• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

11. listopadu 2017 
11. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dvojka Přesně, jablek dávám víc :slight_smile: A recept na Afrika řezy sem prosím napiš :wink:
11. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: Díky :wink: Jdu se na to podívat
11. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka -všechny moučníky které dělám jsou z těhle stránek
11. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli Peroli co je Číňanovo štěstí? :confused: A dáš prosím recept na Nescafé řezy? :slight_smile:
11. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojka Znám je, ale nemám je prozkoumané ... kamarád mi před vánoci posílal odkaz na nějaké Citronové cukroví, to nás ale nijak nenadchlo :sweat_smile:
11. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
och-jen to né do baráku :grinning:
11. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojka Afrika vypadá dobře, to taky někdy zkusím :slight_smile:
11. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr a dáváš do toho těsta na koblihy rum? a kolik kdyžtak?
11. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka já jsem dle fotky říkala no obyč buchta,ale tak nadýchané těsto...Hm...fantazie :grinning:
11. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojka Udělám ji asi příští víkend, bude tu návštěva, takže kdyby to náhodou podle nás nebylo jedlé ... stejně to zmizí, když si vezme každý kousek :grinning: :grinning:
11. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka to jsou stráááášně dobrý kuřecí placky :dizzy_face: :dizzy_face: ale fakt moc - str.86

a MOUČNÍK NESCAFÉ

30 dkg polohrubé mouky
15 dkg moučkového cukru
10 dkg vlažného rozpuštěného másla (nebo hodně rozměklého)
3 lžíce oleje
2 vejce
1 lžíce instantního kafe
3 lžíce kakaa
1/4 l mléka
1 lžíce rumu (nebo pár kapek aroma, ale myslím že se může i vynechat)
1 prášek do pečiva

Na polevu:
čokoláda na vaření
celá kysaná smetana
cukr podle chuti

Do mísy dáme všechny suroviny a el. šlehačem chvíli promícháme, rozetřeme na pouze vymazaný střední plech (cca 22x37cm) a pečeme asi na 180´C +-15 minut (špejla to jistí ).
Do mikrovlnky dáme v misce na pár vteřin rozpustit čokoládu a promícháme se smetanou (i ta musí mít minimálně pokojovou teplotu, jinak vzniknou v polevě kousky čokolád... ale i kdyby vůbec ničemu to nevadí ) a kdo chce i s cukrem, a potřeme tím vychladlé těsto ... :slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka -to si bud jistá že zmizne.když jsem jí dělala poprvé,tak Jára (muž) chodil kolem pekáče jak mlsný kocour a furt odebíral,což jindy nedělá-on si třeba vezme kousek,dva ,ale tady furt chodil a ta je výborná kdes to sehnala a okecával :grinning: .Akorát doporučuju dát víc tvarohu
11. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli Děkuju za recept, zařazuju na vyzkoušení :slight_smile: A Číňana si najdu :confused:

@dvojka Tak reference to má dobré, ještě, že doma není ani mrkev, ani banán, ani tvaroh :grinning: Jinak bych se do toho asi pustila :sweat_smile: Naštěstí mám komu rozdat :slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka -mrkev mraženou,banán z přesnídávky a tvaroh no nevim-co třeba prdnout mlíko chvíli za okno.

Ono to je i hodně rychlý.
11. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojka Neblázni :grinning: Hraběnčinejch řezů pekáč a na zítra jsem slíbila drahému bábovku, bude přes týden pryč, tak aby měl s sebou :slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka a dávaj aspon něco pořádnýho v telce at máte k čemu zakusovat :grinning: ? ty mu pečeš bábovku a on jí určitě rozdá :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning:
11. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děláte někdo dušené hovězí v mrkvi? máte osvědčenej recept? díky @brusinka.pusinka :sweat_smile:
11. únor 2012 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojka No, tak film v plánu máme ... ale zkrátka šmitec, nic nebude :grinning:
11. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka aby sis pak nemusela předělat login na koulenka :grinning:
11. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaadus k ananasovým řezům - já udělala doma klasický puding z prášku, trošku hustější
11. únor 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 Hovězí s mrkví: Na dně papiňáku na másle osmahnu větší cibuli, přihodím mrkev na kolečka (většinou tak 3/4 kila), chvilku opékám za zuřivého míchání, pak přidám maso (1/4-1/2kila) na kousky a opékám, než se zatáhne. Zaleju vroucí vodou, aby byla směs ponořená, opepřím. Zavřu papiňák, vařím aspoň 3/4 hodiny. Pak odleju část šťávy, dosypu trošku instantní jíšky a soli a zamíchám, trochu se tím poseká mrkev a zhoustne to. Slitý vývar použiju na polívku na druhý den. Hovězí s mrkví nikdy do druhého dne nezůstane :dizzy_face:
Dá se i na pánvi, ale je to pracnější.
12. únor 2012 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
polívka z červené čočky
kuřecí nudličky na cibulce, brokolice v páře, farfalle, dresing ze zakysané smetany a sýr
12. únor 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych taky rada vedela, jeste nemam tucha, ale nejspis nejakou rychlovku :grinning:
12. únor 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obalovaná jatýrka s hranolkama,okurkový salátek :slight_smile:
12. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajula Hmm mňam, játra můžu!
Tak já dneska asi kuřecí na kari a rýže....
12. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab Mám ráda dresinky. Můžeš mi prosím napsat, jakým způsobem dresink připravuješ? Děkuji.
12. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenam v podstatě nějak takhle http://www.recepty.cz/recept/dresing-hami-mnami-14170, akorát jsem přidala ještě pažitku
12. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab Děkuji! :slight_smile:
12. únor 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si dneska dáma klasiku knedlo-vepřo-zelo, už dlouho nebylo. :slight_smile:
12. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek