• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@jasekd já mám spíš problém, že Bety je cimprlich na vlhko a stačí jen kapička a začne hlásit, že se musí jít přebalovat. Takže když jdu ven, tak musím dát papírovku :frowning2:
25. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw Ja neznam ty separacky, co mas, ale ten flees prave "suchej" je, to by ji mohlo vyhovovat.
25. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tak já ho vyzkouším - o kousek tu deku zkrátím :grinning:
25. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw jj urco, s flisem je ten zadek fakt uplne suchy, sama jsem koukala, urcite vyzkousej :slight_smile:
25. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lakshmi Ehm, asi se budu ptát jako blbec, ale jak to myslíš? Klidně napiš IP nebo na joohana7@gmail.com, ať tu neplevelíme :slight_smile:.
25. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, tak jsem na vasi radu vtahla vcera vecer z te BGkaps. tu Irmu, s tim, ze Esterka uz takhle vecer nekaka a prisli s manzelem od tchyne a byla pokakana az za usima! :grinning:
26. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 taky mi připadá, že kdyby měl Víťa někdy zácpu, tak prostě nedám separačku a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Bráně už jsou Bitti Tutto -- http://www.branakdetem.cz/bitti-tutto.htm. Ovšem ta cena :astonished: Překvapivě ale u výrobce je ještě dražší (37 dolarů).
26. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jeje to je drahé! a musím říct že ittibitti nic moc teda s tou savostí, jaké máte vy zkušenosti?

26. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no ta cena je teda síla :astonished: pro nás IB jsou oblíbené na den, protože jsou super štíhlé, ale nevydrží déle jak 2 h a už párkrát i protekly, když potřebuju spolehlivou plenku, tak sáhnu po jiné, ale zase na den a chodící dítě jsou fajn
26. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky davame na den ale jen na doma, na ven bych si netroufla. u em. vydrzi jen jedno curani.
26. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by docela zajímalo, jak se tam složí ten vnitřek při nejmenší velikosti a nebo už to vevnitř nemá ty nudle, nevíte?
26. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ted na ty nove IB koukam a tak jestli dobre chapu, nebudou tam pripinaci streva jako u SIO, ale vsite jako u AIO? :frowning2:
Budete je nekdo brat? Az budou reference, rada si poslechnu. IB mame fakt rada (ne na noc ovsem), ale odrazuje me to prani cele plenecky...
26. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotg http://ittibitti.co.nz/images/tutto-soaker.png těma patentkama se to zkracuje. Já jsem tu plínku měla v ruce a teda neoslovila mě. Podle mě byla výhoda IB ta štíhlost, o kterou ale tím založením vpředu kvůli tomu, že je to jednovel., člověk vlastně přijde. A zdálo se mi, že má hrozně tuhé gumičky.
26. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h http://thefluffybummedblog.files.wordpress.com/2010/10/picture-337.jpg tady je to líp vidět, ten dlouhý konec se přehne a přicvakne a na to se nacvakne ta druhá tvarovaná vrstva
26. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula Ne, jsou připínací.
26. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h To ej zajimavy, prave z toho popisu na Brane mi vyplyva, ze je to vsity... zminujou to tam hned dvakrat ("Savá část z mikrovlákna a bambusu je všita v plence, aby bylo zajištěno co největší pohodlí a plenka byla okamžitě připravena k použití bez jakýchkoliv dalších úkonu. Tím, že je savá část všitá v plence, prodlužuje se mírně doba schnutí.")

Ale podle fotek me to stejne spis odrazuje, takovy moc prekombinovany...

A to zkracovani patentkama tu plenku hodne naducava, mam AIO Bum Genius a ve zkracene podobe byly dost macate teda...
26. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula To je jen nepovedený copy&paste z AIO, od které asi kopírovali popisek, to se jim stává celkem běžně...
26. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Vtipne... :sweat_smile:
Skoda ze si tim mirne odrazujou zajemce o SIO, ze...
26. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula Však oni to určitě brzo opraví...
26. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula Haha, tak se tam podívej teď :grinning:
26. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h :grinning: :grinning: :grinning: máš přehled :grinning:
26. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tys jim psala? :wink: :grinning:
26. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula Jo, ovšem neobtěžovali se poděkovat za upozornění...
26. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h V tom pripade tu chybi fakacovej smajlik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jestli ty nejsi na tu konkurenci nejak moc hodna :wink: Vis jak by se ti zvysl zajem o SIO, az bys je mela pripravene? :grinning:
26. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Já už je mám připravené :grinning: Už je mám doma a dokonce mám od jedné dobré duše i super fotky na jejím modelovi, zde ochutnávka. Zítra se snad dokopu k tomu, abych je dala na eshop.
26. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a jeste pomahas konkurenci :grinning: Jsi prave mela hodit na eshop s komentarem "Kdyz uz nove IB nejsou SIO, tak zaplnuji diru na trhu" :wink: :grinning: A fotka teda luxusni
26. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek