• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

9. prosince 2016 
@michamicha bramboračka s hlívou,to zní dobře :wink: .to děláte klasickou bramboračku a přidáte místo hub hlívu? díky :wink:
3. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@nadja73 dávám ale pomletý kvalitní hovězí nebo kuřecí a tak....z obchodu nedávám ani nám
3. únor 2012 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@gab7 s hlívou jí budu dělat poprvý v životě :sweat_smile:
3. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@michamicha aha :grinning: ,tak pak napište jaká byla :wink: ,jsem zvědavá.jinak já dělám klasickou bramboračku s houbama.tak myslím,že s tou hlívou,by mohla být výborná.hodně dělají i dršťkovou z hlívy,ale tu jsem taky ještě nezkoušela,tak nevím.
tak ať se vám povede,a chutná :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@weri1 nemam mlynek na maso:frowning2:
3. únor 2012 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@nadja73 mě tu masna namele co si vyberu...a koukám ,že si taky z Prahy, tak určo někde ti tu službu udělají....oni co mají svý mletý, tak tam nemelou kůže a já nevím co ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2012 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@weri1 jak rika muj kolega , namelou tam psi i s boudama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozna v Jindrisske v te masne by mohli, tam mivaji velky vyber a maji i mlynek za pultem, tam by to mozna slo.
3. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes bude rajská
4. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
drožďová polévka
pečené masové koule, rajská, vrtáky
4. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
gulášová polévka a rozlítáný ptáky s rýží :slight_smile:
4. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuřecí vývar a kuřecí gyros s nudlemi
4. únor 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás dneska směs na wokpánev - kuřecí maso, sojový maso, zeleninový lečo, kukuřička, sojovka, koření, trocha kečupu. A s hranolkama.
4. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajula
dobry den, muzu vedet, co jsou rozlitani ptaci? Uz nazev zni tak, ze bych to mohla zvladnout uklohnit i ja:slight_smile:
4. únor 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
plněné papriky,rajská a těstoviny
4. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bunny06 - jsou to španělský ptáčci,ale nepřevázaný provázkem,ale volně vařený- vše dám dohromady do hrnce(okurka,vajíčko,slanina)neplním do masa.... je to jednodušší než je vázat.
4. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ROZLÍTANÍ PTÁČCI

Ingredience:
2 lžíce mouky hladké
4 lžíce olej
1 ks cibule (velká)
1 kostka masox
2 ks vejce 
600 g hovězí zadní(dávám i vepřové)
150 g slaniny
2 lžičky hořčice
100 g měkký salám
3 ks kyselá okurka

Maso nakrájíme na plátky. Ty naklepeme, osolíme, potřeme hořčicí a obalíme v mouce. Cibuli očistíme a nakrájíme nadrobno.
V hrnci rozpálíme olej, plátky po obou stranách opečeme, přidáme nakrájenou cibuli, slaninu, masox, zalijeme 3 dl vody, hrnec uzavřeme a dusíme 40 minut.
Mezitím si uvaříme vejce natvrdo, zchladíme, oloupeme a spolu s okurkami a salámem nakrájíme.
Pak hrnec otevřeme, do šťávy přidáme vejce, okurky a salám. Zahustím trochu jíškou(či moukou).Prohřejeme.
Podáváme s rýží.
4. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
kuřecí vývar a kuřecí závitky s rýží
4. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tomatová polévka, kuře na tatarce s rýží
4. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes nic. M přišel nečekaně z práce zelený až hrůza. Takže on čaj a piškoty, já si něco vezmu z ledničky a mám navařené :grinning:
4. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
porkovy krem, slepici na paprice s ryzi
4. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajula
Dekuji za receptik i vysvetleni. No me pracci vzdycky vylezli jako nedefinovatelne cosi v hrnci, takze tohle bude perfektni. Diky moc, zitra uvadim! Hezky vikend a dobrou chut Bunny
4. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
k obědu palačinky a k večeři si táta objednal hajducké zelí :dizzy_face:
4. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
rodiče:šunkové rolky se šťouchaným bramborem, rajčatový salát, starší dítko:sluníčková polévka, rajská om.s hovězím masem, knedlík, mladší dítko:brokolice s bramborem :slight_smile: .
4. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kureci vyvar , kureci rizky obalene v medovych lupinkach a bramborova kase
4. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jakési Vepřové s rajčaty (takovej hokus pokus :sweat_smile: ) zítra Jednoduchá svíčková :dizzy_face:
4. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes kachna pečená se zelím, k tomu kupovaný houskový knedlík, polévka rajská.. dost se divím, že jsem vůbec něco uvařila, je mi nějak blbě... :frowning2:
4. únor 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrkvovo-bramborový krém, řízek s bramborovou kaší a jako dezert brownies :slight_smile:
4. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Francouzská bramboračka, co v ní skoro stojí lžíce a zítra dýňová polívka. Užívám si víkend bez manžela, ten má jiné chutě. :slight_smile:
4. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cervena_vila já taky využila absenci manžela a udělala koprovku (celý život jí nenávidím, od těhotenství s Karol jí miluju), minule si smlsl i Vojta, dneska nechtěl..
4. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
polévka mrkvová s bramborem,kuřecí maso s mrkví+rýže,palačinky s nutelou a banánem.....
4. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek