• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme první miminko

18. května 2014 
ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka :slight_smile: myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo :wink:
14. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobry den, pani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko nevim jestli uz cekam na narozeni :grinning: kdyz jsem 4+3 :grinning: :grinning:
14. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka co na to říct? :grinning: :grinning: :grinning: už Ti ty těhu hormony šplouchají na mozek :grinning:
14. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka čekáš a nesýčkuj :slight_smile: já taky čekám. třeba se k nám někdo přidá :wink: když já nevěděla, jak to nazvat :frowning2:
14. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jo vsak v pohode :grinning: nesyckuju ... Musi to vyjit :wink: verim tomu :slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka a není blbý ten název? teď se na to dívám a vypadá to nějak divně :slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak to prejmenuj na Čekáme první miminko :slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@gittynka vypadá to, jako bychom měly 14 dní do porodu,že? :grinning: jenže já nevím, jak to udělat :frowning2: to přejmenování :angry:
14. únor 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko a jeste bych to mozna zaradila do kategorie prozivame to stejné
14. únor 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko a jde tahle vymazat ?
14. únor 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele tak já tuhle smažu a mezitím ty založ tu novou,jo? :D
@gittynka
14. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky:slight_smile:. Diskuze je už na vaši žádost v kategorii Prožívám to samé. Není potřeba nic rušit, přeměrováno :wink: :wink: :wink: .
14. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@infokonik dekujeme
14. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rada se pridam :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak se přidám :slight_smile: ale jsem ve 29tt :slight_smile:. Holky držím vám palce, ať vše u vás dobře dopadne a užívejte si těhotenství!!!
14. únor 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@gittynka jé jsem nějak zamrzla :grinning: joo doba ledová je super!! včera mi volala tchýně a zvala mě do kina :wink: prý na nějaký film s Julií Roberts a Meryl Streep. ale nevím, jak se to jmenuje :frowning2:
14. únor 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@me79
@koada ahoj holky ja jsem na uplne zacatku , ale rada si cekani na dalsi kotrolu ukratim povidanim s vami :grinning: :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@me79
@koada ahoj holky, tak Vás mezi námi vítám :slight_smile: to je super, že se tady rozrůstáme :wink: a že jste dál je jedině dobře, aspoň nám můžete předat nějaké zkušenosti :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko a neslas jo? Tak koukam ze moje diskuze je smazana , nevadi :grinning: je to fuska zalozit diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko děkuji! No ptejte se, když budu vědět ráda poradím. Akorát mě malá kope tak si užívám.... musím změnit polohu nebo nedá pokoj :sunglasses:
14. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka moji diskuzi nechali, ta Tvoje asi působila nehezky :grinning: no oni to u nás v kině ani nedávají....a napřed bych je chtěla vidět i s manželem....abychom jim řekli o těhotenství....nevím, jak bych v kině vysvětlovala ten čouhající pupek....na přibrání z Vánoc už se všichni dívají podezřele :slight_smile:
@koada jééé se máš, to musí být krásný pocit :dizzy_face: takže holčička? a jaké máte vybrané jméno?
@me79 a ty už víš, jestli čekáš holčičku nebo chlapečka? :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko Vybrali jsme Emu. Jo jo kopance jsou moc fajn, ale fakt si na ně počkej, protože ta naše příšerka začíná touhle dobou a končí kolem 2, 3 ráno... naštěstí už nechodím do práce, jinak bych byla jako mrtvola :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka i název opravený, ještě něco:slight_smile:))))))?
14. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@infokonik to uz je konecne vse :grinning: omlouvame se za zmatky a moc moc dekujeme za pomoc a spolupraci :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@infokonik moc děkujeme!!! :slight_smile: jsme ale otravné ženské!! :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ahoj, ja mam za sebou 1. trim., takže si konečně az ted začínám tehotenstvi užívat ( bez nesnesitelne únavy a denních nevolnosti ) :slight_smile: Jeste tedy nevíme, zda kluk či holka. Snad příští mesic uz budeme vedet :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@koada Ema je krásné jméno, taky se mi moc líbí, ale teda Emmu bych nechtěla (to chtěli švagr, ale nakonec to byl kluk). takže to jsi celou noc vzhůru, než malá usne, jo? pane jo!!!! no maminko už musíš mít režim jako miminko :grinning:
14. únor 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@me79 druhý trim. je nejlepší!!!! Užij si ho na maximum.
@doko Děkujeme. My chtěli něco jednoduchého, máme netypické příjmení, tak proto. Jj, maminka se přizpůsobí... ale jsem překvapená že i po tak málo spánku funguju, prostě přepínáš do nouzového režimu. Trénink na to až bude malá venku :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já toužim po Anežce :grinning:
14. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka
@doko
v pohodě, od toho tu jsme . kromě jiného :grinning: :grinning:
14. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 13
Tvůj příspěvek