• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
@peroli jj je to většinou Lučina nebo i žervé a tymián můžeš nahradit třeba oreganem či rozmarýnem :wink:
7. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla - vaření u nás probíhalo stylem - suchý rohlík - suchá rýže aneb střevní chřipka je sportovní disciplína.

Včera jsem dělala hrachovou kaši (@brusinka.pusinka - bez mučení se přiznávám, tentokrát z pytlíku) a tvarohové vdolečky - mňamka.
Dnes jen "červené nudle" :slight_smile:
7. črc 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dnes buřty na pivě od @vojtisek2007 byly naprosto vynikající!!!! :wink: a v mrazáku se mi konečne mrazí míša od @eriska (je tak dobrý, že bych to ani nemusela mrazit, málem jsem to spásla jen tak rovnou z mísy..) :sweat_smile: :grinning: :grinning: a až se mi zas udělá místečko v mrazoši tak se pustím do ostatních zmrzlinek :sunglasses:
7. črc 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur hele, nebylo by lepší založit novou diskuzi s názvem "Seznam receptů z Co dnes vaříte?" a ten seznam vždycky hodit tam a sem jen pokaždý dát odkaz a k tomu velkým písmem napsat seznam? Podle mě by to bylo přehlednější :wink:
7. črc 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur hele, nebylo by lepší založit novou diskuzi s názvem "Seznam receptů z Co dnes vaříte?" a ten seznam vždycky hodit tam a sem jen pokaždý dát odkaz a k tomu velkým písmem napsat seznam? Podle mě by to bylo přehlednější :wink:
7. črc 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur pro velký úspěch se mi dneska příspěvky pro tebe odesílají 2x :grinning: tak jako to IP
7. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli asi by to snazší bylo dokonce by tam každý mohl potom svůj recept pokaždé dopsat - myslím název a stránku, tak jak to dělám já.
7. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli jo všimla jsem si. Zrovna řeším jestli bude na vláčku hezčí Jindra nebo Jindřich, ale čert ví jestli má paní v abecedě i "Ř" a asi by to ani nebylo tak hezké. Takže jí jdu asi hned napsat :sweat_smile: :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tak šup a založ ji.. :wink: nebo mám já? dala bych to buď do receptů nebo do volné diskuze... možná spíš do té volné.. v receptech by to admini mohli smáznout
a radši bych nechala asi ten tvůj seznam... s takovou by tam za chvíli bylo těch příspěvků už moc a trošku by to ztratilo tu "přehlednost" :wink: i když je to asi práce navíc :sweat_smile:
7. črc 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur stopro to má bez háčků... objednala jsem "Lukáš" a došel "Lukas" :wink:
7. črc 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli to je právě blbý, že se tam budou pořád objevovat nové a nové seznamy. Ideání by bylo kdyby se dala založit pouze tabulka, ale to už po koníkovi asi nebudeme moci chtít :frowning2: No možná by to stálo za to navrhnout to do technických nápadů. Už jen v kolika diskuzích by to pomohlo.
7. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli a co bys dala ty? Jindra nebo Jindrich?
7. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur to přece neva že se budou objevovat další a další seznamy... aspoň mě to neva.. i když mít tu možnost nějaké tabulky kde by to bylo rozdělený na vepřový, kuřecí, moučníky apod to by bylo super!!! :slight_smile:
a já bych dala Jindru... takhle mu asi říkáš a říkat budeš takže je to takový "normálnější" :wink:
7. črc 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli jdu tabulku navrhnout technikům :wink:
7. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur super... :wink: zatím jsem teda s dovolením :sweat_smile: :pensive: :wink: tu "diskuzi" založila

SEZNAMY RECEPTŮ
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-receptu-z-co-dnes-varite/?page=last&post=last&lastref=hp
doporučuju uložit do oblíbených :wink:
7. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli ještě by to tam hctělo odkaz na diskusi, kde se to dá najít, bo někdo neví:slight_smile:. nejlépe hned do úvodu.
jste šikovný, seznamy super:slight_smile:
7. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás bylo dneska pečené kuřátko s rýží :-d
7. črc 2011 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už doma vařím jenom podle modrého koníka a všichni si jenom pomlaskáváme!! Ještě že vás holky mám! Už i doma mě lepší ocenili, tak mě vaření začalo i bavit! Dnes jsme měli bratislavskou omáčku s kuřecím masem a těstovinama.
7. črc 2011 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše rychlovečeře :slight_smile:
7. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasím k večeři opečené nové brambory a pstruh na kmínu a másle :wink:
7. črc 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka co to máte?nějaký těstovinový salát?

já hlásím na večeři obložené topinky :dizzy_face:
7. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raci jsem ráda, že chutnala..já ji vždycky taky ujídám, když je hotová a ještě nezmrzlá:grinning:D teď jsem byla u babí a byl tam 10 letý bratránek a pořád chodil a do toho plata od bonboniéry vymýšlel různé zmrzky, tak jsem mu poradila toho Míšu a mohl se utlouct..ještě prý vyzkouší tu citronovou od brusinky
@samik2008 dííííííky moc za skvělý receptík na minilangoše, měly obrovský úspěch a jsou super rychlý..už jsou napsaný v sešitku s receptíky

holky, já akorát dopekla ten srnční ořech a je to výborný:wink: takže doporučuju..
7. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli tak já to navhnu, uvidíme jak se budou tvářit :grinning:
7. črc 2011 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samik2008 měli jsme těstoviny na kari se zeleninou z lednice :wink: a bylo to mňam :grinning: :grinning: :grinning: Těstoviny zbyli z oběda :wink:
dneska máme šťouchané brambory s cibulkou a uzené masko a okurek :wink:
8. črc 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes kuřecí maso se sýrovou omáčkou a těstoviny, k večeři asi lívance.
8. črc 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
svíčková, těstoviny
celerová polívka
8. črc 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miarosa :grinning: :grinning: tak pak dej vědět jak to dopadlo :grinning: nebo řekni datum a čas další grilovačky a já budu vyhlížet jadernej oblak (takovej ten prstenec) nebo něco podobnýho :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
španělské ptáčky z hovězího a rýže
8. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dělám Bratislavskou plec s knedlikem :slight_smile:
8. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
totok jsem vařila včera na dnešek. Vypečený generál.
8. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prdecek dobra prezdivka :slight_smile: a ta fotka me taky dostala - to se fat tahle strci do trouby?? vypada to impozantne :grinning: napis recept!
8. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek