Hypoúvěr Modré pyramidy, máte zkušenosti?

jitamala
15. čer 2017

Dobrý den, je zde prosím někdo se zkušeností s hypouverem od Modré pyramidy? Případně někdo, kdo má hypotéku od Sberbank, zkušenosti? Děkuji za jakoukoli radu/zkušenost.

mikes79
16. čer 2017

Ahoj,
zrovna nyní jsem řešila koupi DV bytu a vzala jsem si předhypoteční úvěr od Modré pyramidy, jelikož jde o předhypoteční úvěr, mám tam vyšší úrok, asi 2,59%, jakmile bude převedeno do OV, což doufám, že by tak do měsíce mělo být, sníží se mi tato úroková sazba o procento, takže na 1,59%. Nyní jsou samozřejmě již nové podmínky, ale kdyby byl zájem, můžu poskytnout kontakt na člověka, se kterým jsem řešila. Bohužel se Sberbank nemám žádné zkušenosti. Pěkný den. Hedvika

hojda
16. čer 2017

Tu Sberbank bych asi opustila pracuje tam známý a je to takové nějaké podivné....

jitamala
autor
16. čer 2017

@mikes79 no úplně nevěřím tomu jejich produktu hypoúvěr, bůhví jak potom v případě zvýšení uroku v době fixace refinancovat. Děkuji za radu 🙂

jitamala
autor
16. čer 2017

@hojda bohužel mi jinde půjčku vzít nemůžeme a znám lidi co jsou u Sberbank spokojeni, myslím s vedením účtu a službami.

swetlusska
20. čer 2017

já bych nedoporučila Pyramidu vůbec - kvůli jednání a poskytování informací. Jinak jakýkoliv předúvěr, překlenovák a podobný záležitosti jsou fakt šíleně nevýhodný. Klasická hypotéka je ok.

jitamala
autor
20. čer 2017

@swetlusska moc děkuji, bylo tam spousta nejasností, už jsme to odpiskali, volíme radši hypotéku 🙂

hojda
21. čer 2017

@jitamala Oni prý tu chtěli koupit nějakou jinou banku, aby se zvětšili, ale to se jim nepovedlo, tak je trošku otazník, jestli tu ta banka za pár let ještě bude chtít být. Srovnával s tím, jak to funguje v jiné bance a tohle prý bylo takově divočejší☹.

baboonek
21. led 2018
Uživatel baboonek je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od baboonek.

Osobní zkušenost nemám, zatím jsem ve stádiu, kdy téma studuju 😀. Kdybych měla volit z těhle dvou, tak se přikloním k pyramidě, která spadá pod Komerčku. Z průzkumu důvěryhodnosti vyšla na 11. místě, Sberbank pak tuším na 20 https://edufi.cz/am/clanky/nevite-kterym-poskytovatelum-pujcek-verit-nezavisle-pruzkumy-vam-poradi/. 20 už je na mě moc, šla bych tak do prvních pěti. Nedávno jsem četla diskusi, kde právě Sberbank a ještě Oberbank strašně setřeli :-/. Ale jak říkám, zkušenost nemám. Hodně přehlednej mi přišel pro prvotní orientaci srovnávač půjček https://edufi.cz/am/srovnavac-pujcek/, třeba taky poslouží.

jitamala
autor
21. led 2018

Dobrý den, děkuji, my se rozhodli pro Sberbank a jsme spokojeni. Jsem ráda, že jsme do toho hypouveru nešli. My už hypotéku cerpame a bydlíme.

emilkamilka
30. zář 2018

ted sjem viděla reklamu a hodně o nich četla, poskytuji uvěry na rekonstrukci, máte někdo zkušenosti? https://www.modrapyramida.cz/produkty/financova...

swetlusska
1. říj 2018

@emilkamilka Podle mě je to zas ten překlenovací úvěr - když si rozkliknete příklad, tak tam je, že "splátky nevedou k umořování jistiny", takže je to mega nevýhodný! Pokud splátkama neuhrazuju půjčku, tak je to šíleně nevýhodné a vyhozené peníze z okna.

emilkamilka
23. říj 2018

nevím práve. Takové info tam není, takže neumím posoudit. Ale co sjem se dívala, píšou tam spíše jenom o úvěru na rekonstrukci.