Bezlepková dieta. Jaká jídla obvykle vaříte?

kaja0522
31. pro 2019

Ahoj, mám otázku ohledně bezlepkové diety(má ji přítel ), jaká jídla obvykle vaříte??

ivisek7
31. pro 2019

Sama mám bezlepkovou dietu + bezlaktozovou. Klidně napište zprávu, poradím, co budu moct ☺️. Jinak vařím jako normálně jen zajišťuji bezlepkovou moukou nebo bramborovým škrobem (solamyl). Těstoviny používám rýžové, knedlik si dělám bezlepkový bramborový, ale dá se koupit i ve zdravých výživach nebo bezlepkových prodejnách. Hlavně pozor na sojovou omáčku (často obsahuje lepek)..

pasiba
31. pro 2019

Já taky vařím vše normálně jen zahustuji bezlepkovou moukou. Oblíbené mám od Scharu a Dawes farm (snad to píšu z hlavy dobře ) 🙂 buchty peču taky normálně jen s bezlepkovou moukou. No a kynuté pečivo .... to je běh na dlouhou trať 😀 někdy vyjde a někdy ne ☺

janablizka
1. led 2020

Také vaříme vše normálně,jen zahuštujeme bezlepkovou moukou a těstoviny,pečivo kupujeme bezlepkové.Na vánoce jsme pekli i bezlepkové cukroví.

petraqu
10. črc 2021
Uživatel petraqu je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petraqu.

@kaja0522 Není to teda hlavní chod, ale já dělám hodně tyhle bezlepkové řezy s tvarohem. Ta tmavá část se dá klidně udělat i třeba jako lívance. Tady to je: https://www.tvorivamama.cz/kakaovo-bananove-rezy-s-tvarohem/

standa2
10. črc 2021

@kaja0522 koukněte na FB skupinu Jureček a jiný bez lepek.