• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
dobre ranko :slight_smile:

noc sme mali dobru, Sophinka spala do 6:20, chystam Nati do skoly. :slight_smile: Normalne sa tesi, len to vstavanie je desne. :astonished:
12. led 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. :wink:
@hancazivocich - vyřiď Kikoušovi přání všeho nejlepšího a že posíláme hubáka od Honzuláka :slight_smile:
12. led 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
já nějak na vás nemám moc čas. u tchýně jsme si to protáhli do pondělí, včera jsem byla dopoledne se Štěpim na KO na neurologii ještě. hrál si tam s hračkama,tak mu nezměřila ani obvod hlavy ,natož takovým tím malým kladívkem poklepat reflexy. řev jak blázen, protože si mladý pán hrál. no jinak s ním byla spokojená a máme teda přijít ještě za půl roku,že nsad teda bude spolupracovat. ach joo, zbytečnost.
ale jela jsem tam autem, no příště se na to vyprdnu, parkoviště v celé nemocnici plném platit za to chcou a není kde zaparkovat,ale nakonec jsem to zvládla, místo jsem hledala snad 20minut. děs,pak jsem měla hrůzu jak vyjedu,ale vše v poho,tak jsem měla ze sebe radost :dizzy_face:

@hancazivocich - Kikči přejeme vše nej k narozeninkám, ať se má jne dobře a je zdravá :slight_smile: :wink:

@anta - i tobě přejeme vše nej nej nej k narozeninám,hlavně pevné nervy :wink: :slight_smile:
12. led 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - děkuji, sice nevím, o jakých nervech mluvíš :grinning: :grinning: , ale i tak jsi mě potěšila :slight_smile: . Dítě tady lítá od božího rána, ten je nezničitelný :grinning: :grinning: :grinning: Já to s tím věkem beru tak, že "zezadu lyceum a zepředu muzeum" :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : aj my prajeme malej princezne vsetko naj k narodkam :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - s nervama nic ve zlém :grinning: :grinning: , každá nějaké máme,ne? :grinning: :grinning:

@gina333 - a jak ty v práci? pořád líbí?
Jo a četla jsem co s Naty, teda chuďátko,tak hlavně,že už je v pořádku :wink:
12. led 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
budíček jednou a pak v 5.30 a jelikož u ní byl celou dobu tatínek, tak už nezabrala, v 6 se stěhovala k nám do velký a už byla čilá, tak asi brzo odpadne, což je dobře, protože dneska nás čeká den i noc samotný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
VŠEM dvěma oslavenkyním VŠE nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - určitě máme nějaké nervy, čemuž se občas divím :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás noc bezva - 1x ve 3h dudel a pak až ráno. Ovšem ten včerejšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přichází nám asi nějaká nová, silnější vlna vzdoru: venku mi sebou po dlouhé době švihla na chodník, že domů nepůjde a řevem se počůrala, potom podruhé se vztekla doma kvůli něčemu co jí zakázal MM a opět se řevem počůrala a večer jsem jí uspávala přes hodinu a opět mega řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Doufám, že jen neměla den, dnes od rána je v pohodě.

ined: ahoj, vítejte zpátky :dizzy_face: Teda vy jste toho prožili - opravdu by to vydalo na nějaký ten díl Ordinace v růžovce, nebo Nemocnice na kraji města :slight_smile: A teď zas ty máš střevní chřipku :cry: Už jsem to tu psala, jak jsi tu nebyla - snad si to vybíráš vše teď před porodem a odměnou bude nejhodnější, spavá a zlatá Kačenka :dizzy_face: Teda už brzo brzičko :slight_smile: Jak se těšíš? Na mě to dolehlo jaksi dnes v noci, nějak jsem nemohla spát a po tom našem hrozným uvztekaným včerejšku jsem dumala nad tím jak to se dvěma uřvancema zvládnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hancazivocich: Kikči vše nej nej, ať je pořád taková veselá, zvídavá, povídavá a taky šťastná a zdravá.

anta: tobě taky vše nej nej, ať se ti splní vše co si přeješ a nechybí ti nic ke spokojenosti.

12. led 2011 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333
@lehna
@anta - všem děkujem - kikouš vám posílá pusinku :dizzy_face: A Anta - gratulka k tvým narozkám :dizzy_face:

Jinak dobré ránko - večerní usnutí klasika - pozdě... Opět večer trénink nočníku a pozor - madam si řekla i v noci!
12. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - děkujemee
12. led 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hromadně vám moc děkuji, je příjemné, že se taky někdo narodil jako já, je to hezké, že mám s kým slavit alespoň na dálku, jinak u nás žádná změna, jen přemýšlím, jestli si večer nedat panáka slivovičky na zdravíčko :sweat_smile:
12. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : krasne narodky, nech sa ti splnia vsetky sny :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě mi tu háže jako dárek bobáka, blééééééé, tak aspoň něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - tak si toho panáka dáme spolu, jo? Já z toho začnu škytat, ze škytání si cvrnku, pak se půjdu přebalit .... :sweat_smile: :sweat_smile: No, aspoň bude veselo...

Jinak ještě jedno storry ze včerejška - se jdu takhle zvážit, oči lehce zamlžený, koukám na ty čísla a pokouší se o mě infarkt, mrtvice, střevní chřipka a bezvědomí :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Z těch čísel... Do tý doby, než zjistím, že mezi mýma ladnýma 42tkama je přidupnutá Kikouškova 25tka a přišlapuje mi váhu a má z toho děsnou čurinu a řve - já ci taky vážit - uhni.. Jo a machruje, že má Čináct - cheche - už dávno nee
12. led 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - a nebul, ten můj tu práci vzal - teda ten postup...... A ten tvůj si taky večer vzpomene, ne?
12. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - jo to se mi stalo, že jsem se vážila a říkám, kurňa, mám nějak podezřele moc, to je divný, hm a pak jsem si uvědomila, že držím v ruce flašku plnou vody :grinning: :grinning: :grinning: Určitě tě zvu na panáčka :wink:
12. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich @anta . hned bych si dala panáčka s váma kdybych mohla i když nic neslavím :sweat_smile: Já se poslední dobou vážím zásadně jen hned ráno, skoro nahá, po vyřůraní a před snídaní :grinning: Pak později během dne už nemám odvahu :grinning:
12. led 2011 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta , @hancazivocich: ja si vecer dam tiez, na vase zdravie :slight_smile:
12. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe :grinning:
Když už jsme u toho, Sophi má taky narozky jako já :slight_smile:
A včera večer se vážila čorí a taky mě to málem kleplo. Po vykoupání, s plínou a v pyžamu, v ruce 60tku mlíka a ani se neptejte, co to ukázalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katzi Bezva, nejsem v těch mega vzdorech sama :sweat_smile: Vzpomeň si na mě, až to zas nastane :sweat_smile:
12. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich - určitě si večer vzpomene, toho se nebojím. A nebulím, jsem v pohodě :wink: :slight_smile:
@gina333 - super, to tady budeme teda dlouho strašit, jestli si všichni budou na nás dávat panáky :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : :grinning: :grinning: :grinning:

@prchalka : a to som ani nevedela, ze v rovnaky den ste sa narodili so Sophi. :dizzy_face:

Ja som ju dnes odmerala, no horko tazko asi 85 cm, je to spuntik. :wink:
12. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Ale já tu v listopadu psala, že slavím taky :sweat_smile:
@katzi Nj, ty jsi nestihla změnit ani tu fotku v pasu, ta už je zase aktuální :grinning:
12. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - a kolik to ukázalo? Já už ji i s obavou totiž rvu i do nákiupního koše a čekám, kdy udělá ruuup... No jo, no - mají prostě těžkou kostru :sunglasses:

@katzi - vtip je v tom, že já na alkohol špatně reaguju - jednak rudnu, jednak po něm škytám, jednam po bylinkám kašlu až se dusím.. No, prostě společník k pohledáním - ale když má bejt sranda, tak si s váma cvaknu - a tobě koupíme dětský špunty a já si půjčím pampers od Kikouše..
Včera se jí děda ptal, jestli chce čůrat do nočníku... Odpověděla mu - dej sem pamprsku :sweat_smile: :sweat_smile: A páč jí hned nerozuměl, tak se začla plácat po nahý pipině a říkat pampesku, pampesku, na pipinu :sweat_smile: :sweat_smile: No, co z tý holky bude? Mý nervy... Jo a MP ji tuhle oblíkal a ona u toho začla blbnou - skákat do vejšky...Po posteli a on furt nech toho,..... A ona - .......... Radši nic - Domovnice jedna :angry:
12. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - jo psala jsi, i to, že někdo holek čeká v nějakým termínu s někým z rodiny, ale už v tom mám madlajs... :sweat_smile:
12. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - nebo mi to napiš do IP
12. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : já rudnu i bez alkoholu - je mi pomalu třicet a kolikrát se červenám fakt jak patnáctka :grinning: Stačí nějakej pěknej chlap aby se mnou zavtipkoval a je vymalováno :grinning: A rychlý špunty nee, já bych si kdyžtak dala pivko, nebo deci vínečka :dizzy_face:

@prchalka : no jo, vidíš,to mě ani nemapadlo, jak mám zase aktuální foto v pasu :grinning: Až na to tílko teda, to teďka nenosím. A s těma vztekánkama - jj, budu na tebe vzpomínat až to na ni zas přijde :slight_smile:
12. led 2011 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - to já taky tak rudnu - a jakmile to jeden doktor u nás zjistil, tak provokoval - aby viděl, jak rudnu... No, na ránu, no...
Já myslela, že se toho rudnutí člověk třeba věkem zbaví a ono .. prdlajs.. A u mě je největší průšvih, že cejtím jak rudnu a tímpádem rudnu ještě víc :angry:
12. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spíme tak od 12ti hurááá
@hancazivocich Cože jsem to psala? :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: Nějak si nemůžu sama vzpomenout... v jaký souvislosti...
16,5 prosím... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :fearful:
12. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Dohledala jsem to na str. 450 :sweat_smile: napsala jsem tam toto:
Tak to máte super krásný datum - jako já :grinning: :grinning: Jakože zašifrovaně :grinning:
12. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek