• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
ahojky :slight_smile: ,
u nás vše v pohodě :slight_smile: .noc se taky dala, až na věčné vyžadování matýnka abych byla otočená čelem k němu :sweat_smile: .
včera to asko...no byla jsem i zklamaná, prodavačka zčásti nepříjemná nebo spíš neochotná, narvala mi do ruky prospekt, že si mám vybrat co by se mi z toho hodilo, že ona mi s tím nijak pomoct nemůže, že na to prý nemá program v pc :sweat_smile: ...měla jsem dotazy k jedné sestavě pokojíku a jejím variantám :confounded: .tak jsem nakonec vzala prospekt a vzdala to.
ve středu půjdu pátrat zase jinam :wink: .
ale koupila jsem v tescu poprvé něco růžového pro kačenku :dizzy_face: ...čepičku, pár ponožtiček a capáčky :dizzy_face: .chtěla jsem i nějaký kompletek, ale nic se mi tam nelíbilo.tak zase příště :wink: .
ani na matýnka jsem nic pěkného nenašla, tak aspoň sobě jsem nakoupila kalhotky a jednu podprdu :wink: .
a pak hajdy domů :slight_smile: .
dnes u nás šíleně fučí, už od noci, ale zima ani není. matýnek byl prý venku z toho větru unešený a hrozně se řehtal, že mu fučí do ksichtíku :grinning: .
jinak s jídlem je to u nás pořád hrozné..on snad drží dietu nebo co :confounded: ...fakt..blbosti to by mu jelo, ale normální jídlo do něj dostat je o nervy :frowning2: .takže máme utrum ze sladkostma..dokud nezačne normálně jíst nebudou kokina a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
odpo půjdou kluci opět ven, mě čeká halda žehlení..ale ani mi to neva..aspoń se zrelaxuju

:wink: .
zítra ráno mám ko, tak pak podám info jak rosteme :slight_smile: .

jo a vstávalo se u nás nakonec v 6h nového času, ale sedal a čučkal už od 5h :sweat_smile: .ale po o usnul jako obyč :wink: .myslím, že večer problém nebude..jak je tma, je to v pohodě :wink: .

@gina333 :slight_smile: ..tak to zateplení domu je určitě super věc, jak i z finančních důvodů, tak vzhledově..jen ten binec okolo no :confounded: .a s malým prckem je to na houby :frowning2: .
ovšem pokud to u vás začnou dělat třeba až na jaro či léto, kdo ví jestli bude sophi ještě po o spinkávat.pak už by se to dalo :wink: .hlavně je pak fajn, že člověk může být více venku v dobrém počasí..na podzim už půl dne venku nikoho nebaví a není ani co dělat :unamused: .

@prchalka :slight_smile: ...no vidíš jak je čorí vzorná :slight_smile: .
asi ji to vleže ještě trošku dráždí, ale to přejde :wink: .

@hancazivocich :slight_smile: ..jejda, tak snad to nebude nic hrozného :frowning2: .
já bych ty nemoce z fleku zrušila :unamused: .

jinak všem krásnou neděli :slight_smile: .
31. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : s niektorymi predavackami veru je to na palicu :frowning2: mali by byt radi , ze maju robotu,iny clovek by si to vazil a oni su este neochotne. :angry: n Sophinkin jedalnicek radsej nekomentujem, z normalneho jedlla par lyziciek, zato tycinky, chrumky a cokolady by jedla do nevidim. :wink:

Spinka od 12:10, poo ideme so svokrovcami na cintorin, zaniest kvety, zapalit sviecky a vecer dufam, ze stihnem zumbu. :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...no já vím, že prodavačky moc peněz nemají, ale holt s nějakou pomocí zákazníkům kór v nábytku by měly umět pomoct..nebo alepsoň vyjít vstříc..ne říct, že ona má děti už velké a zábrany na postele nikdy řešit nemusela že :sweat_smile: .no nic, však to není jediný obchod :wink: .navíc dodací lhůty 6-8 týdnů! :confused: už vidím, jak mi někdo o vánocích přijde poskládat nábytek :sweat_smile: .
my byli na hřbitově před 14 dny...máme to celkem daleko, a chtěli jsme se vyhnout davům a přeplněným busům.ale určitě tam zajedeme ještě jednou do vánoc.dnes opět zapálíme svíčky doma.
zumbu si užij :slight_smile: .
a jídlo...asi je to u hodně dětí podobné, ale celkem mě to začíná trápit, papká fakt maličko :frowning2: .kdyby aspoń to méko pil :unamused: .
31. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vhodila jsem pár fotek.
Spíme od cca 12.35, no ale stejně by ještě jela do bůhvíkdy.. musela si rozkramařit ty polštářky, co má pod hlavou, vyndat z pod nich deku a pak v ní usnula zabořená :sweat_smile:
31. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára dneska nespí :angry: tak ho nebudu řešit, hlavně, že spí Elík :grinning: :wink: teď jsem si sem sedla, má Lukyho, tak snad mě chvilku nechaj :confused: pak se vrhnu na žehlení, od té doby co jsem se vrátila z porodky, tak peru dvě až tři pračky denně :sweat_smile:

@ined hoď fotky bříška ať vidíme jak rostete :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka ani jsem si nevšimla jakej krásnej dort měla Čorí k narozkám :dizzy_face: a motorka TM jestli je to ta červená, tak je nádherná :wink: a fotky s Čorí jsou bomba, je tam už taková dospělejší něco jak náš Mára a hrozně jí to sluší, je hodně fotogenická :wink: :slight_smile:
31. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 To je ta jeho první motorka, druhá byla taky vytažená, ale není vidět a ta je teda ještě luxusnější. No ona jí ta fotogeničnost přejde, asi jako mě.. malý děti se fotí samy :wink:
31. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka ne já si myslím, že jí to zůstane, ty jsi taky fotogenická a sluší ti to na fotkách :wink: ona je taková výrazná, každé dítě takové není....
31. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 No mám tu jednu fotku :sweat_smile: kterou jsem z nouze vybrala :grinning: :grinning: Jinak se na to dívat nedá!
Vhazuji ještě ty 2 jeho lásky pro porovnání do alba! Než mi to smažou..
Jinak děkujem za pochvalu :wink:
31. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no jo, ta druhá je o moc lepší :dizzy_face: motorky se mě líběj, ale mám z nich respekt :wink:
31. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyžehleno, kluci se konečně vykopali na chvilku ven, tak asi budu lenošit, už se mi dnes po úklidu, vaření a tom žehlení fáákt nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ..krásné fotečky :dizzy_face: .ty mašiny jsou fakt boží...já bych se hned projela, ale doma bych to nechtěla ani vidět :grinning: .

@sherry28 :slight_smile: ...fotky bříška?myslíš toho pupenda? :grinning: ..ale no jo, mohla bych se zase po čase blejsknout :wink: .
tak jdu na to a přidám i fotečky prvních růžových věciček....pořád se nějak té růžové bojím :grinning: .
31. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy :slight_smile:
první růžové úlovky pro kačenku :dizzy_face:
a pupík 24+0 :dizzy_face:
31. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se šlo spát "skoro" jako jindy, teda pár minut po 20h a dost rychle usnula, snad do 2 minut :wink:
Dobrou noc!
31. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Jak to vydržel Marek?
@ined77 pěěěěěknej domeček :wink:
O motorkách mi ani nemluvte!
Jo, ještě.. celé odpolko s ní byla řeč normálně :slight_smile:
31. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak máme za sebou pohodové 4 dni a máme utrum :grinning: Jak se srovnala vaše robátka se změnou času? Honzík teď vstává o hodinu dřív, tak doufám, že se mu to srovná :wink:
1. lis 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta ahoj nasa tiez vstala o hodinu skor,alen neviem ci to bolo casom alebo ze je chorucka,moc nespala aj tak :unamused:
1. lis 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
uspání v pohodě - u obou :sweat_smile: já šla jako poslední a to ještě nebylo zdaleka ani 21h! Žádný kašel, až kolem 22.30 jsem něco uslyšela a ona už se štrachala ze dveří. Teď jsem ráda, že tu zábranu máme. Tak jsem jí odchytla a ona zase, že chce dolů... pořád ta samá písnička :sweat_smile: Hupsly jsme do pracovny a pak spala dál celou noc, jen já mám zase záda vejpůl :confounded:
@anta Změna času v pohodě, šla spát a vzbudila se stejně, jako za starého času. Takže budem zase uspávat stejně až někdy kolem 13h, škoda, to by se posunout mohlo!!
@lolita.9991 My jsme teď pár dní bojovaly se strašným kašlem vleže, takže jsem jí taky o půlnocích chovala, ale bude líp :wink:
Koukala jsem na počasí a vypadá to docela slušně na celý týden :wink: aspoňže tak. Dnes na cvíčo nejdem, to mě mrzí, protože to bylo vždycky dobrý zpestření, ale nechci, aby tam začala řápat, tento týden do kolektivu prostě ještě nemůžem :frowning2: a to už jsem si pořídila i cvičky :sweat_smile: No už kašle :rolling_eyes:
A poslední info - včera jsme dostali jen tak podsedák do auta od sousedů, tak už máme o starost míň, i když ho ještě nebudeme dobu potřebovat, sedajda snad ještě pár kilo snese. Kdy se tam tak ty děti dávaj?? Tak od 5ti let, ne??
A nejdou nám české programy na digi tv, jen ty ostatní, tak nevím, co s tím je :angry:
1. lis 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám Honzík právě teď vstává o hodinu dřív, takže mu ta hodina určitě chybí, ale to se dorovná, už to tolik neřeším, jeho vzteky zvládám levou zadní :wink:
1. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Abychom jich náhodou neměli málo...tak už tam stojí třetí. Včera se prý už zazimovávalo a leštilo!
Jo a mám objednané tričko se Shrečkem, tak ho dostane buď k svátku nebo k vánocům teda :sweat_smile:
1. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

u nás se stůně... V noci horečky, dnes tímpádem žádná vycházka... Vzbudila se v půl třetí a měla vyspáno.... Pak jsem zjistila, že uplně sálá... Tak nurofen, prděla hůř jak starej fotřík... Jo a včera hroznej řev, bříško a byl z toho bobek... No - špičáky se ozvaly v tu nejlepší možnou dobu :angry: :confounded:
@anta - my jak marodíme, tak ani nevím, včera vstala a spala podle starýho času, nechávám ji, jak si ,,řekne", tak jde spát... Nebudu to hrotit - jak jí je zle..

@ined77 - ta růžová mě taky moc nebrala, pořád jsem nevěděla, kdo tam bydlí... Ale když jsem viděla krásnou kombinézku - růžovuuuuuuuu, tak byla moje :grinning: . Krásnej pupík....

@prchalka - podsedák? Nevím od kdy, předškolák, ale záleží i na kilech... My máme zatím tu do 18, pak máme na půdě tu větší, tak uvidíme...

ostatní se nezlobte - opravdu nestíhám...
1. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

jdu jen v rychlosti po delší době pozdravit :slight_smile: . MM byl od čtvrtka doma, v pátek navíc přijela moje mamka s bráchou na návštěvu a zůstali u nás do soboty, včera u nás byla zase rodina MM, ještě slavit dodatečně Adélčiny narozky, nějak jsme to s nima dřív nestihli. Takže jsem se sem vůbec nedostala :unamused: Teď v rychlosti vařím rizoto a vypravuju nás do cvíča. Dočtu vás snad nějak v rychlosti po o.
1. lis 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jednm příspěvku mám 3x slovo "v rychlosti" :grinning: Jsem prostě nějak na roztrhání :grinning:
1. lis 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - chuďátko. My vůbec teda nějak nemocný nejsme, tak si myslím, že si to vybereme ve školce, to bude asi šok. Honza nebyl tak rok a čtvrt určitě nemocný :wink:
1. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - u nás probíhá pokus o uspání. Kika má teploty i u zubů, u rýmy - u všeho. Dr. mi dycky tvrdí, že u zubů nemůžou bejt 39, u rýmy nemůžou bejt 39 a tak proč je teda má?

Nejhorší je, že se ulítá, pak sundává čepici, bundu - venku... Mě z ní klepne... Asi zkusím ten hlíváček - jak o něm mluví kamarádky. Jo a prosím, prosím - nějakej teploměr pro malý ďáblíky? Kikouš je změřitelnej jedině, když má náběh na 40tky.. To je jak hadrová panenka. I s 39tkou lítá... A náš digitální je kaput - blbne, klasickej nevydrží... Čelovej - má cenu koupit? Poraďte mi aspoň nějakej dobrej digitální - nebo nějakej, se kterým jste spokojené?
1. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

ja som bola od vcera bez netu :astonished: islo ma porazit, nastastie uz my funguje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rano prisiel MM domov tak sme zase komplet rodinka aspon na chvilu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vonku je krasne, dnes nas zase caka cintorinova turistika :grinning: ale ked je pekne pocasie ani my to nevadi.

@hancazivocich : rychle uzdravenie prajem tvojej babike. :wink:

@prchalka : krasne fotky, Cori je ako babika v tej velkej posteli. :slight_smile:

@ined77 : pekne brusenko, ruzove vecicky boli moje, a neprestala som ich nakupovat dodnes. :slight_smile:
1. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - no já ti holka neporadím, protože Honzík si v klidu teplotu změřit nechá. Nejlepší by byl takový, jaký mají v porodnici, jak se to strčí do ucha a je to, ale nevím, jestli se vůbec takové prodávají, ale ten by se mi fakt dost líbil :slight_smile: Ale to je zvláštní, že má Kikouš takový teploty vysoký, no to bych se teda taky pídila, čím to může být :confused:
1. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - ale některá z holek tu říkala, že ty horečky měly u zubů ještě vyšší... Neděs mě - fakt.... :frowning2: Ona bude v tomhle asi po tátovi - ten to má taky tak... Když padne, tak pořádně a se vším...Jako - ty teploty měla jen u zubů - ne u všech, ale u jedničky a u čtyřky? a u rýmy.. A u šestky... Některý zuby šly relativně ok..
1. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - nene, děsit tě samozřejmě nechci, to v žádném případě, jen bych se prostě pídila no a taky by mi to bylo divný a to ti dr. na to nic neřekla? Ani neposlala na nějaké vyšetření? To je divný, že jí to přijde normální...
1. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měly u té brutál rýmy na konci září taky určitě 39 v noci a taky jsem nechápala!! :confused: Možné to tedy zřejmě je!
Někdo je na ty teploty a někdo ne. Já je nemívám, ale když mám 37, tak už jsem mrtvá, 40 bych si u sebe vůbec nedokázala představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : ja toez nemavam teploty, a nastastie ani Nati neteplotovala nikdy. :wink: Sophi mala najviac 39°C pri zapale mocovych ciest. :unamused:

Uz spinka, rano vstavala zase o 5:30, zatial zmena casu u nej nehrozi, vstava rovnako skoro a ja som tak dufala, ze bude spat o hodinu dlhsie. :angry:
1. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek