• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@erinka83 tak dneska jsem dala malému ty BBH magic s mojí úpravou (našila jsem k nožkám po straně malý patentek) na noc, těsnilo to dobře a vydrželo celou noc :slight_smile: Ještě jsem tam přidala prefold, protože on hodně čurá, když v noci několikrát pije. No teda ne úplně celou noc, kolem 4h po kojení jsem slyšela že kadí, tak jsem ho přebalila, ale byl v ní od koupání (19.30 ) do těch 4h. Takže nakonec jsem spokojená moc, dík :slight_smile: :wink:
20. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ten stred prave neni bily, je tam volno je to krouzek, ne placka
20. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 aha, tak to neznám - mám jednu snapku z net obchodu a druhou z kamenného a jsou stejné.
20. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to slo oddelat uz kdyz jsem ji koupila,ale ted to vpydava samo, kdyz ji treba natahnu!a dne mi taky doslo, ze by to mohla treba vdechnout.musim koupit novou!
20. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 To vlevo je hodně starý typ snapky, už pár let se dělá jen ta verze vpravo...
20. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak super že plenka drží :wink: dobře sis ji upravila :slight_smile:
@slunicko76 taky mam tu snapku co je napravo na té pleně :wink:
jinak kdyby měl někdo zájem tak prodávám nepromokavou přebalovací podložku :wink: 49cm/71cm,složená má 18cm/13cm
20. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Taky klidně prubnem tréninkovky... Psala jsem ti IP, četlas? :wink:
20. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek eee, kdy? Já tu nic nepřečteného nemám :unamused:
20. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Posílám znova... :wink:
20. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak to mi teda prodali nejakou starozitnost!:slight_smile:
20. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 No a ty si toho vůbec nevážíš :grinning:
20. říj 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
začali jsme teď doma používat obyč čč narovno a uvažuju, že bych koupila kikko bambusové - je ten rozdíl v savosti znát?
jinak Víťa čím dál víc čůrá, na vycházku už chodíme s plně vybavenou Anavou a je durch, snad se to nebude moc stupňovat, přebalovat venku se mi v zimě teda fakt nechce :frowning2:
21. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela řekla bych že je to hodně znát :wink: u čč i u kalhotovek :wink: bambus saje suprově
21. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela urco bmb saje fakt o dost vic. Budu ted prodavat cc BL bmb 40x40 (5ks) kdybys mela zajem. Dneska to hodim na bazar.
21. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poraďte prosím, co mám dělat když mi zhrubly flanelky? mám teda jenom 2 (od disany), ale stejně mě to štve. peru v ecoveru a přidávám ocet. tak nevím, kde dělám chybu. i čč mám takový drsnější, takže musím žehlit - i když tam to svaluju na horší kvalitu plen.
21. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela taky si myslím, já už vůbec bavlněné čč nepoužívám, leží ve skříni, asi je brzo schovám, používala jsem je jen v létě když jsem dávala ještě novosklad bez svrchňáků.

jinak další poznatek k čč kiko - mám jednu rozstříhanou osušku kiko bambusovou (tuším že je 90x100cm, k dostání i v DMku za 129,-) ušité z ní vkladačky 2 vrstvé větší obdelníky které skládám na třetiny, a těm po půl roce intenziního používání nic není. bambus čtvercovky barevné jedna sada je už děsně opotřebovaná, ostatní docela dobré, nejlepší ty nebělené.
21. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jak jsme tady kdysi resili tu protekajici fuzzibunz, tak covece, to bylo fakt tou vkladackou, jak jsi psala. Kdyz jsem tam naskladala ten tvuj prefold tak, aby byl uprostred a ne od kraje ke kraji, tak to krasne udrzelo v noci :dizzy_face: Ale teda nejak jsem neodhadla velikost. Mame L, tkaze myslim, ze za ty moje protekajici problemy muze asi i to :unamused:
21. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za názory, už nemám co řešit :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Taky dáváme čč Kikko bambus na doma a fajné. Obyčejná vícegramážní čč nestačila, tahle jo...
21. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, uz se to tu nekdy resilo, ale kde to hledat...
Malej ma kolem rantlu plinek na predni strane stehynek rudy podrazdeni, na jedne strane se to loupe a je to spis suche. Je to presne v miste konce plenky (HD a HD PULky), jen vepredu. Celou noc spi, proto neprebaluju a ma HD s vkladkou, rano je to mokre, ale opruzenej nebejval. Plus ma trochu opr. zadek, ale malinko, to vzdycky hned zmizi. Rantl PULek je fleecovej. Myslite, ze by to mohla bejt kvasinka? Myslela jsem , ze zkusim novosklad, ma jemnejsi okraj nez HD, ale nemam jine kalhotky, jen PUL a fleecaky. Bylo by lepsi dat papirovku, nebo treba koupit nejake PULky s jinym rantlem nez fleece? Jake to jsou? Nebo vlnaky? Papirovka na celou noc se mi taky nelibi, jak nabyde, strasne to tlaci na kulicky a pindika, ale tohle misto by mel odkryte. Jinak hodne vetrame, mydlo prakt. nepouzivam, vlhcene ubrousky taky ne a oplachuju ho cistou vodou. A cim to mazete? A kdyby to byla kvasinka, myslite, ze ji v pracce znici 60 stupnu a pridanej ocet? Nebo mam i ty HD frote zkusit prezehlovat, nez to zmizi, abych si je neznicila... A ty PULky stejne nemuzu prezehlit, jen ten novosklad, to delam i ted.
Dik, stve me to, zas argument pro uzivatele papirovek (zrovna se chystame k jednem na navstevu na vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
22. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Nasemu mladikovi zabrala az zinkova mast. Byl vsema moznyma mastma mazany, ale nelepsilo se to. Pak ta nase spasna dula poradila tu zinkovku, ze je v tom asi kvasinka. A do tydne to bylo uplne pryc. :wink:
22. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Diky, dala jsem Pevaryl, a koukam na Sudocrem, ze tam je zinek, tak by jedno z toho snad melo pomoct... A davala jsi papirovku, nez to zmizlo? Jde mi o to vetrani a taky o to, aby mi to nenalezlo do plin, fakt nevim, jestli tam tu kvasinku ma...
22. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Ne, davala jsem latkovku, ale prebalovala jsem jako vztekla a plinky prala na 90°. Jemu prave uz sudocrem nezabral, ten davam prvni pri naznaku problemu. Pak jsem zkousela i takove veci, co obvykle nedavam jako Bepanthen, Penaten nebo Rybilku. Co me v posledni dobe prijemne prekvapilo, byl Hipp s mandlovym olejem.
22. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd pri podozrení na kvasinky je ideálne použiť imazol krémpastu a bolo by dobré dávať práve iné plienky a vrchnáky aby nemal okraj v tej časti podráždenia, najdieálnejšie niečo čo nemá gumičky... také ja poznám len vlniaky :grinning:
22. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd me se to delalo po PULkach popolini, ten okraj byl z nejake umeliny a to mleho drazdilo. Mel to presne jak pises, cervene, suche pruhy. Jine PULky mu to nedelaly (mam bambinex a thirsties). Mazala jsem sudocremem, vymenila pulky a bylo po problemu.
22. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd my máme čas os času s HD pulkama to samé :wink: tak nasadím intenzívně vlňáčky a mažu Sudokrémem :slight_smile:
22. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Koukam na ne, ty Bambinex vypadaji bez lemu, jen gumicka, a ty Thirsties? Nejak tam nevidim material lemu, je to fleece? Ja kdybych uz mela kupovat jine, tak bych radsi zkusila jiny lem, HD maji fleece, doted bylo teda vse OK.
22. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Kdyz mne se do tech vlnaku tak nechceee....
22. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd fleece jako lem maji snad jen HD ne? Bambinex je ciste jen PUL, ktery je ohnuty a uvnitr je gumicka. Stejne tak Je myslim jsou delane i Flip. Thirsties maji nejaky material na okraji, neni to fleece a je to neco jineho, nez ma popolini, ale co to je, to netusim :sweat_smile:
22. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Ja nevim, ja se v jinejch znackach nevyznam... Doted jsem to nemusela resit.
22. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek