2měsíční dcerka k večeru strašně pláče

tynkatr
18. lis 2015

Ahoj ženy , mám problém s dcerkou má 2 měsíce a už si s ní nevím rady . Už asi dva dny k večeru strašně pláče nic ji neuklidní vůbec nic . Jak kdyby ji něco bolelo nebo já nevím . Horečku nemá . Koukali jsme s přítelem jestli to nemůžou být zuby podle toho co psali na internetu jak se to projevuje tak je to možné furt slintá a cpe si furt něco do pusinky a dělá ji dobře to chlazené kousátko ale mě to připadá hodně brzo na zuby ne ? co myslíte ? Jinak v noci spí bez problému tak já nevím . Zažila jste to některá z vás ?

eficenka
18. lis 2015

a co si spolu lehnout pod deku? to nepomůže? vysadit vigantol a místo toho dávat vit.D swanson?
třeba jen chce cítit jen Tvoje teplo, nebo je už přetažená a neví jak usnout..

prcekverunka
18. lis 2015

Prdíky? Naši malou takhle nejvíc trápí navečer...

jaydeep
18. lis 2015

Meli jsme prvni dva zuby na.trech mesicich 😉

nika82
18. lis 2015

pokiaľ sa vytlačia to tiež trvá, dala by som sirup od teploty bolesti a uvidis či pomôže

ovp21
18. lis 2015

náš syn takhle plakal večer co večer... na důvod jsme nepřišli. přešlo to postupně samo... ale prostě od 7 do cca 10-11 hodin večer byl koncert. střídali jsme se s manželem v nošení, zpívání.... nic nepomohlo... vždycky jsme si pak říkali že "je prostě večer" přešlo to jak přišlo...najednou byl klid. sestřin kluk to měl úplně stejné, neteř byla úplně v pohodě (jsou dvojčata )držím palce, bude líp

craki
18. lis 2015

Existuji homeopaticke cipky Viburcol, ktere jsou na celkovy neklid a bolestive prorezavani zoubku... Ale opatrne u tak maleho prcka...
A vigantol ji nedelal neplechu?

milius
18. lis 2015

Kdyby to byla kolika, plakávala by už o narození jako ta naše. U nás to bylo každý večer až o tří měsíců. U vás to možná budou opravu ty zuby.. zkus dát sirup a uvidíš, jinak přeji hodně sil.

barulina
18. lis 2015

To ma hodne deti. Zadny vigantol zadne zuby,nemoc. Jen hodne vjemu a nevi jak dat najevo ze je toho uz dost.dospely se vypovida mimci vyplace. Zkuste o hodku driv koupat a mit klidovy rezim

lv
18. lis 2015

nervová soustava je unavená, moc vjemů, informací přes den, dcera řvávala (nejedla ani) denně snad do 5m, zkusit co nejvíc dávat spát přes den..že slintá a mi ruce v puse je v pořádku, vývojové období.

koncita
18. lis 2015

u malých miminek je to normální, k večeru už je za celý den unavená a malé miminko neumí jinak projevit rozmrzelost, únavu než pláčem. Zpracovává v mozečku celý den a je toho na tak malou hlavinku hodně no 🙂 Taky třeba nemůže zabrat a pak už je přetažená, zkus ji dávat dřív spinkat a zaveď pravidelné rituály, děti mají rády stereotypní činnosti, vědí co bude po které činnosti následovat a to je může zklidnit, mají to jako jistotu.

ducik
18. lis 2015

u nas to prislo pozdeji, asi ve 3 mesicich, pricina pravdepodobne unava. pomohlo pres den nosit v satku, vic pak spal a vecer nebyl unaveny a najednou vse bylo ok. Kolik toho pres den naspi? jestli uz neusina po kazdem krmeni nebo treba usne jen na 15 minut a pak kouka, bude taky unavena. zajistit vic spanku pres den a vecer nebude co resit 😉

monunkaaa
18. lis 2015

Také jsme to měli, trvalo to asi měsíc a kousek a pak pohoda.. Nebyly to prdíky, teplota, zoubky.. Pořád chtěla být přicucnutá a u maminky nebo tatínka, jinak pláč a pláč.. Teď už je to dlouho v pořádku.