Rostou nám zoubky, jak pomoci?

Milé maminky, naší holčičce začaly růst zoubky, je to zlatíčko, hodňoučká, jen teď celé dopoledne propláče s ručičkama v pusince. Jaké přípravyk vám nejlépe pomohli od bolesti, nebo nějaká domácí rada, jak dcerušce ulevit, kromě chlazeného kousátka?
anetadr
26. bře 2012
nám docela pomáhal suchý rohlík - pokusováním se lépe zoubky prořezají. Jinak gely nám teda moc nepomohly - ale to je asi individuální.
ined77
26. bře 2012
ahoj 🙂 ,

jooo zoubky 😞 ....ale víš co je fajn, takové kousátko jakoby, ale vypadá to jako kartáček na zoubky....to mi děti vždycky hryzaly/hryžou.dobře se to drží a děťátko si poštěrchá tam kde potřebuje.ale něco přímo od bolesti...u synka jsem vyzkoušela snad všechny druhy gelíků, celkem dost pomohl kamistad sensitiv...ten teda opravdu to dané místo "umrtví"...zkoušela jsem osobně😃.jinak zbytek byl vždy jen na chviličku.
nezbývá než vydržet než vyrostou všechny |-| .
kamusek
26. bře 2012
Souhlasím s ined77. Nám zabírá jedině Kamistad sensitiv. Stojí okolo 100,- a opravdu "zmrazí" a malá se na chvilku uklidní. Může se to mazat co 2hodiny, takže super! Já to používám na afty v puse a opravdu to znecitliví a uleví se!
schnek
26. bře 2012
za mě jantarový korálky a pak jsem měla ze SR gel na zoubky Dentinox, v ČR jsem neobjevila složením stejnej a ten byl bezkonkurenční. postupovala jsem ho kamarádce, který pro malou na zoubky nic nezabíralo a taky si pochvalovala. Určitě by se odněkud dal do ČR objednat 😉
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leg
18. srp 2012
ahoj, nám skvěle pomáhal Calgel. Byl super jak pro malou, tak i pro mě, když mi rostla osmička. 🙂 Jinak to chce pevné nervy 🙂
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli