3letá dcera se ve školce počůrává

majaja26
20. kvě 2014

Holky nevim co mam delat dcere budou 4 roky a chodi 2 mesic do školky z toho jsme nebili ve školke skoro cely mesic ale jdu na koren veci....Počurava sa každy božiii den a dnes sa tež počurala až si ma učitelky chytili a povidali si se mnou že prej im mala (4ročna)povedala že sa jej ptaly že či nosi doma plinu a ona že Nosi (což není vubec pravda),ja som čumela na učitelku jak vyvalena a že prej že neví,neví vyznelo to jak keby jsem lhala.......a ešte že či sa doma nepočurava ,hovorim že neee vubec...A druha veduca školky že prej pani S........... mame važný problem Ivanka neustale čura každy den,že prej jak bude čurat nebude moct chodit do skolky....ja nevím co mam robit jsem z toho tak rozladena že až,lito mi to je Ja VIM SVOJI PRAVDU že VUBEC NECURA Ivanka doma ani do pliny ani do kalhotiek....

zickemartina
20. kvě 2014

@majaja26 nemuze to byt reakce na skolku? zkus si sni o tom promluvit, a kdyz tak zajdi za obvodakem ten neco poradi

pluba
21. kvě 2014

@majaja26 @zickemartina má pravdu, chce to víc informací o školce. Z vaší reakce tuším, že hlavní Váš pocit z toho je stud, nemýlim se? Stud za její počurávání a stud za to, že si myslí, že lžete. Tyto Vaše pocity mohou celý problém s pomočováním ještě zhoršovat.

hanivasi
22. kvě 2014

je to znak toho, že se tam necítí dobře. Buďto jí tam někdo "ubližuje", nebo nemá kamarádky, nebo prostě se tam necítí.... vždy když se dítě počůrává, je tam nějakej blok. Je potřeba si s ní o tom promluvit, o školce, jak se ji tam líbí, ale opravdu mít na ni čas a ne honem honem, ať to máme probrané.

zickemartina
15. čer 2014

@majaja26 uz si s k tomu dale nevyjadrila, cim vic o tom premyslim tak mi spis prijde ze mala je opravdu nestasna ze skolky, chtelo by to zmenit skolku a poradne si o tom promluvit, na 100% se postav za svoji dceru. To ze se doma nepocurava je normalni a verim ti, spis si myslim ze ve skolce nastavaji stresove situace ktere tvoje dcera nezvlada - muze byt treba jen precitlivela, kdyz se na ni zvysi hlas a nebo se muze jednat o opravdovou sikanu. z Ditete je tezke dostat pravdu a je tezke je rozmluvit na takoveto tema bez vlkadani odpovedi do ust - proto bych se opravdu obratila na psychologa, ktery ti pomuze najit pricinnu na co reaguje pocuranim ve skolce, a podle toho bych se ridila, urcite to nejak res at z toho chuderka nema trauma na cely zivot. Drzim palce a kdyz tak pisni jak jste to resili. memu synovi je teprve 2,5 tak stress s klasickou skolkou jeste nemame.

majaja26
autor
16. čer 2014

@zickemartina dekuji za podporu... 🙂 jo už je to lepši od toho tydne co to rešili semnou učitelky se mala ani raz nepočurala prisli na to že ji treba opravdu hlidat a každych 15minut snou chodi na wc..... .ale ani jedna z učitelek nepovedali Promminte za krive obvineni na Vas!!!