Menstruační vložky pro 10letou dívku

caverina
7. dub 2017

Ahoj holky...potřebovala bych poradit...mám teď u sebe na 14 dní na hlídání 10 letou dceru své kamarádky..no a jako na potvoru holčina dneska dostala svou první menstruaci😨naštěstí jí nic nemusim vysvětlovat to už zvládla maminka,protože už nějakou dobu ví že je to "na spadnuti"...a teď můj problém....existují nějaké vložky pro takhle malé dívky?dala jsme jí svoje ale má to jako plenu😲díky moc za rady🙂

konidana
7. dub 2017

@caverina nestačily by slipové a častěji měnit?

caverina
autor
7. dub 2017

@konidana tak zatím asi jo...ale když si vzpomenu na sebe tak už jsem to měla od první menstruace docela silne..ale to jsem byla o 3 roky starší a byla jsem "kus baby"🙂no uvidime..

konidana
7. dub 2017

@caverina tak když já vzpomenu na sebe, tak byla jen vata nebo vatové vložky - ty které se dnes kupují do porodnice (vata v síťce). No a taky to šlo. Kdyžtak se dala ta vata ubrat 😉

aguaverde
7. dub 2017

Myslím že sem někde zahlídla vložky pro slečky, takový růžový obal.... ufff když si představím že za 2,5roku budu řešit to samé se starší 😶

caverina
autor
7. dub 2017

@aguaverde dneska jedu do tesca tak se tam po něčem kouknu a snad neco najdu..je to přirozená věc ale docela je mi jí líto..takhle brzo to ještě fakt dostat nemusela😔

caverina
autor
7. dub 2017

@konidana tak to mi ani nepripominej..se divím že jsem přežila pubertu😠

aguaverde
7. dub 2017

@caverina no já si to představit taky u dcery neumím....ale co se dá dělat no.....snad seženeš, já ted koukala na net zda je nenajdu a vyskočily na mne vložky pro dívky s hello kitty 😂 bože já tu kočku nesnáším a ještě ji mít na vložce 😂

caverina
autor
7. dub 2017

@aguaverde fakt?😀hello obdobím si už teda prošla ale snad by jí to ta kočka aspoň trochu ulehcila🙂a jinak díky...zkusím ještě "googlovat"

aguaverde
7. dub 2017
aguaverde
7. dub 2017
aguaverde
7. dub 2017

Snad seženeš 😀

caverina
autor
7. dub 2017

@aguaverde jsi zlatá....díky moc🙂👍

caverina
autor
7. dub 2017

@aguaverde tak snad jo.ale ještě jsem si jich nikde nevšimla. ..ale vypadaj docela super😂

aguaverde
7. dub 2017

@caverina já jsem viděla právě někde růžové a na tom byla nakreslená asi barbína nebo tak něco, ale jen jsem prošla, ono jak to člověk nepotřebuje 😃 navíc kupuju tampony, tak k vložkám už nekoukám...ale tesco je velký mohli by mít

caverina
autor
7. dub 2017

@aguaverde vyzkouším...je s toho docela špatná..ani jsem jí neposlala do školy...a ještě jednou diky🙂

medulinek
7. dub 2017

kdyztak kup ty naturella,jednotlive balene,jsou fakt tenoucke,ale sajou dobre

absintka19
7. dub 2017

@medulinek a krásné voní 🙂

caverina
autor
7. dub 2017

@medulinek díky...podívám se po nich...zatím to zvladame se slipovkama a nanukacem pro uteseni🙂

alpinka1
7. dub 2017

Kdyžtak můžeš zkusit Bella for teens. Taky jsem je párkrát měla (sice už mi není náct... 😀) Jsou poměrně tenké a mají barevný obal, mohl by se jí líbit... Když si vzpomenu, jak jsem svou první menstruaci obrečela... Chudák holka, je to sama o sobě citlivá věc a ještě se jí to stane na návštěvě...

caverina
autor
7. dub 2017

@alpinka1 no blbý no....ale naštěstí mě zná od malička a máme hezky vztah...volala mamince do nemocnice a chvílemi nevedela jestli má plakát nebo dělat ze sebe dulezitou😉

caverina
autor
7. dub 2017

@alpinka1 a díky za tip🙂

caverina
autor
7. dub 2017

Tak ted me rozsekala na milion kousku a muj kluk me vzapeti dodelal😂😂😂jde videt ze ji to vsechno mama vysvetlila tak,ze v tom nevidi konec sveta i když dneska jí to dost vzalo,hlavně proto že u toho není její máma...můj 10 lety syn si s ní chtěl hrát...ona leží v ložnici a kouká na dvd...když jí otravoval asi 5 minut ať s ním jde do pokojíků tak jsem jenom do kuchyně slyšela jak mu ostřejším tónem říká...dej mi už pokoj je mi blbě jsem dostala menzes! !!! No a kluk jí na to odpověděl..tak to už tu jste dvě...to zas bude víkend!!!ještě teď si utiram slzy z bryli🙂😂

medulinek
7. dub 2017

@caverina vsechno je ted nejake rychlejsi,pamatuju na tu svoji první,přesně na 12te narozeniny,takovy nezvany darecek

caverina
autor
7. dub 2017

@medulinek tak to máš pravdu...na jednu stranu si skoro ještě hraje s panenkama a na druhou už musí řešit tohle...ale zase je fajn ze dnesni mamy uz nejsou tak stadlive jako ty nase...uz i muj kluk vi co to je...zeptal se me a ja mu to vysvetlila..

medulinek
7. dub 2017

@caverina jo to jo,ja to sice mela vysvetlene taky tak od desiti,jela jsem nekam do ozdravovny a tam musely mit holky vlozky,ale spousta holek tam nevedela k cemu to je a dcera si to nechala vysvetlit uz ted v 5ti i kdyz po detskem 🙂 ale nejak mlzit jsem pred ni nechtela

caverina
autor
7. dub 2017

@medulinek to je fajn...taky jsem nemela problem to klukovi vysvetlit proc jsem par dni v mesici protivna a naprosto nepouzitelna k jakekoliv zabave🙂me zasvetila starší ségra a s bráchou jsme si vyměnili knížky...já četla Dospivas v muže a on si četl Dospívás v zenu😀

medulinek
7. dub 2017

@caverina ja mela Devcatko na slovicko 😀

caverina
autor
7. dub 2017

@medulinek jo to byly super knizky...tak spravne komunisticky napsane
...😀

alpinka1
8. dub 2017

@caverina To je dobře, že to bere statečně 😉

caverina
autor
8. dub 2017

Tak už jsem byli nakoupit..něco jsme vybrali tak snad to bude v pohode..