• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@deniskakubicek Jo, smrdí pěkně a časem jsou jak prkno... A na větší dítě taky nejsou, jsou malé...
12. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Já jsem šila 1-3-1 z jednolícého babm. froté a na to tričkovinu a saje do dost (jen nevím, jak to půjde snapkovat na kalhotkový sklad, jeslti se ta tričkovina nepotrhá). Tu kapacitu využijem až teď posledních pár měsíců. Z oboulícého froté 1-3-1 musí být super a na den s předhledem vydrží. A vy stejně budete zas bezplenkovat :slight_smile:
Ale oproti vv typu popo aspol. je to úplně jiná třída...

Takže čekáte miminko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

A ty popo ti vydržely v dobrém stavu?
12. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek jj popo mam v super stavu, tech S jsem mela 36, takze pohoda a M jsem uz stridala s rucnikama, takze si taky trochu odpocaly :slight_smile: No ono s tou bezplenkovkou to ma i nevyhody, protoze ja mam jednu vv anavy, ta je tusim 2-4-2 oboustrane a teda ma co delat, aby to jedno vycurani pobrala (ma ji na noc a nekdy se nevzbudi a hodi to do pliny). Protoze jak to porad drzi a drzi, tak pak jde najednou velke mnozstvi a projde to skrz driv, nez se vlhkost stihne rozlozit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze uz ani nemuzu pouzivat irmu jako vkladacky, protoze to proste jde vrchem ven.. Ale asi to vidim na ty 1-3-1 + neco nahoru (teda jeste pouvazuju co, chci neco barevneho :grinning: ) No a asi jo :sweat_smile:
12. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Tak na noc dáš 2ks 1-3-1... Já taky dávala navrch tu tričkovinu, aby to bylo barevné (a šlo to přežehlit a bylo furt měkké) :slight_smile: Vidím, že nejsem jediná úchylačka :grinning: :grinning:
D. zas čurá po troškách každou chvíli... Ale přes Irmu nám to už taky steklo pryč...
12. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah tak ja si to jeste propocitam a zitra ti hodim obj do ip :wink:
12. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek to jsem dopadla, sama sobe si pisu :grinning: To nahore bylo tobe :wink:
12. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Aha, vidiš, ani jsem si nevšimla a přivlastnila si to... Ale klidně si písni nákup i do svého IP :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek jako aby mi alespon nekdo napsal jo? :grinning: No jsem sice nekdy osamnela, ale tak vazne to zatim neni :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah jsem si rikala, ze v pasu nic a najednou tolik siti!:slight_smile:
12. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se rozhodla, že se vrhnu na ňákou domácí výrobu a začala jsem s vlňáčkama, ovšem, až když jsem je skoro dodělala, takjsem zjistila, že to musí být čistě z vlny a já ani nevim co to je zač :angry: , ovšem dneska jsem koupila merino a pak ještě nepranou vlnu, takže se vrhnu na pletení znova :slight_smile: a co všechno lanolinujete vy? myslíte, že by šlo nalanolinovat i ty vlňáčky z tý vlny/nevlny? pak bych si chtěla taky ušít ňáký svrchňáčky z fleesu, ale nemám šicí stroj, takže to budu muset dělat v ruce a vůbec nevim jak to půjde :unamused: a ty se potom taky lanolinují, nebo, čím to upravit aby neprotékaly?
12. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 Holky psaly, že když se to hodně a několikrát nalanolinuje, tak fungujou i směsové vlny (50:50, 70 vlny:30 akryl)... Já teda měla jen 100%.
Já lanolínuju teda vlňáčky a do lehkého "odvaru" dávám i oblečo s víc jak 50% vlny (trika, zavinovačku...)

Flísáčky se nelanolínují, fungujou tak jak jsou...Flís je "od přírody" vlhkoodolný, ale nesmí ta vlhkost působit dlouho...
12. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Já teda BBH dovycpávat nemusím a to v noci kojím. Ráno je totál durch, ale vlňáčky to udrží. Je na tom rozhodně líp, než BI.
12. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka a jak stare mas mimco, ze nemusi dovycpavat BBH?? ja zkusila navycpat BH a byla teda mokra uplne cela, ale svrchnaky to udrzely v pohode, zitra budu testovat vlnacky :slight_smile:
12. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka a jak stare mas mimco, ze nemusi dovycpavat BBH?? ja zkusila nevycpat BH a byla teda mokra uplne cela, ale svrchnaky to udrzely v pohode, zitra budu testovat vlnacky :slight_smile:
12. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem tu u Vás nová, doma mám 9 měsíčního kloučka a chtěla bych začít látkovat :wink: děsně se mi to zalíbilo :dizzy_face: Doufám, že neva, že tu budu sbírat zkušenosti a pokládat možná blbé dotazy, jelikož se v tom ještě moc nevyznám... :astonished: :grinning:
12. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já ty BBH taky nevycpávám, jen s orig vkládačkama a dobrý a to myslím, že je V. nijak nešetří. Na ten střih si u větších dětí dost stěžují, V. zatím sedí super, takže já jsem s nima moc spokojená.
12. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 ahoj :slight_smile: to je dobrý, začít u takového chlapáka :slight_smile: co tě k tomu vede a už jsi něco zkoušela?
12. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela k tomu mě donutila Deniskakubicek.. :grinning: pořád dává na fb nové fotečky až jsem se zamilovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase když se mi to bude líbit tak jako vám, tak to budu mít pro druhého prcka :slight_smile:
12. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek BH mi vůbec nepřijde savá, BBH mi oproti tomu přijde úplně o něčem jiném. Mareček má 1,5 roku.
12. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek my taky bbh bambusky vycpavat nemusime a staci. ja jsem s nima moc spokojena, jsou to nase nejoblibenejsi nocni. s velikosti zatim problem nemame, vic se nam scvrkly jenom ty barevne, bile jsou zatim v pohode. ale em. je prcek ma zatim jen neco kolem 11kg..
12. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 takhle se propaguje látkování :slight_smile: pozdě není nikdy, kor když plánujete další
12. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela :grinning: ale ulovila, jenže já na to teď koukám a už mi jde hlava kolem... :grinning:
12. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, už mám objednané BL bamboo 5ks, a 2 BL bamboo extra na noc. co dále doporučíte, poradíte? co říkáte na toto? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40259906&tab=0
13. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 Jitus, Zuzka ma na MMB fakt dobry kousky a koukam, ze hledas u ni...ty si chces koupit celou sadu?? ja bych do to nesla...radeji si kup jen jednu planku na zkousku...ja si ted mimochodem taky budu kupovat tuhle plenku :slight_smile: Od PopnGro mam tu barevnou co v ni je Kuba na facebooku a je bezvadna, takze tuhle ti muzu doporucit, ale celou sadu rozhodne nekupuj...
13. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Deni, já hledám všude... :grinning: ještě co vím, tak musím objednat separačky a svrchňáčky... a dál nějaký pleny... :D jaká značka ještě? a co ty AIO? ty se mi líbí :slight_smile:
13. led 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 AIO mam jen 4 kusy, mam je jen na cestu nebo k Dr... ty uz nepotrebuji svrchnaky, nasadis a jdes :grinning: svrchnaky kup Thirsties, ty jsou nej, alespon u nas :slight_smile:
13. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ok, píšu si :slight_smile: tu AIO si koupím taky k dr :slight_smile: takže ty 4-5 stačí? Že?
13. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 ja si myslim, ze jo, na doma pouzivam pleny a na ne svrchnaky :slight_smile:
13. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsme byli na srazu s Konikovkama a mela jsem celou dobu Martina na kline a najednou cejtim mokro, protekla mu IV ZOO AIO, tak jsem byla nastvana, ale chudak plina byla vsude rovnomerne nasakla a holt jsem ho v ni nechala moc dlouho, neprebalila jsem hned po jidle, moje blbost. Ja ty AIO nevycpavam a jsou teda fakt jen na kratsi dobu, k doktorovi a tak. @ciko86 Ja mam AIO jen troje a k doktorum staci, podle me i dvoje, akorat M. uz z tech mensich IV vyrusta, tak jsem jedny dokoupila. Je to i dost draha investice, tak jsem se moc nerozsoupla, stejne mi vic vyhovuje kalhotkovka a PULky, event. vycpane, to neprotece takhle pres den nikdy, vydrzi daleko dyl. Kdyz budu dovycpavat AIO, tak to zas ztrati tu vyhodu jednoduche rychle obsluhy.
13. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd to máš pravdu, koupím jich méně! :wink: a jaký je rozdíl mezi kapsovejma a normal?
13. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek