• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
@kammka únava je šílená a nic s tím člověk neudělá. Já padala do postele s malým v 7 a ve 3 ráno už jsem byla vyspaná :unamused: Buď ráda, že do sebe něco dostaneš, já jsem nebyla schopná ani pít natož jíst
30. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní mňam :grinning:
30. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur smetanovo špenátová omáčka hmm to zní dobře, prosím jak ji děláte?
30. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus v pondělí jsem odpadla v půl desátý, a byla vzhůru ve 4, částečně i kvůli čubě, která vyštěkávala oknem nějakou kočku.. šla jsem ji tam asi 3x umravnit a pak zabrala na dvacet minut před budíkem... a byla jak zbitá.. tak jsem včera vydržela do svých obvyklých půl jedenáctý a bylo to ok...
30. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já teď mám opačný problém - večer nemůžu usnout a ráno se probrat :grinning:
30. lis 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my dneska rizoto s kuřecím masem :slight_smile:
30. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dnes žemlovku :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ty tvoje těhotenský chutě mi připomínají mně - já jsem ze začátku jela jenom na broskvích a později jsem každý večer musela mít celé pomelo :grinning:
30. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dneska zbytky od včerejška a zeleninová polívka s kapáním.
30. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka celkem jednoduše - rozpustím si v kastrolku mražený špenát, přidám smetanu, trošku, soli, kdo může tak pepře a podle nálady dávám jednou česnek jindy ne a nakonec ji zahustím kostičkou taveného sýra. Baštíme s těstovinami a krůtími nebo kuřecími kousky opečenými na pánvi :wink:
30. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní mňamina - bramborové knedlíky plněné uzeným s červeným zelíčkem.
30. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@zuhur mňam, můžu se stavit? :slight_smile:
30. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tohle jídlo miluji :slight_smile:
30. lis 2011 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka jídlo taky vypadá moc krásně a lákavě :wink:
30. lis 2011 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
L obědu dojídám frbr, k večeři asi nějaké těstoviny s omajdou.
@brusinka.pusinka Mě na každém tvém těstovinovém jídle fascinují ty těstoviny, nemůžu přijít na to, co jsou zač :grinning:
@kammka Tak ať tě to brzy pustí... Já teď ze začátku zase mohla jen salámy a chleba, vše ostatní se mi vracelo. A pak se to cca 12tt zlomilo, a teď zase nemůžu salámy vidět, zato ujíždím na jogurtech :grinning: A co fakt nemůžu, jsou omáčky, ty mě hodně kopou. No a nejhorší je špenát - vždycky jsem ho mohla na kila, a co jsem teď těhu, tak ho jen cítím, a mám co dělat, abych neběžela...
@zuhur Taky miluju, mňam mňam :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Moc děkuji, zítra vyzkouším :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dneska zeleninový vývar s masovýma kuličkama a bramborovou kaši s masovýma koulema :grinning:
30. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne obyčejné špagety, a kolínka domácí z malé dílničky :wink: kupuji po pytlích jednou za 2 měsíce :wink: :grinning: bezvaječné :wink:
30. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Aha, tak to budou ta kolínka, na které nemůžu přijít :slight_smile: Vypadají jako velká céčka :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus @kammka Nevolnosti se mi naštěstí téměř vyhly a tohle těhotenství nemám ani nijaké zvláštní chutě, ale ta únava je otřesná. Ale alespoň už s ní nijak nebojuju a prostě,když jsem po obědě unavená, tak spím. Malý spí v postýlce, tak já zalehnu na gauč. :grinning: A když jsem čekala Matěje, ujížděla jsem na jablkách.

@kammka A tebe obdivuju, že zvládáš ještě hospodářství. My máme jen králíky a teď je veškerá péče na manželovi. Já kromě cukroví a Matěje nic víc nezvládám. :sweat_smile:
30. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 já zmáknu fakt jenom sebrat vejce.. nic víc..... úplně na mně jdou mdloby, že třeba budu muset škubat kachnu nebo zabít králíka a tak... hlavně to škubání, který dělám běžně, bych teď asi nedala...
teď, co je tma když dorazím dom z práce, si tatínek dělá kolem zvířat všechno sám...
30. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 jo a ještě moje drahé kočky a pes.. docela mi smrdí ty jejich konzervy.. :frowning2:
30. lis 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka A to buď ráda, že už máš Fanynku velkou. Myslím, že se s aaadus shodneme, že mýt takový pokaděný zadek je taky žůžo. :sweat_smile:
30. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 jo pokaděný zadek je fakt lahůdka :sweat_smile: To je ještě jediné díky čemu po ránu objímám wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zuzi82 @kammka jo já jsem u malého ujížděla na kakau a vánočce, to jsem snídala každý den :sweat_smile: :grinning:
30. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarunatko no obávám se, že tentokrát bylo akorát pro mě a manžela, ale příště klidně - udělám toho víc :grinning: :wink:
30. lis 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočka na kyselo, vajíčko chleba :grinning:
30. lis 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsme si uvařili k večeři :slight_smile: čevabčiči s bramborem :wink: .děti měli oběd ve školce,škole.my s taťkou až nyní doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to byla rychlovka.
30. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 mňam čočka :slight_smile: ,děkuju za tip :wink:
30. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knedlíky plněné uzeným masem a zelí. Jsem to zase neodhadla a máme to i na zejtra :slight_smile:
30. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka @aaadus Když jsem to tu psala, ještě jsem netušila, co mě čeká v postýlce. Dnes to měl až na zádech, takže šel rovnou do vany, oblečení do pračky a povlečení taky. Fůůůůj! :grinning:
30. lis 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek