• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
@katzi Jé Kájinka, gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: babinec je super, Tatka bude rad, ze ma doma princeznicky :grinning: :grinning: :grinning:

@anta : zeby? :wink:
10. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi gratulujem k holcinke...neboj aj u nas je babinec...moj ocino ma 3 dcery a teraz aj 3 vnucky...od kazdej sestri jednu vnucku :grinning:
10. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym...no my sme zbytocne cakali sneh...iba velke studene vetrisko :angry: svieti slnko no je zima :unamused: takze dnes von asi e-e.Aj nam sa spalo supis uz 3 noci perfektne spime,uz som zistila ze pokial ju zubky netrapia spi uplne krasne 2x zasuchoce v noci,dam cajik a spime dalej do 7;30 :sweat_smile: uz sa tesime na slovensko,lebo tu akosi neni citit vian.atmosferu :unamused:
10. pro 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem za gratulace :dizzy_face:

gino:jj, ten babinec - myslím,že taťka nakonec bude nejšťastnější, z Adélky je totál připos.... :grinning: Ta druhá si ho taky otočí kolem prstu :slight_smile: On se trošku těšil na parťáka - fotbalistu. Tak jsem mu říkala - no co, tak třeba jednou budeš mít samý vnuky a užiješ si chlapských záležitostí s nima.

Dnes je prostě fajn den - zase bezvadná noc (v kuse do rána), dobré zprávy od doktorky, venku krásně svítí sluníčko, před náma víkend,.......Takových dní víc :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - jéé, to je hezký - holčička - tak to bude jednodušší s oblečky.. Gratulace! :dizzy_face:
My se byly dopo v tý vánici podívat na miminko - vzít si mustr :grinning: :grinning: Nějak mi to přišlo malilinkatý... Člověk těm pidi věcím nějak odvykl..
Jinak dnes opět velký hryzanec - až do krve a přímo na návštěvě... :frowning2: :unamused:
10. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - jů holčička, super. To se má tatínek nač těšit, hlavní je zdravíčko, super gratulace :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi :dizzy_face: ...holčička??????? :dizzy_face: moooc gratuluji!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a julinkám k dnešnímu svátečku vše nej nej nej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem ahojky :slight_smile: ,
včera mi to tu vůbec po o nejelo :angry: :sweat_smile: ...a zrovna mi matýnek tak pěkně spinkal...to je k vzteku že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
u nás to celkem jde tak nějak normálně :wink: ....matýnek zlobí a neposlouchá, já jsem nerv, zítra pečeme, dnes nám dodělal kamarád kuchyň..teda ještě v pondělí přijde zapojit a nainstalovat digestoř a cosi zalištovat, ale už to vypadá výborně :slight_smile: .
odpoledne jedeme na vánoční trhy, tak se těším :slight_smile: .
matýnek je už daleko lepší, nakonec to nemělo nijak hrozný průběh, ale pořád ho držím zkrátka co se týče jídla..raději :wink: .včera na mně teda vydyndal jogurt, ale snesl to v pohodě :sweat_smile: .
já dnes vyžehlila první várku věcí pro kačenku :slight_smile: ..tak se tak nějak usidlujeme a zabydlujeme :slight_smile: .
no a jdu honem dočíst jak vy :slight_smile: .
spinkáme od 11.45..zateplují teď dole sklepy a vrtají celé dny jako o duši :unamused: , naštěstí ale se mi vždy podaří matýnka šupnout spinkat do jejich přestávky :wink: .včera teda začali vrtat už ve 12.40, ale matýnek si mě jen zavolal, já mu přikryla rukou ouško a spalo se dál :grinning: .akorát si tam musím nachystat nějakou knížku, usnout se mi nepovede a tak tam čučím do zdi :grinning: .
10. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanca: jj, na oblečkách ušetřime. Mimčo má gardoróbu jasnou :grinning: Já teď zas prohlížela fotky Adélky od narození - chystáme něco pro rodinu na vánoce a taky mi to přišlo neskutečný, ale hlavně jsem si to u těch fotek všechno konktétně vybavovala, úplně jsem ji skoro cítila v náručí :slight_smile:

anta, ined: děkuju :dizzy_face:

Taky se připojuju k přání všem Julinkám - hlavně ať jsou zdravý a pěkně rostou.
10. pro 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - už víš, jestli budete pořizovat to kolo nebo odrážedlo?
Jinak v bývalé hypernově mají parádní akci na pampers - naše 5tky vyjdou na 499 - tatínek veze až z Jind. Hradce - u nás už neměli :sweat_smile:
Tchyně je na infekčním, já včera z alberta dotáhla dvě parádní knížky, tak jsme se domluvily, že zůstanou u nich - že jí je jako koupili oni..Takže teď buď odrážedlo nebo nevím.. A boby - asi...
Jinak je na to malá, ale strašně se mi líbí ty dřevěné domečky pro panenky, ale ty ceny - ty jsou :confused:

Taky mě pěkně ,,žere" lupenka, zatím maskuju před okolím, ale to zas bude řečí..

Sherry - doufám, že u vás po neštovicích jizvy nezůstaly?
10. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vše nejlepší Jůlinkám...
Za 14 dní Vánoce - teda, mý nervy!
10. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pripajam sa ku gratulantom, nech ziju Julinky :grinning:

@ined77 : uzite si vianocne trhy :wink:

Ja som vyhnala MM s malou von, dala som ju spinkat do velkeho kocika lebo ten sportovy sa bohuzial v snehu tlacit neda. :astonished: Len dufam, ze zaspi a nebude vyvadzat. Idem aspon povysavat a zotriet podlahy, poo mam kozmeticku, pred Vianocami sa uz k nej nedostanem, tak nech som pekna uz oddnes. :wink: :slight_smile:
10. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...no, chtěla bych to kolo-oážedlo....švagrové švagr :sweat_smile: dělá v cyklosportu, tak se za ním chci jít zeptat, po netu už je to myslím passé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak jestli to ještě půjde sehnat a bude to za rozumnou cenu, tak by to matýnek dostal jako hlavní dárek...babi a děda pro něj ještě nic nemají, tak by nám na to asi přispěli :wink: .
ježiš, už za 14 dní??? :astonished: já nemám taky skoro nic :frowning2: ...no o to nejde, stačí vyjet, ale kdy že? :unamused: MM je věčně v práci a babi než přijede z práce je taky tak 15.30 :unamused: .ale nějak se urvat musím :wink: .
MM dostane nové brýle, tomu pak koupím ještě nějakou mikču nebo triko a kosmetiku a hotovo.matýnkovi už něco máme, ale ještě se něco musí přikoupit...jedna návštěva hraček :wink: a babi a děda si včera řekli, že by rádi nějaké nové hrnce, tak se složíme se švagrovou..jako ne jasně za 15000, ale dá se určitě koupit i slušně za daleko méně :wink: .
ta tchýně zase :frowning2: ....no snad bude vše v pořádku :slight_smile: .
lupenka? :frowning2: to i ta´tku vždy trápilo jak začaly mrazy :frowning2: .

no teď tu někdo venku střílí nějaké petardy :angry: ...se zblázním :angry: .

@katzi :slight_smile: ..to máte super kvůli oblečkům :wink: .
já teď zjistila, že těch nejmenších mám tak v 90% vše neutrál, takže taky dobré.. :slight_smile: .
ale holčinka v modrém je o.k. :wink: .
a taky myslím že tatínek bude rád :slight_smile: .

@katkabg :slight_smile: ...krásné fotečky :slight_smile:

sherry :slight_smile: ...tak to jsem moc ráda, že už finišujete :slight_smile: .
maminka :sweat_smile: ...jak se znám, taky by to nebylo pro mě to pravé ořechové :unamused: ....naštěstí či naneštěstí...mně to nehrozí :sweat_smile: .

prchalka :slight_smile: ...augumentin jsme také měli, ale za jak dlouho to začalo působit ti už nepovím :sweat_smile: .ale určo to bude tak jak píše hanca :wink: .

gina :slight_smile: ...to je přesně náš problém s focením...jen vezmu fo´ták do ruky, matýnek se chce už podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...celkem mě to fakt štve, rptože dřív jsme měli fotek hafo a teď je jich čím dál míň :frowning2: .
ale včera jsme ho fotila při koupání..zase se chtěl pogígat :grinning: , ale řekla jsem mu, že až potom, že mu to ukážu až všechno dohromady a světe div se pochopil :sweat_smile: .tak to dnes na trzích vyzkouším znovu :wink: .

stejně vám dlužím fotky nového bytu, ale počkám až bude úplně hotová ta kuchyň a pak vše blejsknu najednou :wink: .

jéé, matýnek kašle :confused: .....a už volá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - to máš dobrý, že můžeš vyhnat manžela, já budu muset vyhnat sebe do toho mrazu :unamused:
10. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás spánek nakonec 1.45 i při vrtání, ale teda se mnou :sweat_smile: .no na poslední chvilku jsem čapla jen matýnkovu knížku, 3 vlasy děda vševěda, ale dobré čtení :grinning: .
tatínek nám za chvilku snad dorazí, tak se jdeme pomalu chystat :slight_smile: .

@gina333 :slight_smile: ..děkujeme :slight_smile: .ty si užij pěkně kosmetiku! :slight_smile:
já se chystám ještě nějak po novém roce hned ke kadeřnici, pak to vidím, že se dostanu nejdřív tak za rok :grinning: .

všem pěkný den :slight_smile:
10. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ju všem děkuje :wink:
1.foto z dneška
2.foto - moje zástěrka do školky, kterou jsem nosila v 5ti letech :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : to vies, musim ho vyuzit kym je doma ved o tyzden uz odchadza. :wink: :astonished:

@prchalka : ty koky, Cori je krasna slecna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja mam takeho spuntika iba . :dizzy_face:
10. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - no-kolo-odrážedlo mají v akci v tescu a hypernově, tuším...
Jinak mě to nebaví - MP furt v práci, domluva s ním žádná, dárky všechny na mně.. :angry: Nemám zabaleno, dokonce půlka dárků je ještě na půdě u babičky..Grrrr.. Nemáme udělané kalendáře z fotek - fotky si neráčil ani stahnout z mobilu do počítače. Já ho zabi*u! Fakt - všechny babičky počítají opět s kalendářem - i se na něj ptají...

A dvd pro něj také zatím nedodány - dotyčná osoba prý má šílené dodací lhůty (na poslední chvíli - to mě nebaa....)
10. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - dobrý fota, akorát ehm.... Mi říkala minule kamarádka, že horší dárek než tyhle míčky, nemohli dostat :sweat_smile: :sweat_smile: Že jsou všude, jakmile na něj šlápneš, tak jedeš... :sweat_smile: :confused: Ale ona má dvě děti a jedny ruce, ale i tak... Míčky jsem zatím škrtla :wink:
10. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich my tie loptičky mame.Nasypala som ich do bazenika a maly sa v tom jaši.Ano hadže ich aj von odtial,ale potom ich spolu vraciame a ma z toho srandu.Ja som s nimi spokojna.Maly sa naučil sam vliezt aj vyliez z bazena,dobre ho premasiruju a aj sa vyšanti. :slight_smile:
10. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaja73 - to poznáš, až bude malej větší - ty rizika, co sebou nesou ty malý míčky :grinning: :grinning: :angry: Když se ti pak ve dvoupokojáku prohání dvě batolata a jedno dítko samo si stoupající.. A všechny dítka s obrovskou radostí balonky metají kolem sebe, zavírají do mikrovlnky, trouby, pračky a pouští i s balonkem :sweat_smile: :confused: :astonished: Do bazénku ano, ale do bytu - děkuji nee.. Tedy aspoň u nás :wink:
10. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich my mame taky bazen aj v praci,kde sa v nom jaši aj 5 deti vo veku od 3 do 8 rokov naraz a nie je problem.A to su autisti.Proste sme ich naučili,čo možu a čo nie.Tam mame taky velky plastovy.Doma mam len maly nafukovaci.Maly prave začina chodit,všade sa stavia,ale fakt problem nevidim.Možno keby boli tak male detičky dve tri-tak by bol problem,ale takto nie je.Ma ho už od 4 mesiacov,vtedy ho guličky len masirovali,teraz v nom už blbne a je strašne stastny. :wink:
10. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaja73 - aha - to nebylo nic proti tobě... My obě máme opravdu velmi velmi živé děti - a ty balonky u nich doma, to fakt byl hukot! Já osobně o nich uvažovala na chatu, ale když jsem to tam viděla...Uplně je vidím - narvaný ve výfuku buď u našeho auta nebo u tchánovýho :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám strašně ukázněný dítě, takže balonky budou hezky srovnaný podle barev atp. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hancazivocich Jsou jen z MMB. Já jí chtěla udělat radost, protože na cvíču se jí hrozně líběj. Budou v bazénku jen u ní v pokojíku, takže snad to nebude tak hrozný :sweat_smile: Však hned, jak je viděla, tak se rozzářila a ječela: "to je na cvíčo" :grinning:
Všem dobrou!
10. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak dnes u Honzíka budíček už v půl šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes: No trošku je to šok oproti včerejším 6,45 hodin. Dneska ho nechávám na pospas tátovi, ať si to užije :wink:
11. pro 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
no noc.... super :wink: Chrchlala několikrát jen v té první hodině po uspání a pak - zázrak! Nevěděli jsme o ní až do 6h ráno, spala v klidu u sebe :slight_smile:
Doufám, že to není JEN nějaká vlaštovka nebo omyl :confused:
Dneska jedem k našim.
11. pro 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : to je super, ze sa to u Cori zlepsuje, ste na najlepsej ceste aby ste sa z toho uplne dostali. :dizzy_face:

U nas noc dobra, zobudila sa pred 7:00. dnes mame perny den, ideme na krstiny, svagrina konecne daju pokrstit maleho a pozvali nas za krstnych. Takze dnes nas zase caka oslava. :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
já odběhla od pečení matýnka nakrmit a dát spinkat :slight_smile: .
noc celkem šla, až na 4h ráno,kdy chtěl matýnek šátat, pak čajík, pak chytit ručičku, pak nožičku, pak přikrýt, pak odkrýt :rolling_eyes: :grinning: a pak nakonec konečně usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..budík v 6.30 :slight_smile: .
dnes nám tu krásně sněží, ale jsem asi jediná..teda plus asi děti kdo z toho má radost :grinning: .akorát teda..nemám ty zimní boty zase...opravují je prý :rolling_eyes: , takže bruslím v botaskách :sweat_smile: .
pečení se daří, hned jak se matýnek vyspinká volám MM(zůstal tam, lepší než aby mi matýnka rozjařil a já ho pak uspávala 20 minut :wink: ) a jdu nazpět. kluci se nasvačí a mají nakázáno jít bobovat :grinning: ..nee, ale trošku se vyvětrat to jo :wink: .

@gina333 :slight_smile: ..užijte si křtiny :dizzy_face: !

@prchalka :slight_smile: ....super, že ty ATB zabírají.určitě to bude tím :wink: .
fotky krásné :dizzy_face: .čorí je fakt slečna :dizzy_face: .zástěrka je pěkná :slight_smile:..no tak jsi holt byla moc drobounká asi :grinning:.třeba čorí taky ještě v pěti letech bude, co víš..třeba ji bude mít jen maličko kratší :wink: :slight_smile:.
co to čorí ještě dostala? :slight_smile:

@hancazivocich :slight_smile: ...joo??? a viděla jsi to kolo-odrážedlo naživo? :confused:
no do tesca se taky chystám, tak to musím okuknout..hypernovu tu nemáme, jen albert a tam je prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ty balónky.....jsem stejného názoru :sweat_smile: .jako máme je v kroužku a ten neustálý čurbes z nich je opravdu nekonečný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
takže pro našeho matýnka domů opravdu ne...v kroužku jsem ochotná to za něj 3x posbírat, ale doma bych nedělala nic jiného a ještě bych hodila i s kačkou pak určitě kopyta hore :fearful: :grinning: .
z těch dárků si nic nedělej, to zvládneš, ještě je čas :wink:.na kalendář mi zatím nikdy nezbyl čas..teda loni jsem ho začala dělat, ale pak se sesypal program..no škoda mluvit :unamused:.zabaleno nemám ani já nic...a vše co zatím máme..teda jen pro matýnka je taky u babi, takže tak :sweat_smile:.ještě 2 týdny :wink:.

jéééžiš, opět vrtají...to si jdu chystat nějakou knížku už :confounded: .a to spinká matýnek jen 20 minut :unamused: .no třeba ho to hned nevzbudí :sweat_smile: .

tak já se už pomalu raději loučím, kdybych musela zalehnout k malému :slight_smile: .
všem krásnou sobotu a pááá :slight_smile: .

@anta :slight_smile: ....jsi mi ušla jaksi :grinning: ....ty si užij oddych a taťulda ať se činí :wink: :slight_smile: .
11. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - http://www.akcniceny.cz/zbozi/hledej/kolo+-+odr%C3%A1%C5%BEedlo/
jen v rychlosti - noc strašná, byly jsme přes tři hod vzhůru - někdy po půlnoci to začlo a skončilo před čtvrtou... Takže špičáky se derou.. A čeká nás pár nocí na ho*ínko :angry:
11. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek