• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
Dnešní oběd - cibulka, pár kostiček hovězího, půl kostky bujonu, jedna mrkev, jedno rajče, půl cukety = mišmaš a k tomu rýže a jak jí to jelo :wink:
Pro nás budu dělat něco podobného odpoledne ještě s paprikama a bramborem - eintopf :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neděste mě!! Vy fakt ehm to druhý kvůli ponocování odkládáte? Do neurčita....
Sakra - u nás poslední týden masakr, od porodky jsem nespala ani noc v kuse, trošku sebemrskačství, ale ... já si to bez toho druhýho neumím představit, nooo :sweat_smile: :sweat_smile:
Musím ,,jen" odmamutit, aby pode mnou neprdlo křeslo v porodce a huráá do toho (teda ještě přesvědčit tatínka, že to určitě bude Jaroušek :grinning: :grinning: :sunglasses: )
23. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás spánek od 12:15 :wink:
23. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska jen 1.20 a "ahoj mami" :sweat_smile:
Jdu hledat destinaci na dovolenou - to čumíš MM, viď?
23. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : tak ty mas perfektny postoj k druhemu babatku :grinning: jasne je to na kazdej kedy do toho vhupne. Tebe drzim palce aby vysiel ten Jarousek. :wink: :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOO, on by to ani Jaroušek bejt nemusel, holčička by byla taky super - ale ON to vědět nemusí :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : jj :grinning:

@prchalka: a kde by ste chceli na dovcu? My letime uz buduci piatok a hroooooozne sa bojim. :unamused: :unamused:
23. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gina: IP
ined: Minule ses ptala na tu rybu, viď - tak myslím, že to byl pangas normálně filety, nic světoborného :grinning: A kdepak jsi ty těhule :confused:
23. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka to je fakt, že budu mít tři děti do třicetin :wink: to máme měla v tomhle věku teprve jedno :grinning: druhý měla přesně ve třiceti(mě) :slight_smile: a pak zvládla ještě dvě :grinning:

jinak holky díky, že si myslíte, že to zvládnu :wink: ono mi teda vlastně ani nic jiného nezbude, ale budu v jednom kole a neustále na cestách a na nohou :sweat_smile: ale tak co z pohodlnýho života, že?Já se jen tak nevzdávám jsem přeci Šárka ne? :grinning:
23. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
*máma
23. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: tobě přeju, aby ti Matýsek začal spát jak Marýsek :wink: jako fakt se naučil spát(nechci to zakřiknout :fearful: )ale spíme bez buzení možná sem tam udělá jen hm nebo se dosápe ke mně, ale spí v klidu :slight_smile: :dizzy_face: sice teda vstává třeba už v půl pátý někdy, ale teď v létě se to dá a normálně do těch šesti spát vydrží :wink: a večer většinou v osm už spí a přes den ty necelý dvě hoďky dá, prostě ideální dítě teď :wink: :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nám to v listopadu skončí(nebo teda spíš mě) :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanca: super přístup :slight_smile: proč to nevyspání zase znova začínat, když se to může vzít jedním vrzem, že? :wink:
23. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry - jasan :grinning: Mno, jen přesvědčit tatínka.... No, kdyby to byla holčička, tak už prej třetí nedělá, protože by si musel pořídit drogošku :angry:
23. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono taky, kdybych odkládala, tak bych už pak třeba nemusela najít odvahu :sweat_smile:
Jo, včera jsem dělala těstoviny a šoupla jsem k nim i rukavici... Pak jsem je ohřívala i s naběračkou, rozpálenou jsem vyndavala holýma rukama. Auvajs
23. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning: ,
všem moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty vole mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: ,ale zase mě mrzí, že prchalka nemůže sát :frowning2: :grinning: ...pročpak? :grinning: ...

u nás noc teda katastrofa nejtěžšího kalibru, dopolko to samé...je možné, že jsem zešedivěla :rolling_eyes: ...
v noci..než jsem vůbec usnula kvůli kašli :angry: začal maýnek vvádět...ječel, vztekal se, kopal atd.pak strašně dlouhu dobu kňoural...naonec jsem mu namazala dásínka (s křikem) a pak teda zalomil...asi od 2.30-5h. , pak už byl budíček :pensive: .zapomněla jsem totiž zatáhnout v kuchyni žaluzky a bylo tady světla jak v poledne :confounded: .
od rána samý hysterák...málem jme se vrátili ze zdola zpátky domů při odchodu ven :angry: ...fakt jse ho čapla a ''táhla'' domů, že na tohle nervy nemám :pensive: ...3 se bělají, ale ani náznak proříznutí :frowning2: .
po o jsem věšela prádlo na balkóně a v ten okamžiku kolem mě něco proletělo :astonished: ...to neuhodnete..můj mobil :astonished: !...ten ořežprut mi vyhodil telefon ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...
spinká od 12.10 a doufám, že dlouho bude :sweat_smile:

sherry :slight_smile: ...termín ještě nevím, ale nějak tak to vychází :wink: .aspoń vidíš, kde jsem přišla myšlenkama k tomu skejtu na kočárek :grinning:.
já jsem taky takový punťa :sweat_smile:..ve potřebuju mít naplánované atd....mm do mě kolikrát ryje, alejá to tak prostě potřebuju :wink: .
fotečky super..marýsek je smíšek :grinning:
a teda TM...prý kopačák :angry: :grinning:...vařit by ti měl :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@prchalka :slight_smile: ...promíííííííííííííň :grinning: ...to já nechtěla aby se ti špatně spinkalo :grinning:
pěkné xichtíky dělá čorí :grinning:
dobré menu :slight_smile: ...žádné vyvařování a chutná že :wink:..to jen já se pořád jako trdlo ňahňám co bych mu podstrčila :angry: :grinning:...polévečky,masíčka a prdlačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzanka :slight_smile: ...u nás je to také téměř neposkvrněné početí :grinning: ...no i zázraky se dějí :sweat_smile: :grinning:

matova :slight_smile: ...gratuluju ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .super, že už tam nemusíte :slight_smile: .
s tou endokri....tak snad to nevadí :fearful: ...v tom se vůbec nevyznám :fearful:
tak vidím, že nejen u nás se takhle vyvádí, děs že :unamused: :frowning2: ...snad se vám aspoň ty noci spraví :frowning2: ...a ta uspávačka, to je teda mazec :unamused: ...toto naštěstí zatím u nás ještě jakžtakž jde, ačkoliv včera jsem byla v pokojíčku 45 minut :confounded:...a to rději vůbec nemyslím na to, jak to budu dělat se dvěma dětmi :rolling_eyes: :sweat_smile: :sunglasses: :grinning: ...do té doby se to MUSÍ nějak vystříbřit :sweat_smile: :grinning: .

katzi :slight_smile: ...i nám trval matýnek 5 měsíců..teď vlastně 3 :slight_smile: .
takže za třešně jo? :sunglasses: :grinning:..a to ji neučíš že od cizích pánů si nemá nic brát? :grinning: :grinning: :grinning:
prý si na řadě :wink:... :grinning:

@gina333 :slight_smile: ...jejda, tak to byla teda doba :confused: :frowning2: ...ale povedly se vám dvě krásné kočenky, nakonec to za to stálo :wink: :dizzy_face: jééé, vy už poletíte? :slight_smile: ...neboj, uvidíš že budeš nadšená :wink: :slight_smile:

lehna :slight_smile: ... :grinning: ...tak to jste měli divočinu :slight_smile:
no vidíš, už bych si pivečko i dala :grinning: ...ale mám výborný jablečný juice :wink: :grinning: .
písek jedl dlouho i matýnek, i dnes si ještě občas lupne :pensive: :grinning: ...to se štěpánek naučí :wink: :slight_smile: ..vyzkoušet si to musí :wink:

@hancazivocich :slight_smile: ...ani mně ten lichý počet nesedí :wink: :grinning: ...tři je málo, ale třeba pět už je na mě asi moc :grinning: ..a raději to ťukám :astonished: :pensive:
jaruška nebo jaroušek..radost by měl tak jako tak :wink: :grinning:

no vidíte,jména :astonished: :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77
holčička by Jaruška nebyla :grinning:
Když my jsme oba kozorohové a ty plánují desetiletky :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, nám Kiky měsíc :sweat_smile: :sweat_smile: Tatínek šel do kolen a já taky - ten den mi oznámil, že udělal konkurz na práci přes týden pryč, tak odpadla romantika a já stejným tonem oznámila, že jsem těhotná.......... Každej jsme tu novinu rozdejchávali v jiným pokoji :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...díky :slight_smile: ..aha.já bych pořád chtěla zkusit nějakou mořskou rybu, ale nevím jakou :unamused: :sweat_smile:

@sherry28 :slight_smile: ...děkuju, ale zatím to nevypadá, že by se chtěl umoudřit :grinning: ...och ty trojky :pensive: :frowning2: ...
jedním vrzem...přesně tak :wink: ...pak je pošlu na tábor a budu dospávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@hancazivocich :slight_smile: ...ty na sebe ale dávej bacha :grinning: ...vařit těstoviny s rukavicí :grinning: ...nejsi z azbestu :grinning: ...
23. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined:
kdyby jen vařit...ehm .. no ..... zapečený těstoviny to byly :confounded:
23. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...hlavně že jste měli radost :grinning: ...třeba by ho jaruška obměkčila :wink: :sunglasses: :grinning: (však to se dá pak změnit) :grinning:
23. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme akorát 4 čtyřky - teď se doklubává poslední....
Trojky jsou prej masakr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale u nás je každej zub masakr
23. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...a jak to chutnalo? :grinning:
23. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, on tenkrát děsnou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Dívčí verze je poněkud jiná...... Jaroslav by byl asi 4. - to je síla... Mně tenkrát jeho babička řekla, že jinou možnost ani nemám.. Ale mám - je to Kikynka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined
nevím, zeptej se chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
Ale vzpomněla jsem si, tak to tak hrozný nebylo. Ale jak magořím
23. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...já se jen modlím,aby to u nás bylo skutečně všechno jen od zoubků :grinning: :fearful: ...bo jak bude mít všechny venku a bude to pokračovat tak teda nevím :sunglasses: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined -
tak to bude ta druhá řada těch zoubků, nee? :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak naše máti má jasno - Holka je rozmazlená, vymejšlí si. Když se má spát, tak se spí... Ona by to netrpěla :angry:
23. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...já takhle kdysi chodila s tondou..ten už byl taky asi desátý a mínili v tom pokračovat :astonished: :grinning:
ještě je možnost pohlaví maskovat :grinning:
jestli to snědl, tak je to dobré :wink: :grinning: ...podívej na brigite jones..ta uvařila modrou polívku :grinning: a děti neměla :wink: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...já ale nemám doma žraloka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :grinning:
jasně...když se má spát tak se spí..a jak se to dělá už maminka neříkala? :grinning: to by mě zajímalo co by jako dělala :sweat_smile: ...no ne, já se ráda něčemu přiučím, ovšem obávám se,že tomu rarachovi to bude jen k smíchu :angry: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek