Vysoké horečky. Zuby?

me_druhe_ja
21. bře 2022

Dcera (13,5m) má od pátku vysoké teploty - 38-39C. Nemá to teda nonstop a paracetamol/ibuprofen vždy zabere. Třeba včera v noci spinkala úplně krásně bez teploty, ráno kolem 9h měla 37,8...dala jsem paracetamol a pak byla úplně OK celý den. Až teď kolem 17:30 najednou bum a 39C. Podotýkám, že má zatím jen 3 zuby nahoře, jinak nic. Dolní dáseň celá nateklá už dlouho. Má rýmu snad věčnost už, ale žádná hrůza už. Kašle, ale to už pomalu taky odeznívá....Byla jsem s ní dnes u Dr s na nic nepřišla: poslech OK, uši OK, krk OK, břicho OK....🤷 Nic mi vlastně neřekla...Už jsem z toho trochu nervózní... Může to být fakt od zubů?

me_druhe_ja
autor
22. bře 2022

@nikishkaaaa prostě to nedělají. 🤷 Jako fakt jak jsem psala, doposud nejlepší zkušenost s doktorama a to máme zkušenost fakt bohatou... Nechápu, co je to za úlet teď....Jsem teda zase psychicky úplně vyflusnuta. Jako sice se fr. domluvím relativně OK, ale přece jenom to není CJ a zvlášť skrz tyhle výrazy a věci skrz nemoce. Přítel pryč, nikoho jinýho tu nemám....no ještě že za měsíc letíme k nám, potřebuju zase doplnit energii s.kamaradkama

leymea
22. bře 2022

@me_druhe_ja to me mrzi, ze to mate tak komplikovane. Hroznej pristup, jeste kdyz se jedna o male dite. Nepochopim. ☹
@nikishkaaaa syn pri horecce mel vzdy krev v moci (kdyz se kontrolovala) a zanet nikdy nemel, dle doktoru je to pri horecce normalni.

leymea
22. bře 2022

@me_druhe_ja a ja si rikala, ze crp uz je normalni standard a delaji ho vsude. Zkus pak tady u nas nakoupit ty domaci testy a kdyz bys nekdy byla v podobne situaci tak aspon muzes otestovat doma. 🙂

nikishkaaaa
22. bře 2022

@me_druhe_ja moc mě mrzí, že to máte tak těžké :(

nikishkaaaa
22. bře 2022

@leymea tak to jsem opravdu nevěděla

me_druhe_ja
autor
22. bře 2022

Každopádně děkuji všem za pomoc. Snad se mi podaří odchytit čůrání teď a atb rychle zaberou, teď ještě spinká...

nikishkaaaa
22. bře 2022

@me_druhe_ja ATB pomůžou většinou do druhého dne, max.2 dnů, dávejte k tomu probiotika a kočičce se uleví! Musín řìct, že jste si tím teda "užila" 🙈😔 věřím, že už bude jen líp 🍀

me_druhe_ja
autor
22. bře 2022

@nikishkaaaa jo jasně probiotika to je jasný. Zrovna dneska dobírá ten starší poslední antibiotikum, ten měl pro změnu zánět středního ucha, a začíná ona. Odpoledne byl Trochu boj s tím odběrem moči ale nakonec jsme to zvládli. Do laboratoře jsme doběhli 15 minut před koncem. Ale mám to všechno vyřízený takže večer konečně může dostat první dávku

nikishkaaaa
22. bře 2022

@me_druhe_ja je hrozné, jak se to umí vždy sejít vše do kupy, že? Znám to a vy to máte ještě mnohem těžší s chlapečkem ☹ věřím, že to špatné máte za sebou a už bude jen líp! Kdybyste se potřebovala jen vypsat nebo cokoliv, tak klidně napište! Určitě dejte vědět, zda je holčičce lépe, zitra večet by mohla ATB pomalu zabrat 🙂

nikishkaaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikishkaaaa
23. bře 2022

@me_druhe_ja Hezký den, jak je holčičce? 🙂

me_druhe_ja
autor
23. bře 2022

@nikishkaaaa To jste hodná, že se ptáte. 🙂 V noci byla ještě krizovka, v jednu úplně hořela, nemohla spát, chvilku trvalo, než zabral Ibuprofen, ale pak hezky spala až skoro do půl osmé. 🙂 Celý dopoledne *tuk tuk* bez teploty. Tak uvidíme, co teď odpoledne. Už vypadala skoro jako vždy. Jen teda porad nechce moc jíst ani pít. Hlavně ty tekutiny potřebuje...ale něco jsem do ní dostala, tak snad už to bude v pořádku. 🙂

nikishkaaaa
23. bře 2022

@me_druhe_ja a ty ATB uz dostava, ze? Super, uz bude lepe 🙂 to rozpapani chvilku trva, ale to taky prijde, hlavne, ze uz ma leky 😊 opatrujte se 🤗

me_druhe_ja
autor
23. bře 2022

@nikishkaaaa měla zatím dvě dávky: včera večer a ráno. 🙂 Teď po spaní taky v pohodě, tak snad to vydrží. A snad začne pak i jíst. Doposud jedla krásně tak snad. Bych psychicky nevydržela mít dva nejedlíky. 🙈

nikishkaaaa
23. bře 2022

@me_druhe_ja to chapu. Uzila jsem si nejedlika v podobe prvni dcery 🙈 a k tomu vse blila obloukem 🙈 hruza!

leymea
23. bře 2022

@me_druhe_ja to je dobre, ze uz je lip 😊

me_druhe_ja
autor
25. bře 2022

@nikishkaaaa Tak už je opravdu v pohodě a začíná trochu lépe jíst. A přišly mi výsledky z laborky a byla to E.Coli. to je pravděpodobně ze stolice co?

lilian2111
25. bře 2022
nikishkaaaa
25. bře 2022

@me_druhe_ja ano, nejčastější bakterie při zánětu moč.cest. I dcerka ji měla. Ještě, že jste ty ATB dostala, bez nich by se to mohlo rozjet v zánět ledvin! Jsem moc rada, že už je lépe 🍀