• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
u nás se dnes vstávalo už po 1.15, naštěstí pak ješta matýnek usnul, tak jsem si u něj četla.teď už odjíždíme, takže dočíst nestíhám :slight_smile: .
ale...sherry..tak kdyby něco, písni :dizzy_face: ...moc na vás myslíme :slight_smile: .
všem krásné odpolko, páááá :slight_smile:
12. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : moc drzim palce aby si to este o kusok potiahla dlhsie, ale ked nie tak nech je to rychle a bez bolesti. :wink:

U nas sapali skoro 2 hodky, poo ju Dedo zobral na ihrisko tak som ju nemusela zobrat do mesta. :slight_smile: Cizmy su kupene, aj pre seba mam vyhliadnute, ale este pockam kym pride MM domov, mozno, ze my dovoli kupit drahsie. :wink:
12. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak postel složená :slight_smile:. zítra dám fotečku :slight_smile:. Tak uvidíme jaká bude noc :slight_smile:

sherry - já ani nevím kdy mi zátka odešla :sweat_smile: . Eliášek už je hotové miminko, 2,5okg váha stačí, já měla taky jen 2,60 :slight_smile:. a jak jsem to v dospělosti dohnala :grinning:. držím palečky hlavně,aby vše dopadlo dobře a rychle jsi to měla za sebou :wink: .

12. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: tak že by už? Za sebe bych si vybrala ať se mimi narodí raději trošičku dřív, než přenášet. To bych už byla nerves a čím dál víc vyklepaná :grinning: Tak už to budeš mít alespoň brzo za sebou. Myslím na tebe ať je to raz dva hotové a jste už v pořádku s Eliáškem spolu.
12. říj 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme jak to bude, zatím kontrakce odezněly :wink: tak snad tam ještě bude nějakou dobu, taky bych brala na porod menší váhu, ale zase rodit o tři týdny dřív se mi nechce :grinning: ještě aspoň 12 dní vydržet, každopádně jsem dneska nachystala autosedačku vajíčko a dala do ní věcičky pro mímo na cestu z porodky a přikryla pytlem, aby pak chlapi nemuseli nic shánět :wink: a dobaluji si tašku, dneska mi přišla košile a župan, tak jsem to prohnala ještě pračkou, aby to nevonělo tou novotou, doufám, že stihnou ještě uschnout :confused: jsem téměř připravená a čekám co se bude dít, zítra chci navařit aspoň tři jídla do mrazáku :wink: MM teď co hlídal mě dosti zklamal, vařit umí a neuvařil vůbec nic :angry: vlastně tu neudělal vůbec nic, jen hlídal kluky ani nádobího se nedotkl, koš nevynesl :fearful: ale vem to čert, hlavně, že byli kluci v cajku :wink:
12. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Jasně, to nemusí nic znamenat, četla jsem zrovna teďka, že může odejít i dřív, jak 14 dnů před, snad i měsíc...?!?! :wink:
12. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, máme nějaké peprné období, dorůstají nám ty dvě pětky nahoře a do toho se kluk rozhodl, že bude viset na tatínkovi, který chodí do práce a tak ho přes den volá - prostě tatánkuje a já jsem z toho tak trochu špatná.Co byste radily, jak se zachovat? Jste zběhlé, tak byste mi mohly poradit, prosím prosím, smutně koukám :wink: Dnes jsme byli venku a Honzík předvedl pěknou diskošku pro důchodce na lavičkách - byla to taková diskotéka pro starší a pokročilé :grinning: :grinning: ODS měla tady v Kladně sraz a hrála tam muzika nahlas, tak si hodil škrpálem a div že mu netleskali :grinning: :grinning: Příště si to nechám zaplatit :grinning: :grinning: No ale pak to nějak doma nestálo za nic, dítě utahaný, já už taky a do toho začal hořet (teplota) a pak mě ohodil šavlí, výborně, teď teda spí a uvidím, co s ním zítra provedu, ničemu se nedivím, ráno jsou tři stupně nad nulou a odpoledne div ne na plavky a Honzík nebyl nejméně 1 rok nemocný :confounded:
12. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak koukám, že se to blíží i Sherry..... Tak držím pěsti - každý den navíc je pro Eliáška dobrej, ne? Ty jo, to bude asi rychlost - třetí porod, malý mímo, vyjeď radši včas, ať o tobě pak neslyšíme na nově :sweat_smile: :pensive: Jinak - neříkala jsi, že TM neřídí? Kdo vás poveze z porodky? Je možný, že si to pletu, tak promi'n....
Simtebe - čert vem nádobí, hlavně, že kluci ok!!! Lepší než naopak, ne?

Jo, holky - mně to vyšlo - v pátek mi přišla Sestra a mám To TAM :sunglasses:

12. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - na jednu stranu je to hezký, viď, že tatínkuje, na druhou stranu by člověk brečel.... No, mě se malá každý ráno na tatínka ptá, kolikrát jde večer spát a nevidí ho, je mi to moc líto, tak se jdeme podívat do jeho postele - řeknu tatínek není, ona řekne - v páci? Pídee vešel... Ale když jí není dobře, tak ho volá a volá, bulí, že není... A mně to rve srdce a strašně závidím těm holkám, který zavolají a on přijede (teda když je to možný, že jo)...
12. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta , hanca: no ja obidve dcerky vychovavam vlastne bez MM, kedze nie je doma. Nikdy som nastastie problem koli tomu nemala, jednoducho pochopili, ze Tatko je v praci a donesie peniazky a je to. :wink: Denno denne sa rozpravaju a vidia sa cez skype, myslim si, ze je to v pohode. Ale samozrejme, ze ked je doma MM tak ja som odsunuta na vedlajsiu kolaj a ja som z toho vlastne stastna, ze nas maju rovnako radi.

@hancazivocich : ja som nepochopila s tou sestrou....nieco my uslo asi. :astonished:

Sophi spinka, zaspala rychlo, :slight_smile: len nech je dneskajsia noc bez motanic. :confused:

Prajem peknu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
12. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buliboš (Honzík) také usnul snad během 5 minut. :wink: No co se tatánkování týče, nežárlím, to ne, ale nějak to špatně občas zkousávám, i když se snažím, aby mě to nevzalo, tak mě to tak trošku bolí v tom, že se o něj celé dny starám, jsem tudíž okoukaná a Honzíka najednou napadlo, že tatínek je lepší a já si připadám jako bych to s ním najednou neuměla, je to nová situace a musím se s ní vyrovnati a doufati, že ho to přejde :sweat_smile: Holky, jsem zdrásaná, musím do hajánků, všem krásnou dobrou noc a Sherry, ať Eliášek zůstane pěkně v dárkovém balení i když není zazátkované :wink:
12. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@anta : asi sa nato pozerame dost rozdielne, mna by viac trapilo keby moje dievcata nevyseli tak na Tatkovi. A teda o nich sa staram vylucne len ja, tym padom ja ich chvalim , ja ich trestam, som s nimi non stop, kym Tatko je ten ktory sa s nimi bavi, hra sa. Nikdy my to nepripadalo zvlastne som rada, ze to v nasej rodine prefktne klape. Neboj sa, zvyknes si aj ty, dokonca si myslim ze vsade je to tak, jednoducho ked ten chlap odide rano do prace a pride az vecer je to pre dieta vzacne, ze aspon na chvilu vidi nekoho ineho ni len mamu. :wink: :dizzy_face:

U nas vecer bekot uz o 22:00, isla ku mne. :unamused: Vlastne vobec neviem naco nam je velka postel, ked ja som natlacena na stenu ona lezi na mne a druha strana postele je prazdna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale spala celkom vklude, len rano od 5:20 sa uz vrtela. Esteze sa cas meni uz tento mesiac, inaksie by ma asi piclo. :astonished:

13. říj 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás bekot za hodinu, jak jinak.. a pak o půlnoci, ječela, páč neměla dudlík. Já zrovna spala, tak jsem se probrala :angry: a šla se na ně podívat. MM to nějak netankovalo, že nemá dudlík, hledal ho, až když jsem přišla. Ona předtím křičela čůrat čůrat, tak jsem se bála, jestli nemá bobše, a když jsem tam klečela u postele, tak prej "tatínku, já chci kuličku" :sweat_smile: No a prý se v noci asi motala.. :confounded:
@anta Já se minule málem rozbulela sousedům ve dveřích a nevěděla, co mám dělat. Taky jsem si připadala, jak naprostý střevo. Byla tam chvíli na hlídání a když jsem si pro ní přišla, otočila se a že se mnou nejde, začla natahovat a já skoro taky :frowning2: Nechce jít s mámou domů... :frowning2: Jako chápu, že se jí tam líbí, ale člověk si pak připadá naprosto nemožně. To tatínkování by mi ani tak neva, to je v rodině :sweat_smile:
@gina333 U nás má taky letiště, ale nacpe se až na člověka a ještě jí je to málo. Já občas ležela jen na 30cm postele a bála jsem se pohnout :angry: Čas se ale mění v noci ve 3 na 2h, tak myslíš, že to bude k lepšímu?? :confused:
13. říj 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : no ja dufam, ze bude dlhsie spat, aspon o tu hodinku, ved ja som uz ako banik ani ti hadam nevstavaju tak skoro ako ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
13. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, Luky je odvezen do školy :wink:
dnešní noc byla hrozná, měla jsem vztahy nepravidelné, ale stály za to, třeba hodinu nic a pak během 15minut šílený bolesti a pak zase půl hodiny klid a takhle až do rána, teď zatím nic, krom občasnýho tvrdnutí břicha :wink: Mára v noci volal ze spaní mamí auau, chvílema jsem si myslela, že ty stahy má i on :grinning: pak jsem přišla na to, že mu vadil stojící šulínek :sweat_smile: nejspíš mu to bylo nepříjemný, protože furt ukazoval na plínku, tak jsem ho rozbalila a držel si šuldu :wink: :slight_smile:

@hancazivocich dobře si pamatuješ že MM nemá řidičák :wink: do porodnice se povezu sama a zpátky taky..... :grinning: dělám si srandu, poveze mě taťka, z porodnice určitě, do porodnice se uvidí podle situace :wink: při Márovi jsem se vezla do porodky sama, to mi ale vůbec nic nebylo, dr.říkala, že podle křivky jsem na začátku porodu, dorazila jsem tam v jednu odpoledne a až v devět večer mi praskla voda :wink: a kontrakce byly až potom kolem třetí hodiny ráno to začlo a v 6.45 byl venku :wink:
13. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na posun času se těším hlavně kvůli Lukymu, bude o hoďku dýl spát, což mu pomůže, je mi ho ráno líto :frowning2: :wink:
13. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : ja som sa modlila pri obidvoch porodoch aby to na mna neprislo v noci. Nastastie to bolo vypocute. :wink: :slight_smile: Ja tiez bojujem kazde rano s Nati, chuda musi vstavat do tej tmy, dnes rano aj strasna hmla bola, nebolo vidno ani na krok. :astonished: A tej malej opici tma vobec nevadi, spaciruje po byte uz od 6:00 ako na korze. :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, nechci samozřejmě, abyste získaly pocit, že jsem z toho na zhroucení a nějaká hysterka :sweat_smile: , ale tak to víte, občas mi to nevoní a záleží také na tom, jak se zrovna vyspím, občas mi to nevadí, aspoň vím, že můžu někam jít bez problémů, ale někdy mi to mrzí, no :wink: Ale je fakt, že mě třeba dítě neodstrkuje, když se zapojím do hry, tak mě bere, ale občas taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - už jsem to tu psala, že makám na článku - vyšlo mi to v Sestře.... Čurologická tématika :sweat_smile: :pensive: Kvůli registraci..

@sherry28 - tak si to pamatuju dobře...A začátek porodu u Lukyho jsi měla jakej? Já jen, co bylo stejný a co jiný... Jo, při hospitalizaci se s člověkem nemažou - právě ty vizity, každej si šáhne... Místo toho, co by člověka šetřili, že....
No, tak Eliášek v dárkovým balení, ale rozbalený mašle a trhá se obal, co.. :sweat_smile: :pensive:
Ale pohyby cítíš, že jo? Já jen - aby sis nehrála zbytečně na hrdinku... Sem na tebe myslela v noci...
13. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - buď ráda, to u nás nějak není čas - jsem máma s tátou dohromady... Gina to má nárazový, já celoroční :sweat_smile: :grinning: A když je náhodou ready, tak má záchvat výchovy a to pak nevím, co je horší :angry: :grinning: :grinning: To by ho pak člověk kolikrát v tý kuchyni.....ehm........ :sweat_smile: :confused:
13. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : o tom clanku som samozrejme vedela :wink: len som nevedela, ze casopis sa vola Sestra. :dizzy_face:
13. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 no u nás byla taky mlha a ještě furt je, ráno jsem jela pomaloučku :wink: Márovi taky nevadí, že je venku tma, hlavně, že už nemusí spát :slight_smile:za to Luky by klidně spal do devíti :wink:
13. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta u prvního jsem všechno vnímala jinak než teď, když už jsou dva :wink: Luky byl na mě uplý a byla jsem ráda :slight_smile: a bylo mi taky dost věcí líto, ale teď když jsou dva, jsem ráda, že si Máru někdo vezme a nevím o něm :grinning: mám čas se věnovat Lukymu a nebo jsem ráda, když mám chvíli klidu pro sebe, prostě už to beru jinak než když jsem měla jedno :wink: :confused:
13. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : to by spala aj Natalka :slight_smile: cez weekend robievam tak, ze Nati sa presupne rano do spalne aby Sophi sa mohla hrat v detskej a neotravovala ju. :slight_smile: :dizzy_face:
13. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : tak toto si napisala presne tak, ako to vnimam aj ja. :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich nechápu proč si hrát na hrdinku :fearful: :confused: myslím, že je nejlepší čekat doma do poslední chvíle, nemám žádné pravidelné kontrakce ani nekrvácím, takže si nemyslím, že by bylo něco špatně :sweat_smile: a zátka může odejít klidně tři týdny před skutečným porodem a odchod zátky ještě není důvod k přijetí do porodky :wink: kdybych byla prvorodička tak už jsem v porodnici :slight_smile:od rána nemám žádné bolesti krom tvrdnutí břicha, neboj pohyby cítím a kdyby se mi něco nelíbilo, tak bych samozřejmě nečekala :wink: ale porod by měl bolet a stahy by měly být pravidelné ne? :confused: v pátek jedu na vyšetření, tak když do pátku vydržím, tak se uvidí :wink: kdyby byly nějaké komplikace, tak určitě na nic čekat nebudu :wink:
13. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 taky o víkendu zavírám ložnici, kde spí Luky a Mára je v pokojíku nebo v kuchyni :wink:
13. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - né - já se jen bála, abys zbytečně neriskovala... Toť celý !! Když cítíš pohyby a nejsou kontrakce pravidelný, tak bych taky asi seděla doma.. I když ty se moc nenasedíš... Mně prdla voda, takže jsem kontrakce zažila až v porodce, tak to nemůžu posoudit - co je lepší a tak... Jako kdy plašit, do kdy bejt doma - teoreticky člověk připravenej byl, prakticky jsem zjistila, že ,,mírná" panika na mé straně stejně byla :grinning: Pak taky chápu, že s dvouma dětma se člověk do porodky nežene... Já jen - abys neporodila někde cestou... Aby nebyl Eliášek rychlejší než tvůj taťka :pensive: :pensive: :wink:
13. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som varila na obed bolognsku omacku s cestovinami a Sophi sa tak krasne najedla ako uz davno nie. Som z toho tak rada, mne ozaj treba malo aby som bola stastna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - musím uznat, že kolikrát tvé recepty kopíruju - už mě občas nic nenapadá... Dnes byl králík s bramborovým knedlíkem - taky výborný - baštila jak bezedná
13. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek