Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

llluckaaa
3. únor 2012

@brusinka.pusinka To bych mohla zkusit, dík. Ten pórek mám dát už k vajíčkům na pánev nebo až do závitku?

brusinka.pusinka
3. únor 2012

@nadja73 také jsme dělala jednu velkou šišku pro nás velké a jednu malou šištičku méně okořeněnou pro Karamelku teď baští naše a nejraději má studenou s chlebem a hořčicí😀

brusinka.pusinka
3. únor 2012

@llluckaaa já zamíchám nakonec bez vaření do vaječinky a jak pokladu na závitek dám doprostřed buď 1/4 okurky nebo proužek papriky nejlepe červené a někdy dám plátek slaniny na maso a pak vaječinku 😀

llluckaaa
3. únor 2012

@brusinka.pusinka Myslím, že plátek slaniny by měl u manžela největší úspěch.

nadja73
3. únor 2012

@llluckaaa kdyz mne prave nechutna dosolovani jidel na taliri, jak tam citim tu sul, tak je to spatny 😖 takze udlam mini sisticku a mega sisku 🙂

nadja73
3. únor 2012

@brusinka.pusinka kdyz ta moje mura uz ma ted nejradsi jidlo z naseho talire. 🙂 Nastesti moc nekorenim, tak snad ji ten trosek neublizi. Spis se z meho talire dojida, mlsounek muj malej 😵

brusinka.pusinka
3. únor 2012

@nadja73 to je zcela normální chování neboť co kdybyste měli něco lepšího než ona 😀 😀 😀

nikiii
3. únor 2012

@peroli Dneska je zdá se nějakej sekačkovej den 🙂 Právě jsem ji šupla do trouby.

nadja73
3. únor 2012

@brusinka.pusinka no prave, chudinka, mela by jist takove zdrave blafy, ale s tema me zene. Jsem ji kuprikladu udelala cervenou ccoku s mrkvi, tu plivala a nakonec snedla z meho talire knedlik se zelim a kousek veproveho 😎

kulenka
3. únor 2012

Hráškový krém a rýžový nákyp se švestkama a jablky a večer zkusím Chinois podle tipu od @pitruskaskarolinkou 🙂

brusinka.pusinka
3. únor 2012

dneska k večeři budou dukátové buchtičky se šodó, zítra bude zeleninová polívka a pečená krkovice s bramborovofenyklovou kaši a v neděli udělám tilápi zapečenou v zeleninovém hnízdě s rýži a polívku asi hrstkovou 😀 upečeme tvarohovou buchtu a chleba 😀

nikiii
3. únor 2012

@nadja73 Já oběma holkám dávám naše jídlo včetně koření a všeho zhruba od roku a vůbec nic jim není 😉

nadja73
3. únor 2012

@nikiii ja bych ji taky s vetsim klidem davala nase jidlo, ale strasi em ty reci o alergiich, ktere se muzou projevit pozdeji 😖

nikiii
3. únor 2012

@kulenka Rýžový nákyp jsem dneska taky původně chtěla dělat, než jsem zjiistila že bude doma obědvat i náš taťka, a nákyp ten by mi hodil asi na hlavu 😀

kulenka
3. únor 2012

@nikiii Já na něj dostala hroznou chuť už v týdnu, ale to nestíhám přijít z práce a uvařit ho ... takže bude dneska 🙂 Drahý to taky nejí 😝

brusinka.pusinka
3. únor 2012

@nadja73 no já u syna na to tak nekoukala a navíc ani moje karamelka není nijak zvlášť chráněna kupuji kvalitní potraviny to jo ale nikdy jsem nekoukala na to co je alergujicí samo oříšky med dostala až po roce a pul ale jinak prostě ochutnala a když se nic nedělo 1-2 dnxxy podruhé jsme dala víc.... Moje malá miluje od 8 měsíců ananas a pokud koupím je schopna ho zblajsnout sama 😀 as je to na každém ale řídím se svým citem a podle výchovy zdravého syna při výšce 182 cm a 70kg je zdravý a vzrostlý puboš😀 😀 😀 Alergie se může vyskytnout u každého a v každém věu viz moje tchýňka v 60 letech je alergická na léky a na prach a plíseň celý život byla ok....tak si nevybereš😀

nikiii
3. únor 2012

@brusinka.pusinka @nadja73 Taky si myslím že ty alergie se solením a kořeněním nějak výrazně neovlivní, myslím že pokud to má člověk chytnout tak to chytne bez ohledu na to, jestli v roce jedl solený jídla, ale samozřejmě je to každého věc a vím že jsou maminky které s mým názorem absolutně nesouhlasí a dětem téměř nesolí a vůbec nekoření třeba do dvou let.

gab7
3. únor 2012

@brusinka.pusinka s tím naprosto souhlasím.mám stejný názor,také jsem dětem dávala a dávám vše,jak píšete.ono to chce všechno s mírou 😉 .alergií je dnes spousta,ale také se jich spousta objeví během života.A to je přesně jak píšete dle příkladu tchýně.vidím to také kolem sebe.

nadja73
3. únor 2012

@brusinka.pusinka mas pravdu, ja jsem jeste tak trochu ustrasena matka a tak se snazim jet ejste podle rad doktoru, i kdyz podle nich bych nemohla dat male vubec nic 😎

brusinka.pusinka
3. únor 2012

tady jsou fotky jak se cpou a puboš se svoji hrou na herní kytaru .-D

llluckaaa
3. únor 2012

@nikiii Jako třeba já 😉 Do dvou let určitě nebudu ani solit, ani pepřit.

nikiii
3. únor 2012

@llluckaaa Jasný, každýho věc, je potřeba si to dělat podle svýho citu a ostatní názory respektovat 🙂

llluckaaa
3. únor 2012

@nikiii Taky nemám ráda, když se mě někdo snaží přesvědčit o své pravdě 😉 Jo a solit by se nemělo kvůli riziku vysokého krevního tlaku, ne kvůli alergiím 😎

monivo
3. únor 2012

@kulenka @pitruskaskarolinkou je ten Chinois dobrý? Zaujal mě název, tak jsem koukla na google a hle, francouzský máslový koláč. Kde bych tady našla recept? Na netu sice jsou, ale třeba máte lepší 🙂 Měla jsem sice v plánu vyzkoušet od @brusinkapusinka tvarohpovidla buchtu, ale třeba zkusím tohle, uvidím, jak se mi bude chtít 😀

brusinka.pusinka
3. únor 2012

@llluckaaa však jsme napsala že se má každý řídit dle svých pocitů , my solíme strašně málo všichni takže není problém do roka byla bez soli a oení jen na bylinkách po roce jsme začali pomaličku zvykat na chuť obyčejného jídla ve dvou rokách baštila vše co my 😀

kulenka
3. únor 2012

@monivo Já ještě nevím 😀 Teprve ho budu vytvářet podle receptu z olivové kuchařky, který je tu od Pitrusky 😉 Pak dám vědět, jak to dopadlo 🙂

nikiii
3. únor 2012

@brusinka.pusinka U nás úplně stejně 🙂 Jinak Brusinko tvoje sekaná opět vynikající, jen mi dneska trochu praskla, nevíš čím to?

monivo
3. únor 2012

@kulenka dáš mi, prosím, odkaz na recept?

maudn
3. únor 2012

dneska bude smažený losos ve fritaku a bramborový salát.... mnam uz se těším po týdnu těstovin

brusinka.pusinka
3. únor 2012

@nikiii moc mléka v rohlíkách moc mokrá směs 😀

pitruskaskarolinkou
3. únor 2012

@monivo chinois jsme okusili hned večer a ráno na snídani a je to lahůdka - nedala jsem tam čokoládové čočky, ty jsem neměla, ale normálně čoko na vaření na špalíčky a ono to zůstalo úžasně rozteklé v té buchtě i když už dávno vychladla 😵 Hrozinky nejím, tak ty jsem nedala.
recept je tady, sjed níž http://olivovakucharka.webgarden.cz/sladkosti/d...... tento jsem včera pekla, tak je vyzkoušený 😉