• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

30. listopadu 2016 
@eriska mně teď maso moc nejede. Ale zítra bude kuřecí ať nešidím vlastní dítě
3. led 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus jj, no u nás je to samá srnka, srnec, divočák..jako, nevař to, když je to v mrazáku, ale jíst pořád to taky nejde...já si myslím, že když den, dva, tři dítka maso nemají, že se jim nic nestane..oni to pak zase doženou:slight_smile:
3. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
kuřecí s mandlemi, ananasem a rýží. A v troubě se mi peče andělský perník na návštěvu ke kafíčku :slight_smile:
4. led 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aaadus mňááám, daj prosím recept na to kuriatko
4. led 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
a já vařím jen pro sebe a tak dneska mám tuňákový těstovinový salátek :wink: k večeři uděláme rizoto zeleninové s parmesánem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@raza Kuřecí pochoutka s mandličkami
Kuřecí maso nakrájíme na malé kousky a naložíme do směsi vajíček a solamylu. Prudce osmažíme na oleji, zasypeme jednou lžící cukru a necháme zkaramelizovat. Přidáme ananas nakrájený na kousíčky i se šťávou a podusíme. Nakonec dáme sójovou omáčku, mandle a solamyl rozmíchaný v trošce vody.
4. led 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dneska bude oběd pozdě, jdeme na kyčle - brambory a tolstolobik se zeleninou
4. led 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
smazene rybi prsty s bramborem - poprve, jinak zatim vzdy jen nemlete filety, ale jednou taky musime zhresit a nejist tak zdrave :slight_smile:
4. led 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Listové šátečky plněné špenátem.
4. led 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuhur Mňáááááááááááááááááááááááááááááááááááám :slight_smile:
4. led 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
rajskou s parikama plnené mletym masem
4. led 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
česneková polívka a asi pizza
4. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikiii to je reakce na knedlíky nebo na moje šátečky :grinning:
4. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem dorazila před chvílí z Prahy z kontroly, takže jen dvě minibagetky z lidlu s poličanem (ty chutě-nechutě se mně furt drží), k večeři budou ty tvarohové nočky s jahodovou dření a zakysankou..
a i přes ty chutě-nechutě mám o dvě kila víc.. fakt nechápu :sunglasses:
4. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur Na šátečky, dneska mě tak příšerně bolí hlava, že jsem na knedlíky neměla sílu, ikdyž tvaroh už mám koupenej :grinning: Takže jsem jen vytáhla nějakej zbytek čehosi na zelenině z mražáku pro holky a to bylo pro dnešek vše :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my k obídku zbytek srnky na ptáčky:grinning: a k véče je naložena čína, jen ještě odpo zajdeme koupit čerstvou zeleninku
4. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kurací vývar s domácimi slížikmi a rezníky s ryžou, broskynkami :slight_smile: koláčik netreba, ešte je toho kopu z Vianoc :grinning:
4. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nejak nestiham sem psat,varim varim,ale nepisu :grinning: vyvar a zapecena kolinka se sunkou a paprikama
4. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikiii Na sádle osmahnu cibulku výborná je i jarní a když máme chut tak přidám i kousek anglický. Přidám to do uvařených rozštouchaných brambor přidám tam muškátový oříšek vegetu a trochu gril.koření. :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já spíš dumám nad tím co z toho nic co mám doma vytvořit na zítřejší oběd, protože tady fučí tak, že se mi teda do obchodu nechce vůbec.

Jo a pro ty co taky občas řeší co se starým chlebem, tak jsem vyzkoušela placičky:

Placičky se starého chleba "chleboráčky"

Zbytky starého chleba natrháme na kousky vč. kůrky a rozmočíme v mléce. Vymačkaný chléb dáme do mísy, přidáme sůl, pepř,česnek, vejce a majoránku a všechno promícháme. Ze směsi pak tvoříme placky a pečeme na rozpáleném oleji.

Byly dobré :wink:

Ty jsou rychlé. Jo a furt myslím na palačinkiádu :grinning: :wink:
@nikiii
4. led 2012 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur Asi máte jiné chutě, u nás chleboráčky letěly do koše a málem jsem letěla s nima, prej nejsme tak chudý, abychom dělali bramboráky bez brambor:slight_smile:. Ale teda nejelo to ani mně a to já zblajznu skoro všechno:slight_smile:
4. led 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pelenka nám chutnaly. Asi to záleží i na dochucení. Mě se prostě nechtělo z půlky starýho chleba dělat jen topinky a tohle mi přišlo jako dobrá varinata.
4. led 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Rybí filé,br. kaše.
4. led 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pelenka
@zuhur my je děláme docela často moji je milují jsou trošku jiné ale moc dobré recept je v receptech a když mám doma sýr tak ho tam přidám nastrouhaný a jsou užasné :wink: a jěště je výborná chlebová polévka :wink: a zapečený chleba
4. led 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur ze starého chleba dělám často topinky ve vajíčku - chleba obalím v rozšlehaném vajíčku a usmažím, pak namažu hořčičí nebo kečupem, obložím šunkou, zeleninou a sýrem a je to mňamka:slight_smile:

Dneska byla pizza z listového těsta s nastrouhanou cuketou, šunkou a mozarellou
4. led 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nás, když zbyde chleba, což je často, neb můj muž trpí utkvělou představou, že pokud není doma na víkend celej bochník, tak umře hlady a já moc chleba nejím...tak to dostanou prasata, kachny, slepice.... a pokud dostanem chuť, dělám taky vajíčkový topinky, akorát bez šunky... naskládám na talíř a ať si chlap na to naskládá co chce, většinou cibuli, okurky, hořčici, kečup....
4. led 2012 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mám hotové ty nočky s jahodovou dření z těsta zuhur..a mám boule za ušima... zas budu přecpaná, fuj.. :sunglasses:
4. led 2012 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Chleba ve vajíčku, ten jsme dlouho neměli, už vím, co bude zítra ke snídani :grinning:
4. led 2012 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@reruna já chleba ve vajíčku moc nemusím. Kdyžtak si osmažím zvlášť chleba a zvlášť vajíčko, ale dohromady mi to tak nechutná.
4. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka však si dej ať si prcek užije :wink: jsem ráda, že chutná
4. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek