• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
holky co se hodí ke gnochi.. koupila jsem na zkoušku a ted nevím co k tomu :confused: jestli třeba kuřecí se smetanou nebo špenát....? poradte :wink:
25. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 přesně jak píšeš špenát , sýr, smetana , kuřecí maso a třeba i rajčatová nebo boloňská omáčka :grinning: a mleté masko :wink:a d se i na sladko třeba dětem moc chutná se sladkou strouhankou nebo mákem a nebo se zakysanou smetanou s vanilkovým cukrem a rozvařeným ovocem
25. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka dík, jsi zlatá :grinning:
25. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to vidím na smaženou mořskou štiku s br.kaší, máme tady v suterénu výrobnu lahůdek a voní mi sem oknem cosi smaženého.. mám plnou hubu slin..... dnes jsem se už prohřešila proti dietce - dala jsem si kousíček švestkového koláče, tak to doprazím večeří :grinning: s mírnou přílohou a asi k tomu udělám rajčátkový salátek s bílou cibulí, letos prvně pěstovala máma, pár mi jich dala, tak vyzkoušíme..
25. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si dnes dáme španělské ptáčky s rýží, ale v tom horku není chuť ani vařit ani jíst. :wink:
25. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar
kuřecí miniřízečky v česnekovém těstíčku, šťouchané brambory, rajčatový salát
25. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zapečené špagety
25. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí řízky+štouchaný brambor :sunglasses:
25. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska také řízky+brambory, na večeři domácí pizza
25. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli roštěnou s bramborem-od babičky,já tak dobrou neumím a zítra bude zapečený kuřeci s paprikama a nivou a amerikány
25. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes bude cikánská hovězí s bramborem - knedlík nechceme a rýži jsme teď měli dva dny s roštěnou :slight_smile:
26. srp 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my včera nakonec meruňkové knedle z mrazáku, a dneska třeba konečně ta pizza z listového těsta:slight_smile:
26. srp 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme ražničí s bramborovými dukátky a zelným salátkem a jinak tradáááá na koupák :wink: :grinning:
26. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tortila s kuřecím masíčkem a zeleninou a večer asi udělám segedin, at má MM na zítra, já jdu do práce :unamused:

@brusinka.pusinka jak děláš zelný salát? určitě jich máš v zásobě více :wink: až budeš mít chvilku, tak napiš recept :dizzy_face:
26. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Testovinovy salat s obranym gril. stehnem, na vic dneska neni sila ani chut
26. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka kuřecí s nudlema ze včera, dcera špagety, já chleba obalený ve vajíčku /no jo, těhu chutě :sweat_smile: /, k večeři budou halušky s bryndzou a slaninou.
26. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych dneska dala k obědu jen melouna, víc se fakt nedá....
26. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael na halušky už mám chuť asi 14 dní, ale sama je nevařím, muž by mi to nejedl a teda v tomhle počasí tě obdivuju, mám je za takový typicky zimní jídlo
26. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelenka - no já to trochu flákám, kupuju je jako polotovar, sušené, od Natury, jsou velmi dobré. Jen se smýchají s vodou a uvaří jako těstoviny , jen se protlačí přes síto. No a pak jen trochu vyškvařit slaninku a šup na to i s bryndzou, teď v těhu kupuju pasterovanou, k tomu kyselé zelíčko nebo nakládaný květák a je hotovo za chvíli - do půl hodiny :wink:
26. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael sušené jako hotové nebo těsto? Jsem to úplně nepochopila:slight_smile: kdyby byly hotové, tak do toho asi jdu, ale jinak nemám síto:slight_smile:
26. srp 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapečené penne s ricottou

@pelenka halušky se dají koupit už hotové zmrazené a jsou dobré :slight_smile: Tuším, že je mají u Alberta
26. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelenka - tohle je hotové, sušené těsto :sunglasses: ne já vím, co myslíš, tohle si musíš nejdřív umýchat a uvařit, ale určo se dají koupit už úplně hotové, stejně jako gnocci
26. srp 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Juuj, tak to by bylo úplně super, díky za radu:slight_smile:
26. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska měla houbové řízečky :slight_smile:
A tuhle jsem dělala trochu upravenou zapečenou cuketku původně podle @brusinka.pusinka a mlaskali jsme tu všichni tři :slight_smile::slight_smile:
26. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi dnes kuřecí plněné romadurem a ořechy.. :slight_smile:

plus jsem ještě naložila utopence :dizzy_face: a udělala rajčatovou marmeládu :dizzy_face: :slight_smile:
27. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cuketové řízky s bramborem :slight_smile:
27. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dneska dušená mrkvička se štouchanýjma bramborama a hovězím a k večeři bude rajská :slight_smile:
27. srp 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nas dnes stavkujeme.Bude mrazena pizza z kauflandu. :grinning:
27. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapustová polívka, švestkové knedlíky s mákem :dizzy_face:
27. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska kuřecí rizeto s kukuřicí, k večeři makrelová pomazánka, zítra hovězí rajská s knedlem a večer toasty (co dům dá :slight_smile:
27. srp 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek