• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

28. března 2017 
@sarunatko tak v tom případě - osmahnout na pánvi kuřecí masíčko na kostičky. Nakrájet barevné papriky a čínské zelí. Vše dát na tortilu a zajít zakysanou smetanou. Tu papriku můžeš buď přihodit na pánev k masu nebo ji dát syrovou :wink:
14. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mini pizza z listovýho těsta k tomu z víkendu kapří polívka (tu bych mohla každý den - tak jsem navařila velkej hrnec :grinning: ) a jako zákusek piškotová / vodová bábovka - jen ji ještě poleju čokoládou
14. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@falca1 jůůůůůůůůůůůůůůů, já dojedu :grinning:
14. lis 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelná polévka, jitrnička s chlebíkem a okurek
14. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur super, já něco takového zkusím, akorát místo kuřecího dám mleté maso, díky moc za inspiraci
14. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur - třeba na čtvrtek něco zbyde :grinning: :grinning:
14. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko taky jsem dělala i s mletým - potřebovala jsem ho zlikvidovat a tortilly taky :grinning:
@falca1 ve čtvrtek stěhujeme, to asi nedojedu.
14. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
na veceri plnene galety, zitrejsi obed lilkove lasagne
14. lis 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jsem se musela jít hned do Googlu vzdělat, cože to vlastně budete mít k večeři :sweat_smile:
14. lis 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur kdysi jsme nasla tusim v Albert magazinu, francouzske "palacinky" jsou z celozrnne mouky, vody a vejce a jsou moc dobre, naplnit se daji cimkoli :wink:
14. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur - ale já dojdu za našima - a ty se tam občas někde vyskytneš né, Tom má nahrávání a tak bych byla sama doma :grinning:
14. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak nakonec jsem oběd dělat nemusela,protože přítel vzal malou ven,tak na večeři jsem udělala minilangoše co jsem tu našla(jsou opravdu výborné a malá ted přišla,že chce přidat :slight_smile:) A zkusila jsem banánovou buchtu podle brusinky:slight_smile: Chladí se v lednici.....
14. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smažený sýr, br. kaše, cherry rajčátka :slight_smile:
14. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne fíha, smažák jsme neměli asi sto let..
@moudivlacek Francouzi je dělají z pohankové mouky a jsou tenoučké až skoro průsvitné a jednu dobu to byla v Praze móda - palačinkárny...

já dnes nevím, včera jsem si ohřála tu kančí kýtu v MWO a chlap nevim co jed, nic nechtěl, že si něco vezme studenýho a ráno tam ležel obal od sušenek v čokoládě..já šla spát..
15. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ja je delam dle toho receptu z casaku z normalni psenicne,ale celozrnne a taky dost tenky,vcera jsem delala s volskym okem, posypama nivou a zabalila do psanicka,byly vyborny :dizzy_face:
15. lis 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jo to zní fáákt super.. :wink:
15. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme dneska mít tortilly plněný fazolama, mletým masem a asi paprikou. A ještě musím vymyslet nějakou polívku. Chi chi, palačinky, já u toho vždycky zuřím, nejde mi to obracet, když jsou tenký, a tlustý zase nejsou ono. :slight_smile:
Dneska buřtgulášek :wink:
No u nás se dělaj dvoje palačinky po členy mé rodinky tlusté jinak to prej není palačinka a já mám ráda tenčí :wink: ale né upně papírové takové akurát :wink: a nejraději se špenátem či ohnivým masem :wink:
no vida, brusinka.pusinka , dobrej nápad.. ale něco z mletýho bych taky mohla.. :grinning:
15. lis 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka u nás je musí smažit manžel, já mu namíchám těsto a pak je naplním, ale smažit neee :grinning:
15. lis 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka z mletýho udělej čevabčiči s chlebíkem :wink: :grinning:
15. lis 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko já dělám z litru mléka ze statku (tučného), dvou vajec a 400g hlůadké mouky, nechánm aspoň hodeinu odležet v lednici a pak teprve smažím, do těsta nedávám žádný cukr, jen pár zrnek soli a netrhaj se mi.. a jsou celkem dost tenké.. tenhle poměr surovin jsem zkusila kdysi, v kuchařce byly ty vajíčka 2-4... tohle ale funguje super..je jich vždycky hromada ještě na druhý den ke sváče..
15. lis 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka já radši špakety a taky mám určo doma nějakou zeleninu na sdělání... no uvidím, jaký budou mít maso na semletí u nás v masně, posledně měli hrozně tučný, to bylo skoro sádlo, většinou je to červenější..
on i ten buřtgulášek zní moc dobře..
15. lis 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no vyžádal si ho syn a my ho máme rádi mám udělat hodně zítra přijede můj bráška chce také :wink: :grinning: :grinning: :grinning: takže dneska budu vařit i na zítra snad zůstane :wink: :grinning: :grinning: a jinak z mletého masa miluji španěláky a nebo musaku :wink: :grinning: a z mletého bůčku holanské řízky :wink: :grinning:
15. lis 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka z mletýho taky milujeme omáčku na špagetky, mňam.
@brusinka.pusinka holandský řízky jsem ještě nedělala, vidíš, tak musím zkusit
15. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka holanďany bych mohla zkusit.. mám doma v mrazáku bůček.. takže bych si půjčila ostrý mlýnek na msao u kamarádky, ten můj má stále tovární ostří a to se fakt nedá..a v neděli nám mají přivýzt malou, prej po obědě, tak jsem je zvala, ať přijedou na oběd, že něco dobrýho udělám.. holanďanů bvych mohla nasekat kopu..kolik do nich dáváš sýra?? a obaluješ je?? naši obalovali..
15. lis 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Obaluji a někde je tu receptík kammko :grinning:
15. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka to splácám, podle rcp jsem dělala snad jen svíčkovou na úplným začátku...jo a Vánoční cukroví..
15. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska fazolová polévka a tvarohové lívanečky.
@sarunatko zrovna jsem ti chtěla napsat, že jsem našla recept i na tortilly s fazolemi :wink: :sweat_smile:
15. lis 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur šup ho sem :slight_smile:
15. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek