsem neodolala a koupila CB Originál. Jedna vyšla na 363kč. Ještě jsem je nevyzkoušela, ale vypadají úžasně. Snad jsem neudělala chybu, ale bylo to silnější než já :wink:
13. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl CB jsou fajné, měli jsme CB velurky, ale kupované teda určitě dráž, určo přes pětistovku... Za ty prachy teda nestály, ale fajná plína to je. :slight_smile:
13. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 Hmm, tak to bude asi těma separačkama, je fakt, že mi to dělalo taky jenom když byl D. malý a pak už ne (pak už jsme separačky nedávali, podezírala jsem PP Pandu), tak asi nevydrží věčně a něco z nich odpadává :grinning:
13. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám doma další várku Anavek, tentokrát vv a jsou prostě úúúžasný :grinning: :dizzy_face: Takže bohužel pro @andelka nechám si je všechny :sweat_smile: večer snad přidám foto :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 A jakou jsi brala velikost?
13. říj 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek všechny :grinning: Přímo na ni jsem před pračkou zkusila M na snapku a drželo to parádně, ale malá je drobek (asi 7,5 kg, hubená), takže možná bych na ni zapla i S, na druhou stranu to L by šlo vepředu přeložit, tak by třeba na noc mohlo být taky, vyzkouším, až uschnou...
13. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo... Já bych to stejně dávala narovno... Ty dáváš furt kalhotkový sklad? To Lko je už dlouhé, delší než svrchňáčky, že?
13. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek L vypadá hodně dlohé, ale vypadá, že by se dalo přeložit na čtvrtiny a pak třeba vpředu ještě zahnout, je to měkký matroš... No už se pomalu orientuju narovno, ale m pořád dává novosklad :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek