• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc fajn :slight_smile: .v půl šesté mě přišel Mm vzbudit a zalehl ještě k matýnkovi, ten se sice už nějakou chvilku vrtěl, ale nakonec spali do 6.30 :slight_smile: .
kontrola dnes v pohodě,mám se objednat na cukr...bléééé :sweat_smile: ..jinak vše v pořádku. dr. poslouchal i srdíčko kačenky a krásně tepalo :dizzy_face: .
akorát teda matýnek opět pár dní fakt perlí a do finále se začal opět nějak počurkávat :confused: ...včera teda jen 1x..to nic, ale dnes už 3x! :confused: ..tak nevím jestli je nějaký pochlazený nebo co :unamused: .nebo že by naschvál, že jsem byla pryč? :fearful:
byl s MM v práci, zase tam zbouchal kde co a obídek doma samozřejmě nula..no co už :sweat_smile: .snad si to dopapká k večeři :slight_smile: .včera zblajzl 2 plné taléřky špenátové polévky se suchárkama :grinning: ..však taky to hovino dnes bylo :grinning: .
jo a perlička...MM dal bratrovi občanku...potřebovali něco zařídit kvůli přepisu auta a ten osel bratr ji někde vytratil :angry: .tak jsme se cestou domů stavili na úřadě, jestli ji tam náhodou někdo nenašel a zaplaťpánbu ji zrovna jedna holčina odevzdávala policajtům :sweat_smile: ..tak jsem hrozně ráda..zrovna teď když budeme potřebovat přepisovat byt atd. :wink: .z radosti jsem koupila matýnkovi auto policajtů co má 3 různé houkání a otvírací dveře :grinning: .no ale stejně jsme došli domů a řev a řev a řev...to je děs co to dítě předvádí :rolling_eyes: .
odpoledne půjdeme nejspíš opět do herničky..ať se matýnek vyřádí, snad se vybije a bude hodný :wink: :sweat_smile:.

jinak všem děkuji za pochvalu břichulána :dizzy_face: .

@hancazivocich :slight_smile: ...to byla sherry kdo psal o těch vysokých horečkách u zoubků.
já teda nevím, ale matýnek při pouhém nachlazení má kolikrát také hodně přes 39C :unamused: ..myslím, že někdo na to holt trpí a někomu nevyleze teplota výš jak k 38C.
hlavně ať jste brzy fit :slight_smile: .
jo a teploměr...my máme klasický digitál a s měřením problémy nemáme. ten čelový je prý hodně nespolehlivý...možná fakt ten ušní, ale ten bude určitě docela drahý.

@anta :slight_smile: ...taky bych ty vzteky chtěla zvládat levou zadní, ale poslední dny mě to fakt zmáhá a už opravdu rostu :sweat_smile: .

@gina333 :slight_smile: ..a jak se líbí TM v nové práci? :slight_smile:
tak ta růžová není špatná barva a holčičkám fakt sluší :dizzy_face: ..já se spíš bála, jestli se nakonec ještě z kačenky nevyklube chlapeček :grinning: .
i u nás je krásně teplo...akorát se pak bojím toho přechodu..jen aby pak hned nenapadl sníh, to bychom určo odnesli nějakou nemocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@prchalka :slight_smile: ..tak vidím, že někdo investuje do realit a u vás je to do motorek :sweat_smile: :grinning: .ty jo, to musí stát šíleně peněz ne? :confused:
podsedák..no určitě až pro předškoláky, ale přesně fakt nevím. my máme sedačku do 18kg a pak z toho jde udělat právě jen ten podsedák :wink: .

@katzi :slight_smile: ..ty jsi také řádná poletucha :grinning: .
a co mimísek? :slight_smile: hoď fotečku bříška :slight_smile:!

jinak všem krásný den :slight_smile: ...kdyby něco :sweat_smile: :wink:
1. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s těma teplotama - to jste mě naštěstí uklidnily!!

No, on by možná i ten náš digitální byl spolehlivý - kdyby s ním ehm někdo netřískl opakovaně na zem... :sweat_smile: :sweat_smile: Takže tak... No, nic - až bude bez teplot, tak se podíváme po jiném, no..
1. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : som rada, ze na KO je vsetko OK. :wink: :wink: MM sa v praci pacilo, ale tam v Italy bol len na 2 mesiace, teraz bude doma nieco vyse mesiaca a ide do Rakuska, to ma blizsie a robi tam uz dlhsiu dobu. :slight_smile: Sophi je taka roztatarena s Tatka, ze jedenie nehrozi. Ani chvilu pri mne neobsedi, vyjeda blbosti, takze uz si ani nelamem nad tym hlavu, ze neje normalne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si asi budu muset ty hlášky psát, ráno jsem vám chtěla jednu napsat a už vím zase prd, vůbec nevím, o čem to bylo!
Šly jsme ven, v krámě jsem nestíhala, chci nabrat 4 rohlíky, než tam dojdu, rozmotala tam pytlíky, než jsem ty pytlíky smotala, už mi zdrhla k pití a házela si svoje oblíbený do košíku. Jen jsem jí dohonila, vyložila pití, už se zase sápala po Bobíkovi, ujela jsem jí, jdu konečně na ty rohlíky a ona mi zase ujíždí, ale už jseem jí nasměrovala k pokladně. Jako malej krámek, ale byla jsem úplně pozadu!
Pak prochajda a jdem už domů, když u pošty potkáme paní pošťačku, která se na ní asi zadívala a čorí na ni hned: "ahoj dotoko" (doktorko)!! :grinning: Pěkně si pokecaly, ještě přidala, že jdem na papání a že má na sobě bundičku. Paní jí rozuměla a byla z ní úplně unešená, že by jí hned chtěla :sweat_smile: A odhadla jí tak ty 2 roky. Asi to byla nějaká senzibilka nebo co :grinning:
1. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Půjdu se za chvíli pokusit o hají... :confused:
1. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a doma rozmotala asi kilometr pytlů do koše!
Jo že prej jdem sipat, tak to chci vidět. Teď sedí na stole a všechno z něj padá! Tak asi radši jdem...
1. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ..kuji :slight_smile: .no to věřím že sophinka má z tatínka druhé vánoce :grinning: .
tak jste zase aspoń na nějaký čas kompletní :slight_smile: .

@prchalka :slight_smile: ..s matýnkem se do tak malého obchůdku ani jít nedá :grinning: ...ale tam kam se stěhujeme je zatím jen něco podobného...to tam za chvilku budeme mít asi zákaz vstupu :grinning: .
tak ať sipká brzy :slight_smile: :grinning: .
1. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..no i ten náš teploměr už byl na zemi x krát, ale asi máme nějaký odolný kus :grinning: .akorát ten průhledný obal už vzal za své matýnkovými zoubkami :grinning: .
taky myslím že pro mimčo koupíme raději nový :wink: .
1. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 ,@prchalka : ja mam dopredu strach ked ideme na nakupy. Minule v potravinach kym som v rychlosti nabrala jablka do sacku ona stihla mandarinky naukladat na paradajky a zahryznut do jednej hnusnej papriky. :wink:
1. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobojováno 13.05 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se nacápnout na postel a něco zase přečíst..
1. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no tak to u nás nehrozí nějaký dobojováno a proto gratuluji :wink:
1. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, idem vás aspoň pozdaviť :slight_smile: ahojte :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
ani sa mi viac nechce napísať :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :frowning2: :astonished: :rolling_eyes: :unamused: :confused: :zipper_mouth: :confounded: :wink: :slight_smile:
nič dramatické, len proste ťažko...šimon stále trucuje, už chytá záchvaty aj pri prebašovaní také že pomaly kolabuje....
my s malou stále spíme vedľa a ja teda prelietavam aj vnoci keďsa drobec zobudí a plače mamáá :rolling_eyes:, tak sunar a idem k nemu...malinká- stále podobne, škoda lebo parádne sa vie rýchlo napiť- no, asi problém že aj vzduch nahltá a je to...ona mi aj odgrgne viackrát ale aj tak to asi nestačí, plač...kr´menie nám zaberie dosť času a nespí potom ani pri mne ani v postieľke...nosím ju potom vnoci po izbe...a tak....
A ste zlaté, inak moje nervy??? tie sú už nadranc. Včera som sa tak už naštvala na malého že nechcel ísť spať (vstáva pred šiestou a o 20h má problém ísť do postele). došlo mi veľmi zle...musela som si ľahnúť, už som sa bála že to bude infarkt. :astonished:. A stým jeho nespaním- gina- to nieje že on toľko vydrží, on práveže padá z nôh už, točí ho, slabý je jak slamka, ale tá jeho hlava dubová zatiaľ víťazí :cry:. A o tom že jesť nechce zasa nič už sa ani nerozpisujem.

všetkým maródom želáme rýchle uzdravenie :wink:
ined: Kčenka má krásny domček :dizzy_face:
prchalka: tvoj muž má krásne motorky :grinning:
sherry: super pomocník Luky :slight_smile:. Nôžkami aj my svičíme, dokonca rada je na brušku aj vnoci...ja len kojím prebaľujem, nosím, odbaľujem, zabaľujem...a ti verím že ten ranný zhon musí byť tiež adrenalín...
držte sa všetky :wink:

1. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: ozaj si sa pýtala či lepšie s kojením. Áno, mlieko sa mi zredukovalo na normálne množstvo, odstriekavala som si len úplne nevyhnutné množstvo a upravilo sa to, takže už sa zo mňa nelejú potoky :grinning: , a bradavky tiež už lepšie, chrasty už nemám, malinká už lepšie pusinku otvorí prípadne ja jej to tam šiovnejšie šupnem, ale ešte sem tam aj poridne cvakne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A s manipuláciou s dieťatkom, to je vážne neporovnateľné voči prvému dieťaťu- v pohode poprebaľujem, poprezliekam, nebojím sa chytiť ako vtedy :sweat_smile: , okúpem sama, teda až na umytie hlavy lebo pri tejto činnosti mi malý nedovolil nadobudnúť potrebnú prax :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
1. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spala 1,5h a pak jsem jí donesla dolů a ještě by mi spala v náručí - koza jedna :sweat_smile:
Koukám, že u matovů v pasu nové info a těžko na bojišti :frowning2: :frowning2: Já bych z toho měla fakt žaludeční vředy, na což mám myslím stejně už zaděláno.. :frowning2:
1. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi spinkala 1.20, sli sme k svokre na kafco, potom na nakup a boli sme este vecer na cintorine, vtedy je tam na Dusicky najkrajsie. :slight_smile:

@matova : chudatko moje, fakt ta obdivujem, ze si este pri rozume. :wink: :slight_smile: Len aby Julinka nemala reflux :astonished: skoda, ze si na tych drobcov vlastne cely den sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nas klasika, Sophi nalepena na Tatkovi, mna ignoruje, je ako z divych vajec, no hadam ju coskoro dostanem pod kontrou zas. :wink: :dizzy_face: Natastie uz zaspinkala, ale uz teraz mam hlavu v smutku ako budeme spat vsetci traja ked ju budem musiet prelozit k nam do postele. :unamused:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
1. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, ja by som mala jednu otazku k tym zubkom. Mala ma teraz 19M a prave sa jej gulateju vzadu dasna, asi pojdu stolicky. A posledny tyzden byva dost unavena cez den, spala by aj 3x po hodinke. Viac placliva a iba maminka. V noci nespime tiez poriadne, casto sa budi a zaspi iba u nas v posteli ale aj tam sa prehadzuje. Myslite, ze ta unava moze byt zo zubkov? Ja si uz nahovaram vseliake hororove scenare. V stredu ideme este k dr, dame si spravit crp a uvidime. Len by ma zaujimalo, ci s tym mate niektora skusenost. Diky.
1. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristinka.s IP
Odpolko jsme byli všichni u švagrové, byla 2 dny v nemocnici, tak jí pustili. Uspáno v pohodě a já už jsem taky zralá.
Dobrou noc všem!
1. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristinka.s: ahoj, my už máme za sebou aj stoličky, pri prvých štyroch stoličkách to bol so spaním čistý otras-aj vo dne aj v noci-vkuse sa budil, ale pri posledných štyroch naopak- naozaj bol spavejší a spával niekedy cez obed aj 2,5h (síce som musela byť pri ňom keď sa náhodou prebral počas spánku ale keď som tam bola tak zas zaspal. V noci sa budil asi len dvakrát. Takže u nás cez deň fakt bol malý spavý a keď mu tie zuby vyšli, tak úplne stratil záujem o poobedný spánok :rolling_eyes: . Tak želám aby to nič iné nebolo :wink:

gina: ešteže existujú víkendy-to už by som sa sama fakt zošalela..MM vidí že musí pomáhať, aj s jeho pomocou je to často blázinec...snažíme sa ako vieme, dnes ma akurát napadlo že sme ako takí dvaja amatéri čo si nevedia s deckom poradiť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: . A cintorín večer na dušičky- tá atmosféra je naozaj neopakovateľná, mňa to dosť dojíma.
1. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

u nás se vstává už třetí den v 5.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je teda síla.

JInak víkend u nás v pohodě, na moravě bylo super, sice dost náročné na jídlo a víno,ale bylo fajn :slight_smile:. Štěpi to s našima taky zvládl v pohodě, tak jsem byla ráda.
2. lis 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@lehna : to mate veru skoro budicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@matova uz len verit, ze sa to nejak dostane do normalu, drzim palce. :slight_smile:

Sophi sa dnes zobudila o 6:05, tiez ziadna slava, do 7:00 sme este polezali ale uz dlhsie sa s nou nedalo, valala sa po mne, kopala ma z kazdej strany. :astonished: Po polnoci som ju az prelozila k nam, moc dobre sa my nespalo, lebo lezala krizom cezomna. Skusila som ju prelozit nazad do postielky, ale ani som ju nestihla zakryt uz sedela a stverala sa von. :wink: :dizzy_face:
2. lis 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás vstávačka zase 22.40 :rolling_eyes: asi se už nové postýlky nabažila. Takže šla s MM a spalo se celou noc, teď už v noci nekašle! Vstávala kolem 6.10, to jde a pak jsme se ještě asi 20 min válely.
Tak mě napadlo, když jste s 2letým v nemocnici, dostává taky svoje porce jídla nebo jak to je? Takový ovoce, jogurty, přesnídávky, to asi stejně musíte mít svoje, ne?
@lehna No aspoň víš, že bude poo uspatelný, ale v 5, to je teda brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@gina333 Co ten Revalid, bereš poctivě? Já už si snad taky budu muset něco koupit. Ještě jsem koukala včera v časáku na GS Eladen, ale člověk neví, co by si měl z toho množství vybrat. Já chciiiiiii lepší vláskýýýýý :unamused:
@matova Někdy je člověk fakt bezmocný, i když jsou na to 2, radši nebudu ani vzpomínat :confounded:
2. lis 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : Revalid beriem 3x za den, no zatial zlepsenie nebadam, ze vraj po 3 mesiacoch :unamused: je to dost draha zabavka, ja len dufam, ze tie tabletky fakt zaberu. Normalne mam strach ked si idem umyt vlasy kolko my zas ostane v umyvadle. :astonished:
2. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc jakási promrčená :unamused: , ale hlavně...přijel nám tu v 6.30 jeřáb a už makají :confounded: ...tak už mi asi skončily klidné poo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
no uvidíme :wink: .
jinak všem krásné ránko :slight_smile: .
jdeme pustit mašinku tomáše :slight_smile: :sunglasses:
2. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - to je sice pravda,že bude uspatelný, včera vytuhl 11.45. ,tak dneska to vidím taky tak. pak je zas večer v 7 už úplně KO,tak chodí spát o 20minut dřív než chodil. Doufám,že je to jen otázka pár dní a zase si ten spánek prodlouží, jinak mě klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme pěkně uřvané dopolko, asi půjde spát tak za hodinu :confounded:
2. lis 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
nějak jsem nestíhala :sweat_smile:
@prchalka no vydržel horko těžko, byl protivný až na zabití :grinning: a šel spát kolem půl osmé nového času, takže docela dlouho :sunglasses: ale jinak o spaní nechtěl ani slyšet i když nohy sotva vlekl :grinning:

jo, co se týká zoubků,Luky měl až 40,5°C(byl na vyšetření a zjistilo se, že zuby)lezlo mu jich, ale šest najednou(trojky a pětky ty poslední)

co se týká teploměrů, tak digitální jsou spolehlivé pokud je teplota, jinak ukazují co chtějí, pokud není teplota(a kontrolovat baterky)a nejspolehlivější jsou čelní teploměry(mají odchylku 0,1°C), ale stojí kolem 2.000,-, u ušních se musí zase odečítat, ale s těmi čelními se musí umět měřit :slight_smile: dostala jsem v porodce přednášku :wink: jinak pak si ještě můžete koupit v lékárně klasický skleněný, ale není tam už rtuť, ale snad líh nebo co :confused: stojí kolem 50,-

@ined krásné bříško, žádný pupendo :dizzy_face: :wink: a růžové se neboj, myslím, :slight_smile: že ta holčička tam je na 99,9% i podle bříška :wink:
2. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna zatím nám balíček nepřišel :confused: ale tak snad dnes, on jak byl svátek, tak je to zpžděný asi :wink:
2. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď už letím nás šikovat, ať jsme na půl dvanáctou před školou:wink:je mi líto Eliho nesnáší autosedačku :cry: :rolling_eyes:
2. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - fakt ne? a já myslela,že už ti dojde. Já čekám na botky pro Pipa od úterý :frowning2:
2. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - tak jsem jukla na č.balíčku z podacího lístku a píšou, že je to k tobě přepravováno :dizzy_face:

Zásilka podána dne 27.10.2010 na poště 725 26 - Ostrava 26.
Zásilka přepravována k dodací poště.
Zásilka připravována na dodací poště 285 04 - Uhlířské Janovice k doručení.
Zásilka doručována dne 02.11.2010 poštou 285 04 - Uhlířské Janovice.
2. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek