• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
gina: a co zkusit mucoplant jitrocelový sirup na dobrou noc :wink: Mára ho má rád a vždycky když slyším, že chrčí, tak mu ho šoupnu, je to z bylinek a sladký :wink:
9. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dobré ráno,
u nás to dnes taky celkem šlo, malá spinkala jen s kašláním asi jednou do 3:10, pak trochu kňourala, dvakrát chtěla pít a pak nějak do 6:30 spala. Zato já ne!!! nejdřív jsem taky pořád kašlala, pak měla šílený sny a pak mě hrozně bolela hlava asi z toho vedra, bydlíme v paneláku a hrozně se to tady vyhřívá.
Takže odpočatá moc nejsem,.
@prchalka to je teda puclík ta tvoje holčička, ale to je správný, je roztomilá.

9. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : dik za tip, mam doma iba Calciovy sirup, to my este dokina predpisala pre nu v zime ked kaslala tak som jej dala. Uvidim, ci zaberie. :wink:

lehna: no dost casto ste vstavali v noci, asi ani Chamomilla neni zazracny liek. :unamused:
9. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Nééé, 109 Kč za 5 triček a 2 věci zadara, pak ještě k tomu poštovné!! Jinak velikosti jsou to 98, ale bude jí to volný, bude větrat :slight_smile:
Potí se vám děti taky tak? A to nemusí ani nikde lítat.. Ty vedra, to bude peklo!
Nakrájela jsem jí jablí a kouká na školku, ale teď mi tu mističku přinesla na stůl..
9. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzanka26 Jo, je to vorvaň, velikostně tak na 2,5 roku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano...
@gina333 dakujem za privitanie
@lehna tomu hovoris celkom dobra noc... ja som na nervy ked sa maly raz zobudi v noci :sweat_smile:
my sme mali tuto noc zlu, ale nie velmi, kedze Misko uz spaval sam v postielke celu noc, tak akykolvek vykyv je uz zle... ale vcera zaspal o 21:30 potom sme aj my zaspali a niekedy v noci sa zobudil s placom, tak som ho vzala do nasej posteli a tam buval ale sa moc mrvil, takze sme nevyspati, rano sa Misko zobudil o 8 :unamused: uvidime ako bude dnes...
9. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : super cena, pochopila som :grinning: :wink: No Sophi sa moc nepoti, u nas stale fuka taky slaby vietor, tak tu horucvavu menej citit. :wink:
9. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zase vždycky jen takový růžový tvářičky, ale nepotí se nijak.
jinak my jsme zase prďolka, na roce a půl 81 cm a 10,8 kg.
9. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 : krasne dievcatko :slight_smile: aj moja Sophi je presne taky mrnusik, maju rovnake miery. :wink: :wink:
9. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina děkuji moc :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára má akorát rudý tváře jako by si je maloval a pod kšiltovkou mokré vlasy, já mu čepici vždycky namočím a vyždímám a šup na hlavu :wink: jinak my tady máme počasí jako u moře :slight_smile: vedro, ale vítr z těch polí, takže ani nepřijde, že je takový vedro :confused: přesně jako u moře :wink: :slight_smile:

zuzanka:malá je roztomiloučká :dizzy_face:
9. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanulienka81 -ano, u nás je to celkem dobrá noc, protože míváme ještě daleko horší :sweat_smile: , kdyby se mi budil jen jednou tak jsem šťastná jak blecha :sweat_smile: :wink:
@prchalka - cena teda super, za tolik věcí, jenže jak á koukám na MMB, tak na holky je spouuuusááá věcí mi přijde, kluci takový výběr nemají.
@zuzanka26 krásná holčička, a teda oproti nám fakt drobek:slight_smile:. štěpi měl v roce 86cm a 12kg :slight_smile: , tedka bude mít 90cm určitě a 13kg :wink:
@gina333 - já vím, že chamomilla není zázračná,jen jsme ji zas dali po delší době,tak jsme chtěli vědět jestli to bude lepší. no bylo,až na to skoro dvouhodinové převalování :wink:
9. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: každou z vás to čeká, jednou se vyspíte parádně :wink: jen vydržet :slight_smile: a Čorí určitě moc dobře ví kam se dělá ee, počkej jednou tě taky mile překvapí :wink:
9. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak u nás se spinká od 10.15 :astonished: ,jestlipak víte proč :unamused: ...protože můj milovaný brouček vstával ve 4h!!!!!!! :angry: :astonished: :fearful: :sweat_smile: :grinning: ,fakt nevím jestli se smát nebo brečet :grinning: ...odpadl mi v kočárku po ko u dr...dobrá zpráva je,že je už v pořádku a jako rybička :wink: :dizzy_face:
doma se neprobral,tak jsem mu jen sundala ponožky a kraťásky a teda spinká :sweat_smile: ...obídek bude potom :sweat_smile:
odpoledne pojedeme asi na koupaliště :slight_smile: .včera otevřeli :cry: ...je vyhřívané,celou sezónuje teplota vody 28 st :sweat_smile: ..jako kafe :grinning: .tak se asi pojedeme vyráchat,je neskutečný pařák už od rána :fearful:
cestou jsem si koupila kraťásky :dizzy_face: ...potřebuji se pomalu zazásobit na tyhle horka :wink:
výhoda je,že jsem měla už v 7.30 uklizeno a vypráno :confused: ...no ale teda tenhle čas spánku mi nijak nevyhovuje..maximálně,že bude večer snad vyřízený a usne hned jako špalík :pensive: :dizzy_face: ...včera jsem ho zkusila houpat v náručí,v sedě a usnul asi za 10 minut :slight_smile: ...o mnoho rychlejší než tam s ním půl hodiny bojovat že :grinning: .ale takhle jsem uspávala asi před rokem :sweat_smile: ...no co už :wink: :grinning:
snad vás ještě stihnu dočítat :slight_smile: ...vůbec nevím co teď čekat :unamused: ...
9. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dr.při kontrole krčku říkala,že mu vzadu lezou zuby :astonished: ...jako že by 5??? :confused: ..no musím udělat hloubkovou kontrolu :wink:
a noc dnes celkem šla,až na to vstávání :wink: :pensive: ...kdesi se trkl do hlavičky o zeď,tak chvilku jančil,ale to bylo myslím vše :wink:
9. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : super, ze Matymu je lepsie. :slight_smile: :slight_smile: ale to ranne vstavanie, no iny masaker :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To je perfektne, ze mate tam kupalisko, u nas je tiez Aquapark, ale je to sialene drahe :angry: a termalne otvaraju asi az od 1.7. Uz sa tesim ako tam budeme chodit. :wink:
9. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, tak v rychlosti..
Prchalka - krásné dítko...

Malá konečně usnula, dneska to bylo na provaz... Z noci si moc nepamatuju - vstávání, vrčení, ale celkem to šlo.. Až na to ráno - vůbec jsem se nemohla probrat, únava, motání hlavy, děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by se ten nedostatek spánku začínal projevovat?

@ined77 ve 4 vstával? Šmankote! To jsme měly období někdy kolem půl roku - vstala ve 3, v 8 šla spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak to měla přehozený, tak to občas bylo na vraždu. Jo a nejlepší bylo, že si chtěla povídat - tak mi tam vejskala a žvatlala, čekala jsem rány do zdi od sousedů :pensive: :pensive:

Včera se snažila vyndat knížku z knihovny, to už mi přetekl nerv - stála na špičkách a už jsem viděla, jak to na ní celý letí... Tak jsem na ní zařvala, ona se otočila, udělala na mě tytyty, pšttt, není píp - jako buď ticho, neslyším zpívat ptáčky :confounded: :astonished: Tak to mi teda řekněte - zlobit se, nebo se tlemit.......

Kiky měla první zub v 10měs a 3 dnech, teď jich má 11 a další na cestě...tuším.......

Jinak se včera řítila kolem lidí (zásadně normálně nechodí), ti z ní hotoví - páč letí a řve - bzdiiii, hapáááááááááš, paníííí, pyč... koukej.......Noo, ještě, že proletí dřív, než jí někdo porozumí. Taky si šla zblizka zkontrolovat paní, co seděla na vozejčku.

Můj děda je z ní na prášky, moc toho nenachodí, většinu dne prospí a naše návštěvy mu dávají zabrat. Páč madam letí, hejká, všude vleze, když letí kolem něj, tak v letu zalomcuje jeho holí, na který má bradu a spí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a pes - starej - se jí už pomalu přestává bát, skáčou proti sobě, strčí mu před čumák jídlo a zdrhne.... No, mě trefííí

Jinak dík za info o Terezce - hned je mi líp!! Sherry..tuším...
9. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spime, mam chvilku pre seba, idem si konecne nalakovat nechty nech som aj ja za damu. :wink: :grinning:
9. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna Ale teda Štěpi fakt ani nevypadá, že je takový kus chlapa :grinning: :grinning: S těmi věcmi jsem to ani nečekala, že tak dobře pořídím. Libily se mi tam 2 trička, aby měla co na převlíknutí na ven a nevadilo tomu ušmudlání no a pak jsem vlezla k paní do alba a měla tam ještě další, tak se zadařilo :wink: Jinak to dá moc hledání a jedna i třeba pěkná věc se ani nevyplatí, kvůli poštovnýmu pak.. Ona si teda taky dala poštu 54 Kč, což si myslím by šlo poslat i levněji, ale mám 2 další věci grátis, tak to mě nebolí. To u mě chtěla jedna paní smlouvat o 50 Kč a ještě aby to měla bez poštovného, tak to jsem se na to vybodla. Navíc jsem jednu věc prodávala za 130 a ve výprodeji je k sehnání tak za 250-280 Kč. Navíc taková nepoužitá dárková krabička a mám 2 rozdílné. Ale paní si prostě stanovila cenu sama, tak to mě trochu naprdlo..
@sherry28 Jo dneska to moc dobře věděla, kam se dělá ee! Nejdřív šla a říkala si: houno houno blé, tak jsem nakoukla a bylo to tam. A pak říkám, kam se to dělá? A otočila se na nočník a přinesla mi ho ukázat :grinning: :sweat_smile:
@zuzanka26 No to je taky princezna vlasatá! Taky bych brala takový tintítko :wink:
@ined77 Vzadu zuby?? :confused: :rolling_eyes: To byste to vzali nějak hopem! :sweat_smile: Teda ale ve 4h vstávat? To čorí se začla převalovat až před 6h!
@hancazivocich Krásné dítko, no jak kdy... ty fotky ze škopku nic-moc :sweat_smile:
9. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Netušíte někdo, čím se dají "vystříkat" potravinoví moli? Švagrová objevila hejno u babičky a na to jako nějaký lepítka nestačí, to chce drsnější zásah!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no, my s tím zápasili dva roky - s těma molama - najít zdroj - ty hnusný bílý červíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli něco nesnáším, tak vše, co připomíná hada - červíci jsou základ, pak jsou z toho molíci... Jo a já se nakrkla a vzala to normálním sprejem na moly..Jenže my to měli v komoře, jestli je to ve špajzu :frowning2: , kde je jídlo, tak asi nic moc. Jo a jukni do drogošky - já ten sajrajt koupila ve Schleckerovi :wink:
9. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Říkám si, že možná Biolit a četla jsem teď, že i levandule..
9. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Když tam je fakt mega bordel, prej jich jí tam našla asi 80 na stropě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak naše Kika má velikost 92-98, takže taky žádnej prcek..
Naštěstí je tu řada pěknejch sekáčů. Ale i u babičky v Humpolci jsem minulý víkend sehnala pár parádních kousků - tepláčky, kraťásky, plavečky s beruškama - měli akci. Takže 10 věcí 320 kč, paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna no tak to je fakt krasny chlap velky :grinning: my ked sme mali rok tak sme mali 79cm a 9850g ... ak sa mozem opytat, aku ste mali porodnu hmotnost?
9. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to má? Já fakt vzala biolit a roušku na ksichtík a vzala jsem to - celej strop, stěny, skoro na to pad celej... Je i levandule - pytlíčky, atd... To je taky pěknej smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Švagrová se pořád divila, odkud se jí berou ve špajzu a zjistila, že od babičky zdola. Našla jich tam prostě asi 150 lítat a to, co má mezi všemožnýma pytlíčkama radši ani nechce vidět. No udělat to něčím musí..
9. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady nějak nestihla přijít a už je vzhůru. spal 1,30 , tak jde jíst a půjdem ven ke kamarádce do bazénku, snad nezapomenu foťák, hodím zas kdyžtak fotečky,

@ivanulienka81 - porodní míry 3000g a 50cm :wink: , není kojený,takže se podepsalo asi i UM a taky MM je dost veliký¨,tak to má i v genech.

@prchalka - jj, je to kus chlapa, nevypadá,ale je, každý říká,že na 16měsíců je veliký dost. jj, já taky vždycky hledám a hledám ať vyberu od jedné paní víc věcí. zrovna jsem mu ještě teďka objednala dvoje kraťasy a jedno tričko. tak to vyjde zas nějak kolem 100,-.

tak už musím, pááá, přeji hezký zbytek dne všem, , se nám tady trošku začíná zatahovat,ale pařák je řádný. děcka se vyřádí :slight_smile:

9. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek