• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@ivuska.h tak treninkovky uz dosly a dobra zprava je, ze me uz v te nasi nove vesnici znaji, protoze jsi nenapsala cislo popisne a presto mi to postak prinesl :wink: :grinning: Jsou teda na nas trochu velke, ale nasadila jsem jedny a druhe odnesu te kamaradce a zkouska muze zacit :slight_smile:
22. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd no mě se do nich taky nechtělo že se mi zdáli dóst předražený(což teda jsou :angry:) :wink: pak jsem si koupila vlnu a 2 uštrykovala :wink: mam to za pakatel a malej nemá červené fleky a te´d jsme je taky nysadilo bo měl opruzeniny od zubů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak fakt zkusit nějaké jiné svrchňáčky :wink: na trhu je jich habaděj :slight_smile: pokoukni tady na bazárku :wink:
22. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd IV pulky mají lem z bavlny a blueberry pulky coveralls taky
22. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah No jo, to jde na hlavu mé kolegyně, já už balíky neposílám :unamused: Asi je chudák přepracovaná :grinning:

Velké asi na roční dítě budou, to by odpovídalo mému očekávání. Dobře by měly sedět tak kolem 13-14 kilo.
22. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd a aargument pro zastánce papírovek to není, v papírovkách byl třeba L. opruzenej imrvére a v látkovkách ještě ne....
22. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna K těm Blueberry resp. Weehuggers mám dotaz -- pokud jsem dobře pochopila z popisku na webu, má ta kapsa, co přidržuje vkládačku, povrch z bavlny, aby dítě nemělo na kůži umělinu. A to potom není mokré?
22. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah jo jo, jen testjte, testujte, at může Ivuška začít šít, na léto je doufám už určitě budem potřebovat
22. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já nemám weehuggers, ale jednovelikostní pulky
22. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Fleece maji jen HD. Ale Thirsties mi pripadaji takovy vic otevreny, coz je podle me lepsi na vetrani.
22. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Mne ted nejde o opruzenej zadek, ale prave o ty lemy, potrebuju to misto odlehcit a nenapada me jina moznost nez papir, a ze kecy na latkovky budou, to je jasne. Ja sama si to taky nemyslim, ze by latka vadila, ale znate to vsechny, jak se toho papiraci hned chytej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem koukala na ruzne jinePULky a strihove se mi to vubec nelibi, mam s podobnyma strihama zkusenosti z AIO plinek a ne az tak dobre... Ale ted bych mohla zkusit vykuchat Pop in a ten vrsek pouzit, jestli nebude velikostne trochu na jinem miste, navic nema fleece. Tak az se dite probudi...
Nemate nekdo tip na PULky strihove podobne HD (mekke, jednoduche, na patentky? Suchace fakt nechci) ale bez fleecu.
@ivuska.h Myslis, ze pripadne kvasinky znici 60 st., eko prasek a ocet? Muzu zkusit vyzehlit frote, co z nej dela HD pastelku? Dik.
22. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Thirsties maji podobny strih jako Pop in plina kolem nozicek (neznam je, jen koukam na fotky), a to mi teda nevyhovuje, je to takove tvrde a neprizpusobive, se mi zda, HD jsou mekke a perfektne sedej. Nejsou nejake podobne?
22. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd HD s tim fleecem jsou neprekona(tel)ne, ale ted s tema thirsties duowrap jsem spokojena taky moc. Syn ma takova vypasena styhnka a ty HD mi prisly, ze se i pres ten fleece zarezavaly a v tech mistech ho i trochu omezovaly v lezeni. Ted ma ty thirsties a ty stehynka ma takovy volnejsi a kalhotky prilehani jen tesne kolem plinky.
22. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd nemam teda HD, ale thirsties jsou prijemne. Rozhodne nejsou nejake pevne (to byly spis ty popolini). Myslim, ze BB jsou moc prijemne (jen co jsem ohmatavala v obchode)
22. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Mohla bych ti klidně ušít, jestli ti nevadí necertifikovaný PUL...
22. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Podle mě by to přežít neměly, kdyžtak přidej perkarbonát... Froté od HD určitě vyžehlit můžeš, když se vyhneš gumičkám.
22. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Blby je, ze to ma prave v oblasti gumicek... No pokud by se tohle melo opakovat, tak urcite bych chtela zkusit jine PULky, tak bych se ozvala. Protoze mne se ty jine znacky fakt nelibi a kupovat to na zkousku se mi nechce, kdyz nam naprosto vyhovuje tenhle strih, vsude jsou suchy zipy a ty ja nechci. Zkusim ted davat novosklad a bez kalhotek, kdyz si hraje na dece, neva,ze prosakne, nastesti tu mame teplo, tak ho necham hodne nahatyho a zkusim vykoupat v mesickovym odvaru, minule to dost pomohlo...
22. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h na tréninkovky se taky těším, ale 13 kg mít v létě asi nebude :unamused:
22. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Neboj, budou tři velikosti, tohle by měla být ta prostřední.
22. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd bohužel neporadím, svrchňáky máme všechny na sucháče, ale třeba ty Thirsties jsou opravdu měkké a tenké... a militantním jednorázovkářům říkám, ať mi dají pokoj, že já je taky nepřesvědčuju na látkovky.
22. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h k tym weehuggers, ti zaklapky su z vnutornej strany potiahnute PULom, takze na telicku je bavlna/bambus a pri vkladacke je PUL...
22. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivusko, můžu dotaz na vícevrstvé plínky? Váhám jestli radši bavlnu nebo bambus, nemáš náhodou srovnání, jestli je tam fakt rozdíl v savosti? A ty bambusové jsou taky z úpletu? Děkuju!
22. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Rozarko, zajímavě povýšily ty plínky, je to Čína :slight_smile: a bez atestu, takže NE.
22. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jo a muchlala jsem v Bráně tvoje fleesáčky, hned jak budou nějaké peníze, jdem do nich-nějak jsem ochladla vůči vlňákům, hlavně mi Annie kaká naprosto nepředvídatelně a pokaždé se to promatle i na vlňáčky, takže jsem rehabilitovala PULky a fleesáčky by byly dobrá alternativa, byly krásně měkounké.
22. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Jo, rozdíl v savosti určitě je a to poměrně velký. Asi to nebude úplně dvojnásobek, ale patrné to rozhodně je. Přesné měření mám v plánu, ale zatím nebyl čas... Bambusové jsou z froté, biobavlněné jsou z oboulícu (hladký úplet).

@joohana To byly myslím ty s medvídkama, ne? Ty jsou opravdu krásně měkké.
22. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Děkuji...zachránila jsi mne od neuvážené koupě...:slight_smile: Takže i tady platí,že šetřit se nevyplácí...:frowning2:
22. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na májovkách jsme se teď bavily o látkování, pár nás tam je, tak jsem kdekoho odkazovala na tuhle diskuzi, že se tu dá dobře poradit :slight_smile: no a jedna holčina má všechno koupené Sketch, tak to nevím jak bude spokojená. :confused: přečetla si pár odkazů co jsem dala a teď si nadává. No tak snad to nebudou úplně vyhozené peníze :frowning2:

Dneska jsem si vyzvedla na poště z MMB flísáčky na patentky Haipa Daipa, zítra vyzkouším, tak jsem zvědavá. Doteď jsem měla jen pulky. :slight_smile:
22. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 prý francouzské plenky :grinning: Dole pak píší, že je to český výrobek z francouzského froté :angry: Drzost těchto prodejců už nezná mezí :angry: :angry: :angry:
22. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz taky me to pobavilo :grinning: Nojo, holt jim to nikdo poradne nekupuje, tak se musi snazit neco vymyslet :wink:
22. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Si budu taky muset vymyslet nějaký podobně úderný slogan, jinak nemám proti takovým dravcům na trhu šanci :grinning:
22. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek