• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. března 2017 
6. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je něco jako rizoto aneb rýže a vše co bylo doma potřeba zlikvidovat :grinning:
6. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Takový jídla jsou stejně nejlepší :wink:
6. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur taky jsem dneska dělala rizoto a likvidovala jsem :grinning: s kurkumou
6. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka cukeťačka a vepř,steak s bramborem, grilovanou cuketou a jogurtovou zálivkou :dizzy_face:
6. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou Ježiš to bych si dala od začátku do konce:slight_smile:
6. únor 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, prosím vás, vy které občas nakupujete v Ikei, poradíte? Nevíte, jestli se tam prodávají takové ty perníčky v plechové krabičce i jindy než před Vánoci? Jestli má smysl, abych tam pro ně jela. U nás se dávají dětem jako úplatek :wink:
6. únor 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jsou určitě v prodeji celý rok ale v malých krabičkách né v plechovce. občas když tam jedeme syn neodolá a koupí si je :grinning: mají i víc druhů :grinning:
6. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska kureci polivka s nudlickama, gyros s bramborem, dresingem a k tomu salat
6. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Á děkuji, to je dobrá zpráva. Snad poznám, které to jsou, tu krabici nám koupila kámoška a u dětí měly perníčky výborný úspěch...
6. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi prosím, jak děláš doma gyros? maso na nudličky a koření? nebo jinak? mm to rád, ale takové to venku, křupavé :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dusene veprove na zampionech a ryze. Delam manzelovi jidlo do prace a takovehle je nejlepsi na ohrivani v mikrovlnce :slight_smile:
6. únor 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
samik2008 díky moc za receptík, bábovka je suprová:slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 to je pravda. :wink:
a je to moje oblíbené :dizzy_face: taky jsem dělala předminulý týden :slight_smile:
6. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k večeři byla na manželovo přání zeleninková polívečka s domácími celozrnnými rohlíčky a večer jsem ještě upekla jalečný koláč.
6. únor 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
gulášovka z hlívy ústřičné, kuřecí játra s rajčatovou omáčkou a rýže
7. únor 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hovězí vývar, rajská, těstoviny, hovězí maso. Ale vaří babička, já mám klidový režim a válím se v posteli :dizzy_face:
7. únor 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska uzená polívka a šoulet :grinning: :grinning:
7. únor 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes guláš z kance, aby to nebylo pořád to samé, přidala jsem k němu papriku a pórek a na sváču je ta skořicová bábovka..dělala jsem ji poprvé (sice jsem ji předtím dělala mockrát s babičkou a s mamkou, ale to bylo vždy "pod kontrolou" )a povedla se..:wink: takže si tu formu na bábovku koupím a nebudu půjčovat od sousedů:wink:
7. únor 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera jsme měli pomalu pečené kuřecí paličky se zeleninovým kuskusem. Dnes dělám boršč.
7. únor 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur No ty fotky vypadají naprosto úúúúúúúúúúúžasně!!!!
7. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes vaříme králíka na smetaně s knedlíkem
7. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes zapecena brokolice s bamborem syrem a smetanou:slight_smile: :slight_smile:

a zitra budu delat rajskou omacku s testovinama :slight_smile:
7. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska rychlovka na přání manžela - pečené brambory s česnekem :grinning: A na přání cácorky bude ještě štrůdl.
7. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborový guláš a domácí chleba
7. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka můžu se jen zeptat ke včerejšímu obědu - brambory s uzeným a fazolkama jsi dělala v jednom pekáči - naskládat a zalít smetanou? Moc děkuju.
7. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krůtí čína s nudlema
7. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkisek dělala jsem tak že jsme brambory nakrájela na kolečka a chvilku na pekáči předpekla na pánvičce osmahla uzené s fazolkama a česnekem přidala k bramborům zamíchal a a pekla asi tak 20 minut pak jsme přidala okořeněnou rybku a dopekla cca 8 minut , než jsem ji položila na brambůrky s fazolkami zalila jsme smetanou.... jen se po tom zaprášilo :grinning:
7. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska kuřecí prsa s fazolama a těstovinama, kuřecí vývar.
7. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máme vařeno :grinning: dodělala jsem povidlovo tvarohové šneky :grinning: na mlsání k čajíčkuu či kafíčku
7. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek