Zemřelo mi dítě po porodu

iiiv
8. dub 2016

Je tu nějaká maminka, která prožívá/la stejnou situaci jako já? ☹

zuzineckah
8. dub 2016

@iiiv já to sice nezažila, ale nedá mi nenapsat, že je mi opravdu strašně moc líto co prožíváš 😢

iiiv
autor
8. dub 2016

@zuzineckah děkuji 😔

evulina77
8. dub 2016

mému bratranci umřel první syn ve 40. týdnu, dva dny před termínem porodu. Bylo to smutné a složité, ale zvládli to spolu a nakonec už mají dva syny (5 a 1). Ji mi líto, co prožíváš, je to hrozně nespravedlivé, ale už se s tím nedá dělat nic, než se s tím vyrovnat. Nerezignuj na život, neuzavírej se do sebe a snažte se spolu s partnerem se s tím smířit. Lehce se to píše, hůř dělá, ale je čas na truchlení a až ten čas přejde, bude čas na novou naději. Drž se...

abekara
8. dub 2016

Je mi to nesmírně líto, upřímnou soustrast. Než Ti tady někdo třeba odepíše, můžeš mrknout do už existujících diskuzí: https://www.modrykonik.cz/forum/o-tom-se-tezko-mluvi/zemrelo-mi-dite/ https://www.modrykonik.cz/forum/o-tom-se-tezko-mluvi/jak-se-smirit-se-smrti-syna-1-den-po-porodu-2/
Hodně sil!!

pajiskazemlyna
8. dub 2016

Ahoj, já osobní zkušenost nemám, jen bych ráda vyjádřila lítost. Moc mě mrzí, co vás potkalo, tohle by se nemělo stávat ☹ ☹
Držte se..

kamca39
8. dub 2016

@iiiv nedokážu si představit tu bolest, lítost, zlobu nad tím co prožíváte. Jen upřímnou soustrast a popřát hlavně hodně síly k překonání těchto těžkých dnů ☹ ......a hlavně, ať vše je vám navráceno velkým štěstím

iiiv
autor
8. dub 2016

@kamca39
@pajiskazemlyna děkuji holky 😢

bunny123
8. dub 2016

Nedá se k tomu říct víc než obrovskou upřímnou soustrast. Tohle je noční můra nás všech a dokážeme se vcítit, jakou obrovskou bolest teď prožíváte. Je mi to moc líto ☹

iiiv
autor
8. dub 2016

@bunny123 díky 😔

smmisek
8. dub 2016

Také máme tuhle hroznou zkušenost, vím, jak to strašně bolí. Jediné cas to trochu otupí, ale nikdy nezapomeneme, je to už 4 roky. Přeji hodně sil. Bude časem zase líp.

frndafrrr
8. dub 2016

@iiiv Drž se,3.12..2015 umřel můj chlapeček, vím jak nesnesitelná bolest to je, ale ta mrcha život pořád běží dál. Čas snad pomůže, ikdyž zapomenout nepůjde.

hanyzka11
8. dub 2016

I mě je to moc líto. V okolí vidím, že se to může stát a nedokážu si to představit. Netuším přesně jaké okolnosti k úmrtí miminka vedli, ale jistě to bylo těžké. Žena od bratránka přišla o malou při porodu, problémy s placentou (nevím jak se to přesně jmenuje), zachránili aspoň ji. Teď má dvě zdravé děti. Spolužák s paní přišli o dítě po tom, co se chlapec narodil příliš předčasně, žil 3 týdny. Jsou mladí a věřím, že toto překonají. I vy to zvládnete. držte se. Nevím, zda jste věřící, ale neuškodí, když se za vás pomodlím.

wera2323
19. črc 2016

Zemrela mi 7 mesicni holcicka pred 14 dny na meningokoka. Behem 6 hodin byla mrtva... Zdrave krasne dite..... Je to hrozny:((

jarmulka
19. črc 2016

@wera2323 mně se chce brečet.... To je tak nespravedlivé!!!!!!!!!!!!!!!!! Strašně mě to mrzí - vím, že to v ničem nepomůže, ale soucítím s Vámi ☹

simibella
19. črc 2016

Nemuzu ani popsat jak me to mrzi a zadna slova Vam asi ted nepomuzou... ☹ ☹ Musite doufat,ze to cas zahoji...ikdyz nezapomenete nikdy. TEN KDO TO NEZAIL TO ASI NEPOCHOPI...Ale verte,ze zase bude lip.

jarmulka
19. črc 2016

@iiiv brečím s Tebou ☹ ... vím, že to ničemu nepomůže, ale jen chladný člověk by neplakal... Jsem máma a tak vím, o jak moc jsi přišla a přeji Ti opravdu moc sil a jen to nejlepší!!! Už žádná trápení 😢

iiiv
autor
19. črc 2016

@jarmulka děkuji. Už doufám jen v lepší zítřky.

jarmulka
19. črc 2016

@iiiv pro mě jsi neuvěřitelně silná - ač ten pocit nemáš... smekám před Tebou a přeji Ti, ať se brzy povede vše, po čem toužíš... Sama bych si přála miminko, ale klidně bych Ti své těhotenství ,,darovala,, - zasloužíš si ho mnohem více, než já.....

iiiv
autor
19. črc 2016

@jarmulka děkuji, jsi moc hodná. Ono ti totiž nic jiného nezbývá, než to zvládnout. Už se snažíme o miminko, tak snad se brzy zadaří😃

wera2323
19. črc 2016

@iiiv mam stejny odud:( furt si rikam proc? Proc?
Je to moc cerstve a boli to.....
Co ti nejvic pomahalo a po jak dlouhe dobe po smrti se snazite o miminko?
Dekuju za vsechnu podporu

laisobel
19. črc 2016

Sice jsem nezazila ale uprimnou soustrast!
To desi nas vsechny, ze prezijeme vlastni deti byt i o jeden jediny den...
Takova vec by se dnes uz nemela stavat....
Pevne nervy a hodne sil a hodne stesti!

elu
19. črc 2016

ahoj, mě osobně se to nestalo, ale mojí babičce ano a hned třikrát, trikrát byla těhotna, porodila a dětátko do nekolika tydnu zemřelo, třikrát za sebou...přesto pak ještě měla 6 živých dětí, kteří se dožili důchodu, ale stále si říkám, jak to ta ženská mohla takto opakovaně vydržet a nevzdat se ....řekla bych, že by bylo dobré začít se snažit znovu, co nejdřív na to budete mít sílu...moc držím palce, ať je to brzy

iiiv
autor
19. črc 2016

@wera2323 náš syn zemřel 27.3. a už se ted´ se snažíme. ze začátku jsem byla ráda, že jsme byli s manželem doma a nemuseli s nikým mluvit. Pak jsem si přečetla pár článků na internetu o podobných případech a to mi pomáhalo, že v tom nejsme sami☹ a pak hodně kamarádky, brečet a brečet a brečet☹ na hřbitov chodím co to jde a vždycky si tam popláču a povykládám mu co je nového, zní to divně, ale pomáhá mi to...je to prostě noční můra. Nikdo to nepochopí,kdo to nezažil. Posílám ti plno sil at´ to zvládnete.

kiki2
19. črc 2016

@wera2323
@iiiv Upřímnou soustrast, je mi to moc líto, strašně líto, je to tak nespravedlivé, Držte se.

wera2323
19. črc 2016

@iiiv dekuju moc ......zivot je nekdy pekne kruty!!
Doufam ze cas tu bolest trochu zmirni......ja brecim a brecim furt....jsem jak telo bez duse, pocit prazdnych rukou :(
Jedina ma nadeje je nove miminko ikdyz vim ze se ted musim prvni srovnat ja sama.
Verim ze moje holcicka je zlaty andilek.

iiiv
autor
19. črc 2016

@wera2323 přesně...život je někdy pěkně nespravedlivej ☹ a člověk si pořád opakuje proč zrovna já/my??? poslala jsem ti něco pro povzbuzení i když mooc dobře vím, že ted´ti/vám nic nepomůže☹ můžu se zeptat, jak to že malá dostala meningokoka? klidně nemusíš odpovídat, nebo můžeš do IP jestli chceš...

xmele004
19. črc 2016

No nemam uplne strjnou zkusnost, ale jsem cerstve po vyvolavanem potratu ve 22 tydnu...je to moc cerstve, porad nevim, jak v ty hlave s tim nalozit no :( chvili ok, pak to na me zase spadne...chtela bych jit spat a probrat se tak za 3 mesice :(

iiiv
autor
19. črc 2016

@xmele004 to jsem si říkala taky, ale čas tomu zatím moc nepomáhá..pořád si myslím, že se musím každou chvíli probudit...

xmele004
19. črc 2016

@iiiv: ale pises, ze uz se snazite, jsi na tom psychicky lip? Ted se modlim aby se mi nerozjela laktace..to by pro me bylo jeste horsi :(

iiiv
autor
19. črc 2016

@xmele004 nevím, jestli se dá říct líp, ale určitě líp jak pře 3měsícema..líp nebude asi nikdy i když bude další miminko...