• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@sussanah děkuji za odpověď, tak nějak jsem si to představovala, tak dokoupím vv a zajedu do Ikea.

@innes mě taky vadilo, jak byla látkovka po ránu nacucaná, tak proto ten papír, ale když to protéká, tak je to taky o ničem a látkuji rozhodně raději, tak se chci vrátit na noc k látce a uvidíme. V noci přebalovat nechci, protože spí až do rána, teda občas se tak poloprobudí, ale to stačí pohladit a dát dudlík a spí dál, tak ji nechci tím přebalováním ještě nabourat rytmus a za spánek jsem ráda.
2. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiki2 A na co to chceš? Já třeba Thirsties duowrapky vel. 2 zas nedoporučuju - rozepínaly se mi ty zmenšovací patentky a to i na hýbajícím se dítku i při nandávání. Na plíny narovno jsou moc velké na zadku, jezdí to v nich. My po roce dávali asi nejvíc Anavy flísáčky. A pak teda my jeli hodně vlňáčky. PULky moc neporadím.
2. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina tak toje jasný,když papír protéká, že se vracíte na noc k látkovkám. Já jsem nějak v těhu zlenivěla :pensive:
A teda zkoušela jsem do kalhotovky dát Skový vv a přijde mi to tak akorát, tak ty Mka nejsou asi o moc delší :confused:
2. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah A to dáváš na noc jen tu vv M nebo k tomu i obě standardní vkládačky? Ptám se proto, že v naší nově vyvíjené noční pleně bude jako savé jádro právě vv M (vpínací na patentky) + samotná plínka s bamb. flísem, tak jestli to kapacitně bude postačující nebo ještě něco přidat... Plína je teda celkově o dost větší než naše jednovel.
2. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes No já ti moc neporadím, Ondra je v noci na hnuskách, protože mu vadí mokrá plína v noci a víc se s ní budí... Jinak by mu bývala stačila dovycpaná obyč Anavy, ale s hnuskou spí klidněji, aspoň mám pocit.
2. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h davala jsem jen tu vv, uz tak byl potom mlady sirokorozchodny. Ale teda skladala jsem ji trosku jinak, v podstate na sirku na 1/4 s ohnutym hornim okrajem (mam to vyfocene v albu uplne na konci). Takhle to bylo nejvic vrstev vpredu a nejlepe se to tam veslo.
Pouzivali jsme to ale tak do cca 15-16m, potom uz byl v noci bez plin, takze netusim, jak by to reagovalo na starsim ditku. Velikostne by se tam potom urcite dala jeste nejaka vkladacka pridat, ale takhle nam to v te dobe stacilo. Jen teda podotykam, ze mlady byl bkm, takze cast nocniho curani si schovaval az na rano do nocniku.
2. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jinak me docela zmatla tvoje nova fotka, jsem chvili uvazovala, kdo jsi :grinning:
2. říj 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, ale mám zas dotaz :sweat_smile: Flísáčky: Jak jsem to pochopila, jsou dobré, pokud nejsou "smáčklé", četla jsem že nejsou pro děcka, co už si na nich sedí. A to mě přivádí k dotazu - když spí malej na břiše, tak to asi flísáčky ne-e? Pač by byly smáčklé právě tam, kde má nejvíc načůráno. Vymýšlím teďka plenku na noc, tak zkoumám. Díky moc.
2. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah To je prosím maminka balón :grinning:
2. říj 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romcovaklarka Mě fungovaly (a fungují) i na sedícím dítěti, i na spícím, dokud měl na noc látkovky, tj. cca do roka.
2. říj 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina Ja mam Irmu i HD a prijde mi to tak nastejno, ale za tu cenu, co je Irma, bych ji urcite zkusila, asi je tlustsi, rekla bych.
@romcovaklarka Ja mam s flisakama spatnou zkusenost, to mi vic drzi vlnacky. Za me na noc jedine PUL. A klukovi vepredu plinku poradne vycpat, pokud v noci neprebalujes.
2. říj 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd A Disany jsi na noc zkoušela? To si nedovedu představit, co by se muselo stát, aby je dítě pročůralo, leda by pod nima nemělo plínku :grinning:
2. říj 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd dík za návor k plíně AIO IMV, nám zatím bohatě stačí, máme vel. S a vydrží celkem dlouho a pěkně schne, pak koupíme asi i vel. M a až bude větší a učůraný, dáme nějakou savější
3. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela čč kikko nebarvené bambusky právě mám a nedrží taky moc tvar, ty barvené jsem myslema, že jsou jen jako tetra po koupání
zkusím jednovelikostní anavy a snad budou dobré, taky jsou s bambusem
3. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate nekdo rostouci svrchnaky thiersties? dobry?
3. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina tak já na noc taky dávám papírovky, zatím ani jednou neprotekly, ono i u papírovek totiž hodně záleží na značce a střihu a velikosti, takže my máme vyzkoušený jeden druh a jiné papírovky nekupuju, i kdyby byly v nevímjaké super akci. Anavy jednovel. nestačily, byly nacuclé a mokré břiško i na pyžamku, vycpávat jsem je ale nezkoušela,jediné látkovky, co bych já doporučila na noc jsou BBH Magic, ty jsou obří a jdou ještě hodně vycpat, ale mám jen jedny...Ale zaregistrovala jsem, že Anavy bude nějaká nová speciální noční, tak možná to by na noc šlo....
3. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ad noční plena- já dávala na noc tum bmb vv M vycpanou prefoldem Baby Idea a stačilo to od cca roku a něco do dvou let. Pak jsem začala dávat spíš papír, ani ne protože by nestačila kapacitně, ale malá si látkovky rozepíná a nebavilo mě denně převlíkat postýlku.
3. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Jj, potvrzuju, já si teda z BBH Magic udělala kapsovky, to origoš jádro mi přišlo spíš k zlosti a vycpávala jsem právě Anavy bmb M a prefoldem.
3. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana no s tím originál jádrem to hrozně dlouho schne....
3. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna jj, blbě to scne a savost nijak úžasná.
3. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka taky dávám flísáky na noc a fungují. Vítek spí všelijak, na břiše taky a nevadí to.
3. říj 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h vidim, ze klarka ma velky umelecky talent :grinning:
3. říj 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava presne tyhle mame, prisly me perfektni na noc na velkou nocni plinku.
3. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Disany vubec neznam, jen vim, ze od toho jsou nejaky zavazovacky? Takze maji i flisaky? No uz nic kupovat nebudu, detem PUL nevadi, a kdyz je vedro, ma vendy pres den vlnaky, nekdy i na noc, dokud to staci.
3. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah díky za regferenci, a na den jste meli oblíbené jaké svrchnáky ?
3. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, potrebuju poradit! Nejak se nam holcicka v noci rozcurala a anavy to k ranu uz nejak nepobiraji! ma pak mokry i overalek,proteceto i IV PULkama, vlnacky ani flisacky taky moc nedrzi.Poradite nejakou extrasavou plinu na noc?diky!
jinak papirovku na noc jsem nezkousela, protoze ty ji protekaly uz jako malemu miminku.

jinak donedavna na noc flisacky i vlnacky uplne super, prkticky nic jineho jsem nedavala, na den davam bud taky vlnaky a nebo Thiersties Duo wrap.
3. říj 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukam, zejsem se presne trefila do tematu.Skoda, ze jsem si to precetla az ponapsani prizpevku!:slight_smile:)
A Ivina nova fotka mne teda take zmatla!:slight_smile:
3. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava pres den jsme jeli v bambinex. Ale mlady byl bkm, takze mu stacila pomerne tenka plinka (popolini vv nebo ikea rucnik) narovno, to sedelo perfektne. Na kalhotkove plenky bych bambinexy v zadnem pripade nedoporucila. Meli jsme s nima problemy pres noc od cca 5m, nemaji totiz ty bocni kridelka a mezi nozickama jsou uzke, proto jsme kupovali nove PULky na noc.
3. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek A když jsou ty duowrap 2 rozeplé, odpovídá to velikosti L? Starší mi vyrůstá z M, tak buď bych koupila L, nebo ty duo, ale duo mají pěkné vzory :slight_smile:
3. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Myslela jsem jejich natahovací vlňáky -- http://ekopleny.cz/cs/kategorie110785.html. Já je teď dávám i na den a přes ně už nic, jsou to takové kraťásky. Sice celkem zažmolkují a vzhled nic moc, ale funkce super.
3. říj 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek