Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Rostou nám zoubky, jak pomoci?

maki73
26. bře 2012

Milé maminky, naší holčičce začaly růst zoubky, je to zlatíčko, hodňoučká, jen teď celé dopoledne propláče s ručičkama v pusince. Jaké přípravyk vám nejlépe pomohli od bolesti, nebo nějaká domácí rada, jak dcerušce ulevit, kromě chlazeného kousátka?

anetadr
26. bře 2012

nám docela pomáhal suchý rohlík - pokusováním se lépe zoubky prořezají. Jinak gely nám teda moc nepomohly - ale to je asi individuální.

ined77
26. bře 2012

ahoj 🙂 ,

jooo zoubky ☹ ....ale víš co je fajn, takové kousátko jakoby, ale vypadá to jako kartáček na zoubky....to mi děti vždycky hryzaly/hryžou.dobře se to drží a děťátko si poštěrchá tam kde potřebuje.ale něco přímo od bolesti...u synka jsem vyzkoušela snad všechny druhy gelíků, celkem dost pomohl kamistad sensitiv...ten teda opravdu to dané místo "umrtví"...zkoušela jsem osobně😀.jinak zbytek byl vždy jen na chviličku.
nezbývá než vydržet než vyrostou všechny 😔 .

kamusek
26. bře 2012

Souhlasím s ined77. Nám zabírá jedině Kamistad sensitiv. Stojí okolo 100,- a opravdu "zmrazí" a malá se na chvilku uklidní. Může se to mazat co 2hodiny, takže super! Já to používám na afty v puse a opravdu to znecitliví a uleví se!

schnek
26. bře 2012

za mě jantarový korálky a pak jsem měla ze SR gel na zoubky Dentinox, v ČR jsem neobjevila složením stejnej a ten byl bezkonkurenční. postupovala jsem ho kamarádce, který pro malou na zoubky nic nezabíralo a taky si pochvalovala. Určitě by se odněkud dal do ČR objednat 😉
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leg
18. srp 2012

ahoj, nám skvěle pomáhal Calgel. Byl super jak pro malou, tak i pro mě, když mi rostla osmička. 🙂 Jinak to chce pevné nervy 🙂

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli