• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
Ahojky v rychlosti zdravím :slight_smile:
teď tu máme dědu a v neděli přijede babička (mamka) opět na týden :slight_smile: má mrznout a padat sníh a Mára ještě není vyloupanej z neštovic, už se mu nové nedělají, akorát tyhle ještě nejsou úplně O.K. teprve zasychají
:wink: doufám, že nebude nějak poznamenanej :confused: , tak ho nebudu muset tahat sebou

@hancazivocich teprve se uvidí jestli jizvičky nezůstanou :unamused:

@prchalka tak botičky mi paní dávno poslala jen pošta to někde zabrzdila :sweat_smile: , v hledaných zásilkách píšou, že je to dopravováno k naší poště, tak snad během příštího týdne už je bude mít :confused: stejně teď nemůže ven, ale jak chudáček kouká za oknem na Lukyho jak staví ze sněhu zvířata a vozí se na sáňkách(babička venčí :grinning: )

házím fotky neštovičníků
11. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dnes hrozne malo casu,ale do temy co dnes varite som teraz dala recep na super bulharske jedlo tak vyskusajte...je to mnami mnamky :grinning: krasnu noc...my sme zaspali o 20 00,tak padam aj jaaaaaaaaa :pensive:
11. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkabg : recept som pozrela, znie to dobre. :slight_smile:

@sherry28 : bodkovanu fotku mam aj ja, Natalku sme tiez vyfotili. :dizzy_face:

U nas je strasne vela snehu, den noc snezi a neprestava. Tesim sa z toho, Sophi este viac. :slight_smile: :slight_smile: Krstiny dopadli dobre, len v kostole bola strasna zima :astonished: ale u svokry sme si naliali potom vinko a hned nam bolo teplejsie. Sophi uz spinka, idem k TV.

Prajem pekny vecer. :pensive: :pensive:
11. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko....ja som hore uz od 6 00,mala este haja aj napriek tomu ze vcera zaspala o 19:50 :sweat_smile: no uz to viem ze ona je spachtos po tatovi :grinning: tak si hovorim ze konecne sem napisem prva :sunglasses: dnes chcem varit bravcovy perkelt s kolienkami,len neviem ako.Ja viem len kuraci :confused: tak skusim mrk na nete :wink:
@gina333 recept je veeeeeeeeeeelmi chutny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

Sophi je hore od 6:45, aj noc bola dobra tak sme vyspate. MM a Natali este spia, to len my dve buntosime. :dizzy_face: A je pekna kosa. :wink:
12. pro 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 hej ?aj u nas je kosa bolo v noci hadam -10...boli casi ked som tu zazila v zime -32 stupnov a v lete +42 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkabg : to su riadne vykyvy :astonished: na buduci tyzden aj tu hlasia -20 stupnov tak sa mame naco tesie, ale aspon sa sneh do Vianoc udrzi. :dizzy_face:
12. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 tak tomu ver ved ti vravim ze pred 4 dnami sme tu mali presne cez den 21 stupnov a vecer dosiel vietor teda uz vychrica s rycj=hlostou 122 km za hodiny a studeny vetrisko znizil teplotu z 21 na ubohe 2 stupne...a teraz mame stale len pod nulou...ta vychrica niekde strhavala strechy zastavky stromy vytrhala...aj sa blyzkalo niekde aj snezilo...niekde krupy padali...no sibe tomu...ty nievies ako urobit perkelt bravcovy s kolienkami?
12. pro 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkabg : a zabudla som napisat, ze stale velmi husto snezi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bravcovy perkelt robim tak ako kuraci len dlhsie. :wink: Ale ked chces varti domace dobroty tak na FB si daj Irenkine dobrotky, je to stara pani ktora vari neskutocne dobre jedla, ja uz som od nej vyskusala kadeco a poviem ti, ze sme sa vzdy oblizovali. :wink:
12. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás teda včera sněžilo a to jsme jeli ještě k našim do podhůří, na cestě před náma udělala jedna ženská hodiny, takže jsme do ní mohli vrazit jak my, tak protijedoucí, okamžitě se dostala do protisměru - no hroznej zážitek!! Nebylo prohrnuto, byla to prostě jízda sněhem :confounded: Dneska už jsou silnice čisté, je nad nulou.
Noc - po usnutí stále tak hodinu kašle, ale už je to o dost lepší, už jí to tolik nedáví a ani se nevzbudí, aby mě volala. Dneska spala až do 4h v klidu a pak ještě do 7! :wink: No ale nejásám předčasně, bůhví, jak to bude po dobrání atb :confused:
12. pro 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 idem na vec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty tusim chces aby som sa aj oblyzovala,len hacik je v tom ze tu niektore slovenske veci nemaju :rolling_eyes: ale nevadi niak to poriesim...a ten perkelt robis so smotanou ci??? tak a unas zima jak slak a pece slnko
12. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka ahoj prchy :slight_smile: pocuj a pjeco tvoja malinka tolko kasle,doktorka este nezistila co to moze byt?
12. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkabg : ked robim perkelt z bravcoveho masa tak bez smotany, bud s lecom a knedlou alebo s kolienkami. :wink:

@prchalka : ja mam tiez hrozny strach v zime na aute, ked vidim ake su tie cesty, MM uz coskoro tiez pojde prec, tak sa uz dopredu strachujem. :astonished:
12. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, já vařím dnes kuře na paprice, včera se mi podařilo sehnat masíčko v akci a je ho dost, tak si pochutnáme všichni i zítra. Mám dojem, že dostanu k vánocům šicí stroj, to by bylo moc fajn, protože vše šiji v ruce, ne že bych neuměla, to umím, ale myslím si, že takový šicí stroj by byl velkým pomocníkem pro takovýho domácího sysla jako jsem já :grinning: :grinning: :grinning: Včera byl mm v hospodě a dneska mi přijde takový přešlý, čím to asi bude? :grinning: :grinning: :grinning: Má smůlu, nechala jsem mu dítě na krku, ať si ho užije pořádně, no už ho ráno zdržkoval (malý manžela :grinning: :grinning: :grinning: )
12. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc fajn, budík ale už tak v 6.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bylo maminko šátat a strčil mi budík až pod nos...prý moc hodin :rolling_eyes: :grinning: .
kluci jsou ještě venku, já peru, vařím, uklízela jsem a na odpolko mám kupu žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
včera jsme zdárně napekly, takže jedno máme z krku :slight_smile: ...ve středu max ve čtvrtek jdu na dárky a musím to mít už vše..jsem se usnesla :grinning: .
no jdu ještě pohlídat oběd ať to ještě nakonec nepřipálím a po o snad pááá :slight_smile: .

neděle neneděle, i dnes nám tu vrtají :unamused: ...jo a mě bolí asi zub :confused: ..teda bolí mě tvář a levý spánek, ale nejsem si vědoma, že bych obdržela nějakou perdu :confused: ...tak snad to přejde :frowning2: .zuby néééééé :pensive: .
12. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : drzim palce aby to neboli zuby, fuj to je hnusna bolest. :unamused: Ja budem piect buduci tyzden, na darceky idem zajtra so svagrinou, dufam, ze zozeniem vsetko co my este chyba. :wink:

@anta : len nech si TM uzije maleho. :grinning: Sijaci stroj, tak to je paradny darcek od Jeziska. :slight_smile:

MM siel do mesta, pre Nati uz konecne ma vyhliadnuty notebook tak dufam, ze si ho dnes kupi. Nech mam o jednu starost menej. :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - to je tedy super dárek a zaslouží si ho Nati? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@ined77 - zuby jsou pohroma huby, jak říkal Jára Cimrman, je to hnus, tak ať to přejde :wink:
12. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

zdravím při neděli, po delší odmlce. Nám zas blbne jaksik net :frowning2:

a pořád mám nějaké návštěvy.

Já ještě nemám napečeno. Sice mám s mamkou objednané cukroví od jedné paní co nám pekla i na svatbu a má hrozně mňam cukrovíčko,ale já vždycky ještě peču linecké,rohlíčky, a pak nějaké nepečené. No tak se na to chystám přes týden.
Včera jsem byli ještě na mikulášské besídce, bylo to fajn, jen Štěpi chtěl pořád domů :grinning:. ale čertů se nebál, byli milí :slight_smile:, žádné hrůzostrašné masky :slight_smile:.

dneska jsme byli ještě dokoupit pár dárků a snad to máme z krku :slight_smile:

Jo a naše noci, v pátek nic moc, včera katastrofa, byla jsem tam snad 5x, v 4.30 šel ke mě do postele, a už moc nepospal, budík 6.15 a dneska změna jak blázen, spal celou noc a budík až 6.35! No tak se v tom dítěti vyznejte :slight_smile:
a je hrozěn ukecaný, vše opkauje, mluví si sám pro sebe, pořád chce říkat říkanky, je s ním sranda :dizzy_face:

Mějte se hezky a užívejte neděli :slight_smile:

Včera jsme ještě v chumelenici byli venku na bobech a dneska po sněhu ani památky :unamused:
12. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen v rychlosti..

@prchalka - i my se včera vyhnuli nehodě snad o cenťáky.. Je mi zle ještě teď.. Vjížděli jsme do sídliště, z vrchu jel chlápek, zatočil před námi, my vjížděli za ním a on nějak zazmatkoval a strhl to proti nám - jestli se spletl nebo na poslední chvíli rozmyslel... Děsná chvíle - já se lekla, zařvala, ale to už MP stál na brzdě, pak jí zase pustil a coufalo to s námi - přitom ten magor furt k nám.. A začal se rozčilovat a ťukat na hlavu. Tak se MP začal odepínat a otvírat dveře. Ten dotyčný rychle odjel.. Já nevím - jet za námi něco a nemoct kam uhnout.. Nebo kdyby nám to uklouzlo při brždění...

@lehna - naprosto tě chápu, u nás zní celý den a celou noc malý ,,rádio" taky. A když neodpovíme my, tak se baví s plyšákama..
@ined77 - héééč, já už mám něco zabalený... :grinning: :grinning: Včera - když malá spala. Přivezli jsme to i od babí. Troška jemné hysterie a vše najednou jde :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nás je kuře a rýže z jednoho hrnce.. A MP si dělá čínu - asi mu půjdu ochutnat :grinning:
12. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..téda, taky silniční zážitek :unamused: ...no v takovém počasí je lepší asi nechat auto doma.
to se máš, že máš zabaleno :slight_smile: .ale já si nějak poradím, však je ještě čas.zabalit je to to poslední, to udělám za jeden večer v pohodě, ale dostat se na nákup :frowning2: ...MM než dojede z práce je dobře 15-15.30 :unamused: a tento týden bude doma opět jen 2 odpoledne, tak to se blbě vše zařizuje :unamused: .
jo to odrážedlo..no jo, ale to je bez přídavných šlapek :confused: .a já to chci rovnou 2v1 :wink: .což bude sice dražší, ale ve finále to bude stát pořád míň než teď odrážedlo a v létě třeba malé kolo :wink: .

@lehna :slight_smile: ...tak to je štěpi šikulka, že se čertů nebojí :slight_smile: .
a sníh..to samé co u nás..včera závěje a chumelenice a navečer už bylo nad nulou a poprchalo...do rána všude jen bláto a břečka :confounded: .však taky dnes přišel domů matýnek jako vodník, vymetl každou kaluž :pensive: .
u nás se taky začala říkat konečně nějaká říkanka :grinning:....kolo kolo mlýnský :grinning:, to je ovšem konec, pak přijde už bác :grinning:.

@anta :slight_smile: ...jj, to je pohroma, hlavně když nemůžeš pomalu nic od bolesti :frowning2: .už jsem sondovala příbalový leták u ibalginu...v třetím trimestru vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem zobla aspoń jeden paralen, ale bolí to dál :unamused: .

@gina333 :slight_smile: ...já se modlím aby to zase přešlo :sweat_smile: .
ty jo, notebook?to je teda dar to musela být nati hooodně hodná :slight_smile: .
já chci od ježíška nový fén :slight_smile: .ten starý už je hrozný :sweat_smile: .

@prchalka :slight_smile: ...ještě že to dopadlo dobře :fearful:
noc opět super :slight_smile: .tak hlavně že ty léky zabírají :wink: .

@sherry28 :slight_smile: ..krásné fotečky marůdků :dizzy_face: ...chuďátečka :sweat_smile: .
jak se tak dívám na elíska, začínám se už fakt těšit na kačku :dizzy_face: .i když poslední dobou začínám mít opravdu strach z toho, jak to všechno v podstatě sama zvládnu :fearful: ..hlavně to uspávání a tak. děsí mě, že už to se to všechno rychle blíží :fearful: :sweat_smile: .i když zase na druhou stranu se už opravdu těším až budu zase slehnutá :grinning: ...s tím bříškem je to pakec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

no jinak matýnek spinká od 12h....tak se už pomlau začínám chystat, že půjdu brzy za ním..myslím, že vrtat začnou opět jako obvykle :unamused: .
tak pro jistotu, všem krásnou neděli :slight_smile:
12. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nati si zasluzi taky darcek, dobre sa uci, ozaj my vo vsetkom pomaha tak nech je ten Jezislo k nej stedry :slight_smile: :slight_smile:

@hancazivocich : fu az ma zamrazilo ked som to precitala, niektorym by fakt nemali davat vodicak. :angry:

Sophi spinka, krasne vonku svieti slniecko, samozrejme snezi ale poo pojdeme von, hadam sa nam podari postavit aj snehulaka. :grinning:
12. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - Proto ho já nemám :grinning: :grinning: Já se na to fakt necítím - kvůli těmhle ,,náhodám". Bojím se, jak bych reagovala v kritický chvíli - jestli bych nevytuhla a tak.. Jako spolujezdi je mi dost zle - v těch situacích a MP taky - to na něm vidím.. Máme na to smůlu, tak nechci pokoušet osud. A s dítkem vzadu..

Sněhuláka? Já chci taky!! A Kikoušek taky - akorát tatínek se nehodlá ztrapňovat! :angry: :angry: Pomoc
12. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 -naštěstí ti čerti byli fakt miloučcí. ale jak mu v neděli udělal čerta můj taťka, tak řval jak tur, držel se mě jak klíště a řval domů :slight_smile:. tak jsme se MM hrozili co bude dělat v tu sobotu,ale nějak si jich nevšímal.
byli tam i různé soutěže pro dětičky, no pro Štěpiho to ještě nebylo,ale velice se mu líbila autodráha, tak jsme strávili nejvíc času :slight_smile:. Tak jsme dneska byli v Globusu a měli tam takovou malou za 200,-,tak jsme ji koupili,že nás to nebude tak štvát když ji rozbije. Byla tam jedna super velká za 1000,-, tak MM říká-tu si koupíme my a budem si jezdit po večerech jak bude Pipa spát :grinning:.

@hancazivocich -u ná je taky kuře s rýží :slight_smile:. ale stále Pipa nemá Kikču s těma hláškama :grinning: :grinning:.

my naštěstí žádnou kolizi s autem neměli,ale kámošku včera na sídlišti trochu porazilo auto. No hrdinka samozřejmě nešla ani na rentgen, jsem z ní nervozní. Pořád tvrdí,že je v pohodě,že ji jen trochu bolí hlava.

@gina333 -tak to si Naty ten notebook zaslouží :slight_smile:

Já dostanu od Ježíška digifotorámeček :slight_smile:, a MM deskovku :slight_smile:
12. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - to buď ráda a ani ty hlášky nechtěj slyšet - donesla mi panenku, že je poaná, pebalit - a dělala fuj, fuj, blééé.. Umejt pudel :sweat_smile: :sweat_smile: A tak jsme museli vymyslet na rychlo plínu pro panenku - chlap byl mrtvej!

Pak zalištovával kabel od satelitu, stál na židli, Kika si dotáhla do chodby velkou židli, vylezla si na ní, stála vedle něj a říká mu - Tatínku hapáš - pořád dokola. Vzhledem k tomu, že mu to moc nešlo, tak pěnil rychle - musela jsem pomocníka uklidit z dosahu. A čmajzla mu Šoubovák a vrtala mu s ním do Kufžíku :confounded: :confounded: Pak ho šla vrátit a nesla ho hrdě - prej Pomáát tatínkovi a maminkovi :grinning: :sweat_smile:
12. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna :slight_smile: ...matýnkovi stačilo jen čerty vidět, vůbec si ho nevšímali, ale on byl hned na větvi a že ven ven :grinning: .
tak když teď už fakt moc zlobí a vzdoruje, volám čertovi a funguje to :sweat_smile: .
jj, taky tak vždycky přemýšlím, aby když už něco rozmlátí nebylo aspoň nějak moc drahé :wink: .
u nás se například všem auťákům sundávají gumy :angry: ...a následně přijde vztekání, že auta nejedou...a pořád dokola :rolling_eyes: .... :sweat_smile:
ta kamarádka :confused: ..no neměla by to podceńovat, to se tak bojí doktorů? :fearful:
digifotorámeček? :confused: ..jak to vypadá? :sweat_smile: jsem asi 100 let za opicema :grinning:
jo a ještě dostanu tlakový hrnec..od babi...MM se prokecl :grinning: .ten jsem chtěla, kvůli hovězímu masu třeba atk a vůbec rychlejšímu vaření, i když se ho teda trošku bojím :sweat_smile: .musím se v něm naučit :wink: .

@gina333 :slight_smile: ..ale jo, v podstatě nepamatuju, že by jsi někdy psala, že třeba něco nati vyvedla nebo podobně :slight_smile: .
je vzorná holčinka :slight_smile: .tak si zaslouží :dizzy_face: .

@hancazivocich :slight_smile: ...právě, mě by mrazilo nejvíc z toho strachu o děti :cry: .
ale u nás se jinak nedá..v létě na ten řidičák vletět musím...stůj co stůj.

u nás se už vrtá, ale matýnek stále nevolá.... :slight_smile: , ale raději to ťukám :grinning: :wink: .
12. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich -já se vždycky u taho tak nasměju,jak to tu píšeš ty hlášky :grinning:.
Štěpi taky tak rád pomáhá, jak naposledy ukradl šrobouvák, tak udělal do zdi krásnou díru :grinning:
12. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: .... :grinning:
babi včera řekla matýnkovi, že je důležitý jak tři hovínka...a on hned či oínka :rolling_eyes: :grinning: ...ale když chci aby mi řekl jak se jmenuje, řekne maminka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , popř. káka :sweat_smile: a na tatínka volá kubíííí :grinning: .takže já už raději na MM volám tatínku :sweat_smile: .
12. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 -taky od neděle používáme sem tam čerta :grinning:
Kámoška se doktorů nebojí,jen pořád tvrdí,že jí nic není, že jel pomalu, spadla na zem, má modřinu na puse, bolí jí ruka a žebra. no pořád do ní hučím. jsem jí psala,že jak zítra k ní přijdu a bude si stěžovat,tak ji naložím do auta a jedem.
Tlakový hrnec je super věc. Na dušené masíčko perfektní. a mamka už v něm dělá i brambory. za 20minut uvaženo a jsou super.
digifotorámeček.je takový rámeček jak fotky,a tam se nahrají fotky z foťáku a ony se tam tak postupně ukazují. kolik fotek tam nahraješ,tak se ti přehrávají,prostě jak v PC v prohlížeči. nemám pořádně doma žádné fotky,tak je budu pokupě v jendm rámečku a budou se obměňovat, a ještě je to i s meteostanicí. tady je odkaz -
http://www.mall.cz/meteostanice/hyundai-wsc-2032-w?v=447982
12. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna :slight_smile: ..no tak zvlášť, když ji to auto trklo do hlavy tak by měla jít :confused: .kámošku kdysi jen takhle trknul trolejbus :sweat_smile: , zavazovala si botu, hlavu nějak už v cestě a přijel trajfl no..já to fakt nebyla :grinning: a hnedka měla slabý otřes mozku :fearful: .
s tím by si holka zahrávat neměla :unamused: .
ty jo, ten rámeček...to je bomba! :dizzy_face: já chci takýýýý :grinning: .

no matýnek už za námi doběhl, spinkal jen hodinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no ale co už stačí, aspoń stihnu udělat více práce :sweat_smile: .
tak se loučím a mějte se moc krásně, páááááá :slight_smile:
12. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek