• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
sekaná s br. kaší a domácí dýňový kompot
22. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
palačinky a cibulačka :wink:
22. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem právě dojedla chleba se sekanou..ale že bych na to měla chuť :-O
22. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes zbytek zapečených těstovin od včera, a budu dělat šopák a bábovku.

@brusinka.pusinka Ty perníčky od tebe jsou D O K O N A L É !!! :dizzy_face: V neděli odpo jsem je upekla, včera večer ozdobila tou bílkovou též od tebe ( a šlo to patlat krásně, jen jsem udělala moc velkou dírku :grinning: ), a už jich dost zmizelo, tak budu péct o víkendu asi znova :grinning:
22. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anieanne to jsem moc moc ráda :wink:
22. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes taky rychlovka špagety a ještě bude Krtkův dort.
22. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hraje mi tu Sama doma, bude tam o hlívě ústřičné v kuchyni, budou tam z ní něco vařit, takto asi vydržím a nevypnu. Hlívu dělám jen polévku - jako dršťkovou, nebo na másle s knínem, jinak nevím.
Dřív jsem na to koukala, spousta dobrých rad, od lékařu cekem rozumné infošky, ted už mě to neba, pořád dokola.
22. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte recept na nějaký osvědčený hoooodně:wink: čokoládový dort? Díky.
22. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás hustá bramboračka, že v ní lžíce stojí. Malého nejoblíbenější!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
22. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám právě v troubě tvarohovo povidlovou buchtu od brusinky a vypadá doooooost jedle :slight_smile: už se na ni těším.
22. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska koprovka s bramborami a vajickem :dizzy_face:
23. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme uzenou polívku s kroupama a nebíčko v papulce( kroupy , uzené , hrášek, fazolky a česnek s cibulkou a majoránkou ) k tomu chlebík :wink: :dizzy_face: :grinning:
23. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jídlo dost ošidím - dcera má ve školce a já si dám co posbírám doma - zbytek těstovin se špenátovou omáčkou se šunkou, polévka nebude :wink: budu vařit až večeři a to bude těstovinový salát s balkánským sýrem, tuňákem, černýma olivama a barevnýma paprikama :slight_smile:
23. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska u nás kuřecí steak, pečené brambory a česneková omáčka
23. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní mňamina :grinning:
23. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kureci maso zapacene s nivou a stouchane brambory :wink: jen zadna dobrutka po obede neni :rolling_eyes:
23. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
květáková polívka, pečené uzené s bramborovou kaší (dojídáme zbytky :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
23. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera byl cibulový koláč podle brusinky - moc dobrý a dneska je bramborový guláš.
23. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur to mě těší že moc chutnal :wink:
23. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka já musím pochválit ten tvaroho povidlový koláč, mňamka! včera jsme snědli skoro celý plech, chutnal moc i návštěvě.
23. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar
kuřecí nudličky na cibulce, dušená mrkev, brambory
23. lis 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka jojo, od manžela dostal 93 bodu ze 100 :grinning: a dávala jsem včera i taťkovi a vypadal taky spokojeně.

@sarunatko hmmmmmmm na ten se budu muset podívat - miluju povidla a ještě mám nějaká doma
23. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur to jsem poctěna že 93%ze 100% na sto procent to umí jen bůch a na 99%jen Zdeněk Pohlreich a jiní šéfkuchaři :wink: :grinning:
23. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka já jsem byla taky moc ráda, jsem vděčná za jakýkoliv nový recept, který uspěje. Nesnáším vařit furt to samý dokola.
23. lis 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkamarketa dělám tenhle a je úúúžasný :slight_smile:
http://www.apetitonline.cz/recepty/3413-zakladni-cheesecake.html

Konkrétně ho dělám s ořechovou posypkou - základ je podle receptů viz výše a pak podle receptů níže :
http://www.apetitonline.cz/recepty/3416-cheesecake-s-orechovou-posypkou.html

Akorát ta doba pečení - vždy ho peču o cca 20min déle. Peče se opravdu dlouho, ale je výbornej. A z těch surovin, co potřebuješ (Buko apod.)
23. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka ahojky, mám na tebe dotaz ohledně tvého cibulového koláče. Množství, které uvádíš v receptu je asi na jak velký plech. Mám doma kulatou zapékací formu, průměr 29cm, tak by to stačilo nebo naopak. Díky moc :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuře na smetaně a paprice s těstovinama-bude i zitra :sweat_smile: :grinning:

a v patek nejspis lusteninyy-bud cocka nebo fazole:slight_smile:, zkusim se kouknout do seznamu na nejakej recept:slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidim na jemnou fazolovou polevku od Brusinky :slight_smile: a jako druhe asi bavorske vdolečky :slight_smile: :dizzy_face: , uvidim, co na to rekne manza :grinning:
23. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo dělám v dortové formě nebo menším pekáčku :grinning:
23. lis 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek