Recepty
crca
9. led 2011

Co dnes vaříte?

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 8-( Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. :-N Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci :-| Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😃
peroli
20. říj 2011
u nás je dnes musaka.. 🙂
jihajiha
20. říj 2011
Tak dneska jsem udělala hrachovou polévku (ze včera zbyl hrách z hrachové kaše) a rajskou omáčku s kolínkama a uzeným. 🙂
jihajiha
20. říj 2011
@brusinka.pusinka supeeeer, to se musí jíst samo!!!!
zuhur
20. říj 2011
Tak u nás dnes manžel zbytky ze včerejška 😃 a já jsem se vmezeřila na oběd k sestře, maskujíc to společenskou návštěvou 😃 😃 😃 A měly jsme zapečené masíčko s bramborem a zeleninkou.
aaadus
20. říj 2011
vepřová pečeně, brambor a kompot
zuzkkkaaa
20. říj 2011
vepřová kýta na přírodno s hráškem a mrkví, rýže
zuzi82
20. říj 2011
U nás dnes maďarské kotletky s haluškami, koláč Margot a na večeři ještě vůbec netuším 😉
kofinka21
20. říj 2011
holky ja delala stehynka ureci pecene s kasickou a mela bych prosbu neme byste nekdo tip a recept na nekjakou dobrou buchtu??dekuju
mikkisek
21. říj 2011
@kofinka21 tady holky dávají recepty jen na samé dobré věci 😉 Koukni na stránku 178, nahoře je odkaz na stránky, kde je seznam receptů z této diskuze - já nevím co péct dřív a všechno mooooc dobré.
kammka
21. říj 2011
já včera konečně zpracovala vývar, stál venku, tak byl hezky ztuhlej, už je to tam jak polomrazák 😃, to zas budu mít v lednici dost místa, uff. jak vařím nárazově větší množství, tak mi naše lednice občas v létě nestačí.v zimě hezky na parapet za okno, klidně horkej hrnec, super. takže do mrazáku šly dva malé kyblíčky bujonu, ze zbytku jsem udělala zeleninovo-červenočočkovou polívku, malá ji miluje.. dnes jdu na seminář, bude tam i večeře, ale na tu asi nezvládnu jít, dostala bych se dom strašně pozdě. zítra budu zas na tom semináři, tatínek s malou budou taky v čudu, takže se nevaří. v neděli přijede po o kamarádka na cibulový koláč, taky jí dlužím králíka, dala mi nějaké nádobí, pořizovala si nové na indukci a k tomu mikrovlnku..a hlavně si přijede pomuchlat moje kočky, my jsme na kočky obě ujetý 😃. když stihnu, bude i lentilková bábovka. k obědu asi nějaké pečené maso a br.knedlíček se špenátem, polívka asi zbyde ta zeleninová, jinak možná udělám tu hráškovou ze zmraženýho hrášku, taky ji milujeme..takže se tu hezky inspiruju, jak vydíte 😃 super, tahle diskuze..
jitafol
21. říj 2011
dneska se možná konečně vrhnu na tu dlouho slibovanou pizzu. Akorát záleží na tom, jestli mi manža neodjede s autem do práce😞 Musíme totiž nakoupit, v lednici je jen pověšená myš a jinak nic moc😃
jitafol
21. říj 2011
....pěšky na nákup už jsem si odvykla🙂
kammka
21. říj 2011
@jitafol no já to mám na nákup minimálně 3km do jednoty, která je drahá jako kráva, nebo 6km do lidlu.. takže obvykle nakupuju skoro denně v polední pauze v Bille naproti za stravenky, nebo ráno v lidlu naproti práci...
jitafol
21. říj 2011
@kamma právě v práci toho moc nenakoupím, tu je jen malej krámek a široko daleko nic a tu je docela draho a úzký sortiment. Chtělo by to ještě jedno autíčko pro maminku, ale kde vzít a nekrást🙂
brusinka.pusinka
21. říj 2011
dneska nevaříme kluci budou papkat ve škole a v práci a my jdem k prababi 😉 Večer jdu na prodlouženou synovi 😃 na sobotu udělám řízky v jogurtu s bramborovými dukátky a koprovou polévku a v neděli jdem do restauračky....Já s malou jdem na vystoupení Míši s hopsalínem a moji chlapy se půjdou toulat po obchodech potřebuji něco si dokoupit 😃 pak společný obídek a užijem si krásnou neděli
reruna
21. říj 2011
zapečené těstoviny
nikiii
21. říj 2011
smažený pangas, bramborová kaše a okurkový salát
bocinka
21. říj 2011
Grilovaný hermelín, kaše, zeleninový salát.... jooo a slepičí vývar ze včerejška.... 😉
miriska
21. říj 2011
dneska budu po týdnu vařit :-N to je ostuda 😃
budeme mít kuřecí vývar a čínu s rýží a červenou řepou
zuhur
21. říj 2011
@miriska to teda je 😃 Jdete odpoledne ven?
My máme dnes šátečky s litového těsta s mangoldem.
andy.ce
21. říj 2011
langoše
miriska
21. říj 2011
@zuhur jo, jdeme o pul 3 na starku předat ty věci, tak se přidáte?
No týden to vlastně není, dělala jsem minulej pátek svíčkovou a pak v neděli kuře po kanadsku, od té doby nic 😃 STYDÍM SE!
zuhur
21. říj 2011
@miriska jasně. O půl třetí jsme tam 😉
moudivlacek
21. říj 2011
varim fr brambory 2 pekace i na zitra,rano odjizdime na tyden an hory na chajdu (bez netu 😃 ), tak se mejte krasne,varte dobroty a tesim se na nove receptiky 😉
miriska
21. říj 2011
@zuhur Super, těšíme se 🙂
eriska
21. říj 2011
Ahoj, holky, po delší době zdravím, nějak jsem to teď nestíhala, u nás dneska kuře pečené s brambory, cibulí a zalité šlehačkou, včera byl brokolicový nákyp a ve středu srnčí s lečem, co o víkendu, netuším, ale prcek spí, tak jdu najít inspiraci k vám😉
zuhur
21. říj 2011
Holky, pomalu abyste sem začaly dávat recepty na cukroví 😉 Letos preferuju - rychlé, snadné a třeba i trochu zdravé - Jindra zdlabe vše na co přijde 😃
jimmy1
21. říj 2011
polévka z červené čočky, kuřecí steak a pečené brambory
miskadis
21. říj 2011
svíčková s knedlíkem
karmenta
21. říj 2011
Prosím o nějaký recept (nejlépe moučník) kde se dá využít karamelizované salko. Mám doma dvě konzervy a nevím co s tím. Alkohol vyrábět nechci 🙂 Díky