• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

7. listopadu 2017 
@hancazivocich : tak to som este nejdla. :wink: Ani neviem ci by som dokazala spravit bramborovy knedlik :astonished: Kralicie maso este Sophi nepapala. u nas sa to nikde neda kupit.
13. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - pro mě je bramborový knedlík lehčí než houskový... A dá se i koupit... Jo - fakt nedá? Nemáte ani hypernovu, žádný supráč nebo někoho známého, co je pěstuje? Odtud máme my.. Sháníme přes známé - malé moc chutná a nám vlastně taky..
13. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - ale někomu nechutná, někdo k tomu má odpor... Já nemusím krůtí - od doby, co jsem byla donucená škubat - strašně mi smrdí - měla jsem pocit, že ať meju jak meju, pořád to cítím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
jdu jen pozdravit, právě čekám na kamaráda, budeme se domlouvat ohledně té kuchyně, tak jen doufám, že se matýnek nevzbudí brzy :sweat_smile: .
myslela jsem že se staví dopolko, ale bohužel..tož mám dnes po poobědním klidu dnes :sweat_smile: .
ale oběti musí být :wink: .myslím ale že okolo 13h musí odjet do práce, tak když matýnek a pánbůh dá, ještě za vámi nakuknu :wink: .
jinak noc celkem v pohodě, budík dnes v 6.30 :slight_smile: .sice jednou matýnek plakal, ale nic velkého, uklidnil se poměrně záhy :slight_smile: ...však jsem s ním taky chodila a chovala ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..je těžký jako pařez :grinning: .
tak všem pěkný den :slight_smile: .
13. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám super příhodu jak matýnkovi sežral pes koblih :sweat_smile: ...už to vám to píšu 2 dny :grinning: ..teda chci napsat, tak pak už si vzpomenu.
prozradím jen, že to udělal vodící pes! :confused: :sweat_smile: ..jako nic se nestalo, byla to spíš sranda :wink: .
tak zbytek až pak :wink: .
13. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich jasný, taky mě občas napadá myšlenka jako, že kdyby mě někdo vyšetřil byla bych klidnější :wink: ale já včera byla na křivce a na utz, tak si myslím, že kdyby něco, že to poznají :wink: a při Lukym jsem měla nejdřív kontrakce v osm večer, jela jsem k mamce, tam mi ve dvanáct v noci odešla zátka, ještě jsem si tam dala kapučíno a brácha mě vezl do porodnice, tam jsem dorazila kolem druhé ráno, muže poslali domů a mě spát, ale to se už v těch bolestech nedalo :sweat_smile: nejsilnější byly v šest ráno, na porodním stole kolem půl osmé mi praskla voda a o půl deváté 8:23 se narodi Luky :wink: u Máry nejdřív právě praskla ta voda, no těžko říct co je lepší, bolesti jsou stejně hnusné všechny, ale když praskne ta voda, tak aspoň člověk ví, že už rodí :wink:
13. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : len nam ten pribeh nezabudni napisat. :slight_smile:

@hancazivocich : kralicie maso som zhanala este ked Sophi bola malinka, byvame v dost velkom meste ale nikde som to nezohnala. Nasi ich chovali , ked sme boli deti tak nam to mamina varila dost casto, ale sama by som to neurobila, mne to maso tak sladko vonia takze mam k tomu taky mensi odpor. :confused:

Sophi spinka, zajtra pride ku mne na navstevu mama, tak idem pohladat nejaky dory receptik na obed. :slight_smile:
13. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jen hlásím, že se u nás nespalo - jen asi 15minut, děsně odpočinutá, řádí jak černá ruka - pevně doufám, že se nezařadíme mezi nespavce... No, mý nervy!!! Nicméně v postýlce statečně chvilku pobyla, tak jdu vymýšlet program - nebo mě šmejkne... Mějte se zatím krásně..
13. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, u nás zdoláno po 20 minutách a jednom plesknutí. Už si na mě i klekala a ryla mi hlavou v obličeji..! A dost! Vymáčkla 2 slzy a za 2 minuty spala!
Jsem zvědavá, jak Štěpi a postel a jak Šimi a jeho hlídači, tam to asi musí vypadat... :confused:
Králíka nejím od svého vegetariánskéh období, to bych si snad radši nechala useknout ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpor k masu mám obecně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu sepisovat švagrové manuál na dítě - pátek se blíží... Teda, je mi z toho dost těžko :confounded:
13. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

moc nestíhám, o víkendu tady místí chovatelé zvířectva(králíci, slepice,holubi) pořádají výstavu. taťka jako člen českého svazu chovatelů dělá tombolu,tak mu s tím pomáhám vše sepisovat na papírky. pakárna, o lízátkách a prupiskách a jiných kravinkách se mi bude asi zdát.

Naše noc - no docela se to dalo, jen od 1.00 do 2.00 jsme se u něj s MM střídali, nějak nechtěl pořádně zabrat. Pak spal do 6, kdy už vstával.
Teďka po o usnul v pohodě ve své posteli, tak jsem zvědavá jak dlouho ještě pospí :slight_smile:,když tam má prostor jak u nás v posteli.

prolítávám.
Králíka jím jen já a taťka,ale Štěpi je má taky rád :slight_smile:

prchalka- a kam že to jdete v ten pátek?? koncert,či co?

sherry- však ty to poznáš moc dobře zda rodíš nebo ne :slight_smile:. taky nevím co je lepší zda jet do porodky s kontrakcema nebo prdlou vodou. Mě praskla voda v před 7 ráno, a Štěpi se narodil v 19.21. nějaké kontrakce jsem měla někdy kolem poledne.
13. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda to je mazec..netušila jsem že vybrat kuchyň je taková vyšší dívčí :sweat_smile: ..nechal mi tu asi 4 katalogy vzorníků, dvířek a já nevím čeho ještě, prý a´t se do pátku rozmyslím a něco vymyslím :grinning: ..už teď netuším co k čemu patří :grinning:.
tak jsem si prostě nakreslila představu, všechno to nechám udělat v buku a nazdar :grinning:..na tohle fakt nemám..a hlavně ani čas...dnes musím jet odpoledne pryč a zítra je mm v práci a mates už volá, chjo :grinning:
13. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidim, ze cele poo tu nebolo nikoho. :wink: My sme tiez uzivali krasny slnecny den :dizzy_face: :dizzy_face: , Sophi uz spinka, idem k TV, urcite mam pred sebou zase o nicom noc. :unamused:

Prajem pokojnu noc. :pensive: :pensive:
13. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byli odpolko všichni venku, drak pouštět nešel, tak na hřiště, tak se trošku vyblbla. A já jsem taky zralá do peřin.
Dobrou.. :wink:
13. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

Nasa noc bola tentokrat bez vacsich motanic. :slight_smile: Rano si pospala do 6:30, neviem ci sa z toho mam teraz tesit, lebo pride moja mama, autobus tu ma okolo 11- tej, to vtedy obedujeme, takze bude cela roztatarena kym ju dam spat. :astonished: :wink:
14. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás se přenášela už za 3/4h :rolling_eyes: to já už skoro usínala. Pak dobrý, ale já fakt tak od 3.h nemůžu pokaždé normálně spát a jinak sny... na mašli! Dneska o tom, že jsem těhotná a na ten sen jsem si vzpomněla na wc, když jsem šla budit MM a docela mi trvalo, než jsem si uvědomila, že to není pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě teď jsem z toho mimo!
14. říj 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: U nás byla dnes pohodová noc. Malej se vzbudil poprvé někdy kolem 11 té, tak sem si ho vzala k sobě a pak v noci ještě asi 3x. Ale vždycky si jen cucnul trochu mlíka a hned spal. Spinkal pěkně v klidu, vůbec se nepřevaloval jak předchozí noci a ráno vydržel do sedmi. Snad mu to takhle chvílu vydrží.
14. říj 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
u nás celá noc prospaná:slight_smile:, budíček zase v 6. no taky by si to mohl trochu protáhnout,ať mi za 14dní nevstává v 5 :sweat_smile: .

Včera jsem u Štěpiho ve vaně udělala objev. Zdá se mi ,že se klubou dolní pětky!. Když jsem přejížděla prstem po vrchních dásnech,tak nic, ale na spodních se mi zdály docela hrbolaté a trochu špičky :slight_smile:

venku je zas mlha a zima. no půjdem na chvíli se projít aspoň do obchodu pro rohlíky :slight_smile:

prchalka-Ip později,ted mě nenechá, se po mě sápe.
14. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : tak vy uz riadne dlho spinkate tak paradne :slight_smile: :slight_smile: super, ze tie patky si uz zacitila, u nas je to stale v nedohladne. :dizzy_face:

Masko uz mam upecene, polievka sa vari, este musim dat piect zemiaky, ale tie maju cas nech su ku masku teplucke. :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - jj, už jsou u nás noci čím dál lepší:slight_smile:. bylo na čase :slight_smile:. jak se vzbudí 2-3x za noc, je to pořád dobré,než když jsem k němu vstávala každou hodinu :slight_smile:.
Jééé vy miáte dneska takovou mňamku :slight_smile:.
já dělám kuřecí křidýlka s rýží, jsme je nestihli upéct na grilu,tak to udělám v troubě :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

včera jsem sem vůbec nestihla zajít: dopol.: cvíčo, pak u kamarádky, pak ve městě,a večer jsem byla KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Dnes od rána zase hektický: byli jsme celá rodina na velkým ultrazvuku na vývojový vady a vše OK :dizzy_face: Teda ještě mi budou volat odpoledne výsledky krve. Jen mě trochu mrzí, že nám neřekli ani tip, co to bude až to bude :slight_smile: U Adélky nám to doktor už v tom 12tt řekl. Teď říkal, že tam ještě nic nevidí :unamused: Tak to bude ještě chvilku napínavý :slight_smile:
14. říj 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - gratuluji k výsledkům :dizzy_face: . Už ve 12tt vám řekli,že to bude Adélka? to nám dr. taky ještě nedokázali říct, co to bude. Nám to řekli poprvé ve 20tt,že to bude holka :grinning:. Však se vám to taky za chvíli ukáže co to bude :slight_smile:
14. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla včera podepsat tu kupní smouvu a barák je teda prodaný..akorát úřední šiml opět zabodoval, jmenovitě katastr....a peníze nám realitka uvolní tak do 14 dnů..čímž se nám vše zpozdí :confounded: ..čeká se na schválení vkladu či co.chjo....s takovou budeme bydlet tak v půlce prosince až :frowning2: .no ale nebudu sýčkovat, třeba se všechno potřebné zvládne rychle :wink: .
tatínek si s matýnkem jaksi poradil, usnul mu dokonce už v 19.40...spát šli prý v 19.15.já chodila venku kolem baráku, protože jsem dojela nějak 19.20 a nechtěla jsem matýnka rozdovádět :wink: .matýnek prý pořád maminka maminka, tatínek mu říkal, že maminka není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , tak prý zavelel vypnout pohádku a spinkat :grinning: .
tak jsem si lebedila večerní procházkou, doma pěkně večeře a sprška...a matýnek ve 21h začal volat :confused: ..to už se dlouho nestalo. tak tam šel MM, půl hodiny se nevracel, tak jsem tam šla...teda hlavně kvůli tomu, že matýnek zjevně nespal :sweat_smile: .no uviděl mě, tak prý spinkat s maminkou a taťkovi řekl ahoj :grinning: a za chvilku spal jako dudek, ale lepil se na mě jako klíště :sweat_smile: .
ráno úklid, pak procházka s nákupem zimních botků...my tu měli ráno pořád -2 st :confused: .nákup teda proběhl jakžtakž, akorát měření nožky stálo opět za to :sweat_smile: .
tak máme tyhle :slight_smile:
http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/essi-9058-cerna-modra.htm

pak klasicky menší nákup a pomalá cesta domů.byli jsme bez kočárku, jen na motorce, takže nám jenom tohle v klidu sežralo 1,5h :sweat_smile: .
doma obídek téměř v klidu a spinká se od 11.50 :slight_smile: .
akorát je teda dnes řádně ukńouraný :unamused: ..takže jsem už mírně znavená :rolling_eyes: ..slušně řečeno.taťku máme opět v práci, zítra musí jet odpoledne dodělat na barák ten kotec...neboť..nevím jestli jsem to psala, ale pokazila se rozbrušovačka :confounded: ..takže to budeme zase opět sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
no aspoń že sobota a neděle by mohla být poklidná :sweat_smile: .

@katzi :slight_smile: ...moc gratuluji k výsledkům! :slight_smile: .z toho pohlaví si nic nedělej, za chvilku půjdeš ve 20tt a tam už vám určitě něco poví :wink: .teď by to stejně ještě nemuselo být 100% :wink: .hlavně že je mimísek v pořádku :dizzy_face: .
my tento týden kroužek nakonec neměli, neboť nám onemocněla teta pavla :frowning2: .a to se matýnek tak těšil :sweat_smile: .

tak si říkám co matova :slight_smile: ..už by je měli pomalu pustit domů holky jedny šikovné :dizzy_face: .

a sherry :slight_smile: ?stále 2v1? :slight_smile: ..ale to bych už asi věděla :wink: .

lehna :slight_smile: ..já si už taky říkám, že by vše těm 5 u nás odpovídalo, ale zatím jsem nic nahmátnout nestihla, vždy mě matýnek dříve hryznul :sweat_smile: .
každopádně u vás super..jestli tak krásně spinká i u 5 tak klobouk dolů :slight_smile: .

prchalka :slight_smile: ..tak že by? :grinning:
máš nějaké divoké sny..tohle není první o těhu že? :grinning:
třeba to něco věští :confused: :grinning:
14. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : hlavne ze mimco je v poriadku. :slight_smile:

@ined77 : krasne botky. Pre Sophi doniesla moja mamina snehulky, su krasne ruzove, takze jej uz nemusim zhanat. :dizzy_face: Len nech TM pekne trenuje s Matym aj uspavanie, ved ked pojdes pre mimiska budu to musiet zvladat bez teba. :wink: Veru, matova sa neozyva a podla mna uz musi byt doma, dnes tu ani sherry nebola. :dizzy_face: :astonished:

U nas sa spi, sice bola trocha roztatarena koli babke ale nastastie zaspala. :slight_smile: Obedik sa my vydaril, mama doniesla suprovy gastanovy kolacik tak idem spravit kavicku. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ..děkujeme :slight_smile: .no já stejně přemýšlím ještě o nějakých taky sněhulkách nebo nečem vyloženě na lítačku, na boby ven :wink: .ale ty essi už máme tuším třetí a jsou fajn, loni je měl matýnek také a ani jednou nepromokly a to v nich dělal věci :grinning:.no já ani nevím kdy se pouští z porodnice domů u vás na SK :fearful:..rodila 10. večer.u nás by je pustili dnes, kdyby bylo vše o.k. :wink:.
sherry..no myslím, že by mi písla sms, kdyby něco :wink:.pokud by to teda nebyl nějaký fofr :grinning:.
kafíčko si také dám, už se na něj těším :slight_smile:.a zítra ráno budeme péct s matýnkem bábovku :grinning:.
kaštanový koláč???? :confused:..neznám :sweat_smile:

já se teď 20 minut mořila s pc...vzbouřila se mi opět klávesnice do erroru :angry: .jako bych měla 3 h čas :angry: :sweat_smile: .
14. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I u nás se spí 12.45, naštěstí rychle. Dopolko jsme se poflakovaly doma, ven ani nejde jít a když, tak kolem 11h a to už je pozdě, než se trochu oteplí a zmizí ta mlha - fuj! Pak se tu stavil jeden malý kamarád, tomu byly v září 2roky, tak se trochu poprali o hračky :sweat_smile: jak jinak, tenhle si ale nedá všechno líbit a tolik se jí nebál, jako ostatní.
Až se vyspí, má slíbený busík, pojedem na minisrazík s holkama z práce, a jelikož je tatínek zase pracovně až v Brně, tak jedem spolu.
14. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Koláčik bych si taky dala - zní to božsky! Jak to chutná?
@ined77 Mně se strašně líbí designově botičky od Essi, mám teď z MMB jedny nošené a vešla se, ale tu špičku má ta botka dost teda splácnutou, ale snad nám to na nějaký přejití poslouží a vejdem se tam ještě v zimě!
14. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : babovku mam naplanovanu na buduci tyzden. Kupila som novu silikonovu formu, este som taku nemala tak som zvedava ako sa v tom pecie. :wink: :slight_smile: Nemate s tym skusenost? Z porodky sa aj u nas chodi domov na 4 den, zvlast ked neide o prvorodicku a ked je vsetko ok tak pustaju aj na 3. :wink:

@prchalka : aj u nas je cele doo hmla, ale teraz uz je slniecko tak pojdeme von ked sa certica zobudi. :wink: Uzite si stretavku. :dizzy_face: Kolacik je dobrotka, je to vlastne rolada, vo vnutri je krem a banany. Mnam.
14. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spalo 1,15 :frowning2:. tak já zas jdu, jsem zas ani nestihla počíst.

mějte se hezky, u nás začíná svítíit sluníčko,tak půjdem ven jak se nají.
14. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy nebojte jsem stále ještě kinder :slight_smile: byla jsem si dát teplou koupel :wink: u nás se z porodky pouštělo pátý den(den porodu se nepočítá)a od ledna je to nově čtvrtý den :wink: my měli k obědu br. knedlík s dušenými kuř.křidélky na másle :wink: hned jsem 20 knedlíků šoupla do mrazáku a svíčkovou taky, aby mi tady neumřeli hlady :grinning: ještě chci udělat zítra koprovku a polévku, půl toho dám do mrazáku a budu klidnější až tu nebudu :wink:
14. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek