• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
u nás je dnes musaka.. :slight_smile:
20. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem udělala hrachovou polévku (ze včera zbyl hrách z hrachové kaše) a rajskou omáčku s kolínkama a uzeným. :slight_smile:
20. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka supeeeer, to se musí jíst samo!!!!
20. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás dnes manžel zbytky ze včerejška :grinning: a já jsem se vmezeřila na oběd k sestře, maskujíc to společenskou návštěvou :grinning: :grinning: :grinning: A měly jsme zapečené masíčko s bramborem a zeleninkou.
20. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vepřová pečeně, brambor a kompot
20. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřová kýta na přírodno s hráškem a mrkví, rýže
20. říj 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes maďarské kotletky s haluškami, koláč Margot a na večeři ještě vůbec netuším :wink:
20. říj 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja delala stehynka ureci pecene s kasickou a mela bych prosbu neme byste nekdo tip a recept na nekjakou dobrou buchtu??dekuju
20. říj 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka21 tady holky dávají recepty jen na samé dobré věci :wink: Koukni na stránku 178, nahoře je odkaz na stránky, kde je seznam receptů z této diskuze - já nevím co péct dřív a všechno mooooc dobré.
21. říj 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera konečně zpracovala vývar, stál venku, tak byl hezky ztuhlej, už je to tam jak polomrazák :grinning:, to zas budu mít v lednici dost místa, uff. jak vařím nárazově větší množství, tak mi naše lednice občas v létě nestačí.v zimě hezky na parapet za okno, klidně horkej hrnec, super. takže do mrazáku šly dva malé kyblíčky bujonu, ze zbytku jsem udělala zeleninovo-červenočočkovou polívku, malá ji miluje.. dnes jdu na seminář, bude tam i večeře, ale na tu asi nezvládnu jít, dostala bych se dom strašně pozdě. zítra budu zas na tom semináři, tatínek s malou budou taky v čudu, takže se nevaří. v neděli přijede po o kamarádka na cibulový koláč, taky jí dlužím králíka, dala mi nějaké nádobí, pořizovala si nové na indukci a k tomu mikrovlnku..a hlavně si přijede pomuchlat moje kočky, my jsme na kočky obě ujetý :grinning:. když stihnu, bude i lentilková bábovka. k obědu asi nějaké pečené maso a br.knedlíček se špenátem, polívka asi zbyde ta zeleninová, jinak možná udělám tu hráškovou ze zmraženýho hrášku, taky ji milujeme..takže se tu hezky inspiruju, jak vydíte :grinning: super, tahle diskuze..
21. říj 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se možná konečně vrhnu na tu dlouho slibovanou pizzu. Akorát záleží na tom, jestli mi manža neodjede s autem do práce:frowning2: Musíme totiž nakoupit, v lednici je jen pověšená myš a jinak nic moc:grinning:
21. říj 2011 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
....pěšky na nákup už jsem si odvykla:slight_smile:
21. říj 2011 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitafol no já to mám na nákup minimálně 3km do jednoty, která je drahá jako kráva, nebo 6km do lidlu.. takže obvykle nakupuju skoro denně v polední pauze v Bille naproti za stravenky, nebo ráno v lidlu naproti práci...
21. říj 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamma právě v práci toho moc nenakoupím, tu je jen malej krámek a široko daleko nic a tu je docela draho a úzký sortiment. Chtělo by to ještě jedno autíčko pro maminku, ale kde vzít a nekrást:slight_smile:
21. říj 2011 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nevaříme kluci budou papkat ve škole a v práci a my jdem k prababi :wink: Večer jdu na prodlouženou synovi :grinning: na sobotu udělám řízky v jogurtu s bramborovými dukátky a koprovou polévku a v neděli jdem do restauračky....Já s malou jdem na vystoupení Míši s hopsalínem a moji chlapy se půjdou toulat po obchodech potřebuji něco si dokoupit :grinning: pak společný obídek a užijem si krásnou neděli
21. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečené těstoviny
21. říj 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
smažený pangas, bramborová kaše a okurkový salát
21. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grilovaný hermelín, kaše, zeleninový salát.... jooo a slepičí vývar ze včerejška.... :wink:
21. říj 2011 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska budu po týdnu vařit :sweat_smile: to je ostuda :grinning:
budeme mít kuřecí vývar a čínu s rýží a červenou řepou
21. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska to teda je :grinning: Jdete odpoledne ven?
My máme dnes šátečky s litového těsta s mangoldem.
21. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoše
21. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jo, jdeme o pul 3 na starku předat ty věci, tak se přidáte?
No týden to vlastně není, dělala jsem minulej pátek svíčkovou a pak v neděli kuře po kanadsku, od té doby nic :grinning: STYDÍM SE!
21. říj 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska jasně. O půl třetí jsme tam :wink:
21. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
varim fr brambory 2 pekace i na zitra,rano odjizdime na tyden an hory na chajdu (bez netu :grinning: ), tak se mejte krasne,varte dobroty a tesim se na nove receptiky :wink:
21. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Super, těšíme se :slight_smile:
21. říj 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, po delší době zdravím, nějak jsem to teď nestíhala, u nás dneska kuře pečené s brambory, cibulí a zalité šlehačkou, včera byl brokolicový nákyp a ve středu srnčí s lečem, co o víkendu, netuším, ale prcek spí, tak jdu najít inspiraci k vám:wink:
21. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pomalu abyste sem začaly dávat recepty na cukroví :wink: Letos preferuju - rychlé, snadné a třeba i trochu zdravé - Jindra zdlabe vše na co přijde :grinning:
21. říj 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka z červené čočky, kuřecí steak a pečené brambory
21. říj 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
svíčková s knedlíkem
21. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o nějaký recept (nejlépe moučník) kde se dá využít karamelizované salko. Mám doma dvě konzervy a nevím co s tím. Alkohol vyrábět nechci :slight_smile: Díky
21. říj 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek