• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@janakkk Koukám, že mám zaltý dítko. Zalehne mezi 20 a 21h a budí se 3-4x na kojení, žádný dudlíky, chování atd. se nekoná.... Obvykle mezi 23-1h přenesu k nám do postele, přebalím a spí se dál...
V noci taky moc nepřebaluju, ale chtěla bych se k tomu nějak donutit, aby byl v suchu a nezvykal si na mokro... jenže před kojením řve jak tur a po kojení to moc nejde, protože u toho často usnu...
3. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jdu na radu...chtěla bych vyzkoušet flísáčky na den, na vystřídání s vlňáčky...mám 9ti měs. holčičku...jaké máte zkušenosti...děkuji...
3. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie U nás v noci bylo bezplenkování ze začátku (tak dva týdny) s řevem, dávám ji vyčůrat před kojením, neb po vytuhnem obě :wink:, teď už je zvyklá a začne řvát hlady až po vyčůrání - ona neumí jen trochu mrčet, cholerička jedna.
A v noci jsem přebalovala po každém kojení už od narození, ta naše citlivka ve vlhkém neusne, nebo usne, ale vrtí se (tudíž nespím já) a pak se stejně bzo vzbudí.
3. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ahoj, já mám tedy radši vlňáčky, ale flísáčky mám tots bots a jsou super, a jsou dost velké, takže na mojí 8mi kilku v osmi měsících stačí stále číslo 1 :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska děkuji...:slight_smile: Já taky...ale občas se stane,že mám troje na sušáku.... :grinning:
3. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Sakriš, ty mě nahlodáváš. B. je taky cholerik, žádný drobný náznaky hladu, hned řev... a když ho posadím na nočník před kojením, je to fakt k nevydržení... On teda vydrží suchej a klidně se vyčůrá až po kojení, jenže to už já kolikrát spím... Jenže nevím, zda dáme 2 týdny řevu na nočníku, do toho se mi asi nechce jít... to raděj častěji přebalím...
3. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie ja se k tomu nutit nehodlám, aspoň ne zatím :D stejně to nepomáhá, když přebaluju, je to s tím spaním naopak horší....
3. dub 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie
@katyxq holky, ja jsem tu bezplenkovku nějak nedala...zkoušela jsem to párkrát, ale bez úspěchu, a teď v 5 měsících už to půjde asi těžko začínat....
3. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie ono kdybych nepoužívala techniky jako dudlík a pochovat, tak bych kojila v noci asi každou hodinu...tak když se vzbudí moc brzo napřed zkouším tyhle oblbovačky a teprve když to nepomáhá, tak nakojím....
3. dub 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Začít jde kdykoliv :wink:, já nejvíc slavím úspěchy s časováním - dávat malou vyčůrat vždy po probuzení (a v 99% případů se fakt vyčůrá) a taky, když se vrátíme z venku, hned jak se probudí v kočárku nebo šátku. Jak je vzhůru, tak to dáváme střídavě, někdy mi přijde, že nesignalizuje vůbec (hlavně když si hraje) ... nebo prochází obdobím změny signálu a já nevím ještě na jaký to změnila :grinning:. Nejlíp bezplenkujem, když nejsme doma :wink:, to dává vědět důrazně, že chce.

Takže v neděli jsme jeli v jedné plínce od 3 odpoledne až do 6 do rána, kdy já byla ještě tuhá a malá se už asi nějakou chvíli šila a mrčela, pak spustila řev, to už bylo mokro. A dneska jsme vyrazily kolem 8, o půl druhé jsme byly zpátky a doteď stále jedna plínka (protože spí).
Ale jinak máme třeba i 10 počůraných plínek za den :sweat_smile:.
3. dub 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já jsem začala taky skoro až v pěti měsících a jde to :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Já jsem zas vyzkoušela, že B. se klidně nechá přebalit a nemá pak problém dál spát (dělám to teda v posteli, plínky mám při ruce, mokrou jen hodím na zem a pořeším ráno, pokud teda nepotřebuju sama na záchod). Co se kojení týče, já právě v noci odmítám chodit, houpat atd., pokud pomůže prso, je to pro mě první volba - protože ho jen vyndám, B. saje a já podřimuju (cokoliv jiného ruší můj spánek výrazně víc). S BKM jde začít kdykoliv, záleží na tom, zda se Ti chce.
@katyxq Nám zas skoro vůbec nefunguje časování - na mě vždycky kouká, cože to jako chci, když on přece nic nesignalizoval :wink:.
3. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naší bublině zřejmě zapomněli říct, že může signalizovat :angry: já fakt nic nepozoruju a to ji krmím bez plínky, protože kadí hlavně při jídle, abych viděla signály a fakt nic, akorát rudne, když už tlačí a to teda za signál nepovažuju :sunglasses: já se teda snažím časovat, hlavně po probuzuení kvůli čůrání. ale tady to vázne na mně, protože pokud spím taky, tak mě nevzbudí to mručení, ale až řev a to už je pozdě.

dneska jsem jí zkusila vycpat šíleně plínu, jeslti mi vydrží dýl než jedno čůrání a nevydrží, řvala, že je počůraná, tak jdu přebalit a mokrá jen vrchní čč plína, taspodní totálně suchý, ale my musely přebalovat :sweat_smile: tak nevím, jestli mám vůbec pořizovat další vkládačky. separačku používám jednorázovku, myslíte, že flís by pomohl? že by vydržela dvě čůrání během půlhodky :slight_smile: do jedné plíny?
3. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Naše malá je taky citlivka na vlhko, tím mě právě dotlačila k bezplenkovce, extra savé varianty taky nefungovaly a flís na zadeček dávat nebudu (pro atopiky to není dobré).
Jinak kakací signál u nás je ten, že se zarazí, nasadí divný výraz (tlačící výraz :wink:) a začne tlačit, pak musím být já dostatečně rychlá :slight_smile:.
3. dub 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Mě se budí tak 3-4x normálně, dnes to byl extrém a pila snad furt... Ale já jak ji mám u sebe v posteli, tak je to úplná pohodička, jen si ji přistrčím, ona po napití odpadne a spí dál, dudlík v noci skoro nevedeme (občas jí ho strčím, když se mi nechce ještě kojit :grinning: ) a nějaké chování už vůbec ne, ona se vlastně chová pořád :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prodávám plínky po malé...zbývají poslední kousky...např. BBH noční, Loveybums vlňáky - super na léto, HD pastelky, nějaké AIO....a myslím si, že i ceny jsou OK :wink: ...zabírají mi místo v šatně a už volají po nějaké prdelce :grinning: Koukněte zde: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=269280
3. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky budu prodávat kupu oblečení....nosili jsme látkovky, takže kalhoty budou krásně sedět... :wink: Na druhé mimi to nevidíme, takže se zbavuji všeho...kočárek, postýlka apod...kdyby někdo měl zájem, pište do zpráv, pošlu foto
3. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak to máme dost podobný... já si tedy zatím nemůžu to společný spaní vynachválit - vstávat x krát za noc k postýlce, to už bych byla chodící mrtvola...
3. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie na nocni bkm se fakt vykasli, pokud se mu nechce. Nas mlady zacal sam dobrovolne v noci bkmkovat nekdy v 9mesicich, do te doby ho ani nehlo a byl to spis rev. Ja teda noci resim flisovyma vkladackama, aby byl v suchu a mokro ho nebudilo, jinak pres den separacku nema. Podle me je spis hlavni, at je dite odpocate a pak se pres den muzes venovat bkm uplne v pohode.
3. dub 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Já myslím, že by ten flís pomoci mohl, určitě bych to zkusila.
@sussanah Já myslím, že on by i nocní bkm dal, ale po kojení, a to nedávám já :slight_smile:)) - tak to řeším, jak píšeš - dávám na noc flís
4. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuju rychlou radu, manžel mi omylem z lékárny donesl místo bezvodého lanolinu adeps lanae cum aqua, dá se to taky použít, nebo mám radši poslat pro ten bezvodý? Příp. na co se dá tento smíchaný s vodou použít?? Děkuji..
4. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám prosbu, mohly byste mi prosím kouknout do alba a zkritizovat moje nákupy a plány na plenkovou výbavičku? :slight_smile: Děkuju.
4. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty baba boo vypadají úžasně a mají chlupaťoučký povrch. Doufám, že budou i dobře sát. Hned jak uschly tak jsem je navlekla na malou a posílám fotečku :wink:
4. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Tak hlásím,že jsme opět bez nehod :wink: Dokonce bych řekla, že pulky víc (lépe) sedí s větší látkovou výplní.Jen musím dokoupit čč a nechce se mi už investovat, no ale říkám si, že je v budoucnu využiju jako hadry na úklid :sweat_smile:
4. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@markusko Ahoj, taky se mi to jednou stalo a naštěstí jsem zjistila, že to použít jde, jen jsem toho dala trochu víc než toho bezvodýho :slight_smile:.
4. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 máme flísáčky Anavy a jsem spokojená, myslím, že jsou to jediné, o kterých tu nikdo nepsal, že by protékaly...(nebo jsem to zrovna nečetla :grinning: )
4. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi děkuji...:slight_smile:
4. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přidávám zkušenosti s Baba Boo AIO po jednom zkušebním dni.Oblékla jsem je obou dětem.Nám dobře padnou, i malému ve 2letech vydržely a neprosákly nikama.Šimonek v nich měl ty 2 origo vkládačky.Robince stačila 1. Robinka má macaté nožičky takže jí hezky sedí, ale myslím, že u štíhlejších jedinců by to nemuselo být tak dobré.Takže krásné plenečky, ale na macaté nožičky jako máme my. A je v nich docela sucho a příjemně takže mokré popolinky asi odložíme :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollaj a co dáváš teď - 3 čč??
4. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ne ne :grinning: pouze dva, ale fakt držej.A na noc mám vv anavy s froté vložkou a vydží celou noc.
4. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek