• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
my spíme od 11:50 :sunglasses:

sherry: no teda vážne zlú noc ste dnes mali :unamused:

prchalka: čorízo v kresielku-super :wink:. a čižmičky-to aj tie šnúrky hore na stiahnutie sú úplne zbytočné,fakt to vzhľadom k ĺžke chodidla vyzerá úzke-ale inak sú to pekné imageofky :sweat_smile:. ešte si ich môžeš nechať na ďalšie bábo-lenže zas môže podediť rovnakú stavbu tela-tak to by bolo asi fakt lepšie predať? sú predsa nové.

katzi: kôli kávičke by som to odložila aj ja :wink: my si často pozeráme v knihe zvieratká a keď príde na krtka, tak poukazujem drápky-že si nestrihá nechtíky-a pri strihaní mu o tom rozprávam :grinning: .jasné že na jeden krát mu všetko neostrihám, ale postupne sa dá :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...aháááá :grinning: ,já už se fakt lekla,že mu to tak budu stříhat až do puberty :grinning: .

katzi :slight_smile: ...řekl KAKAT,to je takové jedné delší slovo a pak ještě kokodák co umí :sweat_smile: .řekl kakat a začal si sundávat punčošky :grinning: .učím ho to,kdy se pokaká říkám mu...musíš volat,maminko kakat :grinning: ,tak volal :grinning: .
ale dnes po O už nevolal a bla nálož :grinning: .
pomaličku,chce to čas :wink: .ale jak bude tepleji,začneme nacvičovat i čůrání :wink: .teď zatím při koupání,když si stoupne,řeknu čůrej a on si prohlíží chvilku lulinka a začne čůrat :grinning: .

matova :slight_smile: ...dnes jse měla k obědu nějaký salát se šmakounem :sweat_smile: ,ale bylo to dobréééé,fakt :slight_smile: .
co se s tím dá ještě dělat?znáš to?
1. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, zajtra budem až večer, ideme na to gastro s malým aj so mnou ešte..

prchalka, ined: no, nezavidim že vám tam začínajú stavbárske práce...dúfam že sa to nejak bude dať so spánkom :unamused:
ined: ďakujem za prianie na zajtra :wink:
1. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: jo joto jsem jí říkala,ale ona prostě smrkat nechce rýma jí teče ven já jí to otírám ona řvae a ještě si tu rýmu matlá po obličeji a tak pořád dokola.Jak jí naučit smrkat?Zkoušela jsem to i na panenkch a medvědech jako že smrkaj,malá se směje ale nevysmrká se
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ... :grinning: .
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada80- ja som učila malého smrkať le tak,aby skúšal vyfukovať nosom vzduch, dávala som mu jeho ruku pred môj nos a vyfukovala som a nabádala jeho nech ti tak skúsi...a keď sa darilo tak jasne že bola pochvala....ale kým dieťa nemá záujem,tak to skúšať nebude- si myslím. on skúša napr. aj fúkať do flauty-lebo sa mu to páči. :wink:
1. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada :slight_smile: ...já jsem to malého učila v roce...udělat ježka
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2876444&vReferer=%2Fphotos%2Fined77 (ilustrativní foto,ježka zvládal jak vidno hodně brzy :grinning:)
a fouknout nosíčkem.naučil se to poměrně rychle :wink: .taky pomáhalo,že jsem jednou smrkla jako já a jednou on :grinning: .

matova :slight_smile: ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,budeš mi tu ale chybět :cry: :sweat_smile:

jejda,ty fotečky musím zkuknout,jdu na to :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ..jj,matýnkovi se taky flétna líbí,ale hlavně proto,že ji může okusovat :grinning: .
1. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...čorízo sledovala olympiádu či co v tom křesílku,tak zaujatě :grinning: ?to je boží fotka :grinning: .
gumáčky jsou pěkné :wink: ...matýnkovi by asi kolem nožky byly,on je má jak záchodový pavouček :sweat_smile: ...
a šimonkovi od matove :slight_smile: určitě taky :grinning:
1. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova. vy máte nějaký problém se žaludkem? :confused: nebo to špatně chápu :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined ježek je super :grinning: :grinning: u nás se spí a docela v klidu bez řevu tak snad to nezakřiknu
1. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: nie nie, malý bol hypotonik a malo nam priberal od prikrmovania, tak sme sa dostali aj na gastro-tam teraz len sleduju ako pribera
1. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se spalo v klídku 1.5h a já mezitím byla opět na MMB, ale tentokrát jsem dávala inzeráty na naše krásné, drahé, nové a nepotřebné věci :sweat_smile: co mi tady už víc jak 1,5 roku leží :frowning2:
A prodala se dneska cestovní postýlka! Takže vůbec nevím, co se tady dělo! Ven asi nejdem, je tam zamračeno a fouká :confounded: Gumáčky si možná vezme známá, když jim budou - malej má taky 10 kilo i s postelí :sweat_smile: Jemu budou padat :grinning:
1. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: neblázni, to už ďalšie mimčo ani neplánuješ? :confused:
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Stříhám na nočníku a uplácím většinou těma bílýma rýžovýma krekrama! Tvar mají jako brambůrky! U nás už bych to ve spánku neriskovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naposled když byla ještě mimino.
Víc si počtu asi později, jdu se věnovat. Krásně chudinka sedí po tv a kouká na písničku a prohlíží knížky!
1. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: aj š. obhrýza flautu, ale druhý koniec, do fúkacieho fúka,hrýzť mu tam nedovolím :grinning:
a šalát so šmakounem??? :confused: čo to je????? :confused:
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: No někdy v daleké budoucnosti možná jo, ale NIC z těch věcí jsme nevyužili a vůbec nepoužili, jen vyzkoušeli - cestovní postýlka, látkové plínky, manduca, odsávačka, baby vak. Jsou to dost draný věci, než aby mi tady na to sedal prach, tak to radši prodám a vím, že příště se bez toho dá obejít. Je mi to líto, ale je to tak :frowning2:
Když si něco koupím, tak se do toho zamiluju a nechce se mi to dávat dál, ale co se dá dělat? Příště zkrotím svoji euforii. Kočárek ale stále nechávám :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Gumáčky jsou nošené, ale fakt krásné, nepoškozené. Jenže - ani moje další dítě v daleké budoucnosti nebude žádné tintítko, takže mi jsou fakt k prdu. Ale možná bych je mohla oblíkat miminu do kočáru :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Ty nevíš, co je šmakoun?? Vegetariánko :sweat_smile: :grinning: :confused: :fearful:
Já už ale vážně jdu...
1. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
všetkýmkrásny deň :wink:
1. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: taky dobrý - zkusit uplácet jídlem. To by na Aduš mohlo fungovat :grinning:

Z těch věcí, kterých se chceš zbavovat bych se přimlouvala za jednou nocítko (baby vak, nebo manduca), ty neprodávaj. To by se ti mohlo ječtě jednou hodit. Píšu to podle nás -Adu byla jako mimčo hodně nosící, bez těchle věcí bych asi nic neudělala a furt by řvala. Tak třeba příští mimčo budeš mít taky nosící. Já teda na druhý dítě prostě MUSÍM mít šátek :slight_smile: Ten jsem tentokrát měla jen půjčenej a bylo to s ním super. Všechno jsem stíhala, Adu na mě spala, neřvala,...Jako novorozeně měla 2700g, takže jsem ji na sobě ani necítila a žily jsme v symbióze :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy- tak já letím, musím všechno objezdit :sweat_smile: zatím pa
1. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: pospíchej pomalu :slight_smile: Dobře docestujete.

já budu taky končit - už tak Adu kňuká. Půjdem do obchodu doplnit zásoby - jsme tu jak u sněděného krámu :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,u nás spánek 2.35 :slight_smile: ,ale vstal zadečkem napřed :sweat_smile: .tak doufám,že ho to hooodně rychle přejde :grinning: .
odpolko přijede kámoš poskládat předsíň.stěnu,už se těším :slight_smile: .
a zítra jdu na tu frizůru,tak mi držte palečky ať vypadám jako člověk,po O poreferuju :wink: :grinning: .
pěkný zbytek dne všem,pááá :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
awojte,

no aka debata sa rozprudila :slight_smile: ani neviem to vsetko okomentovat. Vecer vyskusam ten Vibrucol a uvidim co to da. :wink: Bola som odprevadit mamku na stanicu, dnes sme uz sami, je to aj dobre, len dufam, ze malu zas dostanem do formy. :wink: :wink: Spinkala v kociku 2 hodky, teraz sa vytesuje z Natalky. :slight_smile: :slight_smile: Jaj, Nati vcera vyhrali prve miesto, takze bola prestastna, zajtra zas ide na recitacnu sutaz, skolske kolo - no mam ja ale vytazene dieta. :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem dnes zavalena maily - manduca a plínky mají úspěch, dokonce mega úspěch :grinning:
A jdu udělat malý něco k papu. Odpol snědla Jogobellu skoro celou :wink:
1. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Já jsem si koupila vak i manducu, člověk do toho dal hodně prachů pak z toho nošení nějak sešlo, docela mě to vyčerpávalo, do vaku jsem jí nikdy nedokázala nacpat tak, abych měla dobrý pocit, stejně se jí to nelíbilo a když jsem jí nesla v manduce, nemohla jsem dýchat a vadilo mi, jak má ty nožky roztažené a člověk se s tím akorát potí. Bohužel jsem byla natěšená a měla velký oči a nakonec jsem jí nechala buď řvát nebo jsem byla s ní nebo radši na ruku.. Manduca už je stejně skoro prodaná..
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A přes rok mi to tu leželo a v jednom dnu je to fuč... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: to je fajn, ze si zbavila nevynosenych veci. :wink: Pozerala som fotku, tie gumaciky nemaju chybu. :grinning: Sophi zjedla kusok masa, zemiaky a spon Kidiboo som do nej dostala. Este skusim za chvilu kasu, uz davno nemala, mozno, ze jej znovu pride na chut.
1. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám radost - vyzrála jsem na čorí s večeří. Napadlo mě udělat toustíky zapečené, né jen tousťák samotný. Namazala jsem máslem, plátek sýra, trošku salámku, šup zatavit a jak to bylo fajnový MŇAM! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
1. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek