• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
@ivuska.h díky moc, dám na to něco decentního, ať nemá Adík modrou hlavu :slight_smile:
25. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak jsem se čerstvě zaregistrovala, kvůli vaší stránce :grinning:
Jmenuji se Zuzka, tříletá dcera Elen a zřejmě druhá dcera Sofie má ještě čas až do Valentýna, ikdyž vzhledem k mému naordinovanému klidovému režimu, neposednému čípku a faktu že i první dcera se narodila v 36t, ve velikosti 46cm a 2,7kg..může být vše kdykoli.. Takže úvod mám za sebou a teď nějaká ta otázka :sunglasses:
Již s dcerou Elenku jsem plánoval alátkování ale nějka se to tím vším zvrhlo a k látkování došlo až letos v lednu a to už jen na noc, takže zkušensoti mám částečné a jen čůrací. Přesto, pokud vycházím z našich faktů, tak budu látkovat na pidi mimi, co moc neporoste a bude hubené. Dcera ve 3 letech má pidi dupku, 13kg a 91cm obři zrovna nejsme :slight_smile: Něco po dceři mám, jsem úchylná na minkie a na suché zipy, ale nemám jen to. Pasuje nám celku grovia, mommys touch minkey kolečka, itti bitti tutto(myslím že mohly být širší), coolababy, popky nám nepasují jsou široké a kolem nožek volné a zdá se mi že provlhávají... na pidi mimi teda plánuji rozšířit grovie a k tomu pár krásných kousků abych uspokojila své nakupující hormony(jelikož výbavička jedna růžová je, nezbývá než nakoupit plenky ) Hledám někoho kdo by případně poradil s plenkami na porodní váhu 2,5kg...první dcera měla 5kg snad až ve třech měsících, ne-li později. Zatím jsem koupila jedny IB dlish S, plánuji grovia newborn, Tots Flexiwrap Prints velikost 0, zvažuji svrchňáky bummis... na originál vložk ysi extra nepotrím žádné mě tak nenadchly, jsem spokojená s Kikko bambus froté 30x30cm té své 3 leté dceři dám na noc - 3 ks a většinou to ustojí jakýkoli svrchňák -grovia, mommys. coolababy.. Z těch co mi srdce poskočilo že jsou pěkné a zajímavé jsou blueberry rubín M - 5,5-11 kg, Plena "all in one" Charlie Banana - Motýlci
4-15kg, MINKI s motýlí výšivkou S (5,0 – 7,3 kg) - ale ty mají kapku čas jelikož by se pidi mimi v tom naprosto ztratilo...si myslím Elenka měla nejmenší jednorázovku tehdy dost velikou a musela jsemji dokoupit i oblečky č 46, pokud jsem chtěla vidět konce rukou a nohou :grinning: dávám tu názornou fotku kterou "milovala" moje tchýně
25. říj 2011 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - vítej. Pidi mimi jsem nezažila, tak v té fázi poradit neumím, ale líbí se mi Tvé nadšení pro úúúžasné plenky :slight_smile: Nemáš odkázky na ty plenky, co jsi semka psala? Třeba na ty Motýlky? a BB rubín? :confused: Doufám, že mě to tedy nevyjde draho :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pooooočkej, abys mi je nevykoupila!!!!!! :grinning:
motýlky tam vlastně mám dvoje jedny krásné minkey - o ty se bojím :grinning:
a druhé banana charlie
25. říj 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2011 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TÁÁÁÁÁK tebe to vyjde draho a mě asi levno jak budeš rychlejší :grinning:
25. říj 2011 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - ufff, přežila jsem :grinning:
Bummies nepotřebuji, páč PUL BB jsou prostě PUL BB :slight_smile:
Minky BB naštěstí mám :grinning:
Plenek AIO mám naštěstí taky dost :grinning:
Ale ty Minki s motýlí výšivkou jsou úúúúúžasné ........ tam mě asi zachraňuje jen ta růžová barva :grinning:
25. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo pěknééé že :slight_smile: já dostala takový strach, že mi to někdo koupí, že jsem to za svou poslední pětistovku obejednala :grinning: ono to asi nebylo moudré to tu vyvěsit :zipper_mouth:

Hele BB je Bluebery? Chápu to dobře tak že, nad jejími PULkami chrochtáš blahem a spokojeností?
25. říj 2011 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ale co ten zbytek to nevííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím uááááááááááááááááááááááá
25. říj 2011 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h aha, no tak to je teda asi normální :slight_smile: Ještě mám hooodně blbej dotaz - neexistují nějaké "záslepky" na ty patentky, co se nepoužívaj? Malý je to asi jedno,ale já z toho mám občas blbej pocit,kdžy vidím, jak to má hodně otlačený :pensive:
25. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jj, BB jsou Blueberry. Naše favoritní PUL (ale ty máme každá jiné, takže neřeš :grinning: ).
Já nejradši vzor kravička :grinning:
http://www.latkovky.cz/content/images/eshop/bluberOSsz/blube_onesizecovers_4.gif
25. říj 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - u ostatního dokupování ... chceš používat i čč (čtvercové pleny) nebo jen kalhotovky? :confused:
25. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente ty čéče diď my jsme skoro stejně těhotnéééé..... jen my HO tam asi nemáme :grinning:
já mám taky vesměs každé jiné jako obrázky..no já toho moc nemám ještě, bo netuším kolik jich vlastně budu potřebovat těch PULek......no plánuji strkat ty pidi froté bambus http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=567917 a pak od kikka čč bambusové 70x70 nebo zase 30x30....nevím někde sem četl aže je vhodný novorozenecký sklad a do toho bych přidala třeba jeden ten bambus 30x30...jenže to uvidím podle velikosti všeho a jeslti to tma vleze atd.... co mylsí kalhotovkami? originální jádra? ty sem tam mám asi podle nálady :slight_smile:
25. říj 2011 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente kde ty nakupuješ BB minkey apod?
25. říj 2011 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - no kalhotkovýma myslím, že někdo prostě není na sklady z čč a rovnou odmalička používá kalhotky, do kterých dá akorát separačku a navrch svrchní (pokud nepoužívá rovnou AIO). Já u novošků preferuju novosklad a navrch nějaké svrchňáčky, takže třeba kalhotovky v mini velikosti vlastně nemám, spíš rovnou jednovelikostní.
Já BB nakupovala na tuly-tuly, což je bohužel už zrušená webovka. Teď je mají na latkovky.cz.
Ajo, taky únorče :grinning: Tak to blahopřeji :grinning:
25. říj 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela Děkuji. Taky jsem se na něj dívala a už jej objednala :wink:
25. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente snad ten novosklad taky zvládnu a bude pasovat na pidi dupku, spíš to vidím tak jako ty pěkné luxusní svrchňáky a něco dovitř :slight_smile: na látkovkách jsem je taky našla tam jsem sevyhlídal ten rubín do červena batiku minkey, jinde jsem to ale vůbec nenašla.
25. říj 2011 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente tady http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/minky-sidesnap-kapsovky/ víš co jen nevím, smysl má asi případně nakoupit ty M velikosti v těch bud ečlověk nejdéle... nebo je mají i vícevelikostní? jak to ty řešíš?
25. říj 2011 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Ježkovy oči ta plenka s tím gekonem je božíííííííí :dizzy_face:

Jináč se těším na noční Anavy, už jsem myslela, že nebudu chvíli dokupovat žádné plenky, ale toto musím teda :sweat_smile:

Ještě bych se chtěla zeptat, které PUL kalhotky vám přijdou hodně pohodlné a poddajné? Mám dvoje imse, ale stává se mi, že má malej trochu odřený bříško od toho horního lemu. Nevím, jestli se mu to tam nějak divně sroluje a škrábe ho sucháč, nebo co, ale malinko to tam z nich mívá...
25. říj 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka my jsme asi jediní, kterým IV nic nedělá, už máme Lko :sweat_smile: ale máme ještě thirsties a ty jsou taky bezva, též už mám třetí velikost :slight_smile:
25. říj 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente DOBRÝ DEN,
Díky za potvrzení, kalhotky posílám ještě dnes.
Ať z nich máte radost 

S pozdravem
za Papilios tým
Ing. Vlasta Osvaldová
:grinning:
25. říj 2011 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka Já si oblíbila Thirsties, taky jsem je měla od XS do L :grinning:
25. říj 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Koukala jsem, že máte vybrané PUL kalhotky Bummis kytičky...já je mám doma ve velikosti M (myslím) a pokud se nám v březnu narodí klouček tak je budu prodávat :grinning:
25. říj 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha chi chi, no uvidíme co se komu narodí, každopádně si mě uložte a zkuste se pak poptat :wink: já sice u nich uvažovala o novorozenecké verzi, ale kdoví jak se vše do té doby vyvrbí.... kdytičky jsou pěkné uvažovala jsem o nich nebo o žabkách... jak se vám ty kalhotky líbí? já je na živo neviděla... :frowning2:
25. říj 2011 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha můžu se zeptat jaké míry mělo první dítko a čím si ho úspěšně plenkovala? :dizzy_face:
25. říj 2011 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Jenom k těm Anavy vv, jakou mám záruku, že mi rovné pleny, které poskládám jakoby do kalhotek nepropustí to tekuté kadění na svrchňáky? Protože to je jeden z hlavních důvodů, proč na ty klahotkové pleny chci přejít...
25. říj 2011 v 16:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suvelka no prave ze ty vv bambusove jdou zapnout i na kalhotkovy sklad dokud bude kakat vajecinu a pak, az bude tvrdy bobek, tak muzes davat narovno :wink: http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/9-2-Vicevrstve-plenky/5/153-Bambusova-vicevrstva-plenka-vel-M
25. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suvelka Ty vv anavy můžeš poskládat jako kalhotkový sklad http://www.latkovepleny.info/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=8 Ale záruku nemáš nikdy. Mně se malej včera tak pro***l kalhotkovejma Anavy, že to hezký nebylo :grinning:
25. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie tak s mini dítkem zkušenost mám, první měla 47 cm a 2240 g, druhá 47 cm a 2650 g (obě v termínu :slight_smile: ) Ale já jsem používala čč na novosklad, jinak jsem měla ještě BG AIO velikost S, ta seděla pěkně, fotka je z necelých 3 týdnů
25. říj 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek