Ovulační test při PCOS

bublee
17. kvě 2021

Dobrý den,
mám diagnózu PCOS (menstruace 2x do roka, nebo vůbec, žádná ovulace).
S manželem se snažíme již rok o miminko, navštívila jsem car a nejprve byl nasazen Clostylbegyt, který nezabral, poté byla nasazena Femara a když jsem teď byla 13DC na folikumetrii tak žádná reakce vaječníků prý neproběhla a sliznice byla nízká.
17DC jsem začala mít hrozné bolesti podbřísku a tak jsem udělala ovulační test který byl pozitivní. 16DC večer jsem nasadila gynprodyl. Je možné když 13DC nebylo na utzv nic vidět, žádný folikul ani sliznice, že by ovulace proběhla po tom pozitivním ovu testu? A gynprodyl pokud se nasadil před ovulaci zdali ji nezablokoval? Nikdy jsem ovulační test neměla pozitivní až teď první měsíc držení zdravé stravy.
Děkuji za odpovědi
Hezký den

stanulice
17. kvě 2021

Tak samozřejmě možné to je , tak teď je důležité zda jste to hned pojistily , a už zbejva jen čekání . Neboj já mám to samé co ty ale mě clostik zabral a byl mě píchnut ovitrell a teď jen čekám .

bublee
autor
17. kvě 2021

@stanulice to máš dobré že ti aspoň zabral 🤗 na mě tyhle léky nepůsobí 😏

uzivatelkapetra
17. kvě 2021

Řekla bych, že tyto testy nemají smysl, pokud bereš hormony. Gynprodyl bereš poprvé? Nemohla být bolest způsobena jím?

stanulice
17. kvě 2021

@uzivatelkapetra jak nemají smysl ? Neměl by smysl pokud by test neslabnul ale ji to krásné slábne takže ovulace proběhla .

bublee
autor
17. kvě 2021

@uzivatelkapetra gynprodyl beru poprvé předtím jsem brala duphaston což je obdoba. Já nikdy právě pozitivní ovulační test neměla až teď. A to jsem brala 3mesice Clostylbegyt a ani tak nebyl ani jeden uvulak pozitivní.

bublee
autor
17. kvě 2021

@stanulice také doufám že to tak je 🤗

stanulice
17. kvě 2021

@bublee držím palce teď jsi kolikátý ?

bublee
autor
17. kvě 2021

@stanulice dnes jsem teprve 20DC 🍀 dekuji i tobě 🙏

uzivatelkapetra
17. kvě 2021

@stanulice no nevím, to by ji za 4 dny musel narůst folikul, což mi přijde nepravděpodobné. Když jsem podobné problémy řešila před třemi čtyřmi lety, rostly folikuly cca 2mm denně a k prasknutí musely mít cca 20mm.
Ne že bych to uživatelce nepřála, ale taky jsem realista, samozřejmě pokud ji to vyjde, moc ji to přeju🙂

stanulice
17. kvě 2021

@bublee již já jsem 21dc Super můžeme se podporovat ❤️😍

nagojka
17. kvě 2021

Mozne to urcite je..ja byla na folikulometrii 17DC a zadny naznak foliku ani zvetsena sliznice nic...od 24DC zacali krasne silit ovu testy a apka na mereni BT vyznacila ovulaci 27DC👍👍👍diky mereni BT jsem zjistila ze mam ovulaci o neco dele nez v pulce cyklu coz vlastne si vetsina doktori mysli ze to tak je...

bublee
autor
17. kvě 2021

@nagojka ty jo tak to děkuji za povzbuzení. A oni by mě hned hnali do IVF 😒 a povedlo se nakonec? 🍀

nagojka
17. kvě 2021

@bublee ano povedlo se...nyni jsem ve 30tt..ale je pravda ze me sice diagnostikovali PCOS ale co se menstruace tyce s tou sem nikdy problem nemela..jen sem mela dlouhe cykly 33-35dni...a taky mam vyssi AMH takze u me byl hlavni broblem v dozravani vajicek...jenze ja sem nechtela do sebe cpat kazdy mesic clostyl kdyz na poprve nezabral...takze sem si objednala Fertilup a otehotnela jsem po 4 mesicich uzivani...🙂neves hlavu,urcite vsechno dobre dopadne a taky se zadari🙂

bublee
autor
18. kvě 2021

@nagojka ty jo to je skvělé. A moc gratuluji 🍀🤗

stanulice
23. kvě 2021

@bublee ahoj , jak jsi na tom ?

bublee
autor
24. kvě 2021

@stanulice ahojky 2dny do MS a takhle. Jak u tebe? 😊

stanulice
24. kvě 2021

Ahojky já takto 27dc 12dco

bublee
autor
24. kvě 2021

@stanulice Moc Gratuluji ❤️ taky jsem dělala clearblue. Ale mám do MS ještě dva dny a bolí mě jako před MS, člověk má strach.

stanulice
24. kvě 2021

@bublee to já mám taky strach :( .. neříkám že ne . Bojím se že to odejde . Ale snad to není už ovitrell

bublee
autor
24. kvě 2021

@stanulice ovitrell už to nebude. 🍀