• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
autor
Já jen hlásím, že dopolko úklid, pak v 10 tcháni, přivezli oběd a ve 13h, když jsem uspala, odjeli.
Jdem hrát nějakou deskovku.
26. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
dnes bola u nas taka zima, ze fuuuuuuuuu :unamused: samozrejme skoro cele poo sme boli vonku, Sophi z ihriska jednoducho nechce domov tak sme doooost vymrzli. :astonished: Ale u svokry sme si dali vinko a vsetko bolo napravene. :wink: Sophi uz spinka idem pozerat Superstar. :slight_smile:

Pekny vecer prajem. :pensive: :pensive:
26. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
na vzdory obavám, v kolik bude dneska vstávat a kdy půjde poo... se vzbudila 6.20 nového času, takže v poho.
Předevčírem večer jsem se jí snažila přemluvit k tomu, aby to zabalila bez dudlíku a byl z toho řéééév a hysterie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Tak jdem něco dělat..
@gina333 U vás to vždycky zní jak idylka :wink:
27. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, u nás včera taková idylka prý nebyla. Odjela jsem pryč a dítě prudilo tatínka až do ruda, no ještě že jsem byla pryč, panč to by byla dvojitá zabíjačka a plný mrazák :grinning: :grinning: :grinning: Taky obdivuji Ginu, vždy to fakt vypadá jak z pohajdy, Sophi seká holt dobrotu :slight_smile:
27. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : no az take idylicke to nie je, vcera napr. Sophi nechcela ist domov lahla si pred svokrinym panelakom na zem a tam revala kym babi neprisla pre nu, co uz aspon sa ludia mali naco pozerat. :wink: :slight_smile:

Aj Sophi sa zobudila o 6:20, mozno by bola este zaspala, ale zacala som sa s nou rozpravat tak dufam, ze obednajsi spanok budem bezproblemovy. :slight_smile: Dnes ma svagrinej syn rok, tak ideme na oslavu, :dizzy_face: :dizzy_face: mam trocha nervicky ako sa bude Sophi tvarit, ked ona nedostane ziadne darceky, citim problem vo vzduchu. :cry:
27. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - možná ne, když synáček Sophince nějakou tu hračku půjčí, tak snad to nebude zlý :wink:
27. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska má narozeniny MP, už je tomu 6 let, co nás opustil, bylo by mu 38 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : skor to dopadne tak, ze Sophi bude musiet jemu hracku pozicat. :grinning: Ty mas dnes smutny den, citim s tebou, vzdy je to zle ked odide mlady clovek. :unamused:
27. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - no tak už to tak smutný není, čas je nejlepší lék, ale že bych úplně zapomněla, to zase ne. MM je pěkně protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

nakukuju po pauze. Teď jak byly ty krásný dny jsme byly hodně venku, taky už pomalu chystám věci pro mimčo. A dnes jsem si v lékárně kupovala už poporodní vložky a kalhotky. Začíná jít do tuhýho :grinning: Brzo pomalu nabalím i tašku. Jen teda pořád zatím nemáme vyřešený, kam půjde v době porodu Adeli. MM chce být u porodu. No přinejhorším nepůjde - kdyby to třeba bylo v noci. Jinak pořád lezou všechny pětky, noci stojí za prd, no tak trénuju už na období po porodu - to mi ještě tyhle noci pak přijdou možná jako idylka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@prchalka : já to teď bez dudlu ani nezkouším.Jak rostou ty zuby, tak je to moje jedniná záchrana v noci. Počítám, že s ním půjde jednou ještě do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem mimo mísu - jak vlastně vy a školka - vzali Ju někde?

@anta : aspoň si včera TM Honzuláka taky užil :wink: Já jsem dnes vyšupla MM s Adu taky samotný ven - vrátili se kupodivu bez řevu :slight_smile: To je smutný s TP :pensive: Věřím, že po tak dlouhé době, kterou jste spolu prožili nejde jen tak zapomenout :pensive:

@gina333 : teda Sophi umí taky pěkný scénky :slight_smile: Já přiznávám, že jsem venku měkkoň - jak Adeli spustí venku a lidi začnou koukat, tak většinou kapituluju, uplácím slibováním kokin doma a tak :slight_smile:

ined: u vás se ty různý nemoci teda taky pěkně střídají. Tak hlavně, že je to už lepší. A taky super, že ses trochu vyspala. Spaní v noci je základ :pensive:
27. bře 2011 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babenky :slight_smile:

@katzi : bohu zial aj ja vzdy rezignujem a ta mala opica vzdy dosiahne to co chce. :wink:

Tak dnes dost narocny den, ale dopadlo to super. :dizzy_face: Nastastie Andrejko dostal dost vela hraciek, takze bitka sa nekonala :grinning: krasne sa pohrali, Sophi mu pomohla sfuknut aj sviecku takze som bola s nou spokojna. :slight_smile: :slight_smile: Torticka bola dobra, stihla som aj zumbu takze pekny den za mnou. Sophi spinka, Superstar caka, dufam, ze ma ani noc neprekvapi. :dizzy_face:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
27. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
Tuto noc sme nespali dobre. :astonished: Ja neviem preco, ale celu noc som sa prehadzovala, pozerala na hodinky, aj Sophi sa viac krutila ako obvykle. Neviem ci to je zmenou casu ale som cela dolamana. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dneska nás čeká ten zubař, tedy konkrétně Honzíka, vůbec nevím, jak to půjde, tak se bojím :unamused: Jinak Honzík vstával až v půl osmé :confused:
28. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : drzim palce Honzickovi :wink:
28. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - děkujeme, trochu se modlím, aby nás někdo nepředběhl s bolestí, já když tam šla, tak jsem měla jít na řadu ve 14 hodin a nakonec mě vzali až ve 14,45 hodin, tak nevím. Mám mu něco vzít k jídlu? Já právě nevím.
28. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : jedlo by som tam nebrala, pred vysetrenim by mal mat ciste zubky, a po neviem ci bude moct jest. Ale ked mu zoberies nieco na pitie to vadit nemoze. :wink:
28. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - vezmu mu určitě vodu :wink:
28. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

zdravím po víkendu :slight_smile:. Tak Štěpi už je taky nachlazený, MM v pátek začal smrkat a pčikat a Pipa to chytil od něj, včera ráno pořád pčikal taky a odpo už se to rozjelo. Noc..., no jak jsme šli spát,tak jsem si Pipa vzala k sobě do ložnice,každou chvíli něco volal. ale naštěstí pak spal docela dobře. jen neche smrkat ani si odsát,takže bojujem.

Jinak víkend celkem v pohodě, včera jsme byli celé odpo venvku i s našima. Štěpánek pořád s něčím pomáhal dědovi, taky dostal i na zadek, protože pořád skákal do jedné kaluže na dvoře a házel s kytkou,co chtěl taťka zasadit.

No a mě v pátek výsledky z gyndy vyšly negativní, ale moje dr. mě ještě objednala k jednomu doktorovi do nemocnice, do Centra onkologico-gynekologické prevence. Tak jsem zvědavá co mi tam řekne :sweat_smile: . nějak jsem z toho na nervy.
28. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta držím palečky Honzíkovi a tobě,ať to zvládnete :wink: . vezmi třeba aspoň jogurt nebo tak něco,přesnídávku...
28. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
mě se zdál sen, že jsem čekala u dr. asi 3,5h pak už jsem se radši probudila, byla jsem z toho vyřízená! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi z těch dr. hrabe poslední dobou!
Jinak v noci prý semtam vyla a válela se, slyšela jsem i zakašlat :rolling_eyes: Nějak před 6tou se probrala a chtěla dudel a spala pak až do 7h! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anta Držím palec, pak musíš poreferovat!
@lehna No, já to zase dostala cca po 27dnech - dost neobvyklé u mě, vždycky tak 30+ To mě teda taky štve!!
Když bylyl výsledky negativní, tak snad se za tím nic skrývat nebude :confused: :wink:
28. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přiznám se vám, holčičky, že jsem nervozní jak stará panna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu mě i štve, že tam s náma nejde mm, to raději do práce, ale to hnusný si vyžeru sama, no hlavně, že mi drží palce, to mi opravdu moc pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : ale notak, to zvladnete, ved by ta tam iba znervoznoval. :wink:
28. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : neboj sa, ked si mala dobre vysledky urcite tam nic nenajdu. :dizzy_face: Aspon budes vediet na com si, drzim moc palce. :wink:
28. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka -nějaké divné,že takbrzy,ne?

@gina333 -sice vyšly negativní,ale do hodnoty 5 jsou negativní, a já měla 4,8,takže jsem z toho trochu nervozni.no uvidíme ve čtvrtek ...

@anta .neboj zvládneš to. budem na vás myslet.
28. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna No, skvělý! 1.3. a 28.3. znova! Mám to asi s těma nervama s nemocema rozharašený. Taky jsem poslední dny dost silně vysmrkávala, tak že by kvůli tomu tlaku... fakt nevim :rolling_eyes:
@katzi U nás se dávají přihlášky až 4-5 dubna, tak mám zatím jen vyplněno a to ještě je úplně. Abych to neprošvihla :sweat_smile:
28. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nakukuji....
Kikouš - pusinka se hojí, rýma - vypadá to, že to byla jen reakce na ránu do pusy - měla jí jeden, max dva dny... Včera jsme na ni klekli a očistili krev apod z dásínek..

@lehna - budeš chodit na častější kontroly, podle toho, co vím, tak ti doporučí nějakou dobu neotěhotnět - asi.... Držím pěstičky!
@gina333 - nemáme vůbec chodit k zápisu, ten se tady týká dětí, kterým v září bude rok..
28. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava - kterým budou v září tři roky

A jsme opravdu bez dudla - ale za jakou cenu! Teď je trošku uřvanější, ale kdo by nebyl - s takovým úrazem. Hlavně musím dávat majzla na to, co bude jíst. Pomeranče, tvrdé věci, ...... Holky, mně je z toho normálně zle. A všechny nejvíc zajímalo, jestli dostal MP vynadáno! Ani tak ne, jak je Kikouškovi.. No, stát se to mohlo i mně - sice jsem byla naštvaná, ale nevyčítala jsem mu to. Stačilo, co si musel užít s ní. Najednou sám pochopil, jaký to tu bylo, když si lyžoval a mně tu leželo bezvládný dítko v horečkách, ubrečený, bála jsem si dojít i v klidu na wc. Teď jsme na ni byli dva a stejně.. Noc asi něco jako když hodně rostly zuby - pobrekávání, kňučení, volala - Tatínku můj milovanej, pojď ke mně... Apod.. :sweat_smile: Akorát nechtěla nurofen apod., přitom řvala, jak ji to bolí, tak to bylo přemlouvání a výměnných obchodů..
28. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny, jsme doma a ze mě je opět pyšná máma. Honzíkovi dávala plombu na přední zoubek, holky, on vám ani jednou nezaplakal, no šikovnej, fakt. Myslím, že dr. taky čuměla :wink: :slight_smile:
28. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Naprosto chápu, i mně by bylo zle. Těžko něco takovýho nesu - teď mám čerstvé zážitky, že.. takže i teď je mi zle, co by... kdyby to zase přišlo atp.. Člověk to pak všechno opět přehodnotí a řekne si, že radši rozjívence a raracha nespavce, než nějaký nemoce a bebína :frowning2: :frowning2: :pensive:
@anta Brala na něj něco vrtacího? To čumim teda! Ju si nenechá od dr. ani posvítit do pusy - maximum je poslech a i u toho vyváděla ze začátku! Pusu neotevře ani za hory doly. A zubař - to by byla naprostá katastrofa!! Fakt machr Honzík! Jo a gratulka ke školce, to jste měli kliku!! :wink:
28. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek