• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

23. září 2017 
Když probíráme ten chleba s vajíčkem, tak jsem si vzpomněla ještě na něco co jsme kdysi dělávali doma - vzal se krajíc chleba, vykrojil se že zbyla vcelku kůrka + celej vykrojenej prostředek, kůrka se dala na pánvičku, do ní se vykleplo vajíčko a usmažilo se to. A potom se opekl ten prostředek jako topinka, potřelo se to dle chuti paštikou, ďábelskýma toustama, domácí zeleninovou pastou nebo něčím podobným a tou natřenou stranou se to přiklopilo na to vajíčko. Úplně se mi to teď vybavilo jak mi to kdysi chutnalo. Tak třeba někoho inspiruju... :slight_smile:
4. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikiii My to děláme a říkáme tomu žaba v ďuře, jen ten prostředek neopečeme a namažeme taveným sýrem, poklopíme na vajíčko a pak otočíme celý chleba a opečeme z druhé strany a pak na hotové kopec zeleniny a trochu kečupu. Je to mňam, vždycky se hrozně přežeru (pardon za ten výraz) :grinning:
4. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kammka Strašně dlouho jsem tu nebyla, ale vídím, že v těhulení vesele pokračuješ, tak to je moc dobře a gratuluju k dnešní kontrole. :wink:
4. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, takže u nás dnes k obědu br. kaše a rybí prsty a k večeři br. kaše + špenát + vajíčko. Zítra svíčková z mrazáku a těstoviny (kluci je mají radši než knedlík).
4. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Žaba v ďuře, tak to je super název, to si budu pamatovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je taky super varianta, co nejdřív to vyzkouším.
4. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

prosím nemáte některá nějaký dobrý recept na domácí pizzu?
4. led 2012 ve 21:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska měli riziko :slight_smile: s kuřecím, žampionama, olivama, hráškem a mrkvičkou a brokolicovou polívku. Zítra bude polívka rajská a dál nevím.
4. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 my děláme z listového těsta, nebo jeden kelímek jogurtu, 2 kelímky polohrubý mouky, 1 lžička jedlé sody, holky to tu dělají na langoše, ale já jsem z toho dělala i pizzu

my k véče výýýborná čína:slight_smile:
4. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Já dělám tohle těsto v domácí pekárně:
250 g vody
35 g olivového oleje (asi 5 lžic)
10 g soli (asi 2 lžičky)
500 g hladké mouky
1 lžička sušeného nebo 1/4 čerstvého droždí
4. led 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikiii můžu se zeptat a na jakej program to dáš?
4. led 2012 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ja mam treba v pekarne funkci na testa-pizza-testoviny.co mas za pekarnu?
4. led 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii ja teda do testa davam i suseny cesnek,manza si dava i oregano,ktery ja nemusim
4. led 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa je tam psáno Vega :grinning: zdá se mi že je to od ety, nevím... :slight_smile: podívám se. ale vím, že těsta tam asi nejsou, jen typ chleba,
4. led 2012 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 Mám pekárnu Moulinex home bread a dávám na program Kynutá těsta.
5. led 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 Tak na ní zkus najít nějakej program, kterej napřed nějakou dobu míchá a potom už jen kyne.
5. led 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii tohle dělám taky :wink: ,je výborný,vláčný :wink:
5. led 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes budeme vařit francouzské brambory :wink:
5. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás dneska boloňské špagety, rychlovka, ale děti je milují, mohly by je snad obden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila napises mi prosim recept na franc. bramboracku? dekuju
5. led 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii prosim o receptik na holandske rizky
5. led 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur chutnaji jako v ikee?
5. led 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dnes kureci rolada a stouchane brambory, mnaam :slight_smile:
5. led 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay dělám podle brusinčina receptu - str. 35
5. led 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky francouzské brambory:slight_smile:
5. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii - děkuji , dá se to zadělat normálně i v míse? já totiž pekárnu nemám :sweat_smile:
5. led 2012 v 09:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dá se docílit nějak toho, aby banán po nakrájení nezčernal.. chtěla bych ho na ovocné špízy
5. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nás dnes rizoto z vepřového masíčka a zeleninová polévčička s ovesnýma vločkama :slight_smile:
5. led 2012 v 09:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Určitě, v tom originál receptě to i v komentářích psali že to dělají normálně v míse. Ať se povede, u nás bude o víkendu :slight_smile:
5. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv prej pomahá okapat citronovou šťávou
5. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračka, těstoviny se smetanovo-ořechovým krémem. Jaká to výhoda, když není mm doma, to by mi otloukl o hlavu takový oběd :sweat_smile:
5. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek