• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
@lehna Jéé, to se hezky čte, tak jen tak dál!!

@sherry28 To je ale šikulka ta Kája, kolik že jí je?

U nás oběd skoro NULA bodů. Rýže s omáčkou asi tak 4 lžičky, tak rychle ohřát polívku, co jsme si včera dovezli, asi taky 4 lžičky.. Už nevím, co vymýšlet po celý den, aby to snědla a nebyly to jen blbosti. No a v pondělí budou asi hlídat tcháni, už minule do ní taky nic nedostali. Tak budu přemýšlet, co jí dát, ale přesnídávka a banán se asi ujme vždycky, to chce.. A taky mňam bobík :grinning:
4. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka budou jí dva roky 10.srpna :slight_smile:
4. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára spí, já jdu udělat br. knedlíky, ať je i na zítra a peču kuře :wink: myslím, že v půl jedný by jsme mohli obědvat :grinning: Mára měl polévku se zvířátkama, tu teda celou snědl, ale jinak jídlu taky moc nedává, u nás je to tím teplem(sama mám chuť jen na takové sladkosti, pivo a jiný blbosti :grinning: )a Luky ten byl včera pro jistotu úplně bez oběda, on se ráno nasnídá a už ho téměř nevidím až do večera, pokud si nepřijde pro pití nebo do ruky loupák a tak :grinning:
4. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
spinkáme od 12h :slight_smile: .
včera jsme byli od 10h n koupališti :slight_smile: .ráno jse uklidla a vyprla a jli jsme.čekala nás tam babi s matýnkovou sestřenkou šárkou :slight_smile:.
domů jsme dorazili odpoledne skoro v 16h.něco je ještě dodělala a než kdesi cosi byl večer :wink: .
matýnek usnul večer už v 19.30, po o spinkal jen 1.20...vzbudil ho vřískající chlapeček :unamused: , kterého jeho maminka musela zrovna vzít tam, kde v kočárku spinkal :confounded: ...no co už že :pensive: .
aspoň rychle usnul večer, já už byla napokraji sil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .mě to opět vzalo asi ve 20.15 :sweat_smile: ...jsem jako medvěd, pořád bych spala :grinning: .
dnes jsem ráno žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak jsme byli nakoupit a na hřišti :wink: .
obídek : rajská pol., špenát, brambor, hov. maso :slight_smile: ...brum nebylo, neboť snědl v obchodě brumíka :sweat_smile: .

zítra i v úterý máme tatínka nečekaně doma celý den :slight_smile: ..tak vyrážíme ráno do zoo :dizzy_face: .v úterý asi opět koupák :slight_smile: .jsem už docela dost opálená a to léto teprve začalo :confused: :sweat_smile: ...i když utíkám do stínu stejně je to houby platné :grinning: .
dnes odpoledne potřebuji zajet do tesca do lékárny, protože jedeme zítra autem a já myslím, že se v něm dělá matýnkovi špatně, tak potřebuji něco proti nevolnosti...poradíte? :slight_smile:
každopádně vezmu raději náhradní oblečení :fearful: ...sice zatím ještě nikdy nezvracel, ale jezdíme opravdu velice zřídka.
no, tak to je asi od nás vše a teď jdu konečně kuknout jak u vás :dizzy_face: .
4. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 prý nějaké homeo jsou na nevolnosti v autě :wink: jinak kinedril je až pro starší děti :unamused:
4. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
*kinedryl :wink:
4. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ined kinedryl je od dvou let :wink: takže myslím, že když mu dáš půlku, tak mu neublíží :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem hledala a dětem od dvou let se podává pouze čtvrtka :confused: takže ne půlku :sweat_smile: ale čtvrtku a nebo to homeo, ale u toho kinedrylu máš jistý účinek :wink:
4. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Lehna má s blitíčkem zkušenosti a myslím, že minule psala, že Štěpi dostal Kinedryl :wink:
Jsi dobrá, že Maty spí i na koupálku. Já vědět, že jí uvozím, tak taky někam vyrazím, ale od podzimu jsem to nezkoušela, ale asi na to taky bude muset dojít.
My už spíme přes 2h... ze začátku jsem trochu něco požehlila - to je výkon takhle přes den a po 1.15 už bečela a dospává na posteli :confused:
Odpol asi vyrazíme ke švagrové ven, bobina dostane lavórek a bude šťastná :grinning:
4. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..děkuju :slight_smile: ...to homeo se jmenuje nějak coculine myslím...no zeptám se na to, i když v tom tescu v lékárně jsou takoví divní lékárníci :sweat_smile: .jenže u nás je zavřeno :unamused: .
teda, pěkně jste káju načesali, je hezounká :dizzy_face:
takže marýsek dlabe buřty jo? :grinning: matýnek měl na tom našem opékání taky kousek a klíďo by snad zbuchal buřtík celý, ale to jsem mu zatrhla :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .bála jsem se, že mu bude špatně a taky..kdoví co v tom je že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@prchalka :slight_smile: ... u nás se teď taky dlabou samé blbosti :angry: ...ale snažím se to korigovat co to jde :sweat_smile: .
no a podle koho jiného by to mělo jít? je to vaše dítě a vaše rozhodnutí jak ho budete vychovávat a stravovat..podle mého do toho nemá co kdo mluvit.když bude málemu v noci zle, vstávat k němu budu já že...já vždy říkám..až bude matýnek u babi a dědy na prázdinách např. na víkend, ať si mu dají co uváží za vhodné (stejně by to udělali :unamused: ), ale následky ať si taky nesou sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:.
fotky super :slight_smile: ..pejsek vypadá mlsně :grinning:
culíčky čorí fakt sluší :dizzy_face: ...no ,budeš ji muset nějak uplatit :grinning:

lehna :slight_smile: ...no paráda :dizzy_face: !!! slunce voda vzduch dělají divy :grinning: , jen tak dál :slight_smile:

katzi :slight_smile: ..jj, člověk se do stínu fakt nedostane.já teda skoro vůbec.jen zmiznu ze zorného pole už vřeští mamkooooo :grinning: .budeme vypadat jako od móře :grinning:.
včera jsem ho nemohla dosta z velkého bazénu, pořád chce skákat :grinning: .v brouzdališti je asi už nůůůďo :grinning: .
děkuji... :slight_smile: , ale pohnu s tím :slight_smile: .věci se nemají odkládat, pak se kupí :wink: :unamused: .

matova :slight_smile: ...chuďátko malé :frowning2: ...s takovou se julinka narodí dřív :cry: .máš hrozný zápřah teda :frowning2: .
ty testy...aha :slight_smile: ...a při šimonkovi jsi měla s cukrem problémy? :fearful:

jsem dnes nějaká mimo...nic si nepamatuju :sweat_smile: ...
teplota u zoubků...i u nás byla, ale já vždy když se mi něco nezdá raději vše konzultuju s dr. :wink: .člověk je pak klidnější :wink: .četla jsem, že po roce věku můžou být i hodně vysoké horečky u zoubků, ale to posouzení lékařů je myslím důležité :wink: .

hanca :slight_smile: ...ahojky :slight_smile: ...už nevím co jsi psala, tak tě aspoň zdravím :grinning:
4. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...noo tak už nic nestihnu, kńučká :sweat_smile: ...
4. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...matýne vytuhne jako doma,do minuty :wink: .vyzkoušej, uvidíš :slight_smile: .

u nás dnes spánek 3h :sweat_smile: ...já se taky na chvilku natáhla :wink: .
jsme po svačince a vyrážíme směr tesco :slight_smile: .
všem krásný zbytek dne a klidnou, fajn noc :dizzy_face:
pááááá :slight_smile:
4. črc 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

my jsme zas dnes koupákovali :slight_smile: Dneska to ale nebylo úplně ono : byli jsme na oběd u tchýně, Adel tam spala na balkoně v kočárku a něco ji vzbudilo už po hodině. Byla nedospaná a umrčená celý odpol :unamused: Navíc jsme zkusili jinej koupák a tam: studenější voda, moc lidí, řevu, šplíchání....Adélce to tam nějak nesedlo. Příště zase půjdem na ten náš oblíbebej :dizzy_face:

lehna: tak i u chronických nespavců jsou teď super noci? :slight_smile: U nás teď taky (ťuk ťuk), v tom vedru a po těch koupákách spí jak zabitá taky celý noci :dizzy_face: Akorát nevím proč já jsem pořád tak unavená :sweat_smile:

sherry: Kája je kočka. A vypadá starší než na dva roky, asi to dělají ty vlásky.

ined: jj, budeme opálený jako z Havaje :grinning: Kdybych byla ještě tak o cca 8kg lehčí, tak bych se letos v létě cítíla fakt dobře :grinning:

prchalko:u nás teď taky jídlo moc nezájem. Teda až na maso, to by jí jelo, ale jen samotný bez příloh :slight_smile:
4. črc 2010 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77: jo měl buřtíka, já jsem známá tím, že nic neodpírám, ale nesmí to být často :wink: a měl kuřecího špekáčka, takže to chutnalo jak kuřecí salámek :dizzy_face: a neměl ho opečeného do černa, ale spíš jen ohřátého nad ohněm :wink:

jinak jsme byli v autocampingu u velkého rybníka a na hřišti a zase na zahrádce :wink: takže Mára je vyvětranej dost, tak myslím, že dneska zase do 10 minut usne :wink: on furt chodí po svých, za což jsem strašně ráda :wink: nebude s ním pak při mimčovi problém :dizzy_face:
4. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spí :wink: neusnul teda hned, měl kecavou :slight_smile: vyprávěl všechno co dneska zažil :grinning:
místo Lukyho se mi vrátilo domu něco strašně černého se žlutou křídou na břiše,co Lukyho připomínalo opravdu jen zdánlivě :grinning::grinning:
4. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď je ve vaně, prej si hráli na šelmy, tak se celý počáral žlutou křídou a obalil v prachu :sweat_smile:
4. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Hezká hra :grinning:
Spala dneska 2,5h :sweat_smile: A večer usnula jako vždy. Soused minule sekal trávu a dnes stlouká zahradní domek. Při uspávání i teď, no ale doufám ve Fanfárii :pensive:
A u švagrové po ní v jednu chvíli lezlo klíště :fearful: Tak jsem držela ruku a MM ho nakonec zneškodil - ještěže jsem si toho všimla!!! Já ho nikdy neměla, ani skoro neviděla naživo, ale ona na to ukazovala! Uff!
Tak všem dobrou, ale většina už to ani nepotřebuje :sweat_smile: :pensive:

4. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
nedočítám, jen hlásím, že kolínko, který se zdárně hojilo si cestou od prababičky rozšťourala do krve - jatka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A aby toho nebylo málo, tak sebou před Baumaxem řízla - vyklouzla chlapovi z ruky - sice jí chytl, ale kolínko totál na maděru. A toho v..a nenapadlo nic jinýho, než po nás řval, že bude mít auto zas....od krve - ať si sednu k ní a otírám jí.. :angry: :angry: Strašně to lilo, donesla jsem ji domů v náručí - sousedi nás pouštěli domů a přepustili výtah, ošetřila jsem (zkusím sehnat ,,tekutý obvaz") , do toho měla hroznou zácpu, šprajclo se jí hovíno v zadečku - jak brečela, tak nemohla tlačit... Takže kousky glyc. čípku a šťourando. Fakt jsem to vzdávala - že pojedem do špitálu - řev, slzy, krev... Nakonec se zadařilo.. Padám na ústa
4. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

U nás opakovačka zo včera, proste bol neuspateľný ešte o 13:30, tak sme si zopakovali "výlet" do lesa. Mám blbú náladu z toho, jediný čas ke´d si môžem oddýchnuť a sadnúť , prípadne obehnúť a počistiť veci čo sa pri ňom nedajú, požehliť... :frowning2: . Spal ale lepšie ako včera (1:30), totiž keď sme došli až k chate, nahnala som mm aby povedal majiteľovi nech stíši to vrieskajúce rádio na celý les...Ja už mám zas bobky zo zajtrajška, teda z uspávania :frowning2: . mm ide do práce.
Ja to proste nechápem, noc celú neprespí, motá sa (kurnik ja som ešte o 2:00 nevedela zaspať :rolling_eyes: ), doobedu behá po vonku a nechce spať...Poobede ani nehovorím- z lesa šlapal sám, aj behal, aj okolo domu potom, po záhrade...Unavený napadrť a zaspával večer dlho- 50 minút :unamused:, spí od 20:50. A to môžem byť rada že UŽ chrní...

ined :slight_smile: : užite si zoo, dúfam že budú nejaké fotečky :dizzy_face:
lehna :slight_smile: : super, oddychuj kým sa dá :wink:
hanza :slight_smile: : kolienkový masaker :unamused:chúďatko
prchalka :slight_smile: : Ja čo len môžem obmedzujem (presne tak ma okolie berie ako si písala- proste som blbá asi), ale malý je vyslovene na sladké ( po mne :unamused: ), tak ťažké to je aj bez doterných snáh okolia mu pchať kadejaké sprostosti...sú dni keď som rada že zje aspoň nejaké to pečivo s džemom, či medom :pensive: . Banány už neznáša asi 3 mesiace... A čo sa pitia týka, to je už sila, on okrem mlieka či kakaa nechce nič piť, to sa však nedá brať so sebou na dlhšie vonku...dnes poobede vonku nevypil ani ml vody :pensive:
4. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined :slight_smile: : pri šimonkovi som chodila ku gynekológovi na rizikové odd. v nemocnici a ten ma na taký test ani neposlal :confused: , teraz chodím normálne k svojmu a tam to berú ako normal, každú tehu posielajú na ten test tak uvidíme....
4. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
noc spolu, takže o ničem, motáky, fakt jsem asi vůbec nespala, protože se mi ani nic nezdálo. Až k ránu asi na půl hodiny :rolling_eyes:
5. črc 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: večer jsme měli blinkačku :unamused: vzbudil se v půl devátý a zvracel průběžně do desíti, usnul v půl jedenáctý :confused:
mohlo to být z třešní nebo ze sluníčka a nebo ještě mi MM říkal že večer, když už byl v pyžamu a já připravovala vodu Lukymu, tak že v kuchyni vytáhl cigaretu z krabičky a kousek snědl :fearful: a že prej on přišel, když už ten tabák s papírem polykal :sweat_smile: no každopádně, teď tu běhá a nejeví žádné známky toho, že by mu bylo špatně :wink: já tipuju spíš to sluníčko, protože teď přes víkend chodil s dědou ven i dopoledne, když jsem vařila a on na to není zvyklý :confused:
5. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tomu testu na cukrovku, u nás posílá dr. každou ženu po 25. roce na cukrovku, s Luym jsem nebyla bylo mi 22 s Márou už jo :wink:
5. črc 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

u nás dnes noc horší než předešlé: byla jsem tam 2x (i to by byl v horších časech luxus, teď jsem namlsaná :slight_smile: ).

matova: chuďátko. Šimi tě opravdu nešetří :confounded: Nechceš mu někde na zahradě ve stínu napustit nějaký škopek s vodou, že by se v tom ráchal a ty u toho seděla?

prchalko: ajajaj, ta noc u vás zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sherry: ať už je Márovi dobře

Jinak my dnes máme v plánu výlet na brněnskou přehradu. Pojedeme parníkem do jedné restaurace, tam si dáme obídoš (hurá nemusím vařit :slight_smile: ), Adeli si cestou snad nějak schrupne v kočárku, nebo v autě. Možná se v přehradě i okoupem, prý je letos čistá, bez sinic. No uvidíme :confused:

Mějte se všichni dnes krááásně :dizzy_face:
5. črc 2010 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme posnídali, všechno možný, teda každý spíš měl něco jiného, Mára makrelu, já chleba s máslem a salámem a Luky koblihu :wink: oběd je ze včera, takže nevařím :slight_smile:
5. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mě dostal Lukas, obléká se, že jde ven za kamarádem, který je tady u babičky na prázdninácha přijde do kuchyně a má na sobě kraťasy, který si stahuje a říká: "Mami já už jsem velkej, já si trenky nemusím brát" :grinning:
5. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára spí dala zapla jsem mu tam větrák :wink: tak včera měl všechny příznaky přehřátí a ani nemusejí být vyloženě na slunku, stačí velké teplo :sweat_smile: dneska se dost nasnídal, ale obědvat nechtěl :unamused: od desíti chodil za mnou(žehlila jsem)a říkal pats(spát), tak jsem ho udržela aspoň do jedenácti, snědl nektarinku a vytuhl hned :pensive: na Luyho jsem volala z okna, ať se jde naobědvat, prej až přijde MM :sweat_smile: (který přijde v šest večer) :grinning: no neřeším to, já si ohřívám kuře s br.knedlíkem a jdu se najíst aspoň já :wink:
5. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás oběd - pórek, tofu, rajče a cuketa - mišmaš a nakonec jsem do toho přidala bramboru. Chutnalo jí to, ale opět moc nesnědla. MM na to dělal xichty a já bych to zbodla hned, ale nechám jí to a hodím do mražáku. Asi si budu muset udělat svoje :sweat_smile:
Jo a jak poo, tak v noci už křičí z postýlky tatíííí tatíííí, tak to asi už chudák pochopila :sweat_smile: dneska to tak bylo po oba dva případy!
5. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matova Tak to my zase aspoň pijem. Já už rezignovala, nedělám čaje, ale už šťávy. Buď jsem jí ředila 2l Jupí nápoje a nebo teď Jupí šťávu (prý bez barviv a konzervantů), tak cvrknu, zaleju vodou, aby to mělo jen taktak nějakou chuť a nebylo to sladké a lemtá. Co mu dáváš na pití? Tohle by taky nepil? A nejlepší je nějaká špinavá voda z bazénku nebo lavóru, co si nabere do kelímku a ještě se oblizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem teda myslela, že už bude dneska chladněji, ale je stejně jako v předešlých dnech :confounded:
Odopol se zbavujem čorí, jede k babičce a nám přijede návštěva. Měli bychom sice dělat o zahradě a už to dokulturnit, ale není, kdo by nakoupil potřebné věci... Takže to, co bylo vypleto, už zase zarůstá a teď není vidět, co je kytka a co přeslička a plevel... :rolling_eyes:
5. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: toje fakt divné, že ti v těch hicech nic nevypije krom mléka :wink: Mára naštěstí pije fakt dobře ten tři litry dá v poho, střídám to, čaj, šťáva(klasická s vodou), džusy, jupí velké 1,5l, prostě jemu je úplně fuk co mu dám k pití :wink:
5. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek