Rostou zuby?

amajaq
21. kvě 2019

Ahoj, jako prvomatka to nepoznám. Malá už 3 dny v noci před spaním strašně řve. Ikdyz ji chovám tak řev pokračuje. Občas přestane, ale ihned v tom pokračuje. Připadá mi, že řve do vyčerpání a pak usne 😞 chování nepomáhá, prso nechce...prostě nic a řev.
Mohli by to být zuby? Má takové bilo červené dásně...viz foto. A nebo reakce na očko? V pondělí prevenar a v pátek začal řev 🤔 opravdu nevím prosím poraďte jestli se dnes opět nevyspime tak mi hrabne

kuliseks
21. kvě 2019

Spis nez ocko tak zuby.. uz je to po ockovani podle me dlouho. My tedy se zuby problemy nemeli, ale dost lidi kolem jo a ty dasne mi prijdou takove jako moji kluci co meli, kdyz jim zuby rostly.. navic ma jeden zub nahore a vetsinou rostou blizko po sobe zuby vedle sebe

kuliseks
21. kvě 2019

Zkus se bud poradit se zubarkou nebo v lekarne.. existuji ruzne gely chladici nebo ty kousatka s gelem co se davaji napred do lednicky a deti to pak ocucavaji a chladi si to pres den

amajaq
autor
21. kvě 2019

@kuliseks no máme calgel a nic moc kousatka taky moc nezabírají:/ ještě zkusíme viburcol

jannym
21. kvě 2019

Zuby...u nás stejný ale už to trvá tři týdny, Drobek si nechal zuby až na 11 měsíc a teď to jde jeden za druhým, střídají se u nás dny totálního nespani a Šiškové Růženky a strašně slinta je jak Bernardyn

kuliseks
21. kvě 2019

@amajaq ja prave moc neporadim s tim, co na to.. jen to podle me zuby budou na 99%.. drzim palce, at to brzy prekonate..

jannym
21. kvě 2019

Jo a nic než vydržet asi nepomůže, starší měla trochu neurologické potíže a tam se mi ti dařilo klidnit chamimolou 9ch ale u malyho to vůbec nefunguje, kousatka, chlebove kurky, gel jsou jen na chvilku

amajaq
autor
21. kvě 2019

@kuliseks dekujem no nic jiného nám asi nezbývá jen mi přišel divný ten krik třeba i že spaní:/

inke29
21. kvě 2019

ahoj, mame to stejne...malej ma zatim jen 4 zuby ale vzdycky taky řve v noci...bud uz od uspávání nebo se probudí v noci a několik hodin brečí, vzlyká a nemůže usnout, vrtí se v postýlce, stoupá si, otáčí se, pak třeba usne na 10 minut a pak zas znova... naštěstí to ma vždycky tak 2 noci u každýho zubu...a nepomaha nic...pres den ty kousatka trochu jo...viburcol mame taky ale nic moc účinek 🤷a ty bílý boule má vždycky taky...ale treba i několik týdnů než se zub vyklube a to je pres den protivnej...

amajaq
autor
21. kvě 2019

@inke29 ufff děkuju už jsem myslela, že to rvani máme snad jenom my 🙈 no tak to taky pevne nervy ..No my právě boule a furt nic nevidím 😥😥