• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@ivuska.h tak to mi nedošlo :grinning: A na kterým je to programu? Jsem to nenašla.
15. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h to je ta ženská, co si na svatbu v kostele vzala břuch v 8měsíci a šaty nešaty - spíš negližé :sweat_smile: o pověsti nemluvím :grinning: dřív moderovala nějaký hudební pořad, teď čeká druhé dítě - byla v Mamince, tak proto to vím :slight_smile:
15. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz na Barandově, jmenuje se to Maminka
15. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha, tak to my nevedem :unamused:
15. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsem si vzpomněla, že Aichmajerová myslím dělala reklamu na nějaký golfáč, byl zelený a byl tam text, že jí ladí ke greenu, když jde za manželem na golf :grinning:
15. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 kdysi jsme tu smolily tenhle letáček, mrkni :wink:

http://www.branakdetem.cz/clanek/letaky-ke-stazeni-43
15. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jo, to je možný, Šeredová zas propaguje kočár na hřiště když jde za manželem na fotbal :sweat_smile:
15. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz my jo, co máme setopbox či jak se to píše. Ale nekoukám na to. Ten pořad je teď nový, tak jsem zvědavá. Ještě na public je něco o dětech s Kateřinou Kristelovou, ale to jsem chytla náhodou, a bylo to zrovna o spaní :slight_smile:
15. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak nám je settopbox na nic, do října zapli první multiplex, to je myslím, jenom veřejnoprávní TV. Zbytku se dočkáme až někdy po novém roce. :unamused:
15. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Aha, tak to vůbec nevím, o čem jde řeč, já to fakt vůbec nesleduju.
15. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Haha, ta je teda dobrá :grinning: Mě by ke greenu celkem ladil jeden z mých šátků, tak nejsem zas tak out.
15. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v našem místním plátku vyšel článek o odpadech, třídění a jeho následném využití. tak jsem jim napsala, že velkým odpadem jsou jednorázové plenky, a proto používám látkové, a kdyby chtěli o tom napsat článek, tak jsem jim k dispozici. To jsem zvědavá, jestli z toho něco bude :slight_smile:
15. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky potrebovala by som referencie na anavy vlniačiky jednoveľkostné :grinning:
15. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
že se ještě vracím k praní, mně mamka pořád tvrdí, že má prádlo hrubé od té doby, co pere v automatce... že dřív neznali aviváž a nic a žádný ručník nebyl jak struhadlo

u nás žádný doktor látkovky zatím nekomentoval... pochválit by mohli, ale kritizovat ať radši nezkouší :wink:

jdu si najít v programu tu Maminku, jsem zvědavá, zhruba před půl rokem bylo něco v Sama doma
15. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@izabelkak já bych zas potřebovala vědět, kdy je bude @ivuska.h mít, po posledním lanolínování mi všechny vlňáky drží, tak jsem zase navnaděná :slight_smile:
jinak Víťa začal rozepínat sucháče a to i přes bodýčko, jak tu někdo psal, zatím teda rozvážně pomalu, takže ho většinou stihnu zadržet, ale co bude dál, nevím
15. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jj tak tak reklama s tím greenem mě dycky dostane :grinning: :grinning: jinak super jestli budou chtít napsat něco o plenach :dizzy_face: :wink:
jé tak to si to asi nahraju ten pořad :wink: to jsem zvědavá co to bude :confused: :wink:
15. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas taky zadnej Dr pliny nekomentoval. Ten porad bude podle me hodne obecne, takze asi nic pro nas, ale jestli chytame ten Barrandov nebo kde to ma bejt a budu doma, mozna mrknu. Jinak holky, vy jako nechodite na golf?! :grinning: To ja leda ze bych mela sedivej kocar do mesta na silnici a hnedej jako do lesa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek diky, to je ten stejny, co mi poslala vcera @katka82 , jenom asi jiny odkaz!!!!
Ale stejne, ivo, az bude, urcite dejvedet, at mas take u nas v horach Krkonosskych nejakou reklamu!:slight_smile:
@jasekd :grinning: :grinning: :grinning:

tak to ja taky budu koukat!
15. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Snad za 14 dní...
15. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 aha, tak pardon :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek se neomlouvej!ja to nemyslela zle! :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd málem jsem si prskla čaj do klávesnice :grinning: :grinning: :grinning:

V mr GS byla zas Krainová a říkala, že jí rodičák stačí tak max. na látkový plenky, tak jsem zbystřila, ale vylezlo z toho, že jen ty na ublinkávávní :grinning:
15. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame do ceho prosimte to jeji mimino blinka? :grinning: Asi na to ma satek od Vuittona :grinning:
15. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame a to co s nima dělá? poblinkanou vyhodí?
15. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd :grinning: :grinning: ty jsi číslo :grinning:
@duzame že by plenky s diamanty?? :confused: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame to jsem viděla taky. Než vysvětlila, že tím myslí plenky na blinkání, tak Genzer reagoval, že chudák dítě s látkovýma plenama :angry:
15. říj 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz no jo, já jsem to teda sledovala na jedno oko při vaření :slight_smile: , prostě "plodná debata". :grinning:
15. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame Tak ted jsi pobavila zas ty me. Nas ma GER, takze podle jejich rozpoctu bych ja asi utratila minimalne 2 rodicaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka82
@zlatouch na to by ale nestacilo 10 rodicaku :grinning: Boze, to je ale slepice, no ale to mi pripadaj vsechny tyhle "celebrity", hned jak to vyleze z porodnice, uz prodava fotky miminek, kreni se do objektivu, poskytuje odusevnele rozhovory...
15. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nakukuju a vidím, že řešíte gumu těsnění u pračky s předním plněním.... no tak to mám stejnou zkušenost, občas mi tam něco uvízne a mám pak tu věc od té gumy .... posledně mi tam uvízly vkládací plenky od IB a BB a tu od IB mi to dokonce roztrhlo... tak jsem byla nasr.....ná, protože to jsou naše oblíbené :angry: separačky dávám do pytlíku, tao jo, ale že mi to vcucne a takhe zrasuje vkládačky by mě nenapadlo...
15. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna tak to by nenapadlo ani mňa :fearful:
15. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek