• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@hancazivocich : tak to je přesný s tím " cítím jak rudnu a tím pádem rudnu ještě víc" :grinning: Taky jsme si myslela, že když jsem odrodila před celou plejádou mladejch krásnejch doktorů, tak že mě už nějaký ten vtípek od nějakýho hezouna nemůže rozhodit a ono pořád jo :grinning:
12. led 2011 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka - no jo, no...Já už nevím - mám toho nějak moc a asi jsem zmatená - že by v souvislosti s narozkama ... Lehny?
Hm, klid - u nás je to 15,5 - no, žilky si nefiknu, ale trpí záda :angry:
12. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi - a copak to bylo za hezouna? :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta :slight_smile: ...vše nej nej nej, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky a ať vám honzík dělá stále jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak ahojky všem, ale jdu sem s tímhle výrazem :frowning2: ...
u nás je to asi fakt nekonečné :frowning2: ..v noci jsem čekala na 23h abych dala matýnkovi ATB,těsně před se rozkašlal a slyším jak to z něj letí :confused: ...ať to shrnu...problinkal celou noc, já 2x převlékala a spala asi tak možná 3h :unamused: .
pak už se teda spíš pravidelně dávil naprázdno chudáček, ale bylo to teda maso :cry: .
a ráno byl v pohodě :confused: ...tak jsme k dr. nešli, já vše vyprala, vyžehlila haldu prádla, pak zase začal chodit a že ho bolí bříško a do finále dostal průjem :frowning2: .teda kakal zatím jen 3x, ale strašně plakal, že ho bolí v zadečku :confused: ...tak to už jsem volala i dr., protože jsem fakt byla v koncích..no na radu dr. jsem mu dala nurofen, mastí mázla až dovnitř do zadečku a pak teda usnul.opruzený není, ale těsně u zadečku to má maličko odřené...tak prý možná už i citlivě reaguje na kde co :frowning2: ...nedivím se mu, chuďátkovi :cry: .
dnes máme být teda jen černém čaji a sucharech a uvidíme zítra.
já měla jet zítra ráno na ko, jenže s matýnkem nemá kdo být a sebou ho takovou štreku trolejbusem tahat nebudu, aspoń že setřička byla tak hodná a přeobjednala mě na odpoledne...MM je zítra i dnes odpolko doma.
ale popravdě vám povím, že už toho všeho mám tak akorát :angry: ...hlavně že šlape hospoda :angry: a já ať si asi tady klidně i porodím za běhu nebo už nevím.fakt jsem už vzteklá :confounded: .
no omlouvám se, nechci vám nosit jen samou špatnou náladu...ale potřebuju si ulevit :sweat_smile: .
teď jsem dovyřizovala mateřské podprsenky, osušky a stupátko za kočárek..to jsem měla vše rozjednané ještě před nemocnicí, tak ještě se dostat do banky :sweat_smile: .

tak jdu ještě zkuknout jak u vás, pokud to teda stihnu, matýnek spinká asi od 12h.
12. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky - nevíte, kde se dají splašit tyhle tyčky? První v odkazu http://www.coop.cz/katalog-vyrobku/cs_food/cvack/ - MP si je přivezl odněkud z práce, tady nejdou sehnat a malá mu je zbušila... Help!!
12. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hancazivocich : ále prosím tě prodavač u mekáče :grinning: Jsem prostě nemožná :grinning:

12. led 2011 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééjda :astonished: :astonished: :astonished:

kikoušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ty hubino malá nevymáchaná :dizzy_face: :grinning: , vše nej nej nej, ať jsi stále taková veselá a děláš mamince a tatínkovi jen samou radost :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: !!!
12. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hancazivocich Jo aha,tak možná jsem tu vyjmenovávala, kdy má kdo narozky a tudíž kdy tu kdo porodí - únor a duben!
A od vás uvidíme fotku někdy??
12. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ined77 Já chápu, jak ti je, jen je to taková dost malá útěcha! :frowning2: Ty už přežiješ opravdu všechno! :pensive:
12. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 : :cry: :cry: :cry: Je mi vás obou opravdu moc moc líto. Z čeho to ten Matýnek má? Asi ti nikdo nic neřekl, že? Jsi plným právem vzteklá, tohle by porazilo i koně :confounded:
12. led 2011 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 - ahojky, děkuji :slight_smile: Honzík mi radost dělá, s manželem je to občas horší, však to znáte :sweat_smile: :sweat_smile: No jinak tě teda, holka, lituju, achjo, s těma chlapama je vážně jen trápení, ty jsou fakt akorát dobrý na to udělání dítěte, pak už raději člověk s ničím moc nepočítá :angry: Já tě fakt obdivuju, kolik toho stíháš s bříškem, to bude z Kačenky asi divoška, když chvíli nemáš šanci si posedět :sweat_smile: Chuďátko Matýnek takhle se trápí, prdelka :pensive: Á dítě mě spravuje svým nářadím, pomoooooooooc :grinning: :grinning: Už mi uřízl ruku, pak mi jí smontoval, to se ale mám :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 - jejej, to je mi vás líto! Tohle měla kámoška u malýho u angíny - taky srandil.... Hlavně nedávej žádný mlíčný věci... To blinkání....jejda - hlavně kvůli antibio, viď?
A ty to máš s Kačulkou jak? Plánovanej nástup do nem..? Nebo se teprve budeš domlouvat?
12. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka : ano ano, správný postřeh - hancazivocich je s fotkama ještě horší případ než já :grinning:
12. led 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 - Kikouškovi vyřídím - až se vydadá... Ty - prý řádí nějaký rotaviry - ale to by vám snad v nem řekli, ne? Třeba jen nebyl ještě připravenej na normální stravu... A vyhodil to - že to v sobě ještě má - nějakou neplešku...

@prchalka - Fotku? Od nás? Jakou? Néé - prdla by mi čočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@katzi - alee prosimtě - ty se nezdáš :grinning: Jo, to znám - stačí, když mi soused podrží dveře, nebo na mě mrkne a řekne - ahoj Hani - a ..... :angry: :angry: však víš
12. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi - tsss - že budeš teda rejt zrovna ty... :confused: :sweat_smile:
12. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...přesně sophie rose drga :wink: ..tatínek je dle mého čech..teda soudě podle babičky malé :wink: .
s tou výškou to holky myslíte jako vážně jo????já naměřila matýnkovi 90cm a má fakt tak necelých 12 kg :confused: :sweat_smile: ....ale všichni říkají že je celkem vysoký :sweat_smile: ...tak neznají vás no :sweat_smile: .
a kolik teda čorí váží?

@hancazivocich :slight_smile: ..a kolik měla kiki při porodu? :slight_smile: , matýnek 2930g, ale kdyby byl v termínu, tak určitě těch 3500g mít bude :wink: .
v té nemocnici...no já už byla ze všeho spíš nešťastná :sweat_smile: ..ale i kdybych se vážně, ale VÁŽNĚ nakrkla, tak tolik anglických sprostých slov ze sebe fakt asi nevymáčknu :sweat_smile: , ale něco by určitě padlo, to jo :sunglasses: .
12. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 - 3800 - pěkně prosím a 50cm - odhad v 31. týdnu byl 2200 - to jejich plus mínus... Noo - já bl*la celý těhu - páč jsem měla strach, že bude mít 5kg :sweat_smile:
12. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jak už jsem tu říkala - ona ani prcek nemá po kom bejt - já mám 178 a MP 186... Ale například - výhoda - zboží z horního regálu si sundám většinou sama :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...děkuji :slight_smile: ..no nebojím se, bude i hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: .včera jsem si říkala, že mi ještě do toho všeho chybí plačíčí miminko v postýlce :sweat_smile: ...
ty brďo, mě už napadají i takové kraviny, že jsme do toho druhého neměli ani chodit :pensive: ...já se nechci vůbec rouhat...jsem hrozně ráda, že kačenku budeme mít, jen z toho všeho už mám teď děsný strach :frowning2: .

@katzi :slight_smile: ..to mě nejvíc štve..týdem jsme v nemocnici a prd platné :unamused: ...prostě se to na mě se*e ze všech stran :sweat_smile: .akorát už nějak dlouho mi přijde :angry: .
s tím vážením...máš to dělat jako já..já se vážím jen u dr. :grinning: , sice jsem pak více či méně rozladěná, ale doma by mi to nedalo častěji :grinning: .
taky se červenám :pensive: ....

@hancazivocich :slight_smile: ..tak na ty rotaviry by snad přišli ne? :confused: však mu dělali jakýchsi výtěrů a pod..
no s těma ATB..já už mu pak ty noční prostě nedala...stejně by je vyhodil..vadí to? :fearful: dostal zase až ráno a to už neblinkal.
to jsem netušila, že angína je taková potfora :angry: ..já si spíš říkala, jestli nemá to co já v to pondělí....prý tu teď řádí takové jednodennky :unamused: .
jinak co se týče porodu ještě nevím...asi se dozvím zítra...podle mého mě pošle opět na rizikové do porodnice a tam rozhodnou.a pokud narazím na stejnou dr. což je velice pravděpodobné, tak to asi bude podobně jako s matýnkem.
hin se hukáže :slight_smile:
12. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...jůůůů, pěkné :sweat_smile: .no tak ještě že jsi rodila teda dřív :sweat_smile: .vidíš a to já celé těhu jedla vitamíny a pak že jsou po nich velké děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...matýnek v oblečkách vel. 56 přímo plaval :grinning: .
12. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..jo zboží, tak to já buď někde čmajznu bednu nebo holt koupím něco jiného :grinning: .
ale tak jasně že jste nemohli mít nějakého kór prcka :wink: ..aspoň to bude kus pěkné ženské :slight_smile: .
jinak co se výšky týče já mám 168cm a MM 182cm...tak asi takový normál :wink: .
12. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 - aha - já myslela, že už v nějaké rizikovce jsi - od určitýho týdne, víš?
No, kámošce srandil malej hlavně po antibiotikách - protože po nich je vytlučená přirozená střevní rovnováha - např. někdo má po antibio to...sakra.....výtok - jak se to....... Si vezmu prášek proti skleroze. A někdo po nich srandí...
12. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tety, tak dneska máme to spaní nějaký pošašený.... probrala se po hodině, tak jsem k ní lehla, když jsem chtěla vstát, zas otevřela oči, zas jsem k ní lehla... a po pár minutách odešla a ona zase vzhůru za 2 minuty... tak už jsme vzhůru definitivně. Snad ta noc nebude obdobná! Ale je v pohodě, nepřespalá zřejmě a hlavně - neřve zatím!
Ještě jsem vám chtěla napsat, že krom té výměny ŘP jsem si pořídila ještě lékárničku a vestu :sweat_smile:
A nosím těhu rifle po 3 letech - páč doteď mi byly dlouhé a jedna paní mi je zkrátila, jsou to jen ty s gumou v pase, tak to jde :grinning:
12. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta :slight_smile: ..on jako když je MM doma, tak pomáhá s malým a tak, jenže když JE doma že...většinou bohužel není :unamused: .
já chápu, že práce je práce a podnikání je holt svízel...ale štve mě, že to občas vypadá, jakoby mu nedocházelo, že jsem taky jen člověk :confounded: .a když ho jednou za uherský rok poprosím aby si vyměnil směnu s bratrem, protože mi třeba v to pondělí bylo fakt dost blbě, tak to prý prostě už nejde....přitom jsem dnes mluvila se švagrovou a prý by nebyl problém, nic nepotřebovali akutního s dětma nebo tak.nejde tak nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
12. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..no ten dr. u kterého jsem teď je nový po mém předešlém co odešel do důchodu.sice samozřejmě ví co stalo, ale zatím mě bral vždy jako normoš těhuli...ale většinou mívám ko po 3 týdnech.
s tím kaku...já si taky říkám, že by to mohlo být z ATB, v nemocnici dostával malý ...teď mi to vypadlo....jo biopron, tak už jsem pověřila MM ať to dnes koupí :wink: .v nemocnici při propuštění mi to nepřipomenuli, jen napsali recept na ty ATB a kapky do oček...matýnek má ještě nějaké zarudlé víčko :unamused: a já si po tom mém blinkací martónu na ty probiotika v lékárně nevzpomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ale hergot proč blinká? :frowning2:
12. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ..takže ty nejen že budeš už zdatná automobilistka, ale už i trénuješ na těhu :grinning: .
já mám ty nízké těhu rifle teď taky, akorát jsou mi bohužel pořád dost velké, nedorostla jsem tak jak jsem myslela :grinning: (to ne že bych si stěžovala :wink: ),takže po porodu ze mě spadnou raz dva, ale škoda jen, že se daly vynosit i potom.
to spaní..to tak mívá i matýnek někdy...jak jsem u něj, spal by i 3h, ale jakmile se zvednu, je hned vzhůru..asi na to mají prckové nějaký detektor :grinning: .
12. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže, holčiny, dítě chrápe. To jsem dostala ještě seřváno od Honzy, že jako ven ne :angry: , tak jsme šli ven, panč tady rozhoduju já :grinning: :grinning: , no trošku jsme se zdrželi a ten hároš jeden mi usnul na patře u výtahu! :confused: No a ještě jsem dostala SMS od kámošky s tím, že se ani neozvu a podobný žvásty a že se u ní nestavím, tak jsem jí napsala "a že ty se stavíš!", byla u mě před 2,5 rokem, no co já k ní budu chodit pořád, byla jsem u ní určo 3x a ona jen jednou! Iv porodnici jsem za ní byla a ona za mnou ne. Když tu byla, tak jsem se jí ptala, jak se jí líbí Honzík a ona mi na to řekla, že neví, že to nijak neposuzuje, to si pamatuju doteď. To mám fakt nejraději toto, sama nepřijde a to má auto a já s klukem budu projíždět celý Kladno, abych tam u ní byla chvíli, no to jo, to se mi chce. Obzvlášť, když musím každý den vařit a taky toho mám plnou prdku :unamused:
@ined77 - Honzík teda spí v kočárku, ale nikdy jsem u něj nemusela lehávat, aby usnul, je zvyklý od narození prakticky usínat sám :wink:
12. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak - čerstvé info :
u nás kadí celá rodina - Kikouš byl už dvakrát - řídký cosi v plíně, MP lítá v práci a já doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem jí koupila při ATB Nutrolin - rozpustný prášečky a srajdou jsme to neodnesly uff! Snad to má taky z toho, chudáček!
Máme návštěvu, abychom nebyly tak samy, tak se jdu všem věnovat.. papa
12. led 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se nakonec spinkalo 2,5h.jen co přišel MM domů, matýnek začal kňourat a vztekat se :unamused: .a samozřejmě pořád maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .teď šli na půl hodinky ven..ještě musím vytřít, MM povysával, ale časově bych měla sama uklizeno už snad 2x, odstrojoval totiž v neděli stromek a ucpal jehličím komplet vysavač, takže jsem ještě čistila tohle :sweat_smile: .
kurnik, je mi zase nějak zle....už ať je večer ať se natáhnu a snad snad bude dnes noc v klidu :sweat_smile: .

@hancazivocich :slight_smile: ...jééé, na kajdí celá rodina :frowning2: ...no to je radost, létá to asi fakt všude :unamused: .
hlavně přeju ať se to nerozběhne v něco velkého :fearful: .

@prchalka :slight_smile: ...matýnek měl nutrolin nedávno, při tom prvním bolení bříška, tak teď ten biopron, ale všichni ho moc chválí :wink: .
ovšem dostat do matýnka léčky je něco nemožného :frowning2: a zase nechce pít :unamused: .
mě fakt už klepne :cry: .
užijte si návštěvu :slight_smile:.
taky už bych potřebovala s někým normálně pokecat :sweat_smile:.

@anta :slight_smile: ..takových kamarádek mám taky spousty :confounded: ...tak to vždycky skončí tím, že jo...domluvíme se a zase je na čas ticho :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
co máš z ní :wink: .

no nic holky, jdu makat ať to stihnu než se vrátí :wink: .jo a matýnkovi došly trička s dl. rukávkem,5ks...všechny moc pěkné, akorát jedno už je mu spíš tak akorát,ale zbytek je velké dost :slight_smile: ...není velikost jako velikost :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak pááá a všem pěkný večer a fajn noc :slight_smile:
12. led 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek