PCOS, měly jste po porodu menstruaci a zase zmizla?

myskaol
22. led 2016

Ahoj,
mám PCOS a otěhotněla jsem po roce po hormonech (Femara, Utrogestan)
před tím jsem neměla MS vůbec ani ovulaci...ted vlastně nevím jak na tom jsem...

Mám 5 měsíců po porodu, MS chodila snad na hodinu přesně. Tento měsíc nepřišla.
Máte zkušenost některá?

Neberu antikoncepci, poslední MS 19.12.2015, "cyklus" 29 dní...test jsem nedělala bo z něj mám strach 😀
řekla bych, že těhu příznaky žádný nemám...

Měla jste některá po porodu MS a zase zmizla? 🙂

Děkuji

aklin
22. led 2016

Před těhu jsem bojovala s MS, trvala mi dost dlouho, aby zazdila celý jeden měsíc. Navíc mi diagnostikovali PCOS, bez ovulky. Nějakým zázrakem se podařilo. A po porodu se mi to vrátilo do starých kolejí. Už 35 dní čekám. Test si dělat ani nemusím, vím, že nejsem těhu. 🙂 Nejsi v tom sama.

myskaol
autor
22. led 2016

@aklin no mě to právě celkem překvapilo 😀

aklin
22. led 2016

@myskaol myslela jsem, že to bude v normálu. Bohužel. V listopadu jsem měla MS celý měsíc. V prosinci mi to nedalo, zašla jsem si doktorovi a ten mi sdělil, že mám zvýšenou děložní sliznici, tak ja strach, okamžitě jsem běžela pro těhu test, a normálně po 3 testováních vyšel slabý duch. Byla jsem v p...li. Pak mi přišla mrcha, nikdy jsem nebyla šťastnější. Jenže trvala hnusných 15 dnů.

myskaol
autor
22. led 2016

@aklin tak u mě je to vždycky 5 dní když už s tím problém nemám

aklin
22. led 2016

@myskaol to máš dobrý. 🙂

no_title
23. led 2016

Holky, a nechcete založit skupinu PCOS? Je nás tu celkem hodně, třeba bychom se podělily o nějaké tipy, jak na to přírodně a tak. Navíc syndrom PCOS souvisí často i s psychickou, často jej mají ženy s nízkým sebevědomím, což je asi i o důvod víc, mít někde místečko, kde se soukromně svěřovat. Já teda ještě nic diagnostikováno nemám, ale u mě to vypadá taktéž na PCOS (vzhledem k tomu, že mám chlupatější prsa než můj manžel 😀.) takže pokud by někdo šel se mnou do založení skupiny, budu ráda 🙂.

anetka1701
23. led 2016

@no_title PCOS mám a nížkým sebevědomím fakt netrpím :oD Skupina je, i různá fora... :oD

Mně se PCOS po každém porodu vrátilo zpět do původních kolejí... Mnojo, už jsem si zvykla :oD

no_title
23. led 2016

@anetka1701 aha, už jsem tu skupinu našla 🙂 díky 🙂