• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@ined77 : ja nechyty stale striham nasilu v sprievode revu :wink:

U nas sa spi od 12:15, celkom rychlo zaspinkala, :slight_smile: :slight_smile: akurat prisla Natalka, zajtra idu na skolsky vylet s turistickym kruzkom do Vysokych Tatier. Rano o 5:40 musia byt na vlakovej stanici, no som nadsena zo skoreho vstavania. :astonished:
28. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vzdávám, všem pěkný den :slight_smile: .
nespíš o víkendu nakuknu, pááá :slight_smile:
28. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se nespí vůbec :frowning2: :frowning2: po takové noci a nic. Teda ve 12.30 konečně po půl dni pustila bobíka, dřív jsem jí dát spát nechtěla, byla nervózní, tak jsem si říkala super.. za 5 minut usínala, ale nešlo to, tlačila ze sebe ten kašel, nešťastná... tak jsem jí vzala na klín, přikryly jsme se a že třeba se u mě uklidní, vydržela 5min a pak začala blbnout a když jsem jí vrátila zpátky na polštář, že to zkusíme znova a dělala jsem, že spím, tak dělala všechno možné, jen už nebyla v klidu, lítala po posteli.. MM bohužel na motorce, tak mu píšu, volám.. vrátí se zpátky a musíme aspoň do auta, to by nevydržela a my taky ne. Mám fakt dost ze všeho :rolling_eyes:
28. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - mám na nehty štěstí, Honzíkovi rostou jak z vody, tak stříhám každý třetí den a necuká se, musíme se ale vždy předem domluvit. No a na nohách je to trošku horší, ale i tak drží. Jen tu hlavu nějak nechce ustřihnout :grinning: :grinning: Vypadá jak nakopnutej drn a nedej bože, když si to přeleží, tak má nahoře anténu na vysílání krátkých vln, no občas se neudržím a říkám mu "ty můj malý rákosníčku" :grinning: :grinning: :grinning:
@prchalka - tý jo, máte to těžký, viď? Ale ono to přejde, i když chápu, že je to vysilující :unamused:
28. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : dufam, ze Cori si pospala v aute. :wink:

Sophi spala nieco vyse hodiny, som aj rada, ze dlhsie nie, mam strach ake bude vecerne uspavanie. :astonished: Natalka isla s kamaratkami do kina, zajtra idu na ten vylet tak sa uz tesi, my malokedy chodime na tury, ja na hory moc nie som i ked tu zijem, tak aspon si so skolou trocha turistiky uzije. :slight_smile: :wink: Dnes sme boli kupit poriadne topanky na tury, stali 50 EUR :angry: len dufam, ze jej uz moc neporastie noha, ved nebude mat po nej kto nosit tie velke lode. :grinning:
28. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čorí zaspala až po 15.30 na slabých 30 minut a i tak v sedačce hodně kašlala ze spaní, slzy v očích, bubliny u pusy :frowning2:
Až sousedka mi dneska řekla, že Mucosolvan po 17.h a na noc NE, že ten dráždí. Hlavně, že jsme ho měli brát 3x denně!! Ještěže mám doma i Stoptussin, tak dám ten! Člověk je někdy jak blbec! :angry:
Cestou zpět jsme jeli nakoupit do Takka, MM i čorí mají bundu a já mám aspoň cvičky na cvíčo :sweat_smile: Jinak malá přes ten den dobrý, blbne normálně, jen jak si lehne, tak masakr.
Jak myslíte, že by ty noci měly ještě dlouho trvat, moc jich takových asi už nedám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy by se to mělo klidnit?
28. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : ja ta asi nepotesim,ale podla mna tak 3-4 dni potrebuje organizmus na vyliecenie, kym zaberu poriadne tie sirupy alebo lieky. :astonished:

Hned vedla nas 11.11 otvaraju velky shopping centrum, konecne aj my tu budeme mat dobre obchody. :dizzy_face: Ratam s tym, ze kombinezu, pyzamka aj zopar zimnych veci kupim pre Sophi tam, ja este nemam cizmy, bundu, no je toho dost co potrebujem. :dizzy_face:
28. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi zaspinkala, Natalka je doma z kina, idem skontrolovat oblecenie ktore vychystala na zajtra a sup k telke. :slight_smile: :slight_smile:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
28. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :sunglasses:
ako bojujete? ja som vás samozrejmä nedočítala, len tak letecky som nahliadla...čítam že prchalkina čorí je chorá :unamused: tak čím skoršie uzdravenie želám :wink:
U nás, vzdor neustály, šimonko stále cez obed nepí :rolling_eyes: a potom je to s ním fakt brutal :rolling_eyes:, nočníkovaie bez posunu a cumeľ? zas ho má a nedá, vkuse ho celý hryzie- asi z nervozity to robí :unamused: mm chodí normálne do práce, chodievam s drobcami na prechádzky...no a julka? veľmi zlatá ale ľudia ona veľmi málo spí, stále čumákuje, nechce ežať, chce sa nosiť inak veeeľký rev, noci sú na prd, niekedy je hore aj každú hodinu a horšie že ona len tak po kojení nezaspí, a vstávame cca o 5:30, malá je vtedy väčšinou po kojení a nespí, mm o 6 h vstába do práce, šimon sa často tesne predtým zobudí a už nezaspí...a ja akurát by som odkväcla a nem§žem...

veľa zdaru všetkým aj detičkám tehuliek :wink:, ozaj som sa zasmiala z tej konverzácie ined a anty tuším? že šimonka poslať expresom na opatrovanie :grinning:on by bol veľmi vďačným nebol by s ním problém, však práve to mu chýba- pozornosť neusála :wink:
pokojnú noc všetkým

28. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@matova : skoda, ze s tym Simonkom je to stale take tazke :unamused: ani nechapem ako to vsetko zvladas, musi to byt pre teba velmi narocne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drzim palce aby sa to aspon trocha zlepsilo. :wink:

Sophi tuto noc spinkala dobre, ja zato zase nic, stale som pozerala na hodinky aby sme nezaspali, pred piatou som uz vstavala. Samozrejme aj Sophi, tak som odbehovala k Nati potom k nej do spalne, pred pol siestou Natali sla. Horko tazko som malu dostala do postele, v tom sa Nati vrati, Dedovi sa nepodarilo nastartovat auto tak chudatko nikam nesla. :unamused: :unamused: Samozrejme Sophi uz nezaspala tak vlastne od 5:00 uz strasi. Ja mam hlavu ako balon, oci opuchnute, no krasny den ma caka. :astonished:
29. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak u nás noc dobrá, prospaná zas celou noc. Jen budíček v 5,20 :sweat_smile: , už je asi přespaný :grinning:, ale vydržel ležet se mnou v posteli do 6.15,kdy to zalomil a vstanul v 8.10. no takže po obědě nejspíš spát opět nepůjde.A tak bych zrovna potřebovala.
Nevadí,aspoň našim večer v pohodě usne :slight_smile:.
No já jdu balit nás na víkend a Štěpiho k našim. Odpo kolem 16h vyrážíme směr jižní morava:slight_smile: na oslavu.

@matova - chuďátko, teda ty musíš mít nervy ze železa. Nejen že obdivuju Sherry se třemi dětmi,ale tebe snad ještě více, protože máš takové nespavce a Šimi pořád vzdoruje. Moc ti přeju,aby se to všechno zlepšilo a ty ses cítila dobře a trochu i odpočatě :wink:
29. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
@matova malá je nespavec?Elio chce být zase s námi jak ho vezmu k telce nebo k nám, tak v tu ránu spí klidně, při přenosu do postýlky se vzbudí a protestuje :grinning: ale někdy nereaguju a on usne, jindy ho vyndám(když křičí moc), aby nevzbudil kluky a spí vedle mě :wink: občas nás trápí bříško :pensive: na to zabírá cvičení s nožkama a chování :wink: nemůžu si nějak stěžovat, až na ty šílená rána kdy je musím vypravit, aby jsme byli včas ve škole, to je masakr :sweat_smile: kdybych nikam nemusela jezdit klidně bych zvládla ještě čtvrtý :grinning: :wink:
29. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla tady včera sestra s Kájou se podívat na mimi :wink: spali u nás jednu noc, takže hned tu byly čtyři děti :slight_smile: přivezli Eliovi teplý overálek :dizzy_face: krásně se mu v něm spinká, máme problém, že je malý a všechno mu je velké :sweat_smile: dobře je mu jen vel.50, ale já to řeším ponožkama a ohrnutými rukávky, na tu chvíli to nemá smysl kupovat nové věci :wink:

navařeno mám ze včera, stihla jsem uvařit guláš, polévku a upéct bábovku :wink: zítra bych chtěla upéct mámě dort :slight_smile: v úterý má narozeniny :dizzy_face: teď tady hledám na netu kočárek, nebo spíš konstrukci s autosedačkou :wink:
29. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den všem
ehm - neděje se něco u Prchalky? Že tu dnes ještě nebyla - myslím s Čorí? Doufám, že jsou ok!!

@sherry28 - tý jo, teda... Čtvrtý? Hm, Valentýn se blíží - tak bacha :grinning: :grinning:
Vy nosíte 50? :confused: Tý jo, my měli pro Kikouše nachystaný vše od 62 vejš - čekali jsme většího mímáka... A omylem jsme buď koupili nebo dostali 56 - tak ta nám byla tejden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Dr. když přišla k nám a jukla na malou, tak spráskla ruce a říká - tady máme ale zaděláno na velkýho človíčka :confused: :dizzy_face: :grinning: No a Kikouše nám odhadla naprosto přesně - vypadla jim z tabulek brzy, velmi brzy :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak probíhá xtý pokus o uspání - vzhledem k tomu, že to nezavře a nezavře klapačku, tak teda nevím... Trénujem nočník a dycky, když má jí spát, tak musí nutně na nočník - trůní tam půlhodiny, čte, kecá a nic. Te'd jsem ji byla zkontrolovat a přišlo mi něco divnýho.. Tlemí se mi do ksichtu a volá, že chce pikejt - tak jí dávám peřinu a NĚCO mě zarazilo - a madam má nahatou pipku a oznamuje mi, že : pína pocaná, hodila pyč!! :angry: Tak teda nevím - když se s váma pouští dítě do diskuzí - milovat či škrtít? :grinning: :grinning: Plína samozřejmě suchá, ale Kikouš nechtěl spát a svlíká se.... Pásky odlepuje, kaťata sundává, tričko též... Mý nervy!!!
29. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova - ty bláho - je mi tě moc líto.. Klidně sem Šimonka pošli - Kikouš takový děti miluje, ty hodný ji nebaví :grinning: :grinning: Teda takový ty klidný - jsem chtěla říct :grinning: Ona je pořád provokuje, láká a když zjistí, že nic, tak mávne!!! rukou a jde pryč :confounded: :grinning: Škoda, že jsi tak daleko - opravdu bych ráda pomohla..
29. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Nééé, u nás v pohodě, jen se hlásím až teď. No v pohodě.... přes den jo, ale to ležení a spaní :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je brutus! Hodně podložená, už dávám jen Stoptussin, mokrý plíny a kašle v leže tak, že včera vyhodila i kus mlíka a do půlnoci zase o zábavu postaráno - houpání v náručí v sedě, pak už jsme dali zase Nurofen na bolest a od půlnoci byl klid! Spala s tatínkem, takže jsem na dnešek docela i trošku spala..
Za chvíli bude probíhat pokus o uspání i u nás, když ne, přijede tatí z moto a pojedou se projet autem jako včera, bez aspoň malýho spánku to nejde, obzvlášť když jsou noci takový :rolling_eyes:
Bacha Velentýn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : ze stvrte, ty si naozaj matka roka. :slight_smile: :wink: tie rana musia byt fakt tazke, ale ty to zvladas perfektne, klobuk dole. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

@hancazivocich : u nas sa tiez zaspava tak, ze rozprava az kym nezaspi. :wink: a vyzlieka sa strasne rada, vacsinou pobehuje po byte v plienke a v tricku. :slight_smile: Mam z toho mierne nervy, lebo my nemame koberce, vsade iba podlahy, len sa modlim aby neprechladla. :astonished:

Uz spinka, Nati ide na sustredenie do tanecnej, tesila sa ze sa uleje, ale nevyslo, vylet sa nekona tak musi ist. :unamused:
29. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo moment.....!!!!!! Zapomněla jsem tady vyzdvihnout dnešní oběd - králík se zázvorem a šafránové brambory - vařil MM a mám nakázáno, že to musím zdůraznit!!!!!
No králík jen pro ně dva a pro ní ještě na mikrokousky, jinak to maso nechce, ale *chválím, chválím, chválím*
A už máme zase problém bobééééš bobééééš a nic, tak čekáme... sedá si na nočník, a prej nejde to a vstává.... chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak se mi podařilo Honzíkovi ostříhat hlavu, to je nadlidský výkon teda! Jinak vám posílám spoustu energie :wink: Jedu za svou těhusestrou, je v pátém měsíci, tak jsem zvědavá :wink:
29. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - šikovný mužík!! Já musím pochválit toho našeho - vařil včera :grinning:
Jo - dneska ráno klasika - na nočníka šíst... Podávám jak otrok postupně knížky, který chce a říkám - chceš tady ty ptáčky? A ona mi řekne - ne, moment - čůám!! :angry:
29. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - ehm - on ten bordel na ten kašlík způsobuje zácpu a bolení bříška - teď s tím válčí sousedi :pensive: :sweat_smile:
29. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : tak to mas sikovneho muzicka, zasluzi si pochvalu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@anta : no ja by som sa nato nedala, Sophi nedokazem ostrihat ani ofinku, mece sa ako na kolotoci. :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme po o a spaní se u nás nekoná. Sice vypadá,že by si dáchnul, ale jaksik vymýšlí kraviny :angry: .

tak jdu umýt nádobí, dobalit věci, za chvíli snad dojede MM a budem čekat na naše, než přijdou z práce,ať můžem vyrazit :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - chválím TM, téééda, takovou mňamku připravit. To bych taky někdy chtěla :slight_smile:. ale já se nedočkám, MM nevaří , max. čaj nebo kávu-ale tu já nepiju :slight_smile:.
29. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - též nespíme, držkujeme, kraviny, kraviny, pomooocccccccccccccc :angry:
29. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - no já se mu nedivím,že spát nebude, vstával v 8. ale třeba ještě později trochu zalomí.
ahááá, a jsme posratí,tak asi ten důvod. tak zkusím uspat ještě pak.
29. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak teda nevím jak to tady s tím zateplováním bude, ale podle souseda se má fakt dělat jen střecha a ještě na to mávl znechuceně rukou, jakože jsou ze vším v tomhle baráku a jako vždy jen problémy :sweat_smile: .
no jinak u nás noc celkem fajn.v 19.30 už matýnek spal, ale na to, že spinkal po o jen 35 minut byl živý až až :sweat_smile: .ale aspoň jsem viděla po dlouhé době zprávy :grinning: .
te´d spinká od 12h..tak jsem zvědavá :pensive: .pro změnu zase ale nechtěl vůbec obědvat :unamused: ..snědl 2 lžičky, přitom ve snídani se klasicky ponimral, pak měl kousek jablka a venku kousek rohlíku a toť vše :frowning2: .aspoń že teda pije, to jo..ale i tak se děsím jestli na něj něco neleze, teplotku zatím teda nemá :fearful: .se sylvinkou byli včera na pohotovosti, má angínu, tak snad se to nechytne i matýnka, den před jsme byli spolu v kroužku :fearful: .
ráno jsem vařila a pak se šlo ven..potkali jsme pejska a strávili u něj asi hodinu :sweat_smile: .
včera jsme jeli na výlet vláčkem do zl...no story jak cosi...včera byl vůbec den debil :frowning2: .škoda mluvit :pensive: .
dnes jedeme podepsat tu kupní smlouvu, tak matýnek bude s babi.no máme tam být na 17h, tak snad do těch 19h budeme doma.prodávající už mají v novém vymalováno, takže se asi nakonec vše stihne podle plánu :wink: .to by bylo fajn :slight_smile: .
a to je od nás asi vše :slight_smile: .

@prchalka :slight_smile: ..jejda, to ten kašel čorí pěkně schvátil, no ono je to fakt svinstvo :frowning2: .snad vám léčky zaberou a bude brzy líp :dizzy_face: .
ten kašel je určitě tak na ty 3-4 dny, pak by se to mělo zlepšovat :wink: .játeď dávala matýnkovi 3x denně stoptussin a už je v pohodě :wink: .ještě trochu soplíkuje, ale to je vždy s léčkem i bez tak na ten týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@gina333 :slight_smile: ..jejda, škoda že natálce výlet nevyšel :frowning2: ....tak to je fakt k vzteku..brzo vstávat a k ničemu :unamused: .
já se včera dívala v kauflandu na zateplené kalhoty pro matýnka, ale i když je to ťunťa hubený, tak myslím, že to bylo šité na nějakou tyčinku :sweat_smile: :confused: ...hrozně uzounké byly..v tom by čapnul a měl by na prdýlce větrání :grinning: .takže nic..čekám na zásilku z MMB :wink: .

@lehna :slight_smile: ..užijte si víkend a štěpánek ať vše zvládne na 1* :dizzy_face: .

@sherry28 :slight_smile: ..ty vaše rána musí být opravdu masakr :sweat_smile: , ještě že ty máš takové vlohy vše zvládnout :slight_smile: .
prý čtvrté :grinning: ..hele, už to ťukej raději :sunglasses: :grinning: .
i nám byla vel.56 ale obrovská, v kompletku v kterém jel matýnek z porodnice, tam by se vlezl i 2x :grinning: .
ale oni prckové rychle do té délky dorostou :wink: .
jinak fotečky teda krásné :dizzy_face: ...vypadá to krásně idylicky :dizzy_face: .
jejda, tak to bylo opravdu dětí jako smetí :slight_smile:..to jste dobří, já bych měla hrůzu i teď s přespáním někoho ''cizího'' v tomhle krcálku :sweat_smile: :grinning:.

@hancazivocich :slight_smile: ... :sweat_smile: ..tak tohle teda zatím matýnek nedělá..on nediskutuje, on jen ječí a nebo si zacpe uši a přikryje oči :sweat_smile: :angry: ...jako brambora co neslyšela a neviděla :angry: ...ludroš malý :grinning: :sunglasses: .
myslím že i matýnek by si s kikčou vyhrál
:grinning: .
co se týče vzrůstu...teď máme v kroužku novou holčičku a ta teda na to, že bude mít 2 roky až teď v listopadu rozhodně nevypadá, já myslela, že má tak dobře 2,5 a i víc :sweat_smile: ...ale jen co ji člověk pozoruje, tak to chování opravdu odpovídá věku :wink: .všechny dítka jsou téměř na jedno brdo :grinning: .
matýnka zase naopak všichni tipujou mladšího, asi proto, že je to takový střízlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .který ovšem vydá i za dva a víc :rolling_eyes: .

@matova :slight_smile: ...ach jo :frowning2: ...to musí být opravdu k zbláznění :frowning2: .také bych ti nějak moc ráda pomohla :cry: .
on se šimonek z toho dostane...chce to asi čas, on je citlivka tak to musí zpracovat delší dobu, akorát to teda musí být o nervy to věřím :cry: .
a co to kojení, lepší? :confused:

mimochodem :slight_smile: !!!šimonkovi vše nej nej nej k jeho jmeninkám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...má je sice až zítra, ale kdybych náhodou zapomněla :sunglasses: :grinning: :wink: .

já se pro jistotku rozloučím, kdyby náhodou :pensive: :wink: .
všem krásný den :slight_smile: .
29. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...šikovný manžel, takových je jako šafránu :slight_smile: !
jejda, tak snad si čorí kákne a půjde chrupkat :wink: .

@anta :slight_smile: ..a v pohodě? nechal se bez protestů? :confused: u nás je to vždy děs, ale nedá se..zarostený chodit nemůže..no však už bych měla zase kámošce říct :fearful: , ale mám z toho vždy mrazení kolem žaludku :sweat_smile: .
já stříhala matýnka jen jednou a naposled, vypadal jako rákosníček :sunglasses: :grinning: .
šťastnou cestu :slight_smile: .

29. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se nakonec usnulo :slight_smile:. před chviličkou.
tak jdu dobalit a odnést už něco i Štěpimu nahoru, hračky, oblečení a tak.

Ined- tak aspoň budete moct být doma a netrajdat jen po venku, když se zateplovat nebude.
Štěpi, když teďka nevím který den nespal přes den,taky byl večer čilý jak rybka, jsem nechápala, ale zase byl tuhý za 5 minut :slight_smile:. Poslední dobou, se mu to usínání protahuje a navíc tam u něj musím sedět :frowning2:.
Jo a díky, snad to Štěpi zvádne na 1* a nebude moc naše prudit. Taťka říkal, že se pojedou projet vlakem., když je tak miluje, tak jsem zvědavá s jakou pořídí :slight_smile: a jak to zvládnou :slight_smile:

holky mějte se všechny krásně, užijte si víkend, já se přihlásím buď ještě v neděli odpo,nebo v pondělí.

29. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek