Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

gittynka
14. únor 2014

Dobry den, pani 😀 😀 😀 😀 😀

gittynka
14. únor 2014

@doko nevim jestli uz cekam na narozeni 😀 kdyz jsem 4+3 😀 😀

doko
autor
14. únor 2014

@gittynka co na to říct? 😀 😀 😀 už Ti ty těhu hormony šplouchají na mozek 😀

doko
autor
14. únor 2014

@gittynka čekáš a nesýčkuj 🙂 já taky čekám. třeba se k nám někdo přidá 😉 když já nevěděla, jak to nazvat ☹

gittynka
14. únor 2014

@doko jo vsak v pohode 😀 nesyckuju ... Musi to vyjit 😉 verim tomu 🙂

doko
autor
14. únor 2014

@gittynka a není blbý ten název? teď se na to dívám a vypadá to nějak divně 🙂

gittynka
14. únor 2014

@doko tak to prejmenuj na Čekáme první miminko 🙂

doko
autor
14. únor 2014

@gittynka vypadá to, jako bychom měly 14 dní do porodu,že? 😀 jenže já nevím, jak to udělat ☹ to přejmenování 😠

gittynka
14. únor 2014

@doko a jeste bych to mozna zaradila do kategorie prozivame to stejné

gittynka
14. únor 2014

@doko a jde tahle vymazat ?

doko
autor
14. únor 2014

hele tak já tuhle smažu a mezitím ty založ tu novou,jo? :D
@gittynka

infokonik
14. únor 2014

Ahoj maminky🙂. Diskuze je už na vaši žádost v kategorii Prožívám to samé. Není potřeba nic rušit, přeměrováno 😉 😉 😉 .

gittynka
14. únor 2014

@infokonik dekujeme

me79
14. únor 2014

Rada se pridam 🙂

koada
14. únor 2014

Tak se přidám 🙂 ale jsem ve 29tt 🙂. Holky držím vám palce, ať vše u vás dobře dopadne a užívejte si těhotenství!!!

doko
autor
14. únor 2014

@gittynka jé jsem nějak zamrzla 😀 joo doba ledová je super!! včera mi volala tchýně a zvala mě do kina 😉 prý na nějaký film s Julií Roberts a Meryl Streep. ale nevím, jak se to jmenuje ☹

gittynka
14. únor 2014

@me79
@koada ahoj holky ja jsem na uplne zacatku , ale rada si cekani na dalsi kotrolu ukratim povidanim s vami 😀 🙂

doko
autor
14. únor 2014

@me79
@koada ahoj holky, tak Vás mezi námi vítám 🙂 to je super, že se tady rozrůstáme 😉 a že jste dál je jedině dobře, aspoň nám můžete předat nějaké zkušenosti 🙂

gittynka
14. únor 2014

@doko a neslas jo? Tak koukam ze moje diskuze je smazana , nevadi 😀 je to fuska zalozit diskuzi 😀 😀 😀

koada
14. únor 2014

@doko děkuji! No ptejte se, když budu vědět ráda poradím. Akorát mě malá kope tak si užívám.... musím změnit polohu nebo nedá pokoj 😎

doko
autor
14. únor 2014

@gittynka moji diskuzi nechali, ta Tvoje asi působila nehezky 😀 no oni to u nás v kině ani nedávají....a napřed bych je chtěla vidět i s manželem....abychom jim řekli o těhotenství....nevím, jak bych v kině vysvětlovala ten čouhající pupek....na přibrání z Vánoc už se všichni dívají podezřele 🙂
@koada jééé se máš, to musí být krásný pocit 😵 takže holčička? a jaké máte vybrané jméno?
@me79 a ty už víš, jestli čekáš holčičku nebo chlapečka? 🙂

koada
14. únor 2014

@doko Vybrali jsme Emu. Jo jo kopance jsou moc fajn, ale fakt si na ně počkej, protože ta naše příšerka začíná touhle dobou a končí kolem 2, 3 ráno... naštěstí už nechodím do práce, jinak bych byla jako mrtvola 🙂

infokonik
14. únor 2014

@gittynka i název opravený, ještě něco🙂))))))?

gittynka
14. únor 2014

@infokonik to uz je konecne vse 😀 omlouvame se za zmatky a moc moc dekujeme za pomoc a spolupraci 🙂

doko
autor
14. únor 2014

@infokonik moc děkujeme!!! 🙂 jsme ale otravné ženské!! 🙂

me79
14. únor 2014

@doko ahoj, ja mam za sebou 1. trim., takže si konečně az ted začínám tehotenstvi užívat ( bez nesnesitelne únavy a denních nevolnosti ) 🙂 Jeste tedy nevíme, zda kluk či holka. Snad příští mesic uz budeme vedet 🙂

doko
autor
14. únor 2014

@koada Ema je krásné jméno, taky se mi moc líbí, ale teda Emmu bych nechtěla (to chtěli švagr, ale nakonec to byl kluk). takže to jsi celou noc vzhůru, než malá usne, jo? pane jo!!!! no maminko už musíš mít režim jako miminko 😀

koada
14. únor 2014

@me79 druhý trim. je nejlepší!!!! Užij si ho na maximum.
@doko Děkujeme. My chtěli něco jednoduchého, máme netypické příjmení, tak proto. Jj, maminka se přizpůsobí... ale jsem překvapená že i po tak málo spánku funguju, prostě přepínáš do nouzového režimu. Trénink na to až bude malá venku 🙂

gittynka
14. únor 2014

Já toužim po Anežce 😀

infokonik
14. únor 2014

@gittynka
@doko
v pohodě, od toho tu jsme . kromě jiného 😀 😀