• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@rosslyn také používám vv kikko a popoliny, ze začátku jsem je dávala do novoskladu na delší dobu, teď jimi vycpávám kalhotovku na ven.
6. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn a ze začátku jsem měla 4 na zkoušku, pak jsem přikoupila ještě 2, to mi na moje používání stačí. Ale na kalhotkový sklad asi moc nejsou.
6. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn ja je davala na kalhotkovy sklad asi prvni 3 mesice, pak uz byly male.. a to jsem mela drobka :sweat_smile: ja je ale pouzivala spis pozdej, do vlnacku narovno.. radsi mam teda barevne vv colorfolds od totsbots, na tech nejsou videt fleky :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn Už jsem ti myslím jednou psala, že nám se osvědčily Kikko bambusky 30x30, ale stále používáme i IKEA žínky...
6. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 pokud ano, tak se omlouvám..asi mi to vypadlo...
6. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn no teprv teďka dočítám, tak koukám, že holky už je taky radily :slight_smile: No je to vyšší dívčí pořídit si plenkovou výbavu :grinning:
6. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 no, já objednala teď ty kikko 30x30 a už končím..mám po kuse od několika věcí a uvidím v praxi, co budu dokupovat
6. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za ohlasy :slight_smile: porozhlížím se, čím doplním výbavu pro druháčka. Nechci toho dokupovat moc, Víťa teď nejvíc nosí plenky narovno, mám po něm pár malých velikostí, tak bude hlavně dědit. Ale přece jen budou dva v plínách najednou, tak abysme vystačili...
6. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 jj, presne tuhle Anavu mame taky :slight_smile: ale ted uz se nebojim, diky :slight_smile:
@ivuska.h to jsi me uklidnila, diky :slight_smile:
@lucinecka obecne jsem pro patentky, protoze jako jinym holkam i nam suchac odira nozicky/ brisko... ale nevim, jak Anavy se suchacem, my mame jen patentky a velka spokojenost :slight_smile: delaji krasny maly zadecek, jsou prijemne a jen teda ten zapach bych si odpustila, ale je to holt bambus a ten to dela :wink:
6. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, mám doma pár kapsovek, blueberry, sweedlebees a fuzzibunz a u všech mám stejný problém, když je má malá delší dobu jak 2hod tak protíkají kolem nožiček. Máte s tím někdo zkušenost? Dělalo mi to i u syna, myslela jsem si že je to jen problém u kluků, ale dělá mi to i u dcery. Vycpávám origoš vkládačkama. Tak nevím, kde je chyba. Dělá to někomu taky? Přemýšlela jsem že je zkusím vycpat něčím "lepším" ale nevím...
6. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka jsou ty origos vkladacky z mikrovlakna? fuzzy ma mikrovlakno, to vim, tu jsem mela a teda protekala desne.. To mikrovlakno sice nasaje, ale zase pod tlakem zase uspesne pusti vsechno zpatky. Takze ja tyhle nepouziva vubec a vycpavam bmb vv. Taky je dulezite, aby tak vkladacka nebyla od kraje ke kraji, to jde potom pres ty svy na pul a ven. Takze nejlepe se mi osvedcilo poskladat bmb vv na 1/4, je to sice uzsi, ale kdyz se to dobre nasteluje, tak to vydrzi hezky. Tot ma zkusenost :slight_smile:
6. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Jj, jsou to vkládačky z mikrovlákla a myslím blueberry má z něčeho jinýho.Já jse právě vždycky snažila to nacpat od kraje ke kraji, tak díky za postřeh, zkusím to jinak a s jinýma vkladkama :wink:
7. únor 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka já mám taky kluka a kapsovky s origoš vkládačkama mi víc jak 2h teda nevydrží. Víc drží když do nich dám vv velkou na kluka. A od kraje ke kraji to v podstatě je, ale nepropustí. Dávám je často na ven, takže na 3h klidně a ještě se nestalo že by protekly. Ale mám BG a Totsbots.
7. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zajímavá s tím od kraje ke kraji, já to právě taky dycky cpala přes celou šířku... ale po těch 2 hodinách mi to pustily i SWB a ty toho mikrovlákna moc nemají... Ale už taky dávám bmb vv, zatím teda jen jednou, tak ještě odzkoušeno moc nemáme :slight_smile:
7. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jedinou kapsovku blueberry a ta mi to na bocích taky propouští. Ale když už byla plína hodně nacucaná, tak jsem ji nedávala na dlouhou dobu. To samé MMT AIO.

Chci se zeptat ke svrchňákům Bambino mio. Vím, že jsou dělané na plínu narovno, ale vecpala bych do ní při troše dobré vůle i draka? Potřebuju nějaké další svrchňáky a nevím, jaké. Mám thirsties S - na plínu narovno, pak šité rostoucí, ale ty jsou tak na toho draka a vlňáčky. Brala bych větší thirstiesky (líbí se mi ty nové vzory :grinning: ), jenže se bojím, že zase na plínu narovno budou moc velké...
7. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koupila jsem si před dvěma týdny zásobu kapsovek, a teď jsem zjistila, že jsem měla velký oči a několik mi jich tu pořád leží, ani na ně nedošla řada :rolling_eyes: Tak kdyby jste některá chtěla, dvě prodám, jsou žlutý, ještě origoš balený http://www.theluvyourbaby.com/pure-natural/ Moc se mi je prodávat nechce, ale fakt je teď neužiju :angry:
7. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Blani my měli na začátky taky Bambino mio(new born) :wink: a v pohodě tam šel novosklad :wink: tak si myslím že do větších bys mohla toho draka taky nacpat :wink:
7. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 tezko!,oni jsou takovy, ze to pod pasem nejde pod ne nacpat!Tskyjsemto zkousela!:slight_smile:je to fakt na plinky narovno! resim ted to stejne jako Blanka.
7. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka asi moc neporadim, ale hnedka vytahnu rozumy z tebe :grinning: Thirsties S jsou na jak velke mimco? Vim, ze Marek je drobek, ale od kolika do kolika kg tak zhruba? Ja prave hledam neco pro novse, co by drzelo plinu narovno, pripadne novosklad a hlavne to melo ty kridelka u nozicek, at to je na noc jistota :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah S jsou do 8kg, od kolika netuším, musela bych se mrknout, ale tak od těch 3,5-4kg.

@slunicko76 Nejde to tam? To jsi mě moc nepotěšila. Tak to nevím, co koupím :unamused: . Nechci nové, protože chci v létě odplenkovat a těch BM na bazaru je celkem dost.
7. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka mě kapsovky kolem nožiček neprotíkají....ale většinou přebaluju tak do těch 2 hodin....
7. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 aha :confused: no tak to je blbý :confounded: Blani no tak teď babo raď co? :unamused:
7. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka no urcite by tve pozadavky splnily bambinex, ty jdou na rovno a vleze se do nich i drak, pripadne mensi kalhotovka. Ale ty zas na bazarech moc nebyvaji :unamused:
7. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ebo jeste babylucy FIX, ty jsem mela S a taky drzely na rovno i novosklad
7. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka a kolik Mareček má? Já mám thirsties M, dávám do nich čč narovno a používám je tak od 8 kg.
7. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kdybyste někdo chtěl prodat Látkové plenky-Bitti d´lish snap in one/all in one tak se mi ozvěte. Začínám s látkováním, nemám vůbec žádné zkušenosti a dočetla jsem se že tyto plenky jsou "nejlepší" v tom, že jsou nejjednodušší tak je ted sháním na zkoušku. Za nabídky děkuji. :slight_smile:
7. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Ta blubery je právě max. na ty 2 hodiny :unamused: . To bych u plínky za tolik peněz čekala víc :sweat_smile:
@katka82 No právě :unamused:
@sussanah Hm, ty BL jsem měla v XS a byly fajn. Akorát teda hodně silné :unamused:
@betelgeuzz No, on právě asi těch 8kg ještě nemá :pensive: . na 18m prohlídce měl 7790g, takže jestli těch 8kg už má, tak budeme hodně rádi.
7. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka @reruna Nakoukla jsem a vidím, že se řeší kapsovky. Já teda na BB nedám dopustit. Dřív bývaly favoritky BG kapsovky, ale teď už používám "na pěkno" skoro furt BB kapsovky. Nám vydrží i bez docpávání déle, čtyři hodiny v poho, ale pak je ten vnitřek na ždímání, to zas jo.
7. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Thirsties by podle mého na novoše a plínu na rovno šly, novosklad apod. zakryjou taky... Ale začala bych teda určo XS, S jsou dost velké, kor na čč narovno, tam potřebuješ menší. Nebo duowrapky :wink: Ale s těma os. zkušenost v malém nemám...
7. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek me se prave libi ty douwrap (mame 2), ale prave se bojim, ze mi neudrzi plinu narovno :unamused: S ma BL fix, to bude na prvni 1-2m (jestli bude pribyvat jako nas maly), ale prave potom, tak od toho 2m neco hledam.

nemate nekdo zkusenost s Thirsties duowrap 1?
7. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek